Giornata 24 - קרב באולימפיקו בין הזאבים לסגולים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏22/2/08.

1. Joel Gion Member

כמו ב2004-2005 - גם הפעם יובה מגיעה לרג'יו קלאבריה ונתקלת בבונקר מגעיל וכסחני של המקומיים ובהחלטה פחות או יותר עקרונית של השופטים שמפה היא לא יוצאת עם נקודות. גם אז דרך אגב זה ניגמר בהפסד 1-2. מוזר, זה נראה כאילו כל התסכול של הדרומים המתוסבכים האלו מתפרץ כל פעם מחדש כשהם מארחים את יובה.

לא רוצה להשמע כמו אוהד אינטר של לפני שנתיים - שלוש, אבל באמת שאי אפשר להמשיך ככה. שניים משלושת ההפסדים היחידים שלנו העונה באו אך ורק בגלל שיפוט זוועתי ומגמתי נגדנו. שלושה פנדלים ברורים, ומהצד השני פנדל שלא היה על אמורוסו שגוזר את תוצאת המשחק. בתחילת העונה זה היה נראה כאילו השופטים מענישים את יובה בשביל לא להראות בעדנו וליצור שוב ספקולציות על קאלצ'יופולי, כיום זה פשוט הפך למוגזם ומדובר בשיפוט מגמתי ועוין ברוב המוחלט של המשחקים.

בקשר למשחק עצמו, מחצית ראשונה חלשה של יובה שהדבר הכי מרתק בה היה ההכשלה על נדבד שהשופט איכשהו התעלם ממנה. חוץ מזה הרבה הגבהות מיותרות ולא מובנות, נראה היה שהשחקנים שכחו שטרזגה ויאקוינטה לא שם היום. מהעבר השני גול מטומטם מאוד מבחינתנו, בפעם הלא יודע כמה השנה נסיון כושל לצאת למלכודת נבדל שמוביל לצרות. שילמדו כבר איך עושים את זה!
    למחצית השנייה יובה עלתה חדה ומפוקסת, המון צירופי מסירות ומשחק בנגיעה אחת בין אלכס, נדבד וקאמו שהובילו להרבה הזדמנויות. אחרי הגול המיוחל המגמה נמשכה והיה נראה שהגול השני יגיע גם הוא במוקדם או במאוחר. בין לבין השופט גם התעלם מעוד שני פנדלים ברורים ומהצד השני נתן פנדל הזוי ואומלל לרג'ינה שגמר את המשחק. מעצבן, מתסכל ומכעיס אבל עדיין לא נורא - מלבד תחושת הקיפוח מהשיפוט אנחנו צריכים להיות מרוצים, עם הכושר הנוכחי אנחנו נעלה לצ'מפיונס, לא כל כך משנה מבחינתי מאיזה מקום.

כמה נקודות לסיום - מולינארו עושה אחלה עבודה בהגנה, אבל בחייאת שמישהו ילמד אותו כבר להגביה. אם הוא ישפר את היכולות ההתקפיות שלו יובה יכולה להרוויח מגן מעולה להרבה שנים.
    מומו סיסוקו עלה עם אובר מוטיבציה להרשים ולהוכיח לראניירי שהוא יכול לסמוך עליו, וזה השתקף בהרבה דריבלים מיותרים במרכז ומסירות לא מדוייקות. כמו מולינארו, גם הוא עושה עבודה הגנתית מעולה אבל כמעט ולא תורם כלום להתקפה. בסופו של דבר הוא גם עלה לנו במשחק, גם אם הפנדל של רג'ינה לא היה מוצדק, למה לעזאזל הוא ניסה לעשות את המספרת המפגרת הזאת ברחבה שלנו?!?
    ועוד משהו לסיום - רפאלה פלאדינו עם עוד משחק מאכזב לאוסף, ממשיך להוכיח שהמקסימום שהוא יכול לשאוף אליו בקריירה הוא להיות היורש של פאבריציו מיקולי. בטח לא של דל פיירו.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ראיתי את עשרים הדקות האחרונות של המשחק ובהחלט יובנטוס יכולה לראות את עצמה מקופחת. עושה רושם שהגברת הזקנה ממשיכה לסבול מתוצאות הקלאצ'ופולי ולא מקבלת הנחות אלא להפך, למען יראו.., שער מדהים של דל פיירו שהיה יותר טעות של השוער של רג'ינה משום מקום ואחרי שתי דקות נגיעה ביד ברורה של שחקן רג'ינה לא הספיקה לדונדריני הטיפש שהרגיש סימפטיה לקיפוח הדרומי כי קשה לי להסביר את הפנדל המוזר הזה אחרי שלטענתו רגלו של סיסוקו הייתה גבוהה מידי על אמורוסו ברחבה.

בכל אופן פתיחה מוחצת למחזור העשרים וארבע, אנחנו כבר עם 11 שערים וזה רק אחרי שני משחקים!

הפרוייקט הלאומי של איטליה היום במשחק מאוד מעניין מול האלופה, אינטר מגיעה מאוד פגועה אחרי שעוד עונה אירופאית הוחרבה לה בכמה דקות, הפסד ששלח את מנצ'יני לצאת על כמה שחקנים כשממול סמפדוריה משחקת טוב העונה ומתקדמת משבוע לשבוע והניצחון בדרבי אולי מגלה משהו על ההפתעה הנעימה של העונה, רומא מול הויולה הולך להיות משחק מצויין ולדעתי יהיה פה עוד איבוד נקודות של רומא בדרך לאליפות מוקדמת של אינטר, פאציני אגב לא ייפתח אצל הויולה. עוד הבטחה שמתמוססת.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייבים להסכים שהשיפוט פגע ביובנטוס אתמול, אבל לפחות לא פגע במשחק שהיה מרתק.

4. מכבי או המוות Member

טוב עקב ההרחקה ירדה קצת המוטיבציה לעשות סיכומים
    לא עשיתי את טורינו נגד פארמה בגלל שלא ראיתי את המשחק ומשחקים שאני לא רואה אני מסכם בעזרת תקציר, תסכימו איתי שהמשחק הזה שווה סיכום שמעבר לסתם סיכום תקצירי.
    לא משנה... הנה של יובה נגד רג'ינה

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/117.Xxx רג'ינה נגד יובנטוס http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/108.Xxx

תוצאה: 2-1 לרג'ינה
    סטאדיו: רג'יו קלבריה

יובה באה למשחק לאחר ה1-0 הנהדר על רומא באולימפיקו די טורינו בידיעה שניצחון יכול להבטיח לה כבר הערב (ראשון) את המקום השני, כי רומא תפגוש למשחק לא קל את פיורנטינה. הפער הוא רק נקודה.
    רג'ינה הקטנה מסובכת עמוק במאבקי התחתית כשהיא ניצבת במקום ה19 עם 18 נקודות וארבעה הפסדים רצופים כולל אחד משמעותי נגד טורינו, אך באה למשחק מעודדת מכך שרוב יריבותיה לתחתית נאבקות אחת בשנייה וזה ההזדמנות שלה לקראק.

יובה הגיע למשחק עם הרכב מאוד חסר, ללא בופון (מנוחה), טרזגה, יאקווינטה (כאבי גב), וזבינה.
    משחק מלא אירועים היה לנו, חלקם מעוררי מחלוקת, אך לבטח היה משחק מהנה (מלבד אוהדי הביאנקונרי)
    כבר בדקה ה-8 הייתה קרובה יובה ליתרון אחרי מהלך יפה של נדבד בצד שמאל אך דל פיירו לא הצליח להשתלט על הכדור.
    בלארדי פתח טוב את המשחק עם עצירה יפה בדקה ה11 של טיל מ20 מטר.
    בדקה ה-27 החמצה ענקית. דל פיירו הרים כדור חופשי, ההגנה המבולבלת של רג'ינה הרחיקה הישר לרגליו של מוחמד סיסוקו שעמד כשבעה מטרים מהשער ובזווית נוחה, ובהופעת הבכורה שלו בהרכב הוא בעט לשמיים. איזה רשלנות.
    בדקה ה-31 – יש לנו שער. כדור קרן של רג'ינה הורחק בנגיחה רשלנית של סיסוקו הישר לרגליו של שחקן באדום שמסר לפרנקו בריאנצה, שמספק עמדת נבדל כבש שער קליל מול בלארדי חסר האונים.
    1:0 לרג'ינה במחצית.
    במחצית השנייה זה כבר נראה שונה. המטווח על שערו של קאמפניולו המצויין התחיל עם בעיטה של נדבר בדקה ה-50 שחלפה סמוך לקורה.
    בדקה ה-53 יובה מקופחת ולא בפעם היחידה במשחק הזה. סיסוקו החליף דאבל פס יפה עם נדבד ובתוך הרחבה הוכשל בבירור, משרוקיתו של השופט נדמה.
    בדקה ה-55 המטווח נמשך, טיל של קאמוראנסי חלף סנטימטרים ספורים ליד המשקוף.
    בדקה ה-65 תור נדבד לשחרר כדור אדיר מ25 מטרים, שסחט מקאמפניולו הדיפה אדירה לא פחות.
    בדקה ה-70 הבעיטות הבלתי פוסקות מרחוק סוף סוף השתלמו ליובה. דווקא בבעיטה הפחות טובה מבין כולם קאמפניולו החליט להציג את השטות השבועית. בעיטה חלשה למרכז השער של הנסיך עברה בין הידיים של השוער, שעד לאותו רגע הציג משחק טוב.
    שלוש דקות אחר כך שוב דל פיירו, שוב עשרים מטר רק הפעם לפינה, והפעם החורים בידיים של קאמפניולו נסתמו.
    המטווח הארטילרי של יובה נמשך בדקה ה-80, שוב טיל מעשרים וחמישה מטר, שוב קאמפניולו במקום.
    עוד באותה בדקה ה86 מצאה הפעם את שלטי הפרסומת.
    בדקה ה-92 הגיע הרגע המכריע. כדור שעלה מצד ימין מצא את סיסוקו, שכנראה חשב שהראש של אמורוסו הוא הכדור, אחרת קשה להסביר את המספרת שהוא ביצע לו על הפרצוף. אוהדי יובה כאן בפורום בוודאי יכעסו עליי, אך לדעתי פנדל מוצדק. הופעת בכורה אומללה של סיסוקו.
    את פנדל לקח אמורוסו בעצמו. בלארדי קפץ שמאלה, הכדור הלך ימינה. 2:1 לא מוצדק (לא בגלל הפנדל שלדעתי היה, אלא בגלל שיובה הייתה טובה יותר וגם הגיע לה פנדל על סיסוקו) לרג'ינה בסיום.

פארמה – טורינו. 4:4. סטאדיו אניו טרדיני.

אני לא ראיתי את המשחק, ואני חושב שמשחק שלפי מה שהבנתי היה יותר ממצויין, ומשחק שנגמר בתוצאה 4-4 ראוי לסיקור משמעותי יותר, מאחר שמשחקים שאני לא רואה אני מסכם בעזרת תקציר, מה שמוריד את רמת הסיכום מכיוון שאני לא יכול לקבוע נחרצות שום דבר.
    עדיף שמישהו אחר יעשה סיכום למשחק מצויין כזה, פשוט כי לא ראיתי אותו.

תגידו יש בכלל טעם שאני אמשיך לעשות את זה? יש אנשים שקוראים את זה? כי בתכלס יש סיכומי משחקים באתרי ספורט למרות שאצלי יותר מפורט...

5. kadm Member

אני לא מוצא קישור לסופקאסט למישחק של רומא-פיורנטינה, יש למישהו?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.atdhe.net/SerieA1.html
    איכות יותר טובה מסופקאסט, לא נתקע וניתן לראות במסך מלא.
    צריך להוריד תוכנה movemediaplayer ותוכל לראות באצפלורר.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה נחמדה. לא הצלחנו לשמור על יציבות במשך יותר מ10 דקות, גם זה לא בטוח.
    לא הבנתי עדיין איפה ווצ'יניץ', הוא חלוץ חוד, מה פתאום הוא משחק באגף שמאל? וגם למה ג'ולי שם? אחרי זה השדרים העלובים של צ'רלטון מתפלאים שאין התפתחות בהתקפות מהאגף השמאלי.
    בעבירה על מוטו ראו בבירור איזשהו מתיחה של שריר הברך, כשראיתי שהשדרים לא שמו לב לזה שמתי תטלוויזיה על מיוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    טוטי ממשיך להשתפר ממשחק למשחק אבל עדיין הוא לא בכושר של פתיחת העונה.
    כמה מסירות מאוד נחמדות שלו היו.
    דה רוסי ואקווילני שחקני המחצית שלי, שומרים על ייצוב במרכז הקישור ועוזרים להנאת הכדור הנהדרת.
    פריי ודוני כל אחד עם עדיפה מצוינת.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק מצויין עד עכשיו באולימפיקו, לדעתי אין ממש קבוצה ששולטת בצורה דומיננטית מידי אבל מה שבטוח שהויולה היא הקבוצה המסוכנת יותר עם שתי הזדמנויות מצויינות של ווירי ושל מוטו, האחרון אגב החמיץ בצורה פושעת ממש במקום להקפיץ מעל דוני הוא הלך ישר לידיים של השוער ועוד ניסה להשיג מזה פנדל, לא בצורה טובה כל כך. הייתי שולח אותו לשיעורים אצל אינזאגיhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

0-0 בין אינטר לסמפדוריה, 2-2 בין אודינזה לגנואה, סיינה גם מובילים על אטאלנטה וזה מה שידוע לי עד עכשיו.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי מוטו זה לא לכוחותינו. חבל.

10. Giallorossi Member

העיקר הניצחון.

מהמחצית הראשונה לא ראיתי הרבה עקב מחסור בלינקים לצפייה, אז אני לא אגיב בינתיים עלייה.
    במחצית השנייה שיחקנואת המשחק בנגיעה שמאפיין את רומא, טוטי היה מעורב וכבר בתחילת המחצית סיסיניו כבש. לסיסיניו היה משחק טוב מאוד, רק חבל על האדום שעדיין לא הבנתי למה הוא נשלף (ככה זה כשרואים באינטרנט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx). אחרי הגול היינו עדיפים על הויולה, כולל כמה הזדמנויות שיכלו להכנס.

אז שוב, העיקר הניצחון. המשחק הזה הוא עוד הוכחה שרומא קבוצת בית נהדרת ומהטובות שיש.
    הייתה אווירה טובה מהקהל, אבל חבל שהאולימפיקו לא היה אפילו קרוב להיות מלא.

*עריכה: 4-4 בטורניו, 5-3 לג'נואה באודינה. 3 וחצי גולים למשחק בממוצע. מאמא מיה...

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/08
  11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 בין רומא לפירונטינה.
    משחק מרתק לטעמי, הנאת כדור פשוט פנטסטית של רומא במחצית הראשונה ובמחצית השניה עבדנו על התקפות מתפרצות שגם כן עבדו כמה פעמים. סיסיניו עם משחק טוב(ולא, השער לא קשור לזה), חבל מאוד על הכרטיס האדום. עד הרגע הזה דווקא חשבתי שהשיפוט היה די טוב אבל בשמחה השופט היה יכול להתעלם. אני לא הייתי עם החילופים של ספאלטי היום. הוא החליף את ווצ'יניץ' מתי שהוא כבר היה במומנטום נהדר להבקיע גול לקראת סיום המשחק בכושר שהיה לו. אקווילני נשאר שחקן המשחק שלי. אני יודע שהרבה יתנגדו למה שאני אומר, אבל הוא פשוט שלט במרכז המגרש, הניע כדור, נתן מסירות נהדרות וגם נתן הרמות ופריצות במשחק ההתקפה ועם כל זה תרם בהגנה. ללקק את האצבעות.

וואיגו או איך שלא קוראים לו שנכנס במקום מוטו הוא אחד האגואיסטים. מסירה אחד הוא בקושי חיבר, רק כמה בעיטות כושלות מרחוק. מונטליבו עם משחק חלש מאוד. ויירי היה מצוין, גם פריי עם כמה עדיפות טובות. ההגנה הייתה מאוד רדומה אבל אויפלושי ייצב אותה בצורה טובה.

סה"כ ניצחון מתוק בעוד שאינטר יוצאת בתיקו עם סמפדוריה.
    29 שערים היה בליגה האיטלקית המחזור, בעוד שלפלארמו יש משחק נגד מילאן.

עריכה:
    טל(giallorossi, אני לא סגור שזה השם הפרטי שלך), הכרטיס האדום השטותי נשלף עקב זה שסיסיניו הרחיק את הכדור וקיבל על זה צהוב כשלפני זה היה לו צהוב. מהלך מטומטם(פשוט ככה) של השופט.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/08
  12. Giallorossi Member

32, אבל מי סופר.

תודה. ידעתי שזה משהו בסגנון.
    והשם הוא דוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx
    פאדיחה שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שהג'יאלורוסים של הפורום אמרו, היה משחק ברמה גבוה עם קצב טוב והמון הזדמנויות לשתי הקבוצות.
    אני יפרט קצת יותר על כל שחקן :
    דוני - שתי הצלות גדולות באחד על אחד עם מוטו והבעיטה מרחוק של ויירי.
    סיסיניו - איש המשחק! עשה עבודה של שני שחקנים באגף ימין. משחק הגנה מצויין שלא ראיתי ממנו עדיין השנה. היה שותף כמעט לכל התקפה של רומא. בדקה 92 סיסיניו הרחיק בעצבים כדור אחריי שהשופט שרק לעבירה וקיבל אדום מוצדק. סיסיניו יחמיץ את המשחק מול אינטר אבל זה לא יפגע בקבוצה מכוון שפאנוצ'י אמור לחזור עד אז מפציעה.
    טונטו - מאז המשחק מול סיינה, טונטו איבד מעט מהאמון של ספאלטי שהעדיף עליו את קאסטי. היום הוא הוכיח שהעמדה השמאלית שייכת לו אחריי שהתגבר פעם אחריי פעם על סמיולי ואחריי על שני מצבים שיכלו להגמר בשער.
    אקווילני - תיאום מושלם עם דה רוסי, 100% דיוק במסירות, עבודה הגנתית טובה ושקטה, כל זה כנראה לא מספיק כדאי שנראה אותו גם נגד אינטר.
    ווצ'יניץ' - אחד המשחקים הטובים שלו העונה למרות שלא היה מפוקס בתחילת המשחק.
    טוטי - מתחיל לחזור לעצמו והיה קרוב לכבוש אחריי מסירה של ווצ'יניץ' שהשאירה אתו בזווית לא נוחה מול פריי.
    פרוטה - אין הסבר למה שקרה לו העונה, הוא לא מזכיר את השחקן הדורס של שנה שעברה. לא מצא את עצמו על המגרש והסתבך כל פעם מול אוייפלושי (לעומת ווצ'יניץ'). בעונה הבאה ספאלטי צפוי לשנות את המערך של רומא שהיריבות למדו כל כך טוב ואני לא רואה איך פרוטה משתלב בהרכב.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היחיד שיצא מטומטם הוא סיסיניו. זה היה מהלך שמיועד למשוך זמן, השופט על פי החוקה מחוייב להוציא כרטיס צהוב על כך. אין מקום לשיקול דעת, היחיד שהיה צריך להפעיל שיקול דעת ולא עשה כן הוא סיסיניו עצמו.