Coppa Italia:: אינטר זוכה בגביע השישי שלה ברומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏10/8/09.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב בתכלס, אין ספק שכולנו בסתר מודים לטוטי שהגשים בשמינו פנטזיה רטובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Deki Member

:aaarofl: זה למה הוא זוכה בכ"כ הרבה תארים

פשששש סחתיין אייסוקר, אני רואה הגיעו אליכם גם ערסים אוהדי ברצלונה.

קובי אני מתפלא עליך ועל שאר אוהדי רומא. מתפלא שאתם מגבים כל פעם את הקפטן האהוב מסיבות לא ברורות. אם תשים לב, כל פעם שהוא לא משחק רומא מצליחה יותר. אם זה השנה שהייתה לו פציעה שהושיבה אותו בחוץ למשך חודשיים, ואם זה ב-2005-2006 (תקנו אותי אם אני טועה, העונה שמנסיני הבקיע 12, או יותר, שערים).
    אז נכון, הוא המלך, שחקן שבתקופות יפות שלו לא נופל מאף אחד בטופ העולמי. אבל הוא הורס, כמה שהוא הורס, בין אם זה במזג החם שלו וכלה בדומיננטיות שמאפילה על שחקנים אחרים וגורמת להם לשחק פחות טוב. אבי נימני האיטלקי יש שיגידו. זה מה שמבדיל את טוטי מספורטאים גדולים אמיתיים. אז נכון, סמל, נשאר נאמן למועדון, אבל כמה חוסר אחריות ווינריות בשחקן כ"כ גדול.
    רומא צריכה לחכות לתקופה שאחרי טוטי, אחרי ראניירי, ואח"כ לצפות לתארים.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שהוא עשה פרובוקציות על כל שחקן שהיה לידו לא מספיק? האם לא דיי במוניטין שלו לעומת זה של טוטי שמגיב בצורה מוגזמת בכל הקריירה לטראש טוק וגידופים במהלך המשחק? כל שגעת שחטף במהלך הקריירה הייתה תגובה למעשים כמו של באלוטלי וקשה לי להאמין שיעשה דבר כזה בעצמו. זה ששמו של באלוטלי נקשר לארוע הזה לא מוסיף לשמו הרקוב ואין סיבה שהסוכן שלו לא ינסה לגלול את החרפה מעליו. אני לא מצדיק את מה שטוטי עשה (למרות שתרם להרבה מאוד אנשים כמה רגעי אושר) אבל ממה שיצא לי לראות ב11 שנים האחרונות, זאת לא הדרך שלו. ההאשמות כלפיו לא מתאימות לאדם שתורם כמעט כל שנה לילדים מסכנים באפריקה, לאחד שכל הקריירה שיחק עם שחקנים שחומי אור כשחלק מהם (אלדאיר) הם חבריו הטובים עד היום, לאחד שנסלד לאורך שנים מהאידיולוגיה של די קאניו, לילד מגודל וחמום מוח שזאת פשוט לא הדרך שלו. האם זה מוזר שאני בוחר להתייחס לכל זה במקום לפליטת מקלדת אותה אפילו לא תרחת להסביר פרט ל"אני לא חושב שבאלוטלי משקר" ?

לאף אחד לא אכפת מהילד הארור הזה שרק בשבוע שעבר קיבל מכות מחברו לקבוצה, ביקורת מהקפטן שלו, הבעת שנאה וכמעט לינץ' מהאוהדים והשמצות של מאמנו. אפילו ברגע שזה קרה, שחקנים כמו מייקון בחרו לנחם את טוטי (כמו שטוטי עשה לבופון כאשר הורחק) במקום את באלוטלי. גם התגובות שהגיעו אחרי המשחק של שחקנים ומאמנים היו נגדו. הדבר המשמעותי באמת במקרה הזה הוא שטוטי ויתר על המשחק 3 דקות לפני שריקת הסיום. תארו לעצמכם שזה היה קורה בשלבים המאוחרים של גביע העולם. גם אם עשה את זה למיץ של הזבל של הסריה א', זה לא מצדיק את ההרמת ידיים הזאת שלא אמורה לאפיין מנהיג וקפטן ברמתו.

דקי, אם אני לא טועה, זאת הפעם הראשונה בקריירה של ראניירי שהוא מאמן קבוצה שמתמודדת על אליפות. זה שהציפיות ממנו היו מוגזמות רק מחזק את הטענה שהוא מאמן נהדר.
    לגבי טוטי, רק לפני כמה ימים הוא ניצח את פארמה לבדו והשאיר את רומא במאבק האליפות. הוא עשה זאת עוד מספר פעמים (נאפולי, בארי, פיורנטינה). יש לו 12 שערים ו6 בישולים ב21 משחקים העונה. הוא עדיין השחקן הכי טוב של רומא ובלעדיו לא היינו חולמים בכלל על מאבק על אליפות. העונה, רומא מצאה דרך לא להיות תלויה בו אבל להגיד שבלעדיו היא טובה יותר זה טימטום. ב2005-2006 רומא הייתה תלויה בו ברמה אפסולוטית. הוא סחב את הקבוצה לבדו ל11 ניצחונות רצופים עד שוואנילי שבר לו את הקרסול ומאז רומא הפסידה כמעט בכל המשחקים עד סוף העונה. מיותר לציין את העבר או אפילו את ההמשך באותו קיץ 2006 בו היה מדהים למרות הפציעה ובטח לא את העונה אחריו בה זכה בנהל הזהב. השילוב שלו עם ווצ'יניץ' ומנז מדהים (עם טוני קצת פחות) כך שגם הטענה שהשחקנים שלידו מפנים לו את הבמה היא לא נכונה. טוטי הוא השחקן הכי טוב שדרך באלימפיקו אי פעם ואם גם בגיל 33 הוא השחקן הטוב בקבוצה, רומא צריכה לנצל את הזמן שנשאר לה להנות מטוטי ולא לחפש פיתרונות חדשים בגלל פציעה שעבר או טרול שנבעט על ידו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/5/10
  4. Deki Member

לא אמרתי שטוטי לא מועיל לרומא, אבל התלות בו גבוהה מדי, ולפחות אם יש בו תלות שיהיו תוצאות ראויות (תארים). אני מאמין ששנתיים מהרגע שטוטי יפרוש אתה תתבדה ותראה כמה נטל הוא היה על המועדון. למרות שאני לא חושב שלרומא יש סיכוי מהרגע שדה רוסי יהיה בידינו. :aaa021:

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטי מכחיש את טיעוניו של באלוטלי נגדו :"מעולם לא הייתי גזען ואני לעולם לא יהיה גזען. לא הערתי הערה גזענית, אני אומר זאת בביטחון מלא".

למי כדאי להאמין?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אוהד אינטר אתה אמור לדעת ששחקן אחד לא מביא תארים, כסף שקונה הרבה שחקנים כאלה כן. טוטי ניצח העונה מספיק משחקים לבדו כאשר כל הקבוצה הייתה בכושר רע וללא ה"תלות" הזאת רומא לא הייתה איפה שהיא עכשיו. העונה הסטטיסטיקה שלו מעולה למרות הפציעות הרבות וחוששני שתאלץ לחכות עוד עונה או שתיים עם הביקורת הלא הגיונית הזאת. איך בכלל הגענו לדיון על היכולת המקצועית שלו? בגלל שבעט בילד חרא הזה?
    רכישה של שכירי חרב כמו קיבו ומנסיני גורמת להזיות.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.corrieredellosport.it/video/cal...+suoi+ex+tifosi

קיבו חתיכת זבל, חרא יותר גדול מבאלוטלי. טוטי היה צריך לבעוט לו בראש במקום בבאלוטלי.
    סליחה על השפה, פשוט הדבר שאני הכי מתעב בכדורגל זה שחקנים שהיו כל אהובים מצד המועדון ואוהדיו, המועדון השקיע בו וטיפח אותו, אך כשאותו שחקן עוזב את המועדון הוא יורק לו על הסמל. קאקה לא היה עושה דבר כזה לאוהדי מילאן ואני בטוח שגם איברה לא היה עושה זאת.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

המעשה שלו מגעיל ובזה אין ספק, אבל כשהוא עזב לאינטר עשו ממנו בוגד, ואני אישית לא רואה בעזיבה שלו שום בגידה.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב4 השנים של קיבו ברומא הוא היה אהוב הקהל. קהל שתמך בו גם כאשר קיבל ביקורת שהמחיר שרומא שילמה עליו לא מצדיק את התרומה שלו בגלל שהיה פצוע כרוני. במהלך העונה האחרונה שלו ברומא, קיבו היה השחקן היחיד מהבכירים שהודיע מרצונו יותר מפעם אחת שהוא ישאר ברומא ושזאת הקבוצה היחידה בה רוצה לשחק. בקיץ, הסוכן שלו כמעט וסגר עסקה עם ריאל שהייתה מכניסה לרומא 20 מליון יורו. קיבו סירב לחתום בריאל אחרי שכל התנאים היו סגורים וקיבל עוד יותר הערצה מהאוהדים הדואגים. יומיים אחרי זה הוא חתם באינטר. המצב היה יכול להיות שונה אם לא היה יוצא לתקשורת כל פעם מחדש בהצהרות נאמנות. אף אחד לא ביקש את זה ממנו וזה מה שהשלה את האוהדים שאהבו אותו כל כך.

מוחמד, אתה באמת לא רואה בעזיבה שלו בגידה או שפשוט לא ידעת את כל הפרטים?

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית לא שמעתי על ההצהרות שלו לגבי הנאמנות שלו לרומא.
    העניין הוא שקיבו עבר לקבוצה יותר גדולה, עם סיכוי יותר גבוה לתארים, בנוסף לזה הוא לא היה סמל ברומא למרות שהיה שחקן אהוב על הקהל. אך אם הוא באמת יצא בהצהרות שאין ברצונו לעזוב ובסוף ברח, אז התמונה משתנה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוניאק בתוכנית אירוח: "טוטי היה צריך לתת לבאלוטלי אגרוף לפנים ולעזוב את המגרש, במקרה כזה הייתי מגיע לטריגוריה לברך אותו". על מטראצי : "אני לא מבין איך בחור כל כך גדול ומקועקע מכף רגל ועד ראש נופל ברגע שנוגעים בו".