Eurocup - Eurochallenge 2010-11

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏7/7/10.

1. shlomydavid מנהלים

זה כבר היה באוויר תקופה. הוא הרבה מעבר לשיא, אבל עדיין יוסיף צבע לכדורסל האירופי.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מבחינתי הם הופכים עכשיו לפייבוריטים ברורים ליורוקאפ/צ'אלנג'. הוא הרבה מעבר לשיא, אבל בכדורסל האירופאי (וזה אפילו לא היורוליג), הוא יוסיף המון, לדעתי בדומה למקרה דומיניק ווילקינס שבגיל 36 סחב את פאו לאליפות אירופה. ועדיין, 4 מיליון דולר לעונה, מוגזם מדי לדעתי. הם בעצם שמים הרבה מאוד על שחקן אחד שהיה בעברו סופרסטאר, אך יכולים גם ליפול איתו כמו מכבי בזמנו עם צ'יימברס (לא נפילה גדולה, אבל תרם הרבה פחות ממה שכולם ציפו לאור הרקורד שלו).

3. yocki land Member

תגידו נתניה וחיפה ביורוצאלנג' (שמתחיל שבוע הבא) יארחו באולמות הבייתים שלהם, כן?

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני חושב שכן. רק ביורוליג יש תנאים יחסית מחמירים, אבל לא ידוע לי על כאלו בשאר המפעלים.

5. yakov_y YNWA

כן.

מכבי נתניה תצא ביום שלישי הבא למשחק חוץ בבלגיה נגד ליאז'. ליאז' הודחה לפני כחודש ע"י הפועל ירושלים ממוקדמות היורוקאפ. שבוע אחר כך, נתניה תארח 3 משחקי בית ברציפות באולם "ישורון", בסיום שלב הבתים תסע ל-2 משחקי חוץ.

6. yocki land Member

אני יודע בוודאות שליורוקאפ יש דרישה מסוימת ( של 2000 מושבים אם אני לא טועה).
    עריכה: אה תודה אז כל הישראליות בסוף משחקות בביתם.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הישראליות משחקות בבתים שלהם.

ביורוליג יש דרישה לאולם של 5,000 מקומות מינימום. בעוד שנה או שנתיים, אל תתפוס אותי במילה, ההחמרה תגדל ותחייב כל קבוצה שרוצה להשתתף ביורוליג אולם של כ-10,000 מקומות (דרישה הגיונית כחלק מחלוקת כסף/הגדלת רווחים לקבוצות, שיווק המשחק ופרסומו).

ביורוקאפ יש דרישה של 2,000 מקומות מינימום לאולם, ואם אני לא טועה בעוד שנה או שנתיים המינימום הזה יגדל ל-5,000 ברגע שהמינימום ביורוליג יגדל ל-10,000.

ביורוצ'אלאנג' אני לא חושב שיש הגבלה.

8. yocki land Member

היום ארבעה קבוצות ישראליות פותחות את העונה האירופית:
    הפועל ירושלים בבית מול ריגה,
    גלבוע גליל נסעה לזאגרב לפגוש את צ'דביטה המקומית שנמצאת במאזן חיובי מכובד באדריטאית,
    ביורוצאלנג' יש את מכבי חיפה שתשחק בפרנקפורט, ואת ברק נתניה שיוצאת לליאז' שהודחה ע"י הפועל ירושלים ממוקדמות היורוקאפ רק לפני חודש בערך.

לשחק פעמיים בשבוע נותן משהו למועדנים האלה. תראו את ההתקדמות האירופית בעשור הזה של ירושלים וכמה שזה היה שווה.
    הם רואים את זה כדבר חשוב כמו הליגה אם לא יותר ורוצים להגיע לשלבים המתקדמים.
    מלבדיהם קשה לי לראות איזושהיא קבוצה צולחת את אחד הבתים האלה אבל אם הם יפתחו במסורת באירופה זה יכול לקדם אותם לשים אותם כמועדוני צמרת קבועים בישראל, ובוספו של דבר הם גם יגיעו לשלבים המתקדמים במפעלים שלהם אם הם יתמידו. אחרי מה שהיה שנה שעברה שרק ירושלים ומכבי הופיעו באירופה נקווה פתיחת מסורת מחודשת של כדורסל ישראלי טוב גם באמצע השבוע.

9. shlomydavid מנהלים

10. yocki land Member

רק ירושלים משודרת בכלל כל עניין השידורים הזוי ערוץ 1 קנה גם את המשחקים של גליל ותכנן לשדר ב- 33 ולא משדר. כמו שהוא קנה את זכויות ליגת העל ובינתיים שידר פעם אחת. יש תמורה לאגרה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. שער 7 Member

אני חושב שזה בגלל שירושלים משחקת בבית.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סיפתח יפה לחיפה בפרנקפורט עם ניצחון חוץ גדול.
    רק שיתגברו על תסביך הביתיות שלה ואולי נהנה מעונה יפה באירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. yocki land Member

אני צופה עכשיו במשחק בין אסטודיאנטס הספרדית לפאוק היוונית ביורוקאפ(אל תצחקו עליי, שאין בונדסליגה אני יכול להפוך לממש פריק של כדורסל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ) והקצב שם פשוט רמה אחרת למה שרואים בליגה שלנו. יהיה מעניין לראות איך ירושלים תסתדר עם המשחק המהיר (יחסית) שבוע הבא בסביליה. וגם גליל מול אריס לא יהיה לה פשוט בכלל...

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלן אייברסון הזה ליצן! ראינו פה בדסק את המשחק שלו עם בשיקטאש נגד ורסאץ' (זו שהדיחה את גליל), בשיקטאש הובילה 82:65!!!!! 6 דקות לסיום!!! אייברסון נכנס למשחק, והם לא יאמן, הפסידו! 94:91!!!!כשאייברסון גם מחטיא 2 שלשות כולל אחת עם הבאזר...איזה לוזר ואיזה קבוצה לוזרית...מילאן מצ'באן הגדול עם 17 ו-15.

הפועל ירושלים אם כבר פותחת עם ניצחון 78:91
    מכבי חיפה גם עם ניצחון כמו שלירן אמר 78:83 (מרשים האמת)
    גלבוע/גליל האלופה שלנו גם מנצחת בקרואטיה את צדביטה 83:92.
    האם נתניה תשבור את ההגמוניה? בינתיים היא בפיגור בבלגיה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/10
  15. yocki land Member

לפי הפליי בי פליי של פיב"א נתניה החמיצו שלשה על הבאזר בפיגור שלוש ונגמר.