F1: סבסטיאן ווטל אלוף העולם

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י kfiros, ‏14/12/09.

1. guyholl Member

מישהו יודע מה קורה עם נושא השידורים בארץ? כבר שבוע לתחילת העונה ולא ראיתי שום פרומו לעונה החדשה. קצת מדאיג.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עוד יותר טוב שלאף אחד לא יהיה זכויות ואז לא יחשיכו יותר את RTL הנהדר ונראה כך שדרן שחי את התחרות ולא אחד שמנמנם בשידור.

בסוף ערוץ הספורט יסגרו את הפינות ויקנו את הזכויות כי הם לא יעיזו להפסיד עונה שאמורה להיות דרמטית מהרגיל שבראשה החזרה של שומי.

3. guyholl Member

יש את הערוץ הזה ביס? אם אני לא טועה, הוא שידר את המירוץ האחרון כשהמילטון זכה (המירוץ אז שודר ב5+ לייב). מה שמפריע לי בערוץ הזה זה בעיקר הפרסומות המציקות כשבערך 60% מהשידור מועבר בפרסומות ואם אכן זה יהיה המקרה אני יעדיף כבר יעדיף את השידור הנוראי בערוץ הספורט על הפרסומות.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש את הערוץ גם ביס וגם בהוט. יש פרסומות אבל בטח שלא ב 60% מהזמן.

5. דנידין Member

6. guyholl Member

:aaarofl:
    גדול! 

7. kfiros Member

ערוץ הספורט יהיה הזכיין גם השנה.
    שידורי המרוצים יועברו ככול הנראה ב5+ LIVE..

אם כבר מדברים על תחילת הסבב, זה הזמן להמר!

יצרניות
    אלופה- פרארי
    המפתיעה- סאובר
    המאכזבת- מרצדס GP
    הפורצת- פורס אינדיאה
    בשר התותחים- וירג'ין

נהגים
    אלוף- סבסטיאן ווטל
    המפתיעים- קאמוי קובייאשי ואדריאן סוטיל
    המאכזבים- מייקל שומאכר וג'נסון באטן

לגבי המרוץ הראשון בבחריין.. אני מאמין שהראויים ביותר לפודיום על סמך מבחני טרום הסבב הם פיליפה מאסה, פדרו דה לה רוסה והמילטון (באותו סדר).

8. guyholl Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    זאת אומרת שהם גם יחשיכו מסכים, וגם זה ישודר בערוצים המעפנים האלה?! אני שונא את הערוץ הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

9. kfiros Member

וזה לא מסתכם ברק החשכת מסכים.. לשלם כל כך הרבה כסף על ה5+ לייב הזה שלא נותן יותר מדי מעבר לזה, זה די שערוריה. במיוחד כשצריך לשלם על ה5+ הרגיל בנפרד בשביל מקצי הדירוג..

את רוב המרוצים אני כנראה אראה העונה באינטרנט.

10. guyholl Member

אז ככה הם מתכוונים לטאטא את העניין?
    גם אני חושב שאני אראה את רוב המרוצים באינטרנט, הבעיה היא שאני מסיים מאוחר בראשון, ולא מעט מרוצים אני אפספס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים לראות כמה אין גבול לחוצפה. שידור היה ב-5+, הופ - הוא ב-5+ לייב, והעולם שותק. אחר כך הם כמובן אומרים שאין זליגה וכו'... אפילו לא שקל.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ענפי ספורט המוטורי בישראל כך או כך לא מפותחים וזקוקים לדחיפה ועידוד בעיקר מטעם ערוצי טלויזיה. מעל הכל זה גם אינטרס של הערוץ שרכש את הזכויות כדי שיהיה לו קהל צופים. במקום להשאיר את זה בערוץ 5 פתוח לכולם ולנסות לקרב אנשים לענף, הם קוברים כל סיכוי שצופה ניטרלי עוד בטעות ינסה לראות במה מדובר. יופי של אסטרטגיה לנסות גם לקלקל לעצמם וגם לפופולריות של הפורמולה 1 בישראל. להוריד 2 ציפורים במכה, גאוני.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

את תוכנית סיכום המחזור בליגת העל בכדורגל הם קברו ב-5+ לייב, גם את משחקי הליגה הלאומית. אז אתה חושב שעתידו של הספורט המוטורי מעניין שם מישהו? כסף ועכשיו, זה כל מה שמעניין.

אם לא יוחשך, יהיה RTL. אם יוחשך, יהיה אינטרנט. יש גבול. אני לא מתנגד בכלל לערוצים בתשלום, ברור לי שבשביל שידורים צריך לשלם. אבל הנבזות הזאת והעברת תכנים מערוץ (בתשלום! 5+ עולה כסף!) אחד לאחר כגנבים בלילה, לא מקובלת. אפילו לא שקל.

14. piston Member

זליגת התכנים היא לא חוקית, אך המחוקקים רק עושים פוזות כל כמה זמן ובפועל עוד ועוד תכנים נהיים לעשירים בלבד.

לאן נעלמו שידורי ה NBA של יום ראשון ? ל sport5 live כמובן. וזה כמובן רק טיפה בים.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

במקצה האימונים הבוקר אף קבוצה לא באמת פתחה את הקלפים. מחר נראה זמנים טובים בהרבה. יש לי הרגשה שמקלארן מהירים מאוד ויהיה קשה לרדוף אחריהם.