Dfb Pokal :: באיירן מנצחת את שטוטגרט וזוכה בטרבל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏23/6/12.

1. Chris2509 Member

5 קבוצות מהבונדסליגה הראשונה כבר עפו. ברמן על הגבול.

2. purvis short Member

האמת שעד השער הראשון שאלקה היתה מאוד חלשה. לסארברוקן היתה הזדמנות טובה להבקיע. אחרי הגול של פאפאדופולוס הכול היה יותר קל. אבל שאלקה מאוד לא הרשימה. לא היה משחק מסירות, האגף הימני כמעט לא היה קיים. וגם לא הבנתי את ההרכב כל כך. היה עדיף לעלות עם בארנטה במקום פוקי או מאריקה. זו יכולת שלא תספיק נגד האנובר. אבל הכי חשוב לעבור שלב.

3. BayernFan Member

גם ורדר ברמן בחוץ. כמה הפתעות בסיבוב הזה! יהיה מעניין בסיבוב הבא!

4. eran levy Member

למה בושה? אנחנו רגילים לזה, אף אחד לא באמת מתרגש. חוץ מזה זה רק 2:1, יכול היה להיות 4:0 כמו הופנהיים, תמיד יכול להיות גרוע יותר.

דרך אגב, בעונה שעברה הרטה הגיעה אמנם לרבע הגמר אבל בעונות לפני כן היא לא עברה את הסיבוב השני. קבוצת גביע טיפוסית היא לא.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זה לא עניין של הרגל, זה פשוט לא אמור להתקבל על הדעת. לא הייתי "מדפדף" הפסד כזה. לא חשוב מה עשו קבוצות אחרות, כמה הן הפסידו ולמי (ונכון, ההפסד של הרטה הוא הרבה פחות "חמור" משל הופנהיים), זה עדיין הפסד מאוד מביש. אם לוהוקאי התבטא כמו שהתבטא אחרי ההפסד של הרטה לFSV פרנקפורט, מעניין מה הוא יאמר עכשיו. עד עכשיו הוא בכלל לא מרשים, אבל זה עוד לא הזמן לצאת בהצהרות.

6. נעם Member

לא משנה איזה שוער יהיה לך, כל עוד ההגנה פח גם לא משנה כמה תבקיע.
    געגועים לנאלדו...
    fullkrung ו elia נק' האור היחידות של הקבוצה. דה ברוייה פוטנציאל מפחיד, אבל לא מנהיג. אין מנהיג להתקפה, והאנט וארנאוטיביץ לא נראים כאילו הם התבגרו מספיק להוציא אותנו מהברוך.
    יונוסוביץ גם לא מנהיג, ואני פשוט מסתכל על וולפסבורג עם דייגו ונאלדו ומקנא! מקנא! זו הייתה פעם הקבוצה שלי!

למי שלא הבין ברמן מפסידה 4-2 למפלצות מפרוייסן.

7. eran levy Member

יפה אמרת - זה לא הזמן לצאת בהצהרות. למי ששכח - אמצע אוגוסט עכשיו.
    מה זה אומר "הפסד לא מתקבל על הדעת"? מה זה עוזר? את הגביע הפסידו, יש ביום שישי את ריגסברג על הראש וזה יותר חשוב. צריך לחזור לבונדסליגה, על הגביע אפשר לוותר מצדי. אני מדפדף את ההפסד הזה. הפסד מביש? נעבור גם את זה, אף אחד לא יבכה על ההפסד אם ננצח ביום שישי.

קצת פרופורציות, הכל יסתדר, ההרכב יתאזן והרטה תתחיל לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/12
  8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ערן, הפסד לקבוצה מהליגה הרביעית הוא לא דבר שמתקבל על הדעת, בטח לא כשאתה הרטה ברלין. מילא היה מדובר פה בקבוצה מהליגה השלישית שמפסידה לוורמס, אבל בכל זאת זה קצת משפיל ומפתיע לספוג הפסד כזה. אני אומר את מה שהייתי חושב אם הייתי אוהד קבוצה שמודחת על ידי קבוצה מהליגה הרביעית כרגע.

בכל מקרה אתה צודק, המטרה של הרטה לא צריכה להיות הגביע אלא ריכוז מלא בליגה. אולי זה דווקא יכניס את הקבוצה קצת לפרופורציות, יעזור לה להתאפס על עצמה והיא גם תתחיל להתעורר בליגה.

9. eran levy Member

ואני אומר לך את מה שאני חושב כאוהד קבוצה שהודחה על ידי קבוצה מהליגה הרביעית. תאמין לי, זו האמת לאמיתה. אני לא יודע על מה חושב יוס, אותי לא מרגשת ההדחה בכלל. למעשה עדיף כך, להפסיד לקבוצה מהליגה הרביעית, מישהו חייב להבין עכשיו שהקבוצה די מחורבנת ויעשה משהו עם זה, כי יותר גרוע מהפסד לקבוצה בליגה הרביעית באמת שלא יכול להיות, בטח לא העונה.

10. dudi Member

אני חושב שערן צודק, אמנם לא נעים להפסיד בטח לא בשלב כזה, אבל עם יד על הלב לא נראה שהרטה היתה לוקחת את הגביע השנה עדיף להרטה לחזור למקומה בליגה הראשונה.

11. Chris2509 Member

פורטונה דוסלדורף עולים לשלב הבא אחרי 1:0 קשה בבורגהאוזן.
    גיפר, מאלזס, וורונין ורייזינגר - שגם כבש את שער הניצחון - נראו טוב בבכורה.
    משחק לא רע בסה"כ, כושר גופני דרוש שיפור והמשחק ההתקפי לא חד מספיק. יכול ליהיות יותר טוב, אבל בסיבוב שבו שליש מהליגה עפה אני לא מתלונן.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמת היא שברמן פתחה עידן חדש בצד שמאל...
    מצד אחד אפשר להגיד שהם צריכים עוד זמן שהם לבטח יקבלו, מצד שני...
    כל הזמן השחקנים אשמים? סך הכל בנו שם קבוצה חביבה שיכולה להתפתח להיות קבוצה מאד מפתיעה עם ים של כישרון. הבעיה היתה אבל נשארה תומאס שאף.
    הוא לא מאמן רע, בכלל לא, אבל זמנו בברמן תם, תם ממזמן

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אגב, רוזנר. אלג'רו אליה כבש אתמול. מה יש לך לומר על זה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

סתם. אני פשוט חושב שאתה פוסל את ברמן קצת מהר מדי עוד לפני שהעונה התחילה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל אני לא פוסל אף שחקן בברמן, הבעיה היא לדעתי במאמן.
    דבר שני בעונה שעברה דיברו שם על ארנאוטוביץ' שיהיה הכוכב העולה ובלה בלה. אתמול הוא היה שחקן ספסל ובכלל עבר עונה בינונית.
    אלייה צריך לסדר את הברגים בראש שלו. אם יצליח נחווה כאן סיפור הצלחה דומה כמו עם דייגו בזמנו.
    אם לא, אז גם הוא וגם ארנאוטוביץ' יחזרו מהר מכפי שהם ציפו לטוונטה.

15. Herrmann Member

מתי ההגרלה של הסיבוב השני?