DFB Pokal 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏3/8/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, בעוד לאשקלון שהכנסת למשחק לעולם לא היו משאבים לוולפסבורג יש ועוד איך משאבים ולטעמי יש להם 'קבוצה שיכולה השנה להיכנס לאופ"א. אתה רוצה לזלזל בהם בגלל העבר שלהם? זכותך, עם מגאת יש להם סיכוי טוב להתקדם סוף סוף מעבר לגבולות שעמדו בפניהם עד כה.

נדב, אני לא יושב בשום הנהלה, מספיק לי המון דברים שקראתי בנושא, אם אתה רוצה אני יפרסם את זה כאן, אני לא רואה בזה טעם כי גם לזה אתה תמצא קונטרה ותקרא לעיתונות מושחטת. גם אתה לא הכי אובייקטיבי בנושא, ככה שהדיון הזה פסה. כמו לכל דבר גם לדיון הזה יש שני צדדים. בסופו של יום יש פה פגיעה בצרכים של אוהדי הכדורגל ויותר התחשבות בריינטינג ( נגיד ויש למשחק הנ"ל יותר רייטינג). לטעמי זה זה טעם לפגם, דעתכם שונה? אני מקבל את זה אבל אני בדיעה שונה וזה זכותי.

מעבר לזה כבר אמרתי לסלע, בכל מסגרת כמעט יש לגיטמציה לשדר את באיירן בכל חור, פרט לגביע ( הכוונה למשחק כמו המשחק המדובר).

2. Ribery 17 Member

שאלקה - וולפסבורג :

את מי זה מעניין ?
    את אוהדיי שאלקה , ואת אוהדיי וולפסבורג .

אני לא חושב שזה משחק אטרקטיבי לאוהב הנייטרלי .

כששאלקה תתחיל להוציא כסף בשביל להיות קבוצה גדולה אז אוליי היא תעניין מישהו .

בקשר למי יראה את המשחק ומי לא , אני מתאר לעצמי שאת המשחק של באיירן יראו יותר אנשים לאומת שאלקה - וולפסבורג .

מישהו רוצה שיוויון בשידורים ?
    אז שהקבוצות יתחילו לדאוג להוות שוויון ברמה .

אם שאלקה הייתה קבוצה טובה שמשחקת כדורגל טוב והייתה יוצרת עניין כמו באיירן או אפילו פחות אז אוליי הטיעונים היו הגיוניים .

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהד בגרמניה את ברמן וזה משחק שמעניין אותי.
    שאלקה משחקת כדורגל טוב יותר מהרבה קבוצות אירופאיות עם שם.