Football Manager 15

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Die Werkself, ‏22/10/14.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כמו שדיברנו בתחילת העמוד הייתה בעיה של מכירת שחקנים ישראלית. תיקנתי, ומאז גם בוזגלו גם פאיו וגם נאסר מקבלים הצעות על ימין ועל שמאל מה שגורם לי לסרב ולהם להתאכזב ולקבוצה להראות קקה. היה עדיף כבר את הבאג חחח.

ניצחית 3-4 בנתניה את רב הגמר הראשון של גביע המדינה, והפסדתי 1-0 בוסרמיל בשני, ופתאום זה נכנס להארכה! מסתבר ששערי החוץ לא נחשבים. בפנדלים הפסדתי.
    לא מתאים ליוצרים של המשחק ככה לפשל בחוקים ... חבל שלא ידעתי את זה לפני כן, ההדחה המיותרת הזו הייתה נמנעת (כנראה).

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יש למישהו המלצות על מחליפים לבוזגלו ופאיוביץ' ?

קניתי את הרוש..ואני לא מצליח למכור את אג'ידה...באסה..

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

איזה עונה אתה ואיזה עדכון?

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני בין העונה הראשונה לשנייה, ואני עם המקורי, ככה שהעדכון הכי אחרון.

5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אתה יכול לנסות לקנות את שיר צדק ובמקום בוזגלו את עמרי אלטמן או רועי קהת. לגבי זרים, אין לי רעיונות כי לא שיחקתי עדיין עם קבוצה בליגת העל - ובכל זאת: אם התחלת את השמירה לפני העדכון ובלי עדכוני העברות, אולי תצליח לקנות את מרטין אודגארד? :p
    ועוד שתי אופציות לקישור - כנראה לא ריאליות, אבל עדיף לך לוודא:
    Pavel Savitskiy - קשר בלארוסי אדיר, אבל כנראה חתם בקבוצה אחרת בעונה הראשונה.
    Mohamed Elyounoussi - קשר נורבגי מצוין. לא זול, אבל אם הוא פנוי אז כדאי לך להחתים אותו.
    תנסה לחפש ריג'נים- בחוף השנהב, גאנה, קמרון וכו' יש ריג'נים שכבר בעונה הראשונה בני 18-19 וכמה מהם אמורים להיות טובים.

ובנושא אחר- מי שהתחיל שמירה בעדכון החדש - אפשר לקנות את מארקיניוס ולוק דין (שניהם מפ.ס.ז'.) בבערך חמישה מיליון אירו לאחד!

Nave אוהב/ת את זה.
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תודה רבה. לגבי צדק, מכבי רוצים עליו יותר מדיי. קהת ואלטמן ממש לא ברמה של בוזגלו ויהיו לי חור גדול בקישור. הבאתי את קני סייף שיעבה את הקישור.

בנתיים עפתי בסיבוב המוקדמות השני של ליגת אלופות כי השחקניםם היו ממש לא בכושר, הובאן נפצע במשחק סופר קאפ שהפסדתי בו, סוארז היה פצוע, בקיצור בלאגן. הפסדתי 0-1 מפנדל דקה 90 בבולגריה וניצחתי 1-2 בטרנר(!). שער של אברטיימן נפסל בנבדל דקה 93. אחח הבאסה!

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  7. מתן ערוסי Member

היי, כמה שאלות(מתחיל)

1) פתחתי עונה עם פיורנטינה וגיבשתי לעצמי כמה מערכים+שיטה שתואמת פחות או יותר את סגנון המשחק שלה במציאות מהמעט שראיתי(שמירה אזורית - CLOSE DOWN LESS, פוסשן, קו הגנה גבוה, יש לכם טיפים נוספים?).
    עכשיו אני רוצה לתחזק בעיקר את הקישור האחורי והמרכזי ואולי גם להוסיף מגן או חלוץ להעמקת הסגל.
    איך אני יכול לדעת את מידת ההתאמה שלו לשיטה שלי?

2) יש לכם רעיון איך להגן במצבים נייחים בצורה אופטימלית?

תודה וסליחה מראש

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

1. לגבי הטקטיקה, אני בדרך כלל לוקח טקטיקות מהאינטרנט. יש באתרים כמו fmscout, fmisrael וfm base טקטיקות טובות. היו כמה פעמים שיצרתי, אבל אין לי יותר מדי טיפים לתת לך פה.

1ב. אם אתה רוצה לבדוק עד כמה שחקן מתאים לטקטיקה שלך, אתה יכול לשלוח סקאוט והוא יגיד לך עד כמה הוא מתאים לכל רול - למשל אתה רוצה קיצוני ורוצה לדעת אם ממפיס דפאיי מתאים לשיטה שלך, בה הקיצוני השמאלי הוא Inside Forward. תשלח סקאוט שיגיד לך מה הרמות שלו והוא יגיד לך בנוסף אם יש רולים שהוא יותר טוב בהם.
    דרך נוספת היא: כשאתה רואה את הפרופיל של השחקן, יש לך אופציה לסמן יכולות ספציפיות לרולים מסוימים. זה יסמן לך את היכולות החשובות לרול שבחרת.
    אם אתה מחפש קשר אחורי/מרכזי, תבדוק את: Lucas Romero וGaston Gil Romero. שניהם ארגנטינאים (אולי עם אזרחות איטלקית), מאוד מומלצים.
    גם Luca Valanzia (או משהו כזה) הוא קשר צעיר ומוכשר (ואיטלקי).

2. אתה יכול להתמקד באימונים לקראת משחק בהגנה על מצבים נייחים.

מקווה שעזרתי. אם אתה צריך עוד עזרה, תגיד.

9. מתן ערוסי Member

תודה על העזרה, למרות שעם איך שהם נראים אצלי גם אלוהים לא יעזור להם:)(4 מ-15 בליגה, הפסד ביתי ליאנג בויז באירופה:angry:). אני מקווה שאצליח להציל את המצב מהר לפני שיפטרו אותי.
    לגבי הוראות היריבה - באילו מצבים שווה לשים על שחקן מסויים שמירה אישית ו/או CLOSE DOWN, ולפי איזה פרמטר כדאי לי לקבוע את עוצמת התיקול על אותו שחקן? בכל מקרה אני שם על כל שחקני היריבה, מהקישור ומעלה, את ההוראה להעביר לרגל החלשה.
    אם כבר שחקנים, יש לך המלצות לקשר ימני טוב(MR, לא AMR)?

תודה בכל מקרה

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

תנסה לקחת טקטיקה שfmscout המליצו עליה או לקרוא מדריכים על יצירת טקטיקות - גם אני לא הצלחתי בהתחלה.
    לגבי הוראות היריבה - אני בדרך כלל מבקש עזרה מהעוזר או מאיש צוות אחר שמסמן את השחקנים של הקבוצה היריבה שכדאי להעביר לרגל החלשה, כי יש כל מיני שחקנים עם שתי רגליים חזקות שלשים את ההוראה הזו עליהם זה מיותר, אבל כמוך - רק על קשרים וחלוצים (לעתים נדירות על מגנים).
    אני מניח שיש על זה מדריכים יותר טובים (שבעצמי כדאי לי לקרוא), אבל בכל מקרה:
    לסגור שחקן (Close Down) אני שם בדרך כלל לקשר ההתקפי באמצע (אם יש, אבל אני לא בטוח שזה הכרחי). חוץ ממנו אני שם לקשרים או מגנים טובים שמסכנים את הקבוצה שלי ע״י יצירת מצבים מסוכנים או ניהול המשחק. שמירה אישית אני שם על שחקנים שיכולים לכבוש שערים, בדרך כלל על החלוץ אם הוא טוב ולפעמים על הקשרים ההתקפיים. על שחקנים מהירים מאוד לא מומלץ לשים שמירה אישית (אפילו אפשר לבחור את האופציה של ״אף פעם״) כי הם יברחו מהשמירה ויגיעו למצבים.

קשר ימני מומלץ: תנסה את Pione Sisto וHirving Lozano. סיסטו הוא דני/דרום סודאני ממיטיילנד ולוזאנו משחק במקסיקו. שניהם צעירים ויכול להיות שבתחילת השמירה יהיו בינוניים יחסית, אני לא זוכר, תשלח עליהם סקאוט - אבל שניהם מתפתחים יפה וזולים יחסית (אלא אם קבוצה אחרת קנתה אותם). אם יש לך הרבה כסף תנסה את ג׳יימס וארד פרוס מסאות׳המפטון, קווין פולאנד מהופנהיים או את מקס מאייר משאלקה (יש לו סעיף שחרור של 19 מיליון אירו. סביר להניח שהוא לא ירצה לבוא, וגם הוא יותר קשר התקפי - אבל תנסה בכל מקרה - הוא שחקן מעולה). אם אתה משחק עם העדכון הישן אז אתה יכול את אודגארד, בנוסף תחפש את Pavel Savitskiy, Humam Tariq. שניהם לא קשרים ימניים, אבל הם טובים ומאוד זולים (אולי די גרועים בהתחלה, אם אתה קונה אז תשאיל אותם לכמה עונות). עוד שתי אופציות - Bilal Ould Chikh מטוונטה וPatrick Roberts מפולהאם - אבל שניהם מאוד צעירים.

Sir Alex ו-מתן ערוסי אוהבים את זה.
  11. מתן ערוסי Member

מעניין. עוד שאלה, הבעלים במשחק הם סבלניים באופן כללי? כי יש לי עכשיו לו"ז רצחני. ניסיתי להלביש טקטיקה מומלצת על אחד המערכים שתרגלתי, נראה אם זה יעבוד

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

זה מאוד תלוי בציפיות מהקבוצה ובבעלים עצמם. יש יותר סבלניים ויש פחות, ומין הסתם שאם אתה לא עומד בציפיות לאורך זמן כנראה שלא תישאר בתפקיד.

13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

היי, מישו יכול להמליץ לי על תפקוד בטקטיקה לאיגבור?
    אני משחק איתו כקשר אמצע ומסמן אותו כbox to box.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

Roaming playmaker

15. מתן ערוסי Member

היי חברים, שאלה בנושא העברות ופיננסים

הגעתי לחלון ההעברות ואני רוצה לרכוש שחקן עם שווי שוק של 25M. הייתי מוכן להציע עליו 34M, אך הקבוצה השנייה הציבה לי רף של 80M! משיטוט בתרד פה הבנתי שזו בעיה נפוצה במשחק, כל המחירים המופרזים. יש איזו דרך להתמודד עם זה? איזה סעיף תוספת שאפשר להכניס שהקבוצה השנייה לא תדרוש ממני מחיר הזוי?

יש לכם איזה טיפים איך להגדיל את הרווחיות של הקבוצה באופן כללי?