Football Manager 2012

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Asify, ‏15/8/11.

1. yakov_y YNWA

בא לך להביא לי קצת סטטיסטיקה אישית על שחקני ליברפול שתיתן לי מידע על השחקנים בדמו?

2. Mellow29 Kopite

למה דמו? אפשר להוריד את המלא בחינם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

ניסיתי לשחק עם ליברפול בהתחלה אבל זה לא היה כ"כ מהנה. פוטרתי איפשהו באזור פברואר כשהייתי במקום החמישי ומחוץ לגביעים השונים. לפחות החזקתי מעמד יותר זמן מהודג'סון...אולי במציאות אני לא שם לב, אבל אם השחקנים שלנו באמת כ"כ גרועים כמו שעשו אותם במנג'ר מצבנו בקאנטים.
    אילו נתונים אתה רוצה?

לסקרנים אגב, נגמר 1:1 ומנ' יונייטד זכתה באליפות. קצת נחת בחיים אי אפשר לקבל...

3. yakov_y YNWA

איזה מערך הקבוצה שיחקה? איך דאונינג בכללי, יש לו מספרים טובים? לפי הנתונים הוא על הפנים אבל ראיתי באתר אוהדים אנגלי שהוא ממש מרשים באגף שמאל? איך סוארז כחלוץ יחיד? האם ג'רארד נפצע הרבה? איזה עמדה עדיפה לקאוט? והכי חשוב, איך אנדי קארול?!?

ליברפול יצאה כל כך גרוע במנג'ר, מרטין קלי יצא בדיחה, עם אגר קצת איכזבו, סקרטל וקראגר דווקא יצאו קצת טוב יותר, אנריקה איכזבו איך רק 11 הגנה?!, פלאנגן ורובינסון קצת אכזבה לטעמי, ספירינג בכלל בדיחה בדיוק כמו קלי, בלאמי יצא ממש גרוע וגם עם סוארז איזכבו טיפה למרות שהוא כובש הרבה, הנתונים לא מרשימים.

לראות את הקיצונים של ליברפול במשחק, קאוט - מקסי - דאונינג - בלאמי ופשוט לבכות, זה אשכרה אמיתי ונכון, איזה נתונים מביכים, בנבחרת ישראל יש קיצונים טכניים יותר.

4. avdz7 Member

מישהו יכול לארגן לי הורדה טובה של המשחק + הפאטצ' הכי חדש עם קראק וכל זה?
    בא לי לנסות, משעמם

5. zoharco Member

אני דווקא חזרתי עכשיו ל 2008, הורדתי דאטא בייס שמעדכן את כל השחקנים והקבוצות לעונת 2000-2001 וזה ממש נחמד ובכלל, אהבתי הרבה יותר את ה 2008 מאלו שבאו אחריו עם התלת מימד (ואני יודע שאפשר לבטל אותו) ומסיבות העיתונאים הבלתי פוסקות. המשחקים החדשים מאוד איטיים

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה משחק עם 2008 עם עדכון נתונים של 2001? מה ההיגיון?

7. Lazarobbie Member

מאז 2009 ואילך המנג'רים פשוט לא מהנים ומאוד מסורבלים, אני יכול להבין אותו.

8. zoharco Member

בדיוק. עד 2009 המשחק היה זורם, מאז הוא פשוט מסורבל מאוד ובעיניי גם פחות מהנה. לא אוהב את כל ההתעסקויות ב"מסביב" שיש ב 2009 ומעלה. ב 2008 זה היה פשוט ולעניין. לגבי הדאטא בייס- זה פשוט נחמד לקחת קבוצה כמו ורונה שמשחקים בה מוטו, ג'ילארדינו, אודו, קאמורנסי ועוד כשחקנים אנונימיים וזו קבוצת תחתית. גם אפשר להביא הרבה כשרונות צעירים בגרושים... זלאטן ב 1.5 מיל' נשמע נחמד? או סניידר כשחקן חופשי?

אגב, הורדתי את העדכון מאתר המנג'ר הישראלי או איך שלא קוראים לו ויש שם עוד כמה עדכונים נחמדים שכאלה. לדוג' עדכון שמחזיר שחקני עבר כמו פלה, מראדונה וכו', עדכון שמכניס את כל הקבוצות הגדולות לליגה אחת משותפת ועוד כל מיני כאלה נחמדים

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בטח שאני יכול להבין אותו, גם אני מבין אותו ומשחק עד היום ב 2008.
    פשוט לדעתי אם היה אפשר להוריד עדכון נתונים של 2011-2012 ולשחק בו, הוא היה אפילו הרבה יותר מהנה.

10. GAL1 Member

אין על פוטבול מנג'ר 2007, הכי טוב שהיה.

11. Lazarobbie Member

האמת שמצאתי אחד כזה, אבל הבעיה איתו שאין כל כך עידכון של יכולות השחקנים, ויש כל מיני קטעים מעוותים, כמו נגדים- הנדרסון מליברפול שבמשחק הוא בן 17 וממש אפס, אבל בגדול זה אחלה.

עדכון 2011

12. GAL1 Member

בינתיים אני מאוד מתרשם מהמשחק. בהתחלה התחלתי עם טוטנאהם, לא הלך לי כל כך, לא הצלחתי להביא את מי שרציתי וכנראה שבניתי מערך לא מתאים לקבוצה, ופיטרו אותי. עכשיו אני עם אלדרשוט מהליגה הרביעית באנגלית, מועמדת למקום 19, עם תקציב אפס וציפיות לגבש את הקבוצה. איך אני אוהב. אחרי 13 מחזורים ורכש אפסי, אף אחד לא רצה לבוא (גם לא מושאלים), הצלחתי להציב את הקבוצה במקום השני. האמת שכמעט בטוח שעוד מעט תבוא הנפילה, אבל בינתיים אני מרוצה מאוד. אין על השמירות האלה, אולי אפילו אני אצליח להגיע איתם רחוק מאוד, עם קצת סבלנות.

וגם, מאוד אהבתי את השיחות הקבוצתיות לפני המשחק, השידרוג בטקטיקה, והעיצוב, התרשמתי מאוד מהמשחק השנה.

13. AFCA Member

מה הפאץ' הכי חדש של המשחק? ומישהו יכול לסדר אותי עם קראק בפרטי?

14. המבין Member

יש לי שאלה על fm2011. אני עכשיו עברתי לאמן קבוצה באמצע העונה ואני צריך שחקנים לליגת האלופות, אבל יש לי בכל המועדון רק 3 שחקנים שגדלו במועדון וזה לא רושם לי שחקן בן 19 שגדל במועדון ומשחק בו כבב 4 עונות. מה לעשות?

15. Bensh Member

אין לך איזה ילד מהנוער לרשום?