Giornata 20 - הסיבוב השני יוצא לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏25/1/08.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתי ג'ילא הייתי שובר גם את הספסל. 2-0, ג'נואה בעשרה שחקנים - מה הבעיה של אנצ'לוטי להכניס את ג'ילארדינו? ממה הוא מפחד? למה לחכות עד הדקה התשעים?
    פאטו במשחק טוב. לדעתי מול נאפולי הוא היה קצת יותר טוב, אבל למי אכפת - צמד ראשון במדי הקבוצה וזה מגיע כבר במשחק הרביעי. אני מאמין שצריך לקרות משהו די יוצא דופן כדי שהוא לא יכבוש לפחות 10-12 שערים עד סוף העונה. נוותר לו על ה-30 שאנצ'לוטי הבטיח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

עריכה:
    לא יאומן! הייתי בטוח שנאפולי ניצחה... עכשיו אני בודק ורואה שקליארי הבקיעה 2 שערים בתוספת הזמן!
    לא הייתי רוצה להיות במקומו של רייה. המצב בינו לבין דה-לאורנטיס גם ככה לא משהו והאוהדים גם כן לא בדיוק מרוצים מהמשבר. סיכוי סביר לדעתי שאדי החביב לא ישרוד עד המחזור הבא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/1/08
  2. ACMILAN SUPPORTER Member

אין ספק שאינטר הייתה עדיפה על אודינזה כמעט בכל שלבי המשחק למרות ה-10 שחקנים משלב מוקדם של המשחק.
    יום רביעי יובנטוס בסאן סירו ורומא צימקה ל-5 נקודות בצמרת ככה שמאבק האליפות פתוח לחלוטין.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בין אודינזה לאינטר. חבל לי על הזברות שהיו יכולים וצריכים לנצח את אינטר בכושר הנוכחי וב10 שחקנים. התוצאה מאזנת קצת את הטבלה אבל פער של 5 נקודות עדיין גדול מאוד.

ואיך אפשר בלי להגיד מזל טוב לביאנקי על הבכורה המוצלחת בלאציו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx . שימשיכו ככה בדרך לסריה ב'.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לך מאנצ'יני, היום הוכחת כמה אתה מאמן גדול עם הכנסת הכוכב הענק סזאר להרכב הפותח, כל הכבוד.

5. 亚历山大帕托 Member

לתת לפאטו הזדמנות להבקיע שלושער.

זה ברלוסקוני הבטיח, אנצ'לוטי אמר שהוא יבקיע 10 שערים.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום דבר פסול בהחלטה של מנצ'יני להרכיב את סזאר. אותו סזאר שהיה טוב נגד יובה ובישל שער מצויין לקרוז. לא זכור לי שאז באת בטענות למנצ'יני (שאחרי כל ההשגים שלו עם אינטר אני לא מבין איך בכלל יש לך חוצפה לבוא אליו בטענות) וחוץ מזה אני גם לא רואה שחקן יותר טוב בסגל שהיה עדיף לעלות במקום סזאר. אין ספק שהוא עשה טעות אבל זאת לא הטעות של מנצ'יני, כמו שתצוגת השוער של ג'ולי מול אינטר זאת לא הטעות של ספאלטי.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה ראית אותי אומר שג'ילא צריך לבוא במקום פאטו? בגלל זה אמרתי - ממה הוא מפחד?

אני משוכנע שזה היה אנצ'לוטי...

אוקיי - בדקתי, אכן זה היה ברלוסקוני

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סזאר אפס מאופס, שלמרות הבישול שלו נגד יובה הוא היה אפס, לא היו שחקנים יותר טובים שישחקו במקומו?? מה עם ח'ימנז, פלה או מאניש (שאין לי מושג איך לא היה בסגל), וכן אני יכול לבוא אליו בטענות כי למרות כל ההישגים שלו עם אינטר עדיין יש לו את נקודת הטפשות, והעונה זה מתבטא באהובו סזאר.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלה ומאניש הם שחקנים שיותר מוגבלים למרכז המגרש בגלל הסיבולת והמהירות שלהם. חימנז שחקן יותר טוב מסזאר אבל נופל ממנו בתרומה ההגנתית ונגד משחק אגפים המצויין של אודינזה היה יותר מתאים לעלות עם סזאר.

10. 亚历山大帕托 Member

כשאתה מוביל אתה לא מכניס חלוץ במקום קשר, כל מאמן היה נוהג ככה. חוץ מזה, אנצ'לוטי לעולם לא משנה את המערך אלא אם כן הוא בפיגור. אגב, גם אני הייתי בעד שקאקא יירד לנוח מיד אחרי השער השני, אבל אין מה לבקר החלטות כאלה שלא ישנו לפה או לשם.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל מאנצ'יני היה צריך לפתוח עם ההרכב המנצח (4-3-1-2) עם זאנטי, קמביאסו וסטאנקוביץ' בשלישיית הקישור, כאשר ח'ימנז משחק מאחורי החלוצים, אבל מה לעשות מאנצ'יני מאוהב בסזאר ובגללו משנה את השיטה ל(4-4-2).... ובוא נגד אם מאנצ'יני כלכך רוצה לשחק עם השיטה הזו, הוא היה צריך לשחק עם זאנטי באגף ימין, סטאנקוביץ' באגף השמאלי (למרות שהוא לא כלכך טוב בתפקיד הזה אבל לפחות הוא יהיה יותר טוב מסזאר האפס), פלה וקמביאסו ישחקו באמצע.... זה הכל.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה מוביל 2-0, בבית, מול קבוצה שמשחקת בעשרה שחקנים, כשמלכתחילה פתחת במערך של 4-5-1, לא יקרה כלום אם תכניס חלוץ במקום אחד הקשרים ההתקפיים. רצית שקאקה ינוח? בבקשה. זה החילוף שאתה מחפש.

13. 亚历山大帕托 Member

אני כועס יותר שגורקוף לא נכנס במקום קאקא אחרי השער השני, ג'ילה על הזין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx.

14. 亚历山大帕托 Member

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט מול פארמה היה בזיוני.
    מה קרה? שופט לא מפחד ממכם? השער של זלאטן לא היה חוקי מהסיבה הפשוטה שהוא המשיך את המהלך ובעט אחרי השריקה,ככה שלעולם לא תוכל להוכיח אם הנדנוביץ' באמת ניסה להגיע לכדור או לא.הוא המשיך אחרי השריקה ולכן השער לא חוקי.

זלאטן לא מלוכלך הא? אני מבקש ממך לראות את העבירה המכוערת שלו בתחילת המשחק שהוא הלך לרגל,של דוסנה אני חושב....

ועוד משהו לסיום: איפה היה הקרדיט לפאלדינו כל השנה? פאלדינו-טרזגה-דלפיירו זה באמת נשמע מצוין...

3-0 כבר לקראת הדקה ה80 2 של טרזגול 1 של המלך....