Forever Young & Talented

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Rosner, ‏15/7/07.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנטוניו קסאנו.
    שחקן יותר מבוזבז מימנו אני לא חושב שיצא או יצא לי ליראות.
    כ"כ הרבה כישון,ואם זאת כ"כ הרבה בעיות. חבל.

2. Raulito Madridista

אנטוניו קאסנו נכנס חזק מאוד לכותרות פה, אחרי עונה מדהימה ברומא ב04\2003, הוא הסתכסך עם כל מי שרק יכל, סופסל תקופה ארוכה ועזב לריאל מדריד בסופו של דבר. הוא נשאר שמן, קאפלו האמין בו בתחילת העונה והוא פתח בשלושת המשחקים האחרונים של הקבוצה בכל המסגרות, אבל קאסנו איכזב, סופסל ופתח את הפה כרגיל. יש לי קליפ שלו עם הרגעים היפים ברומא, פשוט כדורגלן ענק, אבל פשוט בן-אדם טמבל עם אופי בעייתי. אופי זו אחת התכונות החשובות ביותר לשחקן כדורגל.
    אני חושב שרוביניו הוא לא פלופ, בכלל לא, הוא שחקן מצויין, פשוט אחרי הפתיחה המדהימה שלו בריאל מדריד נגד קאדיז שנכנס כמחליף, הציפיות היו. רוביניו יכול להיחשב כשחקן כדורגל מצויין, גם אם לא יהפוך לרונאלדיניו או ייתפתח כמו מסי(לטעמי הארגנטינאי יותר טוב מרוביניו, עם כל הצער).
    אגב, הסכום הוא אולי מופרז, אבל רוביניו הוא שחקן צעיר ואת זה גם צריך לקחת בחשבון, מה גם שלא חסר שחקנים שנרכשו בסכומים גדולים.
    למרות שהוא זכה במונדיאל ובאליפות וכבש המון שערים - 380 ומשהו, לטעמי רונאלדו הוא פספוס גדול. היה לו משהו ברגליים שלא נמצא אצל כל חלוץ, טוב ככל שיהיה. העונה שלו בברצלונה הייתה מדהימה והפציעות הרגו אותו ללא ספק. גם בריאל מדריד הוא נתן שנתיים מצויינות, אבל רונאלדו בשיאו היה שחקן שלוקח כדור ופשוט רץ עד השער ומבקיע.
    גם ואלרון מדפורטיבו לה קורוניה יכל להגיע רחוק יותר.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה ולא נברא חלוץ כמו רונאלדו של אותו מונדיאל 98,אבל להגיד שהוא פספוס זה טעות.הוא סיפור הצלחה אדיר שהצליח למרות הכל.והוא יכול לבוא ולהגיד עכשיו לכולם- 'שמן אמא שלכם'

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/07
  4. Maor321 Member

תן לי לתקן אותך.

לא היה ולא נברא חלוץ כמו רונאלדו. ולא משנה מה הכושר שלו כרגע, דרוגבה שבצ'נקו או אליניב ברדה - הוא החלוץ הטוב בעולם.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חוראדו רק בן 20.
    אני התלהבתי לפני שנתיים מחבי פואגו. הוא עדיין בחיחון, בליגה השניה.
    ועל ניקו אוליברה לפני 10-12 שנים חשבתי שהוא גאון.

6. A. Arshavin Member

תוכל להעלותאת הקליפ?

7. Monkey D.Luffy Member

קודם כל נתחיל בעובדה שאנחנו (הארגנטינאים) אלופים בלהמציא עוד ועוד שחקנים כאלה. העניין הוא, שבעיני הרבה אנשים השחקנים שנכריז עליהם כיורשי מראדונה, מיצו את הקריירות שלהם - אבל מבחינתנו, גם אם באטיסטוטה זכה בגביע וואפ''א ובאליפות היסטורית באיטליה, זה לא מספיק כי הוא לא זכה בגביע הקדוש (גביע העולם). זו התחושה שלי בכל אופן, תקנו אותי אם אני טועה. כמובן שזה כעין וכאפס לשחקנים אחרים, כי הדוגמה שנתתי (באטיסטוטה) עשה הרבה דברים ומיצה מבחינה אישית את יכולתו. אבל נתנו פה דוגמאות טובות שזה איימאר וד'אלסאנדרו, ואני רוצה להוסיף גם את סביולה, שכולם עוד לא סיימו את הקריירה שלהם אבל מראדונה הם כבר לא יהיו. בלב כבד ד'א, אני מציע להוסיף גם את מסי לרשימה.

מצד שני אני מדבר מהבטן, והרגע ארגנטינה הפסידה לברזיל אז אולי אני מדבר שטויות.

8. A. Arshavin Member

מסי רק בן 18 ועושה דברים מדהימים, היתי מחכה עוד מספר שנים עם הקביעה הזאת

9. Monkey D.Luffy Member

מסי בן 20. הוא אכן צעיר אבל אני חושב שמבחינה פסיכולוגית כבר גמרו על המוח של הילד. קברנו אותו במו ידינו עם הציפיות שלנו.

10. A. Arshavin Member

טעות שלי.
    את הציפיות כולנו צריכים להנמיך ולפי דעתי העונה היא עונת המבחן שלו, האם הוא עוד כוכב חולף כמו רונאלדיניו, או אחד הגדולים בתולדות המשחק?

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

http://gallery.atleticomadrid.de/data/media/272/portada-2.Xxx
    תתעודד!

12. Sergio Ramos Member

מאז מארדונה ובטיסטוטה,הארגנטינאים הם סוג של שושלת הכישלונות.כל שנה שנתיים מגיע מתמודד אחר כיורשו של דייגו:דלאסאנדרו,איימאר,ריקלמה,קרספו,סביולה וגם אריאל אורטגה.אבל עד כה לא נמצא שום תחליף לדייגו מארדונה.הארגנטינאים מוכשרים ביותר בליצר שחקנים.ריבר ובוקה הם בתי חרושת ליצור שחקנים שהופכים להיות מהטובים בעולם,אבל מאז בטיסטוטה ומארדונה,נבחרת ארגנטינה היא כישלון אחד גדול.
    נקווה שכל הלחץ והציפיות ממסי להיות הכוכב הבאה שיוביל את הנבחרת,לא ישפיעו על הילד שבסך הכל רק בן 20.

רונלדיניו כוכב חולף?זה שהוא נתן עונה אחת לא הכי מרשימה זה זה לא אומר שהוא כוכב חולף.
    רונלדיניו שחקן מיוחד במינו שהביא לאירופה סוג של כדורגל חדש,הגאונות שלו והטכניקה הבלתי פוסקת,מבחינתי הכניסה אותו לרשימת 10 הגדולים בהיסטורית הכדורגל.

13. spurs Member

גאזה
    נקנה בסכום מדהים של 5.5 מיליון פאונד(אז שיא) אבל הפסיק להתפתח ולהתקדם

14. A. Arshavin Member

הוא כוכב ענק ושחקן גדול, כמו קאקה, אבל מכאן ועד רשימת 10 הגדולים בהיסטוריה יש עוד דרך ארוכה, מה עם קרויף, מאראדונה, פלה, די סטפאנו, פושקאש, בובי צ'רלטון ועוד רבים וטובים ממנו?קודם כל שיוביל את הנבחרת שלו בטורניר גדול(מונדיאל או קופה)ואז נדון בשאלה אם הוא ראוי להיכנס ל20 הגדולים. ושלא יגידו לי מונדיאל 2002 כי שם רונאלדו הוביל את הנבחרת הברזילאית.

15. Sergio Ramos Member

הנבחרת לא מעניינת אותי,עם הוא הוביל אותה או לא.
    מבחינתי רונלדיניו הביא סוג של כדורגל חדש לכדורגל העולמי,כדורגל שלא נראה אף פעם על יבשת אירופה ובעולם בכלל.ולפחות על פי טעמי הוא נכנס לרשימת 10 הגדולים.איך אפשר להגיד על שחקן כזה טוב שלא נראה שנים על המגרשים,שהוא סתם כוכב חולף.