Fifa 12

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Ian Wright, ‏21/8/11.

1. Mellow29 Kopite

שיחקתי כמה דקות וזה היה סביר בהחלט ולא קרס, אבל משום מה אחרי כמה פעמים שאני עוצר את המשחק ועושה alt+tab כדי לעבור לחלון אחר - פתאום התוכנה נסגרת. אין שום הודעה על הסגירה, אבל המשחק נעלם משורת המשימות למטה.

לעוד מישהו זה קרה?

2. שגיא Member

לי אישית לא קרה, אבל תבדוק במנהל המשימות האם התהליך של המשחק עדיין רץ כדי לדעת האם באמת זה נסגר או שיש איזה משהו ויזואלי רק שמעלים אותו.

3. Mellow29 Kopite

כן, שכחתי לכתוב את זה אבל בדקתי והוא באמת נעלם. אגב, משום מה גם אחרי שהמשחק יוצא הרקע של המסך שלי משתנה מהתמונה שיש שם (תמונת נוף שקר כלשהו) לצבע כחול חלק. וגם...בזמן המשחק אני רואה משום מה את הסמן של העכבר ברקע, אני די בטוח שזה לא אמור להיות ככה.

בקיצור, אני מניח שיש אצלי/בגרסא שהורדתי איזשהו באג בגרפיקה שמונע מזה לעבוד כמו שצריך.

4. Ian Wright Member

שיחקתי אתמול אצל חבר במשחק על הפלייסטיישן 3. המשחק מדהים, אני אקנה אותו כבר בשבוע הקרוב. מדהים איך ש'אלקטרוניק ארטס' הצליחו (שוב) להפוך את המשחק ליותר ריאליסטי. הפעם, יותר מתמיד, הוא גם מאתגר, מכיוון ששיטת ההגנה השתנתה לחלוטין. אין את האפשרות ללחוץ כמו מטורפים, לשם שינוי באמת צריך ללמוד להגן נכון. גם הטיימיינג של הנגיחות הרבה יותר קשה מבעבר, בשליחות באוויר לעבר שחקני ההתקפה צריך הרבה יותר "רגש" מה שנקרא. משחק יוצא מן הכלל!

וסתם עוד כמה מילים לגבי הקבוצות והנבחרות. מי שעוד לא יודע, הרייטיינג של השחקנים עלה בצורה משמעותית מן המשחקים הקודמים בסדרה. ממה שראיתי: ברצלונה הקבוצה הטובה במשחק בהבדל ניכר(שכשאתה משחק עם מסי אתה באמת מרגיש שאתה משחק עם מסי כי הוא פשוט בלתי ניתן לעצירה!), ריאל מדריד(מה לעזעזאל קרה לפנים של כריסטיאנו רונאלדו?), מנצ'סטר סיטי וצ'לסי גם הן קבוצות נפלאות. הקישור וההתקפה של באיירן מינכן פשוט מפחידים. אצל מנצ'סטר יונייטד אני מאוד מאוכזב ממרכז השדה שפשוט התייחסו אליו בצורה מעליבה, אבל אשלי יאנג ולואיס נאני מעולים. מילאן וארסנל גם הן קבוצות מהנות מאוד. ג'ריביניו פשוט להיט במשחק, בדיוק כמו שחשבתי שיהיה. את שאר הקבוצות עוד לא ראיתי. אצל הנבחרות שיחקתי עם אנגליה, ספרד, גרמניה וצרפת. שתי הראשונות טובות בהרבה משתי האחרונות לדעתי. בעיקר הספרדים כמובן.

רוצו לקנות!

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/11
  5. Ori8 Member

טוב התקלה המוזרה הזאת משגעת אותי.
    פיפ"א 12 בגרסה האירופית שלה, ב- סוני 3.
    משום מה אין לי אפשרות לבחור בין השדרים. יש רק את הצמד סמית' & גריי.
    ובשפת השידור עצמה אפשר להחליף רק בין אנגלית לערבית, וגם זה נעשה בצורה מוזרה כשרק הלשונית הזו בהגדרות נעשית בצורה איטית ותקועה.
    הבנתי שזה קרה ללא מעט אנשים, השאלה היא למה ובאיזו גרסה זה כן תקין.

מישהו יודע משהו?

6. LIVERPOOL87 Member

שיחקתי עכשיו כמה משחקים, המשחק עצמו שוטף יותר מהדמו, קצבי.

כל המערכת של המנג'ר מוד מטורפת, אבל הם הגזימו לגמרי עם ההעברות.
    בקיץ שלם עברו 30 טופ פליירס לקבוצות שלא מתאימות להם.
    זה בסדר ששחקן גדול עובר לקבוצה גדולה, אבל אי אפשר להסביר מעברים של נאני לטוטנהאם, ג'וספה רוסי לבלקבורן, סילבה לארסנל.

אבל בסך הכל משחק פשוט מצוין, שיפור גדול מהמשחק הקודם!

7. hai80 Member

בהחלט צריך לשפר את ההעברות ההזויות האלה, גם אצלי נאני עבר לטוטנהאם, היגוואין עבר למנצסטר יונייטד ולא זוכר מי עוד אבל אלו בהחלט החתמות הזויות

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/11
  8. skyday20 Member

ג'ק וילשיר, היום באוקספורד סטריט. לונדון.
    באמצע ההחלמה מהפציעה, גררו אותו לחתום על עותקים חדשים של המשחק FIFA 12.
    http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299159_227780610610025_113485138706240_600122_1127934370_n.Xxx

9. skyday20 Member

שמתם לב שאם ב Fifa 11 השדר היה מפרגן לכם על כל תרגיל, גם אם זו הייתה בסך הכל הקפצה חסרת משמעות בחצי שלך. he made it look easy... וכדומה.
    אז עכשיו בFIFA 12 אפילו תרגילים יפים באזור הרחבה של היריב בקושי זוכים לאיזכור.
    צריך למצוא איזון מבחינת השדר. בין להתלהב מכל דבר חסר משמעות בחצי שלך, לבין לתת מילה טובה על תרגיל מסובך ברחבה של היריב.

10. אלי מתחן Member

יש לך חסכים?

11. skyday20 Member

אין בעייה רק ציינתי את הנקודה המעניינת הזאת. שעשו בה שינוי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-green/greensmilies-017.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/11
  12. Sturridge Member

גם אצלי נאני עבר לטוטנהאם, והיגוואין לליברפול.
    EA צריכים לעשות לכל שחקן איזשהו רמה מסויימת של החלפת קבוצות, עפ"י האופי שלו ועפ"י היחסים שלו עם המועדון, במציאות.
    הרי לא הגיוני שנאני יעבור באמת קבוצה עכשיו במציאות, ועוד לטוטנהאם (למרות שכביכול היה לו סיכסוך עם פרגוסון בקיץ, אבל מילא אתם מעבירים אותו- שיהיה לקבוצה הגיונית, נגיד ריאל).

אבל זה הרע במיעוטו, אתם צריכים לראות בפרו כמה העברות יש, שיחקתי השנה ב-BAL, אחרי שנה כבר זה היה כאילו עירבבו את כל הקבוצות.
    וזה עוד על NORMAL (בפרו יש שלוש רמות של 'פעילות העברות').

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה הולך פה עם המקשים? אי אפשר לשנות?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי בדף קודם, הסתדרתי.

15. avdz7 Member

יש איזה שיטה לעשות עונה ובלי שיהיו העברות?
    אני שונא ת'העברות הלא מציאותיות האלה.

לירן, את המקשים אתה משנה דרך המשחק... אם אתה מסתבך תשלח לי פרטי

פתחתי כמנג'ר עם ניוקאסל, אני מפסיד לא מעט ועם זאת עדיין נהנה. המשחק מאתגר, קשה לעשות הגנה (בעיקר ברחבה! כמעט כל משחק אני עושה פנדל), לא פשוט לכדרר אבל בתכלס זה מאוד מהנה. ודמבה בה חיה רעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    משחק על פרופשנל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/11