DFB Pokal 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏3/8/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר מה שייזכר ומה שחשוב זה שבאיירן עברו לשלב הבא. אני, בניגוד לאחרים, לא חושב שבאיירן שיחקו לא טוב ובטח שאין לי ביקורת על ואן בומל הוא עשה את העבודה שלו טוב מאוד. יש ימים כאלה שכלום לא נכנס ושהשוער השני תופס את היום הכי גדול של החיים שלו. באיירן הניעו כדור טוב הגיעו לאין ספור מצבים וזה לא נכנס. כולל כמה קורות. והסטטיסטיקה ש C-J הביא נכונה ולהערכתי מתוך 26 הבעיטות של באיירן כ - 18 היו למסגרת. זה דיי טיפוסי למשחק גביע כזה נגד קבוצה נחותה. בורגהואזן עמדו עם 8 שחקנים בין קו ה 15 לקו ה 22 מטרים ונלחמו כמו אריות. אי אפשר לבוא אליהם בטענות זה הדבר היחידי שהם יכולים לעשות. כמובן שאם הבעיטה של קלוזה בשניה ה - 17 של המחשק הולכת 15 ס"מ ימינה היינו מדברים אחרת. לפחות, בניגוד למשחק של ברמן כאן בסופו של דבר נעשה הצדק ולא נגנב נצחון (לתשומת ליבך נעם).

עם זאת, יש לי ביקורת והיא, לא תאמינו, על ... היצפלד. בד"כ אני נגד הוספת עוד ועוד חלוצים כשחייבים גול והקבוצה השניה מתגוננת (כמו אתמול), אבל הפעם הזו הוא היה חייב להוציא קשר (לטעמי את אלטינטופ שלא היה טוב) ולהכניס את ואגנר כחלוץ ועוד לפני שהוא עשה את זה עם ואן בויטן ושוויני, כבר בדקה ה 70 לכל המאוחר. פשוט ראו שלקלוזה לא היה עם מי לשחק. היה צפוף הוא קיבל כדורים ולא היה לו למי להכין. איך שואן בויטן נכנס, בתוך שתיים שלוש דקות היו שלושה ארבעה חילופי מסירות בינו לבין קלוזה ברחבה למצבים של גולים בטוחים. לצערנו ואן בויטן הוא לא בדיוק השחקן המתאים לזה, אלא מתאים למשחק ראש. ואגנר כבר הוכיח שיש לו כדורגל ולדעתי הוא וקלוזה היו מצליחים לפרק את הבונקר יותר בקלות. גם כל עוד שרק קלוזה שיחק כחלוץ אי אפשר היה להגביה אליו כי הוא נסגר ע"י לפחות 3 - 4 שחקנים.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל נדב, ואן בוייטן נכנס באופן תמוה משהו לתפקיד החלוץ ככה שזה דיי סותר את מה שאומר.
    אבל לעזאלזל למה לא וגנר ?

כנראה שואן בוייטן למד מלוסיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ( שנה אחת עם לוסיו, זה כמו מחלה)..

לגבי המשחק, רימאן ענק בשער של בורגהאוזן. אצל באיירן ריברי היה פשוט נהדר. קלוזה..איך נגיד את זה ככה יפה Chancentot , חוץ מהגול שלו ספרתי לפחות 7 מצבים שהוא החמיץ בשלומיאליות. נראה שהוא ממשיך את הסיבוב השני שלו.

ואיזה כיף היה לראות את מר שחצני הונס מזיע כמו חמור...

שלא יגמר לעולם :aaa021:

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה זה סותר את מה שאני אומר? גם אני חושב שואגנר היה צריך להיכנס. ויש הסבר מאוד פשוט להכנסת ואן בויטן לאן שהוא הוכנס. ואני חושב שזו מחשבה מוטעית מצד היצפלד, הן מבחינת מי שנכס ולמה, והן מבחינת הדקה בה הוא נכנס.

היצפלד הכניס את ואן בויטן כחלוץ ולא כבלם. המחשבה של היצפלד הייתה כזו שלואן בויטן יש גובה ומשחק ראש טוב (תשאל את מילאן) והוא התכוון שירימו לו ולקלוזה כדורים, אחרי שהוא נואש משאר הנסיונות. מה שיצא הוא שכשהם שיחקו ביחד הם דווקא הגיע לכמה מצבים על הקרקע וכאן התרומה של ואן בויטן לא משהו. היו לו שני גולם של 100% שהוא פיספס בשתי דקות. ובגלל זה היה צריך להכניס את ואגנר שהוא גם חלוץ מטבעו ובאופי שלו (ומי ששיחק כדורגל יודע שחלוץ חושב אחרת משחקנים אחרים) וגם יש לו משחק ראש וגם משחק קרקע טוב. וזו הטעות הראשונה של היצפלד, לדעתי.
    הטעות השניה היא שהוא חיכה הרבה מידי זמן לזה. הכנסת חלוץ נוסף (עדיף ואגנר) כבר בדקה ה - 70 הייתה מאוד משנה את המשחק. ככה גם לקשרים היה יותר מקום. כי הקישור היה נורא צפוף עם 5 של באיירן ועד 4 - 5 של בורגהואזן ועוד חלוץ היה מחייב את בורגהואזן לשים יותר לב בהגנה מאשר בקישור.

לגבי קלוזה. אני לא בטוח שאני מסכים איתך. אני לא זוכר עוד 7 מצבים של קלוזה. אני זוכר עוד שניים. אחד ממש בהתחלה ששיפשף את הקורה ואחד שהוא קיבל רוחב והכדור עלה לו למעלה. מעבר לזה קשה מאוד לחלוץ בודד לשחק בתוך צפיפות נוראית כמו שהייתה אתמול. בוא נחכה ונראה. בו נראה משחקים שגם הקבוצה השניה תתקוף בו נראה מה יקרה כשישחק לידו חלוץ אמיתי.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הסיבוב השני בגביע:

BUNDESLIGA - BUNDESLIGA

Werder Bremen - MSV Duisburg
    Karlsruher SC - VfL Wolfsburg
    Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
    Schalke 04 - Hannover 96

BUNDESLIGA - AMATEURE

Wuppertaler SV - Hertha BSC Berlin

BUNDESLIGA - 2. BUNDESLIGA

Bayern München - Borussia Mönchengladbach
    Alemannia Aachen - VfL Bochum
    Hansa Rostock - Kickers Offenbach
    VfB Stuttgart - SC Paderborn
    Hamburger SV - SC Freiburg
    TuS Koblenz - Arminia Bielefeld
    Carl Zeiss Jena - 1. FC Nürnberg

2. BUNDESLIGA - 2. BUNDESLIGA

1860 München - FSV Mainz 05
    1899 Hoffenheim - SpVgg Greuther Fürth

2. BUNDESLIGA - AMATEURE

Werder Bremen II - FC St. Pauli
    Rot-Weiss Essen - 1. FC Kaiserslautern

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קלאסיקה.

6. אפנברג Member

מי לוקח את קולאוטי אצלנו?... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

משחקי הסיבוב השני בגביע הגרמני
    המחזור השני של בגביע שולח את מחזיקת הגביע וסגניתה למאבקים נגד שתי קבוצות שנושאות את הליגה השניה על כתיפיהם. בעוד נירנברג מתארחת ביינה הקטנה, מארחת שטוטגארט את סוגרת טבלת הליגה השניה פדבורן. ביום שלישי במשחק מרתק תיפגוש שאלקה מלכת התיקו את הנובר בידיעה שהפעם תיקו כבר לא יכול להיות. ביום רביעי קרב בין האימפריה הבווארית לבין האימפריה של שנות ה 80 בורוסיה מונשנגלדבך שצועדת במהירות חזרה לבונדסליגה. גלדבך קבוצתו של רוברטו קולאטי ממוקמת מן הסתם במקום הראשון בליגה השניה, תוך כדי הצגת כדורגל נהדרת ( שימו לב לחלוץ הקנדי הנהדר שלה רוב פרינד שבגללו קולאטי מתייבש על הספסל, במחזור שעבר כבש שלושער).

יום שלישי, 20.00
    ורדר ברמן 2 - סנקט פאולי
    וופרטאל - הרטה ברלין
    אלמניה אאכן - בוכום
    הנזה רוסטק - אופנבך
    מינכן 1860 - מיינץ 05
    קרלסרוהה - וולפסבורג
    הופנהיים - גרוייטר פורט
    שאלקה 04 - הנובר 96

יום רביעי, 20.00
    רוט וייס אסן - קייזרסלאוטרן
    שטוטגארט - פדרבורן
    המבורג - פרייבורג
    קרל זייס יינה - נירנברג
    ורדר ברמן - דואיסבורג
    בורוסיה דורטמונד - איינטרכט פרנקפורט
    טוס קובלנץ - ארמיניה בילפלד

יום רביעי, 21.30
    באיירן מינכן - בורוסיה מונשנגלדבך

שיהיה לנו משחקי גביע טיפוסים עם המון סנסציות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/07
  8. bayer04 Member

כמו שאני מכיר את סט. פאולי הם בטח יגיעו לפחות לחצי הגמר, אם לא יותר מזה...

9. Mehmet Member

יכול להיות מצב היפוטתי שבו ורדר ברמן 2 תשחק בגמר נגד ורדר ברמן? מה קורה במקרה כזה?
    ומה יקרה אם ורדר ברמן 2 תעבור סיבוב וורדר ברמן לא תעבור? יוכלו להתחלף ביניהן?

איך זה עובד בדיוק?

10. נעם Member

שלום חברים!
    חזרתי כרגע היה מדהים...
    הנה עדכון:

*לפי האתר של ברמן יש מצב טוב מאוד שקלאסניץ יפתח בורדר ברמן 2

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא. עד כמה שזכור לי קבוצת חובבים של קבוצה מקצוענית (ברמן II, באיירן II וכו') יכולה להגיע רק עד חצי הגמר. משם והלאה היא כבר לא יכולה להשתתף.

12. דנידין Member

אנחנו עם המזל שלנו הוגרלנו דווקא נגד הנובר ( או הם נגדנו), המשחק המרכזי של סיבוב, ובאופן תמוה הטלויזיה הגרמנית החליטה לשדר אך ורק את באיירן -גלדבך.
    חבר שלי מגרמניה טוען בפני שמזה שנים ZDF ו ARD משדרים בקביעות את באיירן, לא משנה אם היא משחקת נגד גלדבך, פאולי או חובבנים. לא רק בארץ יש גזלנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. נעם Member

אחרי 2-2 מרתק בין ורדר 2 לסט פאולי הירוקים הצעירים עולים לאחר דו קרב פנדלים.
    קלאסניץ ערך בכורה מוצלחת והיה מעורב ב2 השערים.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ומה תגידו על הרטה הלוזרית?

אז וופרטאל (ליגה 3) אחראית על הסנסציה הגדולה של הסיבוב ( בנתיים) אחרי ניצחון מרשים בבית על הרטה הנאיבית. גם ברמן 2 כעבור מדיחה את פאולי.
    בנוסף בוכום הודחה על ידי אאכן וקרלסרוהה על ידי וולפסבורג.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/07
  15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם שאלקה ניצחה רק בארכה ותודות לשער עצמי ביזארי של רוברט אנקה. אם כי אי אפשר להאשים אותו בשער. זה היה מסוג השערים העצמיים חסרי המזל. מעבר לזה הוא היה (שוב) מצויין. וגם קיי קיי סוף סוף חזר לכבוש בדקה ה - 119. גרוסמולר הראה אתמול אנוכיות רבה מידי שהיא חלק מהסביות למה שאלקה נזקקה להארכה.

עוד אתמול שיחקו רוסטוק וקיקרס אופנבאך. גם לפני כמה שנים הן נפגשו והגיעו לפנדלים. בפנדלים התעמתו השוערים של שתי הקבוצות מתיאס שובר מרוסטוק קיבל צהוב ואילו השוער של אופנבאך הורחק (שימו לב בפנדלים). במקומו לקח את אפודת השוער אחד משחקני השדה (כבר אי אפשר להחליף שחקנים בשלב הזה). ומה אתם יודעים אופנבאך ניצחו את הפנדלים. אותו השחקן שיחק גם אתמול באופנבאך אבל זה כבר לא עזר ורוסטוק פירקו אותם 6:0 כשכבר במחצית התוצאה היתה 4:0.

בוולפסבורג שוב כבש אשקאן דז'גה והיה מצויין.