copa del rey 2018/2019:: אתם מוכנים?? קלאסיקו בחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏30/10/18.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הגביע לא היה חשוב מסי לא היה פותח בגומלין נגד לבאנטה וזוכה לעוד מנוחה והיה רץ עוד הרכב משני לחלוטין .

2. Civil Anti Madridista

אני גם לא מבין את ההחלטה להשאיר את מסי מחוץ לסגל. יצאנו מנקודת הנחה שואלוורדה שיתף אותו ל30 דקות מול לגאנס בשביל שלא יגיע סחוט למשחק אתמול בפיחואן. ובכלל, אני לא אוהב את הגישה שמוכנים להקריב משחק במטרה להרוויח משהו בטווח הרחוק. למומנטום יש חשיבות וכשאתה רוצה לנצח אתה כבר לא יכול.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/19
  3. Raulito Madridista

אני תמיד הופתעתי כשזידאן השאיר את כריסטיאנו מחוץ לסגל דווקא במשחקי החוץ בליגה בישורת האחרונה של 2016/17. נכון שאז היה לנו סגל רחב ועשיר עם מחליפים כמו חאמס ומוראטה, ועדיין, ההיגיון הפשוט שלי אמר שהוא יכול לנוח בברנבאו(להיות על הספסל למקרה חירום) כי שם הסיכויים לנצח גבוהים בכל משחק. אני מניח שהמחשבה היא אחרת. מסי מחוץ לסגל כדי לחסוך ממנו את הטיסות וההכנות לקראת המשחק, הרי זה לא כמו בישראל שנוסעים באוטובוס למשחקי החוץ, בספרד ובכלל באירופה המדינות גדולות יותר וזה כמה שעות. אני לא מצדיק את ההחלטה אבל זה קו המחשבה של ואלוורדה. העייפות מצטבר לא רק מ-90 הדקות הוא החימום.

על המקדמה הצנועה של חטאפה מול ולנסיה(1:0) - דיברנו, וגם על הניצחון של סביליה וה-4:2 של ריאל מדריד. במשחק נוסף בגביע: אספניול ובטיס מסיימות ב-1:1 במשחק הראשון והכל פתוח לקראת הגומלין. בורחה איגלסיאס כבש עבור אספניול, כרגיל, וסאנרבייה השווה.

4. Jefecito Member

ריאל עשתה את שלה יפה אתמול, קצת הזוי שדווקא ז'ירונה שמרה על השחקנים הטובים שלה בספסל.

5. Raulito Madridista

עד לפה אפשר לשמוע את הצרות בולנסיה, סיום מטורף לרבע הגמר נגד חטאפה. תחשבו על זה שריאל בדרך לחצי הגמר, ולנסיה כבר שם ובארסה בהחלט יכולה להפוך, זה מזכיר נשכחות קצת הייתי אומר. ובחזרה למאסטייה - ולנסיה קיבלה גול אחרי פחות מדקה, שוב הרגישה 'ליד' אבל לא מספיק, אבל רודריגו הביא משחק אחד טוב בלבל של שנה שעברה וכבש שלושער ענק. חשבתי שחטאפה, קבוצה שבהחלט יודעת לעמוד טקטית, תצליח לעמוד במכבש הזה, השחקנים התאבדו על כל כדור ו-ולנסיה הייתה מתוסכלת, שולנסיה הייתה יכולה לעבור רק אם זו הייתה הגנה פחות טובה, אבל האדום המטופש היה בעוכריה, 7 דק' תוספת זמן ואשכרה רגע לפני כדור הרוחב המושלם - חורחה מולינה היה חייב לעשות 2:2, או לבעוט טוב יותר או לבשל ימינה. מרסליניו ופארחו עם חיבוק דוב, הרגע השמח של ולנסיה העונה...

6. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/01/30/15488060861096.Xxx

לצד החגיגות הנפלאות בולנסיה ובראש ובראשונה רודריגו שאמר - "הם חשבו שהם יהרגו אותנו אבל הוכחנו להם שאנחנו חזקים", ובמארקה כבר דיברו על 12 שניות קסומות, ובשער העיתון כתבו - 'זה הגביע!' עם אזכור לשלושער העצום של רודריגו, שניים בדקות 91' ו-93' - מהתקפה מתפרצת מבטיחה של חטאפה ועד לגול המכריע של ולנסיה - בקבוצה הקטנה ממדריד היו כועסים מאוד, בעיקר חורחה מולינה.

החלוץ הוותיק כבש שער אחרי פחות מדקה אבל נמצא בעין הסערה כשספג ביקורת קשה בטוויטר מהשחקן מארק קרוסאס. 'זה די מצער שהקפטן שלך עשה משהו כזה בדקה ה-95, במקום להשוות ל-2:2 כשהקבוצה שלך מתה להרוג את השעון". חורחה מולינה עצמו זעם לאחר המשחק גם על השיפוט ואמר שהוא לא רוצה להגיד דברים נוראיים שיהיו להן השלכות, ואז חיכתה לו ההפתעה בטוויטר. דני פאצ'קו ואיבן ואייחו יצאו להגנתו, ומולינה עצמו השיב מייד - "הרבה יותר קל לדבר בספה החמה בסלון, נכון? חבל שמי שהיה שחקן כדורגל בוחר לדבר ככה, אולי במטרה לזכות לפרסום ולמעריצים ברשתות החברתיות".

7. AS R Member

בושה של פנדל. לפעמים פשוט אי אפשר להבין למה יש VAR אם לא מתקנים טעויות שיפוט.

8. Jefecito Member

בספרד הVAR צריך VAR. השיפוט תמיד יהיה בעייתי שם.

9. Jefecito Member

ארתור.פשוט.כוכב.כדורגל.

10. optimus Member

סילסאן פשוט מעולה. קשה לי להאמין שבארסה תצליח לשמור עליו.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  11. Jefecito Member

איזה משחק ענק, חמישייה של ברצלונה מבלי גול של מסי, למרות שלא כבש מסי היה במשחק מעולה. סילסן עם משחק מעולה וארתור.. כאילו הוא גדל בלה מאסיה.

12. Jefecito Member

אופס */aaa021*/aaa021*/aaa021

oFiRzZz ו-optimus אוהבים את זה.
  13. Civil Anti Madridista

רמונטדה, 6:1, עוד פרק בהיסטוריה.

14. zivmay Member

כשלבארסה יש על מה לשחק, היא רמה אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/19
    SaSa אוהב/ת את זה.
  15. Jefecito Member

אגב, מילה על קוטיניו - מתחיל לחזור לעצמו. זה לא רק הצמד, הוא היה הרבה יותר פעיל היום. רק שימשיך ככה.