DFB Pokal 2013/14:: באיירן מול האנובר בסיבוב השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י aloneli, ‏15/6/13.

1. Echte Liebe Member

אם ברמן היו עולים עם הנוער למשחק הזה זה היה עוד הגיוני, אבל הם עלו בהרכב כמעט מלא והפסידו 3-1 לקבוצה מהליגה הרביעית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/huh.Xxx

2. OriRR Member

תוצאות משחקי אתמול:

סארברוקן - ורדר ברמן (1:3)
    ארמיניה בילפלד - איינטרכט בראונשוויג (1:2)
    ויקטוריה המבורג - האנובר 96 (2:0)
    פפדרסהיים - גרויתר פירת' (2:0)
    דארמשטדט 98 - בורוסיה מנשנגלדבאך (0:0, דארמשטדט ניצחו 5:4 בפנדלים)
    סקוט ינה - המבורג (4:0)
    BFC דינמו ברלין - שטוטגרט (2:0)
    אופטיק ראת'נו - FSV פרנקפורט (3:1)
    וידנברוק - פורטונה דיסלדורף (0:1)
    VFR נוימונסטר - הרטה ברלין (3:2)
    אילרטיסן - איינטרכט פרנקפורט (2:0)
    פרוסן מונסטר - סנט.פאולי (0:1)
    סנדהאוזן - נירנברג (1:1, סנדהאוזן ניצחו 4:3 בפנדלים)

משחקי היום:

דואיסבורג - פאדרבורן (19:30)
    רגנסבורג - אוניון ברלין (19:30)
    נוטינגן - שאלקה (19:30, שידור ישיר בספורט 1 וספורט 1HD)
    שוורץ וויס רדן - באיירן מינכן (21:30, שידור ישיר בספורט 1 וספורט 1HD)

3. אפנברג Member

נו, חימום טוב לקראת גלאדבך למרות שלקח קצת זמן עד שהשערים החלו להכנס. שלושער מצוין של מולר, כרגיל משחק אנמי של קרוס ולקינוח מגע הקטיפה של רובן:)

4. OriRR Member

תוצאות משחקי היום:

דואיסבורג - פאדרבורן (3:2)
    רגנסבורג - אוניון ברלין (2:1)
    נוטינגן - שאלקה (2:0)
    שוורץ וויס רדן - באיירן מינכן (5:0)

הקבוצות שעלו לשלב הבא:

פאדרבורן, אוניון ברלין, שאלקה, באיירן מינכן, סארברוקן, ארמיניה בילפלד, ויקטוריה המבורג, גרויתר פירת', דארמשטדט 98, המבורג, שטוטגרט, FSV פרנקפורט, וידנברוק, הרטה ברלין, איינטרכט פרנקפורט, סנט. פאולי, סנדהאוזן, וולפסבורג, קלן, אאלן, בוכום, בורוסיה דורטמונד, פרייבורג, אנרג'י קוטבוס, מיינץ, לברקוזן, קייזרסלאוטרן, הופנהיים, אאוגסבורג, מינכן 1860, אינגולשטדט, אוסנברוק

הגרלת הסיבוב השני תיערך במוצ"ש הקרוב ב 22:00 שעון ישראל.

5. eran levy Member

זה הדיון הכי מיותר שיש, להתחיל אפילו לדון בניצחון של באיירן על קבוצה מהליגה התשע מאות. אבל גם כאן בגרמניה זה היה המשחק המרכזי, גם כאן באיירן מסובבת לכולם את הראש. בשלב כזה שלהגביע יש מעט מאוד משחקים ששווים התייחסות, בעיקר בשל הפערים הגדולים בין הקבוצות. אתמול, שעתיים לפני המשחק המרכזי, נפגשו דואיסבורג ופאדרבורן למשחק הטוב של הסיבוב הראשון, עם המון אקשן, חמישה שערים, כרטיס אדום ופנדל שהוחמץ. לבי היה עם דואיסבורג שהפסידה, רציתי שתהיה להם קצת נחת, אבל זה לא הלך.

נ.ב - הטענות שלי הן לתקשורת המקומית והעולמית, לא אלייך אור. התקשורת הישראלית לא המציאה את הפרובינציאליות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/13
  6. dudi Member

ערן מה אתה מדבר?! על ההצגה של רובן אתמול עוד ידובר בכל העולם.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/13
  7. eran levy Member

נכון, מה אני מקשקש...
    רגע...מתקשרים אליי...או, סוף סוף, הפוסטר של רובן הגיע! אני יורד למטה לאסוף אותו.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם מדברים על זה שלפחות 4 פעמים שונות הוא ניסה לעבור שחקן ליגה רביעית ולא הצליח?

10. eran levy Member

די, אל תלכלך, היו ארבע פעמים שהוא כן הצליח.
    עזבו, כל דיון על באיירן ועל ניצחון על קבוצה מהליגה הרביעית לא שווה את המאמץ, גם לא קשקושים סטייל ?זו היתה הכנה נהדרת למשחק מול גלאדבך?. אפשר לשמור ביקורת על רובן למשחקים מכריעים יותר מסיבוב ראשון בגביע.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנימה יותר רצינית. אני דווקא לא מסכים איתך ערן. אני חושב שדווקא אפשר ללמוד מהמשחק אתמול. בטח שלא מהתוצאה. אפשר לראו שיש בעיות בינתיים במערך/שיטה/ציוות שחקנים. ומי ששמע את פפ אתמול אחרי המשחק גם שמע שפפ מבין ולא אטום.
    מה שראינו במשחקים הקודמים ראינו גם אתמול. מצד שני, קשה לי להאמין שזה מה שנראה גם באוקטובר. או שהשחקנים יסתגלו או שפפ יעשה שינויים/התאמות.

12. eran levy Member

זה בסדר שאתה לא מסכים איתי, אבל אתה בטח תסכים איתי שהיכולת של אתמול יכולה לכל היותר לדבר על היכולת הנוכחית. העונה ארוכה, יש עליות וירידות, וגם אם יש בעיות בציוות או במערך אף אחד לא בונה על שיפור מיידי לקראת משחק הסיבוב הראשון בגביע.

בעונה שעברה פתחה הרטה את העונה עם נקודה אחת משש. כששאלו את יוס לוהוקאי על כך במסיבת העיתונאים הוא אמר: "חכו לאוקטובר, הכל ייראה אחרת". וזה מה שהיה. וזה מה שיהיה עם פפ ובאיירן. גם הוא לא משלה את עצמו.

אין שום קבוצה שאפשר להסיק מהעונה הקרובה שלה על פי משחק הגביע, גם לא באיירן. אבל כאן אנחנו בעצם מסכימים, לא ככה?

13. Der Rotbart Member

האמת היא שכרגע תמונת המצב בבאיירן מעורפלת לחלוטין ולא נראה לי שיש אחד - אולי חוץ מפפ - שיכול לנחש מה יהיה ההרכב מול גלדבאך. מבחינתי אי-הודאות הזו דווקא חיובית והופכת הכל למעניין ומרגש יותר. נקווה שלא תסתיים בהתרסקות.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן, אני מסכים עם כל מילה. אני אוסיף שמשום משחק בודד, גם לא בנובמבר אי אפשר ללמוד על כל העונה. לכן בטח שלא ממשחק ראשון ועוד עם מאמן חדש. ודבר שני אם אלו היו דברי לוהקיי אז כיוונתי לדעת גדולים ממני גם אני אומר בוא נראה מה יהיה באוקטובר ואם עד אז גם השיטה לא תעבוד וגם לא נראה איזה שינוי בשיטה, אז יש בעיה.

אופיר, פחות מעניין אותי כרגע אם דווקא רובן ישחק או מולר. יותר מעניין אותי שכרגע רואים בעיות עם דרך המשחק של הקבוצה. אבל, שוב, בוא ניתן לשחקנים ולפפ זמן להסתגל להכל.

15. aloneli Member

חוץ מהחשיבות של חאבי למשחק ההגנה שלנו ולניהול המשחק מאחור הוא גם חשוב מאוד לתפקוד של שוויני.בעמרך החדש של פפ שוויני תקוע מאחור כקשר אחורי בודד ואמור לנהל את המשחק לבד מאחור ולהתמודד מול המתפרצות של היריבות.חאבי נותן לשוויני מרווח לעלות קדימה ולהצטרף להתקפה ולא תוקע אותו מאחור.חוץ מזה יש גם חילופי מקומות ביניהם מה שלא ראינו אתמול כי שוויני היחיד ששיחק בעמדת הקשר האחורי.

לגבי מולר איך אמרתי מיד אחרי הגלישה שלו מול סזאר בגמר האלופות,שאם בעתיד הוא יישפר את ניצול המצבים הוא יהפוך לשחקן מושלם.כיום הוא הפך להיות הסקורר הכי טוב בקבוצה ולשחקן מפחיד שיכול לעשות הכל.אז זה נגמר בגלישה ועכשיו הוא לא מפסיק לחורר רשתות.
    חוץ מזה רובן ושוויני היו טובים,גם מנדזו שלא הפסיק להילחם.קירכהוף מתקל נהדר ונראה מאוד יציב ורגוע.שאקירי עדיין לא מצליח להראות תכלס וגם קרוס לא זורם כל כך בשיטה של פפ וצריך לשחק כקשר התקפי.