Fifa 09

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Becks, ‏18/7/08.

1. GKS_Katowice Member

כול פעם שיוצאה פיפא חדש , אני בטוח שהוא יותר טוב בהרבה מהקודם (הודות לסיקורים)
    אבל כשאתה משחק
    אני לא רואה הבדל !
    נגיד 07 08 אותו דבר
    רק דחפו אופציה חשדה BE A PRO שהיא דיי פרימיטיבית !!!

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך. אני חושב שהעניין המצער הוא שעושי המשחק לא ממש מבינים במשחק. אני ממש לא גאון מחשבים, אבל אני מזמן מחכה שבעת בעיטה נייחת השחקנים שלי כבר יהיו בתנועה. אני רוצה שהמחשב יעשה יותר עבירות עליי, שהשופטים יעשו טעויות, ושאפשר לעשות צלילות. את הקטע האחרון אני מבין שאפשר לעשות ב-PES האחרון, אבל זה רק לחבר'ה עם X-box או פלייסטיישן 3. מה לעשות, לי יש עדיין פלייסטיישן 2 אז למה לי אסור להנות מזה? נו טוב את זה כל גולם מבין, התשובה היא כסף. מילא זה, אבל אני אוהב אתגר ותמיד משחק ברמות הגבוהות. עכשיו טוב ששחקני ההגנה היריב יותר טובים, אבל אין הבדל למשל בין המגינים של איי פארו לאלה של איטליה. להכניס שערים זה בלתי אפשרי ומצד שני הם כובשים כל פעם מאותה צורה לרב בבעיטה נמוכה שטוחה לקורה הרחוקה. כשאני עושה את זה מול איי סלומון (...) השוער הודף. בכלל הטקטיקה של היריב בכלל לא דומה למציאות, טוב שאתה יכול לשנות צורת משחק שונים, אבל איי פארו ברמות הגבוהות משחקת איתי משולשים!?!

בקיצור, אני כל פעם קונה את הגרסה החדשה ולצערי כל פעם די מוותר מהר על המשחק. כמו דפוק אקנה פיפ"א 09 (אם היא יוצאת על P2...) וכמו תמיד כבר אראה שהשינויים מינימלים. אין ספק שאם אני צריך להשוות בין המשחקים של הזמן הזה לאלו מלפני עשור אז התקדמנו, אבל לעתים אני באמת מקבל את הרושם שהיוצרים בכוונה מעיטים את קצב הפיתוח כי אחרת בעוד שנה שנתיים כבר אין מה לחדש. האם מסכימים איתי?

3. RubberSoul Member

איך בדיוק EA נופל מKONAMI במציאות במשחק?לא נראה לי שהליגות בPES אמיתיות יותר מFIFA.
    הרי חוץ מגרפיקה אין לPES כלום.לפיפא יש קריירה אמיתית,בPES יש רק משחקים בלי שום טעם.אפילו אין ליגה שנייה.

4. Raulito Madridista

בפרוו אבולושין המשחק עצמו הרבה יותר טוב, בניגוד לפיפה בה אתה מבקיע את כל השערים באותה צורה. אתה כמעט ולא יכול לעבור שחקנים בהטעיות והמשחק עצמו בו אתה נאבק ביריב אחר הוא חרא.
    לדעתי דווקא הגרפיקה של הפיפה טובה יותר.
    אני מעדיף משחק עם הרבה אופציות בחלק הקדמי ושהוא מעניין, מאשר פיפה שיש שם יותר אופציות בניהול עצמו של הקבוצה.

5. -RAUL Member

פיפא עולה על הפרו.. אבל אך ורק באקסבוקס.

עד שפיפא לא יעשו את מקרה פרו וישווקו את אותו משחק אחד לאחד גם לאקסבוקס וגם למחשב אז המשחק למחשב תמיד יהיה אותו משחק רובוטי ומשעמם כי אין לEA כל כך אינטרס בלהשקיע בו.

מסקנה: תחסכו לאקסבוקס 360

6. RubberSoul Member

הנה חדשה שתשמח את כולם:
    הליגה הרומנית,הרוסית והארחנטינית יהיו בפיפא 09!

7. Becks Member

ב-12 לספטמבר יצא הדמו למשחק.

בדמו יהיו שישה קבוצות - ריאל מדריד, מילאן, מארסיי, צ'לסי, שאלקה וטורנטו (מה היא קשורה ?!).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/9/08
  8. FCB Member

למה לא כדאי לשחק עם העכבר?
    הרי הכבר משמש מין ג'ויסטיק
    תסכימו איתי שלא כיף שהשחקן הולך בכיונים אלכסוניים בלבד(כמו כוכבית ולא לאן שבא)
    אתה פשוט תזיז את עכבר לאן שהשחקן צריך ללכת ובשביל לא להשתמש בכל השולחן עם התזוזה אתה תלחץ המון קליקים ולא תהיה בעיה של שינוי דעת ברגע האחרון,מה שמכריע משחקים שלמים..
    מקווה שמישהו הבין אותי S:

9. T0XiN Member

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחד המשחקים הכי מגעילים שיצא לי לראות...

11. Becks Member

רק אני חושב שהמשחק מצוין ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/08
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחחח תחי האינטרנט... מתי המשחק אמור לצאת? 14 באוקטובר? מעניין... כי משום מה אני משחק בו ברגעים אלה בX360 שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. FreakinMoney Chelsea Fan

איך המשחק?

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/08
  14. guyholl Member

אני מקווה בשבילך שאין לך לייב כי אחרת אתה עלול לקבל באן. אבל בכל מקרה, המשחק טוב?

15. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

היה לי בעיה דמו רק במשחק עצמו השחקנים היו עם הידים למעלה יש מצב שהמלא יעבוד ?