Giornata 18 - הליגה חוזרת אחרי פגרת החורף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏10/1/09.

1. דנידין Member

מלר משתדל להיות הכי מקצועי שהוא יכול. הוא מגיע לפורום הגרמני כמו שהוא גם מגיע לכאן ונעזר במיידע שאנחנו מציעים לו. אתם זה המיידע שלו, או יותר נכון הסיקורים. הוא לא מפספס מילה בסיקור ומעלה לרוב את כל המיידע שאחנחנו נותנים לו בשידור (גם בבונדסליגה). לא מצפים ממנו לקרוא איטלקית נכון?

מנגד, אם הוא לא באמת אוהב את הליגה וצורת השידור לא מגיעה מאורגזמות אמיתיות, אז הבעיה לא בטוח בו, אלא בערוץ הספורט. אם הוא לא מתאים הם צריכים לראות את זה ולפעול כראוי.

וכן, יש גם את הצד במלר שמאוד פוזטיבי פלוס לקבוצות אותן הוא אוהב ולאלו שהוא שונא הוא דואג לשנות טונים (למשל הוא ממש שונא את באיירן וזה נשמע די בברור בטון הדיבור). הוא לא מושלם, אולי גם לא מתאים לשדר כדורגל איטלקי, אבל הוא כן משתדל.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/09
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק על החלק הזה אני מדבר כשאני מתכוון למקצוענות. את ההכנה המוקדמת למשחק הוא עושה בסדר גמור, הוא קורא סיקורים, בודק הגייה של שמות, אין בעיה. מה לא מקצועי בעיניי? זה שהוא נותן למשחק להשפיע עליו. יוצא לי לשמוע לא מעט שדרים בשיטוטים שלי בעולם הלינקים וגם המשחקים החלשים ביותר לא משפיעים על השדר. שדר אמור לשדר, לא להיות על תקן אוהד באולפן שמושפע מרגשות כאלו ואחרים או משביעות הרצון שלו מהמשחק שאותו הוא משדר. את החלק של ההכנה אבי מלר עושה מצויין, אבל מבחינתי (ומסתבר שגם מבחינת אחרים) מה שמפיל אותו פעם אחר פעם זה חוסר היכולת שלו ללהפוך את השידור שלו לחסין בפני דעות אישיות (לאו דווקא קדומות, בעיקר עניינים של שביעות רצון ממשחק ספציפי וכו').

3. THE STRETFORD END Member

זה כבר הסגנון שלו,אפשר לאהוב ואפשר שלא,אני לא נתקלתי,גם לא בשדרים אנגליים שהצליחו להחיות משחק שהיה חלש מאוד,
    וכן,הוא משדר מהלב,אמיתי,לא כמו נדב יעקובי נניח שגם במשחק משעמם בספרד יצרח מכל דבר קטן ולא משמעותי,
    הוא גם לא שגיא כהן שבמשחק שלא רואים ממנו כלום,הוא כבר ימציא איזו תאוריה כביכול מתוחכמת.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקרון אנו נוטים כבר מדיון המחזור לדיון התקשורת,מלר,כבודו במקומו מונח,הוא מקצוען אמיתי,מהטובים בתקשורת הספורט בארץ אך גם אני מרגיש כי לפעמים שידוריו אינם אובייקטיבים,בעיקר בגלל שאכשהו תמיד צריך להיות איזכור לכדורגל האנגלי,אני לא זוכר מתי זה היה אבל היה איזה שידור אחד שבו מלר רמז או עקץ שבאנגליה משחק כזה משעמם לא היה קורה,איני זוכר בדיוק מה הוא אמר ומתי זה היה אך אני את השורה התחתונה אני זוכר.
    בכל מקרה,אני יודע שהוא קורא פה ואני גם יודע שכמקצוען גדול הוא יודע להשתפר,אני לא חושב שהייתי נהנה משידור של יעקבי את הליגה ודווקא מלר כן עושה את שעורי הבית,כך שלמרות הביקורת עליו אני כרגע מעדיף אותו על מישהו אחר.