Fa Cup 2012\13 - וויגאן מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏14/11/12.

1. Civil Anti Madridista

פרגי טיים בפעם המי יודע כמה

2. פול סקולס Member

אמנם לא קאמבק במלוא מובן המילה כי לא הפכנו את התוצאה,
    אבל מבין החזרות שלנו מפיגור השנה, זו של היום לא הגיעה לנו כנראה יותר מכל השאר.
    אבל בספורט אין מגיע.

קילר פס של גיגס שלרוב בא לנו למות בגללו, שם אותנו היום בחזרה על המפה.
    קגאווה בדקה ה 93 היה צריך לבעוט לשער. משחק חלש שלו.

ווסטהאם פראיירים שהם הלכו אחורה ואפילו ניסו לבזבז זמן (מביאי הכדורים שלהם נעלמו במחצית השנייה), יכלו לגמור את המשחק הזה, כי אנחנו פשוט לא היינו שם.

מסכן דה חאה. לא ייאמן כמה שערים הוא סופג שפשוט לא באשמתו.

3. שםמשתמש Member

משחק ממש לא טוב של קגאווה, הוא עדיין לא הראה כמעט שום דבר ממה שהוא יודע (והוא יודע הרבה). מקווה שנראה בקרוב.

4. פול סקולס Member

איפה פרגי טיים...

שלושה שערים (לפני שהודיעו על תוספת הזמן), חילופים, שחקן שלהם משאר לשכב על הדשא אחרי שקיבל מכה מרפאל. והכי חשוב, אם ווסטהאם הייתה מבקיעה בתוספת הזמן, היית אומר משהו?

זה נכון גם לדיון שהיה אחרי ה 3-4 שלנו על סיטי, שם נוצר הביטוי "פרגי טיים". אם הם היו מבקיעים אף אחד לא היה מתלונן על זה שתוספת הזמן הייתה ארוכה.

לא משנה, היינו מאוד חלשים, חבל על ווסטהאם, אבל אני אף פעם לא מחבב קבוצות של אלרדייס, אז אולי שיזדיינו וזהו.

5. alexshw Member

עוד יום בהסטוריה של מנצ'סטר יונייטד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Selby Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx
    אני עדיין לא סובל אותו, הוא לא משלנו ואף פעם לא יהיה, אבל אוווווווווווווו רובייין ואן פרסי, אוווווווווו רובין ואן פרסי! הייתי בדיוק ככה עם רונאלדו.
    וואו, לא חגגתי ככה כל העונה, גם לא אחרי הווינר באתיחאד, זה היה משחק גביע אמיתי ואני פשוט כל כך שונא את האוהדים של ווסטהאם, הם כבר חגגו! אוי כמה שזה מתוק.
    יכולנו בכיף גם לנצח כי גיגסי היה עם רצח בעיניים(הייתי בטוח שהוא הולך לחתוך פנימה מהקרן ולשחזר את השער שלו שם מלפני כמה שנים) אבל ולנסיה באמת הרס הכל, אפילו שסביר מאוד שבהתקפה אחת אחרונה במילא לא היינו כובשים. אני מאוד מאוד אוהב את טוני, אבל צריך לבדוק אם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לתת לו קצת הפסקה, אולי זה עניין של מוטיבציה\להתרענן קצת.
    אבל אני בטוח שבבית נטאטא אותם.
    כל מי שירד על גיגסי צריך לתת לו לזיין את אשתו בתור התנצלות, בן אדם בן 53 ותראו מה הוא עושה בכמה משחקים האחרונים.

Brilliant!

7. פול סקולס Member

כש"ירדנו" על גיגס זה היה בצדק. הוא היה גרוע, וזו הייתה אשמת פרגוסון.
    אם אתם זוכרים אני לא הבנתי מה כל האוהדים שלנו כאן שמחים על ההחתמה של ואן פרסי, פאקינג קפטן של ארסנל.
    אבל אני לא מוצא את עצמי 'שונא' אותו (כמה שאפשר לשנוא שחקן שמשחק אצלך בקבוצה) כמו שהיה רוב הזמן עם רונלדו.

אני קורא תגובות ברד-קאפה כאילו ולנסיה אשם בכל מה שרע בעולם.
    הוא לא היה טוב ולא היה רע היום, מה זה השטויות האלה?
    אז החטיא שם בהתקפה האחרונה... פתאום זה בלתי נסלח?
    כשהוא מבקיע ככה, מזווית פי אלף קשה יותר, מול בלאקבורן בקלאץ' טיים אז הוא גאון ויש לו ביצים,
    ועכשיו כשהוא מחטיא אז הוא דביל כי ברור שצריך להרים מהמצב הזה? כל המשחק וכל התקופה האחרונה לא הולך לו עם ההרמות, לדעתי טוב שניסה משהו שונה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/13
  8. Gunner_ForeveR Member

למה שנאתם את רונאלדו?

9. Civil Anti Madridista

אין לי תלונות חבוב, רק מדהימה אותי העקביות שלהם השנה לכבוש ולנצח שניה לפני הסוף
    אם ווסטהאם הייתה כובשת? אין אם, בשורה התחתונה יונייטד שוב הבקיעה אחרי הדקה ה90 וזה הסיפור.
    קרטון קול אגב החמיץ מצב נהדר לגמור את המשחק ממש לפני תוספת הזמן, ון פרסי דאג העניש אותם

10. פול סקולס Member

אה, טעות שלי.
    חשבתי שכל פעם שכותבים 'פרגי טיים' זה אומר שתוספת הזמן הייתה ארוכה מידי והשופט חיכה עד שיונייטד תבקיע או משהו כזה.

למה שנאתי את רונאלדו?
    כי אני לא אוהב תיאטרון.
    אמת, הוא היה ועודנו שחקן עצום שהביא לנו תארים,
    ועוד אמת, הוא היה השחקן הכי מכוסח בממלכה,
    אבל לא אהבתי את הצלילות, הגלגולים אחרי פאולים יחסית קלים... בקיצור, מה שנהוג לכנות "אופי פורטוגלי/ברזילאי". אין ספק שהוא היה מקצוען ענק ומאוד מחוייב למעודון (אנשים טוענים שב 2009 הראש שלו כבר היה במדריד וזה היה ניכר על המגרש.. אני לא מתיימר להיכנס לראש שלו),

אבל מה אני אעשה, אף פעם לא אהבתי אותו, והייתי מתעצבן או מקלל אותו כשהוא היה עושה הצגות.
    כמובן שזו לא באותה רמה של באמת לשנוא את ג'רארד או ג'ון טרי.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני אישית לא מבין מה היה לשנוא את ואן פרסי בארסנל, זה לא ויירה ולא מרטין קיאון, סתם שכיר חרב כשרוני. יש מעט מאוד שחקנים אצל היריבות שבאמת ראויים לשנאה, השאר זה סתמי נורא, היום הם שם ואולי מחר הם אצלנו.

12. פול סקולס Member

כן, היום אני לומד להבין את זה.
    מה גם שארסנל היא לא ליברפול או סיטי (או לידס בשביל מי שהספיק לחוות את היריבות הזאת) בסופו של דבר.

לגבי קגאווה, משחק חלש שלו אין ספק,
    אבל גם הוא חוזר מפציעה וגם היום הוא היה פחות או יותר CM. היום אני מנחש שכמו נגד וויגאן, בעיקר רצינו שיקבל דקות ולא כזה חשוב שייראה לא משהו,
    אבל באופן כללי, אנחנו לא משתמשים בו כמו שצריך.

13. alexshw Member

אני לא חושב שאוטומטית צריך לשנוא שחקנים בקבוצה היריבה.
    אני תמיד מאוד הערכתי והתפאלתי מואן פרסי, כמו גם מסטיבי ג'י בליברפול.
    אואן מאז ומעולם היה מהחלוצים הכי אהובים עליי, למרות שגם כן שיחק בליברפול.
    יש גם את הקטע שאני אוהד את הנבחרת האנגלית והרבה פעמים זה גם כן משפיע בסוגיה הזו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אלה אם זה איזה חוטב עצים אלים כמו קרא.

אני מפריד בין שחקן לקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/13
  14. פול סקולס Member

זה די עצוב, אבל 'מקרה ואן פרסי' מלמד אותי שיכולת ההכלה שלי במובן הזה הרבה יותר רחבה ממה שחשבתי. אני מניח שגם אם וינסנט קומפאני משום מה יעבור אלינו, אני אלמד להשלים עם זה עם הזמן.

off the top of my head, שחקנים שאני לא יכול לדמיין בשום פנים ואופן לובשים את החולצה שלנו: ג'רארד, קראגר, טרי, דרוגבה, סוארז. ואולי עוד כל מיני שמשחקים בחו"ל (כלומר, מחוץ לאנגליה).

כנראה שאת כל השאר אני אוכל לעכל.

15. alexshw Member

מתי משחק חוזר?
    אגב בפעם האחרונה שיונייטד שיחקה משחק חזור בגביע היה ב - 2006/07 בשמינית גמר. 1:1 נגד רדינג ב - OT וניצחון 3:2 בחוץ.