Die Deutsche Nationalmannschaft :: יורו 2016 על הפרק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מסכים, אבל אוסיף שלדעתי גרמניה צריכה לשאוף לזכות. כמה מהיריבות גם לא מבריקות וכמו שלגרמניה יש בעיות יש גם לאחרות. אני לא חושב שגרמניה היא הנבחרת הטובה בטורניר, אבל בין השלוש החזקות (יחד עם צרפת וספרד).
    בשלב הבתים, למרות שפולין נבחרת טובה מאוד, אני מאמין שגרמניה תסיים ראשונה.

בהנחה שגרמניה תסיים ראשונה, היריבה בשמינית תהיה די קלה (מקום שלישי כלשהו). היריבה ברבע תהיה כנראה הראשונה בבית 5 - בלגיה (הגרלה סבירה יחסית לרבע גמר) או הנאחסית הקבועה של גרמניה, איטליה. מקום שני בבתים - כנראה שוייץ בשמינית וספרד ברבע.

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

משחק טוב מאוד של גרמניה, אפילו אהבתי את רודי כמגן ימני.אוזיל היה הרבה יותר טוב מהיכולת הרגילה שלו בנבחרת בזכות העמדה האחורית יותר ומעורבות רבה במשחק, גצה עם שער בנגיחה מול שני בלמים איטלקיים, דראקסלר לא הורגש ברוב המשחק ובכל זאת נתן מהלך אחד אדיר (משפט שדי מסכם את העונה שלו).
    מאט"ס (טר שטגן ;)) היה די בינוני ונחכה עוד קצת להופעות בכורה של טראפ ולנו (ואולי פהרמן יזומן בפעם הבאה).

ועם כל ההתלהבות, צריך לציין שאיטליה הייתה גרועה.

3. Roma מנהלים

לא פגשתם את איטליה אלא אוסף שחקנים איטלקים :)

לא ראיתי את המשחק במלואו אבל איך היה רודייגר בצמד המשחקים?

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  4. אפנברג Member

אמנם ידידות בלבד אבל אני לא מאמין ב"ידידות", בטח לא אמש. אחרי מה שקרה מול אנגליה הכבוד שלנו היה מונח על הכף. היה בלתי נסבל להפסיד פעמיים בשלושה ימים ועוד בבית. נכון שאיטליה לא היתה קיימת אתמול אבל גרמניה שיחקה מצוין, מולר היה ענק עם שני בישולים, גצה חזר לכבוש ושלחנו מסר לכולם שאלופת העולם עדיין כאן. נצחון מוראלי חשוב ביותר.

5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

נראה לי שזו הגדרה די מדויקת לאיטליה של אתמול.

מול אנגליה, לרודיגר הייתה מחצית ראשונה סבירה (לצד הומלס), בשנייה (לצד טה) הוא לא היה טוב. מול איטליה הוא היה בסדר, פחות טוב מהומלס המצוין ובערך באותה הרמה כמו מוסטאפי, אבל הייתה לו אשמה מסוימת בגול של אל שעראווי.

Roma אוהב/ת את זה.
  6. אפנברג Member

הומלס היה מעולה אתמול. במקרים הבודדים שהיתה סכנה הוא ניקה מאחור בצורה מצוינת.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את המחצית הראשונה נגד אנגליה ואת כל המשחק נגד איטליה. דעתי על המשחקים האלה בשלב הזה ידועה. חוץ מכסף/פרסטיז'ה אין בה שום דבר. אבל במקרה הזה דווקא כן מצאתי משהו חשוב.
    נגד אנגליה נראינו זוועה. גם במחצית הראשונה (כולל עד הגול השני שלנו - אז הפסקתי לראות את המשחק). ההגנה הייתה בדיחה, ההתקפה הייתה בדיחה ונגד נבחרת בינונית (מצטער אוהדי אנגליה) היינו חוטפים בראש. הקישור לא זרם, לא מצאנו שטחים באמת, לא הייתה הנעת כדור ובקושי הצלחנו להחזיק בכדור. מצד ההגנה זה בכלל היה זוועה. יותר מידי שחקנים שבמקסימום הם בינוניים.
    והנה בא יוגי והראה שהוא ראה משהו ושהוא חושב ושהוא מנסה למצוא פתרונות. אמנם את הפיתרון הוא העתיק (דיי כרגיל) מפפ. אבל הפיתרון היה טוב. מעבר ל - 3 בלמים, שני מגינים/קשרים בצד ופתאום אנחנו משחקים כדורגל. אני לא מתייחס לרמה של נבחרת איטליה (או האוסף האיטלקי. בעיניי גם האוסף הזה יותר איכותי וטוב מנבחרת אנגליה) ובכל זאת ראינו שההגנה יותר יציבה (למרות שעדיין אין לנו שחקנים מהטופ) שההגנה עוזרת יותר לקישור ומחזיקה את הקישור יותר ושלכן (בעיקר ההסטה של אוזיל אחורה) גרמה גם לחלק הקדמי להיראות משהו שדומה לקבוצת כדורגל.
    התוצאה לא מעניינת אותי והיריב לא. פשוט לראות שאולי יש פתרונות לבעיות שלנו. יש לנו מספיק שחקנים ברמה מעולה שיכולים לחפות על הבינוניים (ומטה) שיש בנבחרת עם השילוב הנכון.
    ואולי אולי עוד יש לנו תקווה. אם כי קשה לי להאמין ביוגי.

8. VAR Member

אז כמו בפורום האנגלי אני אתן את ההרכב שלי:
    --------------נויר--------------
    דורם--הומלס--בואטנג--גינטר
    ------------חדירה------------
    ------גונדואן----קרוס-------
    רויס-------------------סאנה
    ------------מולר------------

9. alexshw Member

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

:(
    קרוס וחדירה אמורים להרכיב קישור איכותי, אבל זו עדיין מכה קשה. אם זו פציעה רצינית והוא צפוי להיעדר כמה חודשים, יש סיכוי שזה אומר שהוא יישאר בדורטמונד עוד עונה?

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתחיל לחשוב שיש איזו קללה סביב החוזה של בדורטמונד.

או שליאור סתם מחזיק באיזו בובת וודו שלו.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם קדירה נפצע.

13. VAR Member

אז קדירה, גונדואן, וראטי, מרקיזיו. נראה לי שאני אשלים שעות שינה בקיץ הזה.

14. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

ויחמיץ את היורו? לפי ה-TM הוא צפוי לחזור ב21 במאי, אם זה נכון הוא אמור להיות כשיר ליורו.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שהבדיחה עם פודולסקי מוצתה כבר לפני עשור. חוץ מזה, לא מבין מה היה קשה בזמנו לאזרח את אלאבה ולבנדובסקי.

מצב נושא:
הנושא נעול.