Giornata 18 - הליגה חוזרת אחרי פגרת החורף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏10/1/09.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא המזל היינו היום מפסידים 3-1.

כל הכבוד לקליארי!

2. 亚历山大帕托 Member

קליארי היתה יכולה לנצח ולא משער אחד, אבל היה חסר לה ריכוז.

אינטר נראית גרועה כמו לפני הפגרה, אבל אולי השינוי במזל מסמן משהו? מחר מנצחים את רומא והמירוץ מתחדש!

3. Lupo Member

אקוואפרסקה עם החמצת העשור. אין דברים כאלה. לקליארי הגיע היום לקחת 3 נקודות.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אינטר פשוט משחקת מכוער, מכונה יעילה אבל משעממת ברמות קשה לתאר. ממש כמו יובנטוס של קאפלו בזמנו כך גם אינטר מביאה את השער שהיא צריכה ונרדמת ולפני שהיא נרדמת היא דואגת להשכיב את כולנו איתה. לא מבין איזו בשורה חדשה הביא איתו מוריניו שכן רק בגלל אפסיותה של הנהלתה של מילאן והקמצנות של ראשי יובנטוס אינטר יכולה להיות רגועה לגבי שליטתה באיטליה. אני לא רואה אף קבוצה שיכולה לסכן אותם לפחות העונה אבל אלוהים יעשה צדק איתנו שייקח מהם את הסקודטו.

אני מקווה שאת המאמץ אינטר שומרת ליונייטד אחרת הבלוף יהיה כה גדול שמוראטי לא יוכל להסתיר אותו. כל הכבוד לקליארי על הרבה הקרבה. אורי, פעם בוקטי ועכשיו קאניני...מחליף אותם כמו גרבייםhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. piston Member

אין לאינטר סיבה להתאמץ מול קליארי. כמו שהם יכלו להפסיד הם יכלו גם לנצח, והם מומחים בלהוציא את הנקודות.
    גם ביכולת הדלה שלה רוב הסיכויים שהיא מנצחת את רוב קבוצות הליגה.
    היתרון שלהם בפיסגה מאפשר להם לשמור כוחות למשחקים החשובים.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקות ששיחק קווארסמה אתמול הוא היה טוב בניגוד למשחקים קודמים, הוא תמיד לקח יוזמה בהתקפות וניסה את הכל כדי ליצור מצבי הבקעה, לרוב זה לא הלך לו אבל הוא פשוט נלחם על כדור והטריקים שלו עם הכדור עבדו הפעם לטובת המשחק ולא רק לשוא.
    את האמת אני בעד לתת לו עוד הזדמנויות ואפילו בהרכב הפותח, ואולי הוא יממש את הפוטנציאל הטמון בו, ואם זה יקרה אנחנו נרוויח שחקו ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/09
  7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ההגנה של הויולה עדיין לא חזרה מהפגרה, איזה מחדל היה בשער השני של לצ'ה.

יובנטוס מובילה 0-1 על "קבוצת הבית" שלה סיינה, פאלרמו ביתרון 0-2, לאציו ביתרון על רג'ינה 1-2 (צמד לפאנדב)

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מעצבן לראות קבוצה גדולה כמו יובה שבדקות הסיום מול סיינה הולכת להעביר זמן בקרן במקום לחפש את השער

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגעתי מהעבודה רק למחצית השניה. אך שזו התחילה מוטו כנראה פרק את הכתף. באופן טבעי כל המחצית הזו התנהלה בחצי המגרש של לצ'ה, אבל עקב משחק כל כך לא מדוייק שלנו בקושי הצלחנו לסכן את השער של לצ'יה. זכורים לי אולי 2-3 מצבים רציניים. בסוף אוסוואלדו העצבני גם קיבל אדום מטופש. ההפסד הזה מוריד אותנו למקום הראוי עבורינו ביכולת הזו, המקום ה-6.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/1/09
  10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדיר מאוד שאינטר מאבדת נקודות. יובנטוס לא צריכה לזרוק את זה לפח בשביל פוזות למצלמה.

גם השער הראשון של לצ'ה וגם שער הניצחון של מאג'ו מול קטאניה מובקעים לאחר שהיה ספק לנבדל במהלכים שלהם. ראיתי את 2 השערים בשידור חי והדעה שלי זהה לגבי שניהם - נבדל גבולי שיש בו ספק, צריך להתעלם ממנו ולתת יתרון להתקפה. החלטות טובות של הקוונים והשופטים.
    אחוזי ההצלחה של דל-פיירו מבעיטות חופשיות הוא דבר שאני לא זוכר. ז'וניניו, פירלו, בקהאם, מיכאילוביץ' - כולם בועטים נהדרים, אבל לא זכור לי שחקן שמצליח לכבוש כל-כך הרבה שערים בכל-כך מעט ניסיונות. גם את השער הזה תפסתי בשידור חי... היה לי מזל היום עם השידורים.
    די-ואיו, פלוקארי ומיקולי ממשיכים בשלהם. מילה טובה גם לפאנדב עם שלושער ברג'יו קלאבריה.

11. 亚历山大帕托 Member

לפי הגאזטה, בקס ופאבאלי פותחים במקום פלאמיני וקלאדזה. המערך ייראה כך:

אביאטי
    יאנקו פאבאלי מאלדיני זמברוטה
    סיידורף פירלו בקהאם
    רונאלדיניו קאקא
    פאטו

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעוד קלאדזה יעדר בגלל פציעה, לפי מספר מקורות באיטליה ההחלטה לפתוח עם בקהאם בהרכב התקבלה אחרי לחץ מצד ברלוסקוני שרמז לעיתונות שהוא במקום אנצ'לוטי היה פותח עם האנגלי ושהוא מתכוון לשבת צמוד למסך הטלווזיה בכוונה לראות את בקהאם בבכורה שלו בכדורגל האיטלקי. = קרקס.

אגב, ההערכה שלי בנוגע לפציעה של מוטו התבברה לצערי כנכונה ואכן מדובר בפריקה. הרומני צפוי להעדר לפחות חודש ימים.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים. מקריבים את כל המשחק שלנו כדי לתת עוד זמן מסך לבקהאם. 80% מהכדורים הולכים ימינה כדי שהוא יתן עוד הגבהה חסרת תכלית.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

החיסרון הכי גדול של בקהאם הוא האי שמירה על ריסה שנותן היום משחק מושלם.

רומא בהרכב הכי לא יצירתי שלה מזה שנים לא מתקשה יותר מדיי במסע בין כוכבים. מילים טובות לווצ'יניץ' על הסיומת המעולה, לדה רוסי שעושה צחוק מדיניו ולפאטו בצד השני ששסיכן מספר פעמים את השער של רומא.

15. Number 8 Member

אורי טוטי ונרו רוקו,
    אבי מלר התנצל בשידור על דבריו על הכדורגל האיטלקי והבהיר אותן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/09