Copa Libertadores 2015 - ריבר אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏2/2/15.

1. RiverPlate#35 Member

@idans10 מה קורה? זה סתו אם אתה זוכר.... ידוע לך על שידור של המשחק של ריבר נגד סן חוסה מחר?... ספורט1 ו 2 מעבירים שידורים בכלל?.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מעורה בכל מה שקשור לשידורים מהארץ (אם יש כאלו). אני רואה דרך האינטרנט עם שדרים נורמלים :)

RiverPlate#35 אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

4. yonatan Member

לפי הפרסומות של ספורט 1/2 הם משדרים, כמה משדרים זה לא ברור.
    ולפי האתר שלהם, השבוע הם ישדרו את הדרבי של סאו פאולו ואת המשחק של ריבר.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גוסטאבו בוווווללל!!!! ואמוס פור לה קופה :)

אין לי כמעט זמן להגיב אז אנצל אותו בקצרה לשתי הערות לא קשורות לאלופת ארגנטינה

איזה כיף לך איתי שיש לכם את פיקנטה פריירה

לה פלוטה אולי נו סה דובלה בשביל הארגנטינאים וכו בבוליביה, אבל באותה מידה הוא זז אחרת בשביל הרגילים לגובה במדינות האחרות. החמצן הוא עניין אחר ומורכב יותר, אבל היתרון הוא בהחלט ספורטיבי בעיני ושיהיה לי זמן אולי ארחיב

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כיף שחזרת ולו בשביל שתי ההערות :)

7. itay7 Member

פיקנטה עם 4 שערים בשני משחקים, נראה כמו כפפה ליד, אבל איזה עצבים. משחק שני ברציפות בפראגוואי שאנחנו מובילים 2-0 ומסיימים ב-2-2, פעם קודמת מול ליברטאד קריסטל הייתה פחות טובה, הפעם השלישי היה חייב להגיע (ואגב פיקנטה היה חייב לסגור עניין), ושוב סופגים שער משום מקום (טעות גדולה של פני) ופתאום נכנסים ללחץ. אחמד ניסה לעורר שהכניס קשר התקפי (מניסרו) במקום לובאתון אבל זה גרם לאיבוד מוחלט של מרכז השדה וגווראני השוו בסוף.
    היינו יכולים להכריע את הבית הזה כבר בשבוע הבא וסתם עכשיו הסתבכנו, חובה לנצח את טאצ'ירה בלימה ולהוציא לפחות שלוש נקודות מצמד המשחקים מול ראסינג.

8. cazzo Il Capocuoco

המשחק והויאגרה עוד מעט יתחיל....גם בערוץ הטורקי TRT3...

*** LJs LiveOnSat Football / Soccer Schedules on TV

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אנחנו פותחים את הקופה עם נקודה יקרה בפאראגואי מול ליברטאד אחרי 2-2, תוצאה שלדעתי שיקפה את מה שהלך במגרש, אולי הפאראגואים היו במעט יותר עדיפים וכל זאת אחרי שדווקא אנחנו פתחנו מצויין ועלינו ליתרון כבר אחרי 5 דקות. שוב משחק ההגנה שלנו איפשר ליריב לחזור למשחק (יש לנו בעיה רצינית ביותר בכדורים נייחים) ואילולא ארמאני ׁ(כמו תמיד) ליברטאד גם היתה נשארת עם הנקודות. נקודת האור במשחק: שער שלישי בשני משחקים לפאבלו סבאיוס שהושמץ במשחקים הראשונים אבל עכשיו האוהדים שינו את הגישה וגם הוא קיבל ביטחון ומשחק הרבה יותר טוב.

ההפתעה הגדולה כמובן נפלה בבוליביה, שם סן חוסה ניצחה את מחזיקת הסודאמריקנה והרקופה, ריבר פלייט, 0-2 בגובה של לה פאס כולל גולאסו של חואן ואלורדה! למרות התוצאה המפתיעה(?), אני מאמין שריבר יידעו לקחת את הבית הזה ללא קשיים מיוחדים. לכל קבוצה בעולם יהיה קשה לשחק בגובה של לה פאס, אני מעריך שזה היה פנצ'ר בדרך ולא יותר.

הדרמה של המחזור הגיעה מאורוגואי, שם דאנוביו הוליכה 0-1 על מחזיקת הגביע, סן לורנסו, עד הדקה ה-85, אבל צמד מהיר של הארגנטינאים השאיר בסופו של דבר את דאנוביו אפילו ללא נקודה, בבית שבו עוד מחכות לה קורינתצ'יאנס וסאו פאולו.

ורד 14 אוהב/ת את זה.
  10. itay7 Member

גובה קצת יותר מזה של לה פאס, סן חוסה היא מאורורו, העיר והקרנבל.
    אני אמנם חושב שריבר יעלו, ככל הנראה עדיין מהמקום הראשון, אבל לא הייתי אומר ללא קשיים. שני משחקי החוץ האחרים גם הם לא פשוטים, במגרש הרוחות על הדשא הסיננטי בצ'ילקאיו ומשחק במקסיקו מול קבוצה טובה.

11. cazzo Il Capocuoco

yonatan אוהב/ת את זה.
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גוסטבו בווווללללל!!! */aaa021

קאמאצ'ו נכנס לנעליים של סנטוריון, הבעיה היא בשחקן האגף השני - אקוניה שחקן חביב לרוטציה, דיאס לא פוגע בינתיים. מקווה שרומרו ייכנס לעניינים ויתחיל להצדיק את ההייפ, בינתיים במעט ששיחק זה עדיין לא זה ואנחנו חייבים שחקן מהסגנון שהוא אמור להיות בו בשביל ההתקפות המסודרות.

מקווה שפסטיבל אוסבלדו ייגמר בצורה מביכה, הקהל של בוקה ירד לרמה של השאר בדבר שהוא היה יחסית עדיף בו מבחינה היסטורית, הבן אדם לא עשה כלום במועדון אבל זרק את המילים הנכונות ובא עם הפוזה הנכונה וכבר זוכה למעמד כמעט אלילות.

@itay7 פיקנטה לא שחקן נדיר, אני פשוט מת עליו ולדעתי בפרו הוא יכול להצליח בכיף. מאניסרו גם אצלכם? תנחומיי... (סתם, לא באמת יודע מה עבר עליו מאז נעלם מהרדאר הארגנטינאי)

npumpido אוהב/ת את זה.
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אוסבלדו מצטיין וכובש, מה לעשות שלמרות הבעיות שלי עם הפסטיבל סביבו ובכלל האופי של השחקן הוא פשוט שחקן טוב. עדיין מקווה לשחזור של פסטיבל פאביאני בריבר (לסוף שלו כמובן), כי מקרים כאלו מרתיחים אותי, אבל הסיכוי נמוך מלבד עימותים בחדר ההלבשה אולי.

14. ורד 14 Member

ריבר במשחק טוב מסיימת רק ב 1-1 עם טיגרס המקסיקנית , המשטח במונומנטל נראה רע מאוד .
    דרך אגב למישהו יש מושג מהי תקופת ההיעדרות של "פיטי " מרטינז ובארוברו ?

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גולאסו של סאנצ'ס! ריבר מסתבכת קצת אבל נותר מספיק זמן לתקן. רוחאס שחקן נחמד, אבל לפעמים גאז'ארדו נותן לו הרבה יותר מדי קרדיט בדקות משחק.

בארוברו כשיר כבר, פשוט לא רצו לקחת סיכון במשחק הזה ותאכלס הפערים לא גדולים בינו לבין המחליף. לגבי פיטי מרטינס, מדווחים שיחזור עוד שבוע-שבועיים.

ורד 14 אוהב/ת את זה.