Final De la Copa::הגביע של אתלטיקו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/5/13.

1. Victor Member

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הבעיטה בגבי היתה מול השופט הרביעי. את הבעיטה שפצענ את חואנפראן, השופטים פיספסו. ובסיכום, בשביל להגן על רונאלדו ולרצות שהוא לא יועף מריאל, צריך לאבד את כל הבושה.
    אחרי המשחק המנוול הלך לחדר השופטים בשביל להגיד לקלוס גומס: לך תחגוג עם אטלטיקו. והקהל שלנו צעק למנוול: תישאר!

3. Bensh Member

הנפת הגביע

איזה קבוצה מרגשת סימאונה בנה שם. מוצ'ו רספטו! :aaa025:

אגב, זה שאתלטי זכו בלה דסימה שלהם רק עושה את זה יותר משעשע

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/13
  4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מסמר התווסף לארונו של מוריניו וכבר ידוע לכולם שהוא לא ימשיך בעונה הבאה ואני שמח על כך, מוריניו חושב שהו יכול לחנך את כולם ולגרום לכולם להתנהל לפי החליל שלו וגרם למבוכה גדולה כאשר לא כיבד את מסיבת העיתונאים אבל לשמחתי הגיעה אתלטיקו וגרמה לריאל להראות רע מאוד והצליחה לגנוב לה את התואר.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצטרפתי רק לשידור כרבע שעה לסיום הזמן הרגיל. אני נהנתי לא רק בגלל הניצחון של אתלטיקו אלא גם בגלל שראיתי שתי קבוצות רוצות לשחק כדורגל. קורה כל כך הרבה שמעמד הגמר משתק קבוצות ואתלטיקו יכלה פשוט בסוף המשחק לשחק בונקר כדי להעביר את הזמן עד לבעיטות הכרעה מהעונשין. כבר לפני ההרחקה (רונאלדו כבר היה צריך להיות בחוץ כשפגע ללא כדור בשוק של בלם אתלטיקו) ראו בבירור שאתלטיקו לא פחדה משום דבר. אפילו אם יש לך הרבה אוהדים במגרש המשחק כן נערך בבית של ריאל הגדולה.

ריאל? מצטער, כשרואים מה ישב על הספסל אני כל כך שונא את מה שקורה היום בכדורגל העולמי. אני לא מרחם על אתלטיקו שלה יש סופרסטאר כמו פאלקאו, אבל כמה כסף ישב על ספסל ריאל? רק בגלל זה אני שמח בשביל המנצחים.

מילה אחרונה על השופט. לדעתי הוא היה בסדר גמור. כל כך קשה לשפוט עש-22 שחקנים עושים הכל בשביל לא לכבד את המשחק. הצלילות, הצעקות וחוסר הכבוד שהם נותנים לאף אחד. ברור שגאבי לא כל כך נפגע מהרגל של רונאלדו, אבל הפורטוגלי היה עצבני והיה מעורב בלפחות שני ארועים שחייבו כבר כרטיסים. זה שהוא הורחק זה פשוט בצדק.

מבחינתי שיא בצביעות היה כשלקראת סוף המשחק כל ריאל רצתה להרוג את השופט בגלל פנדל שהשופט לא ראה. בהילוך החוזר ראו שהכדור אפילו לא היה באזור היד אלא פגע בברך מגן אתלטיקו!?! אם שחקנים רוצים בצורה כה מסכנה לעורר מהומות אז השופט היה אתמול מצויין...

6. riquelme1 Member

ראיתי את המשחק עד ההצלה המטורפת של חואנפראן מהקו, בבעיטה של אוזיל, ומאז ידעתי שאתלטיקו יכולה לעשות את זה- עד אז הייתי בחששות גדולים.

הלב, המלחמה, סימאונה הענק שהכין את הקבוצה שלו בצורה מושלמת, זה מה שניצח לאתלטיקו את המשחק, פאקינג 14 שנים מאז הניצחון האחרון, כמה חיכו לזה ובטיימינג הכי נכון- גמר גביע, ה'דסימה' הגביע ה-10 של אתלטיקו, משאיר את ריאל בלי אף תואר העונה(!).

וכמה שזה מגיע לריאל היהירה, שהגיע להעונה הזאת שחשבה שאחרי שלקחה אליפות תטייל גם העונה לאליפות, ובסוף קיבלה סטירה בפנים, שחשבה שתעבור את דורטומנד בקלות ובסוף קיבלה רביעייה, ואתלטיקו? נו פאתטיקו. אפילו המאמן הטוב בעולם, נראה שם כמו סירחון.

תודה לך אתלטי!

:aaarse:

ראיתי את התקציר של המשחק, אני עדין פעור פה מההצלה של קורטואה לאוזיל, גם ההצלה להיגוואין מדהימה, פשוט שוער מדהים.

7. Raulito Madridista

הדסימה של אתלטיקו. או אם תרצו: אין גביע, אין אירופה, אין אליפות. בתחילת העונה חשבנו שמוריניו יוביל אותנו לזכייה בגביע האלופות עשירי. ובסוף, עונה חלשה וכואבת מסתיימת בטעם מר עם הפסד ראשון בדרבי מזה 25 משחקים וצפייה מהצד באתלטיקו חוגגת גביע עשירי, שוב בסנטיאגו ברנבאו שלנו. לאתלטיקו מותר לנצח דרבי פעם ב-25 משחקים וכל רצף טוב נשבר בסופו של דבר, הגענו למספיק מצבים כדי לכבוש למרות שלא שיחקנו מי יודע-מה וקורטואה היה ענק - אבל לאור מה שקרה בזמן האחרון זו לא סנסציה.

איך מוריניו אמר? "נכשלתי, זו העונה הגרועה בקריירה שלי". נכון מאוד, ובהתחשב בכל הנסיבות - זו גם העונה הכי גרועה שאני זוכר מריאל מדריד. זה נשמע דרמטי אבל תבינו את הסיטואצייה עד הסוף - הדעיכה האיטית של בארסה שלא ניצלנו, מאמן איכותי על הקווים, סגל שחקנים מעולה שרץ עונה שלישית ברציפות וזכה באליפות מדהימה, העובדה שניצחנו כמעט את כל משחקי הסיבוב השני בחצי הילוך כולל שבוע אדיר מול יונייטד, תצוגת הנפל מול דורטמונד וכן-הלאה. מוריניו משאיר קבוצה עם בעיות מקצועיות וחדר הלבשה מפורק כנראה. כנראה שכמה שחקנים מרכזיים שאנחנו אוהבים ישלמו את המחיר.

ואני לא מדבר על אוזיל שגם באימונים אני בספק אם הוא יבקיע. הוא ימשיך לבעוט על השוער ולהחמיץ מכל מצב. זה מדהים עד כמה השחקן הזה, שאי-אפשר לקחת לו את הדריבל וחוכמת המשחק - לא יודע להעלות הילוך. הוא פותח מנומנם ומוריד את הקצב. די-מאריה טמבל אבל הוא לפחות הרבה יותר תזיזזתי ומועיל בהגנה. אולי לשחק עם שניהם זה יותר מידי מבחינת ריאל מדריד. מי שישלם את המחיר כמובן זה היגואין שהחמיץ, אבל כאילו שבנזמה לא בעט לקורה.

זה ממש לא היה משנה משהו, אבל סתם שתדעו - גמר גביע שלישי שאיקר פותח על הספסל ואנחנו מפסידים. אני לא חושב שצריך לבקר את אלביול, חוץ מהמלך של הגול הוא היה בסדר. ברור שמוריניו הלך ראש בראש עם פפה ואולי בצדק, אבל עם איך שפפה נראה העונה אז אני לא יודע כמה זה הכריע. אסיין ששמר על קור רוח בדקות הקשות והציל גול - שנייה אחר-כך נרדם בשמירה וחבל. ואם כבר מוריניו - הכניסה של ארבלואה שלא ראה דשא חודש וחצי הייתה מפגרת, הוא היה צריך להמר על חלוץ נוסף במקום אלונסו או חדיירה בסביבות הדקה ה-70. חבל שככה מוריניו מסיים את הדרך שלו במדריד.

חשוב לנצח את שני המשחקים שנותרו ולגלות ספורטיביות לגבי שאר היריבות, לסיים את העונה בראש מורם. המשחק מול סוסיאדד לא יקבע דבר ואין חשק לראות אותו - אבל כולכם כמוני 'תישברו' וכן תסתכלו ותהיו נעולים ביום ראשון הבא, כי זה מה שאנחנו אוהבים. דייגו לופז, אסיין, ראמוס, כריסטיאנו רונאלדו(למרות האדום) - תודה על המאמץ. אסור לשכוח שזה עוד יום בהיסטוריה של ריאל מדריד לעומת יום עצום בהיסטוריה של אתלטיקו.

וברכות לאתלטיקו. סימאונה הזיע על הקווים לא פחות מהשחקנים שלו, זה רגע ענק בשבילם. קורטואה במשחק חייו, כל השחקנים נתנו הכל. ראו בחיבוק המוטיבצייה שלהם בהארכה שהם בטירוף ובכדורגל צריך גם מזל והיה להם אותו. אגב, ראיתי במארקה תמונה של פלקאו בוכה עם הגביע - מה שווה הכדורגל בלי רגש, בפעם האלף...

8. aloneli Member

עוד משחק שריאל משלמת על כל ההחמצות שלה,בעיקר של אוזיל.המשחק היה מגעיל מידי לדעתי.יותר מידי דברים של קשורים לכדורגל,שחקנים שמנסים רק לסחוט עבירות ולעשות הצגות בשתי הקבוצות.אם זה לא מספיק אז התגובה של ריאל אחרי המשחק זה הכי גועל נפש שיכול להיות.חבל זה הרס משחק באמת טוב והתקפי של שתי הקבוצות.

הבעיה של ריאל דומה גם לבעיה של בארסה וזה שהיא חייבת סקורר נוסף גם אם זה יפגע קצת ברונלדו.פאלקו עם זוכה בעוד גביע לאוסף ומעניין איפה נראה אותו שנה הבאה.הגיע הזמן ששחקן כזה יעבור לקבוצה גדולה.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסיין אולי התאמץ אבל הוא היה אחד מהשחקנים היותר גרועים על המגרש אתמול ואני לא מאשים אותו. אין ספק שעם הציפיות הנמוכות מאוד ממנו הוא היה סותם חורים מצוין עבור ריאל מדריד העונה האחרונה ואין לי ספק שאם תהיה אפשרות ירצו להשאיר אותו גם בעונה הבאה, אבל הקבוצה צריכה בדחיפות דם חדש לאגף ימין, ואסיין כאמור הוא לא מגן ימני טבעי, לא הגנתית ולא התקפית.

אני חושב שהדבר שהכי בלט לי אתמול היה היכולת של החלוצים של ריאל מול היכולת של פלקאו האדיר. זה לא רק המהלך הנהדר שלו שהוביל לשער המשווה של אתלטיקו, אלא הנוכחות שלו, המשחק שלו עם הגב אל השער, השליטה בכדור, המלחמה, התשוקה וכן הלאה... לעומת זאת, בנזמה כל-כך אדיש ולא חד בפעולות שלו, גם במהלכים יותר טובים שלו זה פשוט לא זה. היגוואין פשוט לא מתאים כיום לרמה הזו ואני מאמין שהקיץ הוא יעזוב וינסה פרק חדש בקריירה שלו. בכל מקרה, ריאל מדריד צריכה חלוץ ואחד שיהיה תותח אמיתי, כי כמו בברצלונה, גם ההסתמכות על הכוכב הגדול שלהם מוגזמת. חייבים עוד כתובת שאפשר יהיה ללכת אליה בשעת הצורך.

עוד דבר שהפריע לי עם מחשבות כבר לעונה הבאה. מודריץ' במגמת עלייה בחודשים האחרונים והוא כנראה השחקן הטוב ביותר של ריאל מדריד בחצי השני של העונה, אך צ'אבי אלונסו הוא עדיין עוגן רציני בקבוצה למרות הירידה ביכולת כמו כל שאר השחקנים של ריאל העונה. אין טעם לשחק עם שניהם ועם קדיירה יחדיו, זה בזבוז עם קבוצה שיש לה כישרון התקפי בלתי-נגמר כמו שיש לריאל מדריד כיום. אולי במשחקי נוק-אאוט כמו בליגת האלופות מערך כזה יתאים יותר, אך במשחק שאתה הולך על כל הקופה זה פשוט נראה לי טעות מצידו של מוריניו, שעליו אכתוב בהמשך, כאשר הזמן יהיה נכון יותר.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.futbolred.com/contenido/espana/noticias/fecha351213/IMAGEN/IMAGEN-12806512-2.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx

:aaa8: כמה שזה מגיע לך!

11. Civil Anti Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1107594.Xxx

עונה מושלמת, אדיוס מוריניו!

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דור, אין לכם עוד חלוץ וגם לכן חשוב היה שפפה ישחק. לפחות אפשר היה להכניס אותו ולא את ארבלוה. אבל, כמו שכתבתי, מוריניו חיבל ואנחנו מודים לו על כך.

עם כל הכבוד לעבודה של סימאונה, שימו לב שבאותו השבוע גם חואל וטורס ניצחו את הגמרים שלהם. זאת אטלטיקו. :aaarse:

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לשחקנים על יומיים שהם כמו חלום.. כבר מהבוקר היתה הרגשה של חג ותחושה שננצח..הצעדה לברנבאו והאווירה עצמה במגרש היתה מושלמת..

תודה לך אתלטי על עונה מדהימה..היה שווה לסבול את כל ההפסדים בדרבי עבור היומיים האלה