Eurocup - Eurochallenge 2010-11

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏7/7/10.

1. Muurad Member

פעם ראשונה שאני מוצא שימוש בEurosport 2.. למי שרוצה יש שם משחק של בשיקטאש עם אלן אייברסון ביורוקאפ.

2. yocki land Member

באשיקטש מפסידים שוב, ושוב פעם במשחק צמוד. האמת, איזה אפסים.
    אבל לפי מה שהבנתי הערעור שלהם התקבל כי כתוב שהם במאזן שלהם רק שני משחקים, והם כנראה יקבלו משחק חוזר.

אגב רק ארבע קבוצות עדיין מושלמות ביורוקאפ, בינהן גם אלבה ברלין (הקבוצה עם ממוצע הקהל הגבוהה באירופה) וגאלסטרי שאולי קצת מחזירה מהכבוד הטורקי האבוד במקום אייברסון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

3. shlomydavid מנהלים

4. yocki land Member

ערב אירופי רביעי ובאוקריאנה יש משחק צמוד מאוד ברבע הרביעי וזה מראה עד כמה חבל שגליל לא שיחקה בגן נר.

לירושלים משחק חשוב מאוד אחרי שני הפסדים רצופים (שניהם בחוץ) בכל המסגרות הם צריכים היום לנצח בשבע את נימברוק וזה יכול לשים אותם בעמדה מצוינת. הפסד היום וסיכוי טוב שהם יעופו.
    ביורוצ'אלנג' נתניה צריכה לנצח את ליאז' בארבע כדי להעפיל ואני מאמין שהם יעשו את זה.

עריכה: המשחק של גליל הולך להארכה...

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/10
  5. yocki land Member

אגב מלבד הניצחון של ירושלים אז גם ריגה מנצחת את קאחסול (הקבוצה שלפני כמה ימים ניצחה את אלופת אירופה!).
    מה שאומר ניצחון חוץ ירושלמי על ריגה והם בשלב הבא.
    אגב אני רוצה לתקן הטעו אותי שניצחון של נתניה מבטיח העפלה אבל בעצם זה לא סופי והיא צריכה לנצח במחזור הבא את נורשפינג השוודית בחוץ כדי להבטיח סופית, ואז לנצח את אנקרה בחוץ בשביל ראשות בית, אם זה באמת משנה משהו.
    מכבי חיפה בעקבות הניצחון שלה מחזירה את עצמה לתמונת ההעפלה.
    גליל מפסידה אחרי OT, שוב אני אומר הקמפיין הזה נשדד ממנה באכריות.

6. yocki land Member

7. shlomydavid מנהלים

8. yocki land Member

ירושלים במשחק לא ממש טוב מובילה שבע הפרש במחצית על ריגה (שלשה מחצי המגרש עם הבאזר סידרה יתרון גדול יחסית, על הפרקט הוא לא ממש היה).
    ניצחון כאמור מבטיח לה העפלה, כאשר גם בהפסד בסיטואציה מסוימת היא יכולה לחזור לארץ עם כרטיס ביד. גליל במשחק צמוד ברבע הרביעי (באופן יחסי) ואם תנצח תשמור על סיכויי העפלה כי אריס ניצחה את מאריופול.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/10
  9. yocki land Member

טוב אז גליל מפסידה ומודחת סופית, הפועל ירושלים מפסידה גם היא והיא נראית כ"כ רע עם כל הפציעות. היא עדיין תלויה בעצמה, ועדיין תקווה לניצחון של סביליה הערב.
    ביורוצ'אלנג' משחק העפלה פוטינציאלי של נתניה, והיא ברבע הרביעי בשוויון 54. (הפסד ביותר משש והיא נכנסת לצרות)

10. shlomydavid מנהלים

11. shlomydavid מנהלים

12. yocki land Member

חוץ מזה היום גם המשחק החוזר של בשיקטש, שבו היא חייבת ניצחון כדי לשמור על סיכויים תאורטיים כדי לעלות לשלב הבא.
    אגב, אין יותר הגרלות ביורוקאפ העונה, כל הבתים בשלב השני נקבעו, כנ"ל רבעי הגמר וחצאי הפיינל פור.
    הנה הפורמט המלא והבית האפשרי לעלייה של ירושלים (אם תעלה כמובן): http://www.eurocupbasketball.com/ulebcup/h...on-court/format

13. yocki land Member

החיפאים הובילו 3 הפרש שלוש דקות לסיום (הפסד בשלוש מספיק להם) ועכשיו דקה אחרונה 9 הפרש לאוקראינים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    עריכה: בסוף הפסידו שבע, עדיין ניצחון שבוע הבא והם עולים, הפסד והם צריכים לקוות שפרנקפורט ניצחה כי הם מובילים עליה בהפרש הפנימי ועל יוז'יני לא. (זה מה שאני מבין מהטבלה, תקנו אותי אם אני טועה).

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/10
  14. shlomydavid מנהלים

15. yocki land Member

ירושלים על הפנים וכמו שזה נראה כרגע הם יודחו הערב מהיורוקאפ (כמובן שיש עוד זמן, כבר ראינו אותם חוזרים מ20 הפרש מול קבוצות ירוליג, אבל כרגע זה ממש על הפנים מבחינתה)