DFB Pokal 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏3/8/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, זה בכלל לא קשור לנושא עכשיו דורטמונד, איך אתה היית מרגיש שיש לך שני משחקים טובים ונגיד ואתה נייטראלי, וערוץ מסויים נוהג לשדר רק קבוצה אחת, לא משנה אם היא משחקת נגד קבוצה מליגה שלישית, במיוחד שיש 2 משחקים הרבה יותר מעניינים?

כל הקטע הזה של זכויות טלויזיה מתחיל להרתיח אותי, שישאר כבר הכל אצל פרימיירה, שלא נראה כלום מאשר נראה תמיד רק קבוצה אחת, ממתי משחקי הגביע זה רק באיירן? כנס לפורומים בגרמניה ותראה את הזעקה שהוקמה בנושא.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה ראית שאמרתי שצריך לשדר את באיירן נגד וופרטל?
    וגם אם כן ישדרו את באיירן נגד וופרטל, למה להשמיץ את באיירן? ועוד מישהו שבזכות באיירן יש לו עדיין קבוצה לאהוד. אפשר לחשוב שבאיירן מחליטים איזה משחקים ישודרו.
    ומעבר לזה, אם ישדרו את באיירן דווקא, כנראה שהחברים ב ARD ו ZDF יודעים משהו שאתה לא וזה זה שזה יהיה המשחק שיביא הכי הרבה צופים.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא באתי בטענות לבאיירן אלא לערוצי הגזלנים השונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא. יוני כן.
    ולמה ZDF ו ARD גזלנים? הרי אלו ערוצים פתוחים בחינם לכל אחד.

5. T0XiN Member

השיטה עובדת ככה,הערוצים רוצים רייטינג ולא משנה להם באיזה מחיר.
    יותר צפיות = יותר חשיפה לקהלי יעד לפרסומות שהם דוחפים לנו באמצע השידור.
    בשביל לקבל כמה שיותר אחוזי צפיה הם יעדיפו לשדר את באיירן מינכן כי היום היא אחת הקבוצות האטרקטיביות ביותר באירופה ואנשים מכל העולם שקולטים את הערוצים האלה יעדיפו דווקא לצפות בבאיירן מינכן.
    זה לא אישי או במטרה לפגוע בצרכן,המטרה שלהם היא איך להכניס כמה שיותר כסף לכיס ,הצרכן לא מעניין אותם,טובת הכלל לא מעניינת אותם ,הכל אצלם זה איך לעשות יותר כסף.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, יש להם מחויוביות שונות, כמו שידורי הגביע שמחוייבים על ידי המדינה.
    אז יש להם מונפול ביד והם מנצלים אותו באופן שגוי, ואחרי זה הם מתפלאים למה העם לא עומד מאחוריהם בכל מיני מאבקים שונים שלהם.

אם אתה מעוניין אתה יכול קרא כאן מה אנשים בגרמניה חושבים על העניין, כאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אלעד, רייטינג ממשחק סוג ד' ? תעשה לי טובה....

הנה תגובה של אוהד בווארי:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/07
  7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

זה לא שאני בא נגד באיירן, זה פשוט מתסכל לא רק בערוצי הספורט הגרמניים אלה גם בערוצי הספורט הישראלים שתמיד משדרים את הקבוצה הטובה ביותר ולא את המשחק הטוב ביותר. מעניין שזה תמיד באיירן. אני באתי נגד באיירן אך ורק בגלל שאתה חושב שבאיירן היא היחידה שהצילה את בורוסיה דורטמונד מסגירת המועדון. אני חושב שפה נסגור את העניין, לא הבנתי אותך נכון, לא הבנת אותי נכון ועכשיו הכל מובן וזהו.

שבת שלום

8. T0XiN Member

סוג ד' סוג ד' אבל שם סביר להניח יפלו הכי הרבה שערים וזה מה שהאנשים אוהבים לראות,אנשים מחפשים משחק אטרקטיבי ,כמה שדורטמונד - ברמן הוא משחק מעולה וראוי לשידור הסיכוי שיפלו שם הרבה שערים הוא קטן הרבה יותר.
    אני בתור אוהד כדורגל בלי קשר לקבוצה שאני אוהד,אוהב לראות משחק עם כמה שיותר שערים שנופלים במשחק ולראות איך קבוצה דורסת את השניה או מגיע למצב של מהפך וכו'.
    שלא נדבר על הסטארים שנמצאים בבאיירן שמושכים קהל צופים גדול יותר.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אלעד, מה שרשמת עכשיו זה בולשיט ושנינו יודעים את זה.

אולי שיהיה במחצית כבר 0-3 לכוכבים שלך תבין.

10. T0XiN Member

טוב כל אחד והדעות שלו,אנחנו יכולים להמשיך להתווכח עד מחר אבל אין לזה טעם.
    לא יודע מה איתך כשאני רואה משחק ניטרלי כלשהו למשל בליגת האלופות אני מצפה לראות משחק כמה שיותר מותח,אטרקטיבי ומרובה שערים.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ההבדל הוא שכאן זה לא ליגת האלופות, מעבר לכך מדובר אומנם בקבוצה הטובה בגרמניה אבל נגד קבוצת אמצע טבלה מהליגה השלישית שהדהימה את הרטה בתופעה חד פעמית שיכולה לבוא לידי ביטוי רק בגביע. אם הייתי בדיעה כמו שלך אז הייתי אומר למה אז לא לשדר את האלופה שלנו נגד הקבוצה השניה של ברמן, גם שמה סביר להניח יפלו הרבה שערים.

יש שני משחקים ראויים לשידור, רק שנים, ובתוכם לא נמצאות לא באיירן ולא שטוטגארט, קבל זאת כעובדה, מאחר והצרכן צריך לקבל את הטוב ביותר שיש, ומה לעשות הגיע הזמן שיבינו שכל הזמן לשדר את באיירן זה קצת אבסורדי ומעורר שנאה ופילוג בכל גרמניה, פילוג בין החבל הבווארי העשיר ושאר גרמניה, אם זה מה שהם רוצים להשיג בעניין שיבושם להם, לי יש דברים יותר טובים מה לעשות מאשר לראות את באיירן - וופרטל, כמו לדוגמא להתסכל בחדשות או לעשות דברים מועילים יותר, אם כבר לבזבז זמן אז איך אמרת...על משהו אטרקיטיבי, הגיע הזמן שתבין את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. T0XiN Member

תגובה יפה,אני לא אומר שאני לא מסכים עם חלק מהדברים שלך חלקם מאוד נכונים.
    אבל הבעיה פה היא שלא הצרכן קובע אלה הערוץ ומה שהוא רוצה זה יותר רייטינג ויותר כסף,לך תדע אולי באיירן גם נותנת להם קצת כסף מתחת לשולחן כדי שישדרו את המשחק שלה.
    הכל סובב סביב כסף ואני בתור אחד שלומד את הדבר המשעמם הזה בתיכון (פרסום ויחסי ציבור) הבנתי מזמן שדעת הציבור לא חשובה להם אלה רק הכסף.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז אם אתה לומד, תן לי להוסיף לך את הבסיס של העניין: הלקוח ( הצרכן) הוא המלך או הקובע. כי בלי לחם אין עבודה, והלחם והחמאה שלהם זה הלקוח. ועל זה אי אפשר להתווכח.

הכח בידיים של הגופים הציבורים, אבל כמו שאנחנו רואים בעולם ( קח את המקרה האחרון בבורמה) מתישהו הכח בורח מהידיים.
    ותאמין לי שיש היום ביקורת אדירה נגד הערוצים הללו ( חצי מהצוות שידור שלהם + הניהול, אוהדי באיירן).

14. T0XiN Member

תראה,הכח הרב ביותר היום לא שייך לראש הממשלה,לא שייך לג'ורג' בוש,לא לצה"ל וגם לא לקופיף מאירן.

הכח החזק ביותר בימינו הוא התקשורת,כאשר האנשים שמנהלים אותו תומכים במשהו הם ישתפו לנו את המח עם התכנים שהם רוצים להראות לנו.
    כמו בחדשות שהם בוחרים מתוך מליוני הידיעות היומיות את הדבר שנראה להם הכי חשוב וככה הם הופכים אותו לנושא שיחה אצלנו בלי ששמנו לב בכלל.
    אותו דבר קורה בספורט ואמרת את זה בעצמך,הון = שלטון,בעל המאה הוא בעל הדעה וכו' וכו'.
    יש דבר שנקרא לחם ושעשועים להמונים שבו הם בעצם מזייפים את האמת וגורמים לך לחשוב שהכל בסדר מה שלא נכון.
    בכדי לגרום לשינוי כלשהו צריך להקים קול צעקה ולפנות לתקשורת עצמה ומי כמוך יודע זאת,אתה בעצמך פנית לתקשורת (מערכת וואלה שבמקרה זה עיתון הארץ) וגרמת להם לעורר את תודעת הציבור בסוגית הליגה הגרמנית.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נראה לי שהדברים האלו יותר נאמרים משנאה לבאיירן מאשר לאובייקטיביות לשמה. אם שאלקה היו הקבוצה שמביאה הכי הרבה רייטינג וצבע לערוצי הטלויזיה, אז הם היו מחליטים להראות את המשחקים של שאלקה ולחייך כל הדרך אל הבנק. אבל מה לעשות שבאיירן היא הסיבה שההמונים (הרוב לפחות, הרי זה אך ורק לפי ביקוש של הקהל) מחייכים והטלויזיה מבסוטים?