DFB Pokal 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏27/7/11.

1. dudi Member

לירן איכס איך שהירוקים עמדו על המגרש באווירת פרובוקציה טוב שאני ואתה לא גוייסנו לעמוד ולהגן ברחבת ההגנה לאורך כל -20 הדקות. ובכל זאת הנגיחה של סופר מריו, והקורה של קרוס, ונילס המחליק זה לא יחזור על עצמו מול אותה גברת בשינוי אדרת שתשחק מולינו בגמר.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אולי.

השנה ראינו כ"כ הרבה פרצופים של באיירן שאני לא יודע למה לצפות.
    בעוד דורטמונד שמרה על יציבות, מהם אני יודע למה לצפות ומקווה שיעמדו במשימה בשתי הגזרות נגד כח הרשע.

3. dudi Member

עם יד על הלב יש נסיגה בכח שמה במשחקי החוץ לאחרונה.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ועם זאת זה לא מיסטר ג'ייקל וד"ר רובן...

5. אפנברג Member

הנשמה יצאה לי אתמול...נוייר היה ענק, טר שטגן היה מעולה, היה משחק חזק מאוד. גלאדבך מאומנת בצורה יוצאת מן הכלל-כל הכבוד למאמן. גמר באיירן-דורטמונד זו קלאסיקה אמיתית. אגב, אם למישהו יש רעיון איך להשיג 2 כרטיסים למשחק שיעדכן.

6. aloneli Member

איכס?אולי.אבל אל תשכח שבאיירן בגביע עברה משחקי חוץ קשים נגד שטוטגארט וגלדבאך בעוד שדורטמונד שיחקה נגד האימפריות פירט ופורטונה.
    באיירן שיחקה במשחק חוץ נגד הגנה שלדעתי היא הטובה בליגה.כדורגל יפה לא היה שם וגלדבאך באמת הצליחה לנטרל את ההתקפה שלנו ובעיקר את רובן וריברי ומאוד קשה לפרוץ קבוצה שמגנה עם כל השחקנים שלה.מה שכן במשחק שרובן על הפנים וקרוס לא מורגש וגומז שלא נדבר וגם ריברי לא להיט אז ממי תבוא הישועה?
    גלדבאך מאוד מאומנת וכיף לראות אותה.מה שקצת מפריע לי שהיא מנסה לשחק כמו בארסה ויש לה המון שחקנים שפשוט אין להם את הסגנון הזה וחבל לא צריך בכוח.מה שאני כן אוהב שם זה את ההגנה שלה,דנטה וינטשקה נהדרים בכיף אני מביא אותם לספסל של באיירן.
    אסור לשכוח שלמרות המשחק הקשה באיירן הצליחה להגיע למספיק מצבים,רובן וגומז החמיצו מצבים שביום טוב גם בעיניים עצומות הם כובשים.מצד שני אני שמח שבאיירן הצליחה ברוב הפעמים לסגור את המתפרצות של גדלבאך במשחק טוב של בואטנג וגוסטבו שעבדו קשה ומתי שהם כשלו היה שם את נוייר שנתן הופעה.
    בפנדלים זה או שיש לך מזל או שיש לך את נויירhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

יאללה לברלין :aaarse: