Copa Sudamericana - סודאמריקנה 2014 ריבר ונאסיונאל בגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏21/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחק אגרסיבי על גבול הדוחה של ריבר, שגם יצאה בזול בדקה ה-5 אחרי התיקול על מרטינס (לא שמתי לב אם זה היה פונס מורי, נדמה לי מספר 21). בקיצור, באמת מזל גדול לריבר עד עכשיו ואכן אין כל כך כדורגל עד כה, נקווה לחצי שני טוב יותר.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

idans10 אוהב/ת את זה.
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא קורה הרבה, אם בכלל, אבל היום נתקלנו במשחק ראגבי שנגמר בתיקו 0-0... ריבר לא הצליחה להחזיר לעצמה את הכדורגל שאבד איפשהו לפני 3-4 שבועות, אבל כיפרה על כך במשחק מאוד אגרסיבי והתאבדות על כל כדור. בוקה הייתה עדיפה מעט אבל גם מאוד עצבנית ולא מדויקת. באיזה עולם קאלרי עדיף על ג'יגליוטי אני לא יודע, אבל לא זו הייתה הבעיה של הבוסטרוס היום. ארבס במשחק נוראי איבד כמעט כל כדור.

בריבר מרקאדו היה מצוין וניטרל כמעט לחלוטין את צ'אבס, השחקן הכי מסוכן בבוקה, אבל הקישור היה מאוד לא מדויק וטאו וג'יו סימאונה קיבלו כדורים מאוד לא נוחים מול הגנה טובה של בוקה היום.

בוקה הייתה עדיפה למרות שלא הצליחה לנצח וסה"כ כמו שריבר נראית, ועם העומס שיש עליה (מאמין בבוקה שחקנים יקבלו מנוחה בליגה), יש סיבה לאופטימיות.

@ActualFutbol's post on Vine

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/14
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה היה אחד הסופרקלאסיקו'ס הכי מגעילים שאני ראיתי, בעיקר מבחינת המשחק עצמו שבו בקושי היה כדורגל. אין לי גם בעיה עם כדורגל חזק ואגרסיבי, אבל גם אתמול היו גם כניסות שבשקט משביתות שחקנים להרבה מאוד זמן. יהיה חם בשבוע הבא!

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גאז'ארדו אמש בעלייה לכר הדשא בבומבונרה, תנועה טבעית או פרובוקציה?

http://i58.tinypic.com/2ev56dk.Xxx

לדעתי פרובוקציה, גם כשחקן הוא אהב את הפרובוקציות ולא מפתיע שלא התבגר כמאמן.

RiverPlate#35 אוהב/ת את זה.
  6. RiverPlate#35 Member

@Franco , פרובוקציה לא פרובוקציה, תכלס תמונה גדולה... גם מי שלא אוהד את ריבר.... ;)

npumpido אוהב/ת את זה.
  7. c_web Member

האמת שצפיתי 0-0 לפני המשחק.. עם כמה שבוקה כביכול יזמו הם לא הגיעו עם המון שחקנים לחלק הקדמי.
    באמת משחק מוגזם מבחינת אלימות, אני לא רוצה לחשוב איך יראה הגומלין בשבוע הבא...

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הצד האלים במשחק הזה יגיע לשחק כדורגל במשחק הבא, אז אני מאמין שנראה משהו יותר דומה למשחק כדורגל ופחות לראגבי.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, עם כל ההתעסקות של ריבר ושל נאסיונאל בשחקנים שלא יהיו (או יהיו אבל עייפים) במשחקים השבוע בשל הנבחרות, פספתי שפאליטו פריירה הנשמה שיחק 90 דקות עם אורוגוואי ו-24 שעות אח"כ שיחק שוב במדי סאו פאולו מול נאסיונאל. מלך!

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא בטוח שבכלל היתה כוונה לשתף אותו כי הוא נכנס במקום שחקן שנפצע בחצי בראשון, אבל כן, אכן מעורר כבוד לשחק כמעט שני משחקים בתוך 24 שעות.

11. npumpido Member

יש טענה ששמעתי ואני לא בר סמכא לאמת, שבגלל ששחקני ריבר היו גמורים (כידוע לכולנו), הם הגיעו בטיימינג דפוק להמון כדורים ולכן ביצעו כל כך הרבה עבירות. לא יודע.
    אין ספק שהאגרסיביות היתה גם קצת מתוכננת, בסגנון "אם לא מאפשרים לנו לנוח (אשמה גם של ההנהלה שלא דאגה לסגל ארוך), לא נלך כצאן לטבח מול היריבה מספר אחת".
    בכל אופן, בוקה - מולדתם של הרבה קצבים ובת חסותם ההיסטורית של הרבה שופטים - היא האחרונה שיכולה להתלונן על דבר כזה. אני יודע שיש מי שיאמרו פה (יודע גם מי) שגם ריבר פרוטקציונרית, אבל לא ברמה של בוקה, למי שמכיר את ההיסטוריה הלא רחוקה.
    לי חבל שקבוצה שהראתה כדורגל - תרשו לי להתפלצן - מרהיב, אולי תישאר בלי כלום ביד.

12. gilad16 Member

אתה לא רציני נכון?
    לבכות על העומס ועל השחקני נבחרת זו בכיינות לגיטימית
    לספר לנו שריבר כיסחה ופירקה בגלל שהשחקנים עייפים
    או שהם עשו את זה במחאה על אי הצדק "הנוראי" זה אפילו לא בדיחה
    אין מילה לתאר את זה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@npumpido יש מקום להתפלצנות שלך, ריבר אכן שיחקה כדורגל נהדר. הבעיה שהיא שיחקה כדורגל נהדר בלשון עבר ואיבדה את זה בחודש האחרון. כל זה לא משנה, כי לא צריך לשחק מרהיב בביל לזכות בתארים אלא רק להשיג את הנקודות/ניצחונות, ועכשיו זה הזמן של השחקנים של גאז'ארדו להתאושש ולחזור לנצח לא משנה איך הכדורגל שלהם נראה. קבוצות כבר לקחו אליפות וגביעים עם עומס כמו שהיה לסגל של ריבר העונה, אי אפשר לדחוף את זה שוב ושוב בכל ניתוח של ריבר. אם יחזרו לשחק יפה, מה טוב בשבילכם. אבל זה לא העיקר.

אולי אתה לא בר סמכא לאמת, אבל אני מניח שראית את המשחק ואני יודע שיש לך יותר מטיפה הגיון וביקורתיות בשביל לנפנף את השטות הזו. אז התיקול המכוער הראשון של ואנג'יוני אולי עונה להגדרה הזו, מה שפונסיו עשה על המגרש לא קשור בשום צורה לעייפות.

"כצאן לטבח", מי ישמע איזו קבוצה מפלצתית יש לבוקה. אתה באמת חושב שמישהו בריבר, שחקנים או צוות מקצועי, כל כך חסר ביטחון או סובל מתסביך נחיתות כדי לחשוב שהוא חייב לשבור רגליים כי אחרת לא היה לו סיכוי מול בוקה?!?!

היסטוריה של פרוטקציוניזם או לא, בוקה יכולה וחייבת להתלונן על כך שפונסיו סיים את המשחק בלי כרטיס אדום. מה קשור ההיסטוריה עכשיו?

באופן אישי מלבד עם פונסיו לדעתי הייתה אולי רחמנות קלה לתיקולים קשים/ציניים של ריבר אבל לא משהו חריג בשיפוט (שוב, מלבד עם פונסיו).

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מחצית במורומבי, 0-0. אנחנו בעיקר מתגוננים, מעבירים את הזמן ומשחקים על מתפרצות, אבל דווקא ההזדמנות הטובה ביותר היתה שלנו כשקארדונה באופן שלא מתאים לו, החמיץ באחד על אחד מול סני, או יותר נכון סבא סני הציל והשאיר את סאו פאולו בתמונת הגמר. אם הברזילאים יעפילו, סני יהיה הגורם היחידי, בעיקר בגלל שבמדיין הוא מנע לבדו תבוסה. את עכשיו אני יכול להיות מרוצה, אבל הברזילאים יגבירו לחץ בחצי השני, אני מקווה שנדע להתמודד.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גמר ראשון מאז 2002!!!! */aaa021*/aaa021*/aaa021

וואו, זה היה מותח! הפסד 0-1 משער מרגיז של גאנסו ולמרות פרץ ההתקפות של סאו פאולו, עמדנו בלחץ, הגענו לפנדלים ושם ארמאני ואלילת המזל עזרו לנו. די פחדתי בגלל סני כמובן (והוא גם ניחש את כל הפינות), אבל הצלחנו להבקיע 4 פנדלים ולנצח. איזה אושר עילאי! אם כבר הימרנו על הסודאמריקנה על חשבון הליגה, לפחות שייצא לנו מזה משהו, למרות שבלי קשר לגמר, לא ייקחו מאיתנו את הקמפיין המצויין. פעם ראשונה בהיסטוריה שאנחנו מדיחים את סאו פאולו ממפעל יבשתי ועכשיו צפוי לנו גמר מרתק לא פחות, מי שזו לא תהיה.

SOY DEL VERDE, SOY FELIZ!!!