DFB POKAL 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏7/7/08.

1. Football God Member

לצערי אפשר לסכם את זה ככה:
    יש את הבונדסליגה ויש את באיירן מינכן.
    פשוט כמה רמות מעל כולם.באיירן תדרוס בסיבוב השני והופנהיים לצערי תדעך.

2. FC_Bayern Member

עם כל הכבוד לבונדסליגה, הציפייה האמיתית שלי היא בצ'מפיונס. באיירן חייבת לקחת את הדברים הטובים מאתמול, לשפר עוד כמה נקודות קטנות- והיא תדרוס קבוצות הרבה יותר חזקות ממה שנדמה לה. סוף סוף ראינו אתמול חיבור מושלם בין כל החוליות על הדשא, עם תיאום ודיוק נהדר. המודל של קלינסמן מתחיל להזכיר את המודל של גווארדיולה בבארסה- מאמן צעיר שסוחף את השותפים שלו עם התלהבות ומשחק התקפה קטלני מאין כמוהו.

אבל כמו שאמרתי, כל זה לא שווה כלום בלי המשכיות...

3. דנידין Member

עכשיו אתה מבין את ההבדל בנינו לבניכם יוני? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. אפנברג Member

יש לכם חשבון ליישב איתנו מ-1974, אולי השנה תקבלו הזדמנות... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Lars Ricken Member

אינייני ראיתי את המשחק היום לכן לא ארחיב בדבריי.
    כמה נקודות שאפשר להסיק רק מלהביט בתוצאת המשחק:

-שוב הפסדנו לקבוצה מברמן לאחר שהובלנו.
    -שוב זהו פיזארו שמכריע את התוצאה.
    -שוב אנו מקבלים גול מפיזארו בדקות האחרונות של המשחק.
    -פריי כנראה קורא את הביקורות עליו בפורום.

מחד גיסא אפשר להגדיר את העונה הנוכחית כעונת חיבור,מאידך גיסא לדורטמונד היה לא מעט זמן לעשות הכול כדי להתכונן למשחק הזה הן מצד הרכש והן מהצד המקצועי.
    גביע לא יהיה השנה בדרטמונד,צלחת גם ממש לא באופק.
    לסיכום:עוד סתם עונה בדורטמונד .

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כל הכבוד לכם שניצחתם קבוצה מהליגה השלישית, מוריד בפניכם את הכובע. משוכה מאוד קשה. אתה מבין מה ההבדל בינינו לביניכם ? אתם לוזרים, אתם שמחים שאתם עוברים קבוצה מליגה שלישית על מנת לעבור שלב, אתם הייתם עוברים את ברמן ? בטוח לא ! אותנו ? הצחקת אותי. אתם לא ברמה שלנו העונה בכלל, אין לכם שום רמה והשמחה שלכם על ניצחון כנגד קבוצה כלומניקית פשוט מראה כמה אתם פאתטים ולוזרים.

לגבי ההפסד שלנו - הגיע לנו. בסה''כ מחצית ראשונה סולידית עם שליטה על המשחק, שער יפה של אלכס פריי עם בישול נהדר של מוהאמד זידאן שהחמיץ היום ללא סוף והיה יכול לגמור את המשחק כבר לאחר פתיחת המחצית השנייה. השחקנים ישנו במחצית השנייה, היו עייפים מידי וחסרי מוטיבציה מה שמאוד מוזר לי כאשר עומד על הקווים המאמן המוטיבטור הזה יורגן קלופ. מאוד משמח לראות את בואטנג בדורטמונד, שחקן כ''כ מוכשר ואני בטוח שזאת תהיה הרכישה הראשונה של בורוסיה דורטמונד לעונה הבאה, יופי של משחק.

מרימים את הראש, ומסתכלים קדימה !

7. FC_Bayern Member

אני חש במשהו שונה בדורטמונד העונה. זה נכון, הקבוצה הזו הפסידה אתמול, אבל לאחרונה הרבה יותר כיף לי לראות אותם משחקים- נראה שהשחקנים יותר משקיעים, נראה שיש התקדמות כלשהי, שהיא שינוי מ-א-ו-ד מרענן לעומת הביזיון של השנים האחרונות. אני מאוד מקווה בשביל דורטמונד שתמשיך בקו הזה, כי עם המשכיות של פיתוח צעירים ורכש נכון- הקבוצה הזו תקרא תיגר על תואר האליפות בעתיד המאוד קרוב.

8. AS R Member

שדורטמונד מעלייכם בטבלה ?

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/09
  9. דנידין Member

כבר 7 שנים שאנחנו קבוצת צמרת והם קבוצת אמצע טבלה-תחתית. השנה יש לנו עונה אחת רעה וגם הם בצמרת או פתאום בעונה מבריקה. גם הם בינוניים כמו תמיד. אנחנו בסוף נחזור לטופ, אבל לגבי דורטמונד זה לא נראה באופק.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אין לי כבר מה להוסיף, כבר חמישים שנה שלא לקחתם אליפות, על מה אתם יכולים לדבר בכלל ? תהיו בטופ גם עוד חמישים שנה ללא אליפות בכיף.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הגרלת משחקי רבע הגמר מביאה לנו משחקים מרתקים

DFB POKAL רבע הגמר

באייר לברקוזן - באיירן מינכן
    וולפסבורג - ורדר ברמן
    מיינץ 05 - שאלקה 04
    המבורג - וויסבאדן

היחידה שבבטוח תהיה בחצי גמר היא המבורג לדעתי, כל שאר המשחקים פתוחים ומעניינים.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז היום יוצאים לדרך שמיינץ מליגת המשנה תנסה לעשות סנסציה ולהדיח את שאלקה מהגביע.

הרכבים משוערים:
    מיינץ: וואכה - הוגלנד, בונגרט, נובסקי, לאוו - הלר, קרהאן, פוילנר, באקלי - באנס'ה, באליאק ...
    שאלקה: נוייר - רפיניה, בורדון, קריסטאיץ', קוביישווילי - ג'ונס - ווסטרמן, אנגלאר - פרפאן, קוראני, חליל אלטינטופ.
    שידור ישיר ב ZDF.
    שאר המשחקים מחר.

ד"א ביזיון שלא משדרים את המשחק של וולפסבורג נגד ברמן!

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

Danke FSV Mainz

Greetings From DORTMUND

14. דנידין Member

יש בעולם קבוצה יותר פאטית מאשר שאלקה בעידן פרד רוטן?

שולטים במשחק, OH WELL, אז עכשיו הכל נראה אחרת. מרזיקים בכדור 80 אחוז מהזמן כדי להגיע למצב המסוכן היחידי שלנו במשחק במצב נייח. כ"כ חוסר אפקטיביות ואפור. נעיקר שלחו את ארנסט לבשיקטש בשביל לשים את ווסטרמן בקישור. שמרכז ההגנה שלנו נראה כמו הצרות שלי.
    אפילו אם למיינץ לא הגיע לנצח לשאלקה פשוט לא הגיע לעלות לשלב הבא.

עונה כ"כ אפורה ומגעילה שחייבת להסתיים בפיטורים של ההולנדי ושל מוילר, ובשיחרור של מ"ס שחקנים שמביישים את הסמל כמו סנצ'ז, קריסטאיץ' ואונגלאר.

במילה אחת: ביזיון! בשתי מילים: ביז יון!

15. dudi Member

שאלקה הרסה חצי גמר של מפגשי ענק,למרות שבטוח אף אחד לא מופתע מכך הקדים אותי לומר דנידין פאטתים זה לא מילה.

ונעבור למנה העיקרית המבורג(לצערי) תטייל בבית לחצי הגמר,מגאת' ושאף יאכלו זה את זה,והכי חשוב גרמניה יודעת,קלינסי יודע,כל בוואריה יודעת היום בדסלדורף מול לברקוזן אין דרך חזרה!!