Football Manager 2013

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Asify, ‏6/9/12.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

Skidrow פירטו למה הם לא יפרצו את המשחק שוב?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ההודעה הרישמית של SKIDROW

"Let me make this clear to people, SkidrowTeam only intends and will always intend to crack games for fun and educational purposes. In no way will we provide games with updated patches and cracks. If you enjoyed the game then please do support the developers and buy the game. But with FM 2013 it needed a specific patch to make it functioning fully. I had allot of hate messages and people that are being very disrespectful reason being cause we have not got a fix for it. No one told you to stay here all day everyday 24/7 to expect a crack fix out. I am not ruling it out completely from the entire warez scene meaning if another team releases it I will be happy to update and further note the fix, but as far as SkidrowTeam go, its not happening. Project FM 2013 is officially over. "

----------------

ראיתי קצת את המשחק עד שהוא קרס לי והאמת שאין לי בעיה לרכוש אותו, זה באמת לא הרבה כסף, השאלה אם באמת יש כאלו הבדלים מה-2012, כי אני אישית מאוד נהניתי גם ב-2012.

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/12
  3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נכון, 150 שקל זה לא יקר בכלל, אם היה לי זמן אולי הייתי שוקל לרכוש.

בכל מקרה, סקידרו עשו צעד נכון. הרשת הוצפה בהודעת שנאה של כל מיני ילדים קטנים מכל העולם שחושבים שסקידרו חייבים להם משהו בנוגע לFM 13. יהיה מעניין לראות את אחוז המכירות של המוצר בעולם ביחס לFM 12 כדי לדעת האם באמת יש כזה הבדל בין אם המשחק ניתן להורדה ברשת לבין אם לא, אני מניח שכן.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זו בדיוק הבעיה עם המשחק הזה. זמן. בגלל זה המון אנשים עכשיו גם מבואסים מהמצב, שכן הרבה העדיפו את המשחק הפרוץ בגלל שאין להם המון זמן לשחק, והם העדיפו שלא להוציא בסביבות ה200 ש"ח על משחק שלא ישחקו בו יותר מדי. אבל מה שיפה בFM13 זה שהוא עונה על הבעיה הזאת עם מצבי משחק שונים. לכן שווה להשקיע 150 ש"ח על המשחק בעיניי. סך הכל זו שנה שלישית מתוך חמש שנים שאני משחק (מFM09) שרכשתי ואף פעם לא התחרטתי. להפך, אני בא בגישה שמי שעבד על המשחק הזה מגיע לו לקבל את הכסף. ובאמת שזה לא כמו לקנות פיפא או NBA שהמחירים בשמיים. 150 ש"ח (ומי שניצל את המבצע המטורף שבוע שעבר אז בכלל הרוויח) זה מחיר הגון ביותר למשחק שאנחנו נהנים ממנו מאוד.

עידן, באשר לשינויים. אני יכול לומר לך שהשיחות עם השחקנים וההנהלה השתנו, יש יותר אפשריות בחירה במשפטים שרוצים לומר בPep Talk או בשיחות עם ההנהלה, המו"מ עם אנשי צוות ושחקנים לא השתנה כל כך, כנ"ל ההוראות האישיות והקבוצתיות, האימונים השתנו מאוד לטובה, אבל זה ככה בשלוף, אם לומר את האמת, עוד לא שיחקתי שמירה אחת נורמלית, מהבעיה הנ"ל - חוסר זמן. עם הזמן מגלים עוד דברים חדשים.

5. OriRR Member

משחק מעולה השנה, שווה כל שקל.
    למישהו יש מושג מתי הטלאי עברית יוצא? אני כבר מת להתחיל שמירה רצינית(עד עכשיו זה היה ככה בקליל)

6. GAL1 Member

מתי יוצא הטלאי העברית?

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

8. GAL1 Member

כן, ראיתי. תודה..
    אני באמת חושב שהמשחק השנה ממש ממש טוב, למרות שיש לי בעיה קטנה, ומעניין אם זה קורה גם לכם - התחלתי עונה עם טוטנאהם, ואני מחמיץ בלי הכרה, מסיימים משחקים עם 20-25 בעיות בלי גול אחד. גם אצלכם זה ככה? אני זוכר שהיה את זה באחד מהמנג'רים הקודמים וזה תוקן עם איזה פאטצ'...

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אתה עם העדכון הכי חדש? עוד לא יצא עדכון העברות, אמור לצאת בימים הקרובים. האמת, לי יש תחושה שהוא ייצא הערב. נוהגים לעשות את זה בסופ"שים כמדומני. סביר להניח שזה יתקן לך את הבעיה, אבל גם אם לא, נסה להחליף מערכים, שחקנים בהרכב או הוראות אישיות, זה יכול לעזור.

10. Milevskiy Member

יש למישהו מושג למה בליגה ישראלית אצל רוב השחקנים לא רואים נתונים של עונת 11\12 בדף ההיסטוריה?(ואצל הליגיונרים כן רואים)

11. ASROMA Member

רכשתי דרך STEAM ב29.90 דולר, שווה כל סנט.

12. OriRR Member

השנה החקירה הישראלית הייתה על הפנים.
    הוציאו עדכון ינואר לא מזמן שאני חושב שתיקן חלק מהדברים.
    בכל אופן אני לא יודע בזה הרבה כי אני לא משחק בישראלית.

13. Echte Liebe Member

עזרה מישהו?
    אני חייב בלם וקיצוני טובים לפ.ס.וו, כדי לקחת את האליפות. אגב, אלביול כבר חתם במילאן.
    עונה 2, תקציב: 16 מיליון פאונד.

14. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

תנסה לקנות את ליסנדרו לופז (בלם, לא החלוץ של ליון). עוד אופציות - סטפן דה וריח (שהוא הולנדי), ג?פרי ברומה, סטפן בל, ברונו מרטינז אינדי, טובי אלדרוילדר, קורט זומה...
    לגבי קיצוני - קרלוס גיל, דלופאו (בהשאלה), לאונדרו ביטנקורט, ברנרד, אולי ריג?ן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx 

15. OriRR Member

תבדוק גם את קארה (למרות שלא נראה לי ריאלי, בטח הקבוצות הרוסיות לקחו אותו כבר).
    סטפן בל מצוין וגם ליסנדרו לופז.
    תבדוק שחקנים חופשיים, יש מלא טובים שמשתחררים סוף עונה 1.