Copa del rey 2014/15:: מסי לא משאיר סיכוי לבילבאו, בארסה משלימה דאבל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

1. אלי מתחן Member

לאן תגביהו, ראיתי חלק קטן מהמשחק אבל מבחינת ניסיונות התקפיים, אתלטיקו נראתה כמו גרנאדה ולא כמו אלופת ספרד.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הכוונה אולי היתה יותר בקטע של הקרנות.
    היו להן לא מעט, יש להם ייתרון די משמעותי בגובה, בטח כשגודין מצטרף לרחבה, ובכל זאת כל הקרנות כמעט היו קצרות שנגרמו בדרך כלל אפילו ללא הרמה לרחבה. לא הבנתי למה סימונה לא מסמן להם להפסיק עם השטות הזאת ופשוט להגביה קרן רגילה.

3. Civil Anti Madridista

מה הפירוש לא הגיע פנדל? חואנפראן פספס את הכדור ובעט בבוסקטס. יצאתם בזול שלא סיימתם את המשחק בתשעה שחקנים.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לפחות תודה שזו לא עבירה של צהוב. גם אתה מגזים.

5. Civil Anti Madridista

פגיעה בשחקן מאחור לא שווה צהוב? אם לא היה לחואנפראן כבר כרטיס הוא בוודאות היה מקבל על זה, וזו פנקסנות.
    גם גודין ניצל מהרחקה אחרי שהכשיל את מסי רגע לפני שהוא ניצב לבד מול אובלאק.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם אתה מתעקש להעניש את שחקני אטלטיקו על כל נגיעה בשחקן יריב, מה לעשות עם האלימות של מסי? מרפק לחסוס גאמס, בעיטה במויה, דריכה על מיראנדה וכל זה בלי אפילו צהוב.
    ואגב, הפנדל, יכול להיות שבוסקטס היה בנבדל. קשה לראות, אבל אם אתה כזה קטנוני, אז גם אצלי הכל הולך.

7. Civil Anti Madridista

אני לא מתעקש ולא מחפש להעניש אף אחד. אבל לטעון שלא היה פנדל על בוסקטס זה פשוט מגוחך.
    אתה רוצה להיכנס לקטנות? גם מרפק של מריו סוארז למסצ'אנו נעלם מעיניי השופט.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם מעיניי. אבל אני כן נהניתי מהמרפק שחטף דני אלבס. אולי נפסיק? מהבדיחה שלי על הפנדל עשיתה עמוד שלם של ויכוחי סרק.

9. JohnTerry26 Member

אלבה הזה פשוט נקבה זה לא יאמן.. הוא כל כל רגיל ליפול שגם אחרי הפגיעה שלו בדגל הוא ישר משתטח בלי לחשוב פעמיים. אחד השחקנים המגוכחים.

10. riquelme1 Member

אתלטיקו עפה, היא לא תחזור מ3-2 ל5-3. ואולי טוב שכך, צמד משחקים נגד ריאל ובארסה זה גם ככה יותר מדי בשביל הסגל היחסית קצר שלהם.

ניימאר נגד אתלטיקו זה גול בטוח, נראה שהוא משחק נגדה זה המשקח הקל בקריירה שלו, כל משחק עושה לחואנפראן בית ספר ומראה את הליוקיים שלו בהגנה.

סימאונה מתעקש 3 שנים ללכת על השלישייה סוארס, גאבי וטיאגו, טיאגו פצוע והוא גם ככה נושק ל34, גאבי בן 32, סוארס סתם בינוני, השמיכה כל כך קצרה בקישור, אתלטיקו זקוקה לעוד קשר ואם כל הכבוד לסאול הצעיר שלא ממש הרשים אותי, אתלטיקו חייבת כבר קשר אמצע רציני.

11. Civil Anti Madridista

@JohnTerry26 מכל המחצית המשוגעת הזו בקלדרון דווקא בזה בחרת להתעסק?
    אבל אם כבר ג'ורדי אלבה, אין לי מושג איך הוא הצליח לגעת ביד ברחבה שלו ובהשלמת המתפרצת לבשל לניימאר את השער השלישי.

12. JohnTerry26 Member

טוב זה היה די בהתחלה... והוא פשוט מרגיז אותי השחקן הזה.

על מה שעשה עכשיו טוראן ועל צבע הכרטיס שהוא קיבל אין לי מה להגיד.. זה מסוג הדברים שאנחנו רואים משופטים רק בארץ.

סוארז רק צריך לנשוך מישהו ויש פה קלאסיקה לדורות. כשאני כבר כמעט שוכח את הפיניש המושלם של טורס.. מה לעזאזל זה היה.

13. riquelme1 Member

וגם סוארס וגם גאבי מורחקים.

לא יתכן שקפטן יפקיר ככה את חבריו, לא משנה כמה הוא עצבני על השופט. גאבי ומאריו זה קישור אפור, אפור מדי. סוארס טוב מאוד הגנתית, אבל התקפית הוא כלום ושום דבר, והוא בקושי כדור יודע להחזיק, גם גאבי אותו דבר ושהוא כבר בן 32 אם כל הרצון והמלחמה שלו זה כבר לא זה.

סימאונה הולך פחות או יותר על אותו תלכיד כבר 3 שנים, זה הזמן להביא קשרי אמצע חדשים.

14. Civil Anti Madridista

מאריו סוארס עשה על מסי חיסול ממוקד כל המשחק, ולהפיל על השופט את ההפסד זה צעד מאוד מגוחך מצד אתלטיקו.

15. Raulito Madridista

איפה כל אלה שרצו את ראשו של לואיס אנריקה לפני חודש פלוס-מינוס? בארסה חייה ובועטת מה שנקרא, לא נבהלה מהשער המוקדם של טורס והצליחה לנצח תוך פרק זמן קצר את הקבוצה שהכי קשה לנצח באירופה - לא פחות משלוש פעמים. נכון לעכשיו יחסי הכוחות במאבק האליפות נוטים לטובתה, גם בהתחשב בכך שהיא תארח את הקלאסיקו הבא. וכל זה שבארסה עדיין עם חוליית הגנה שנופלת משמעותית משאר הגדולות ביבשת(לא מכניס כאן את ריאל שסופגת הרבה יותר למרות שבהשוואה של שחקן מול שחקן במצ'אפ ברור מי טובים יותר).

קוקה היה חסר קצת לאתלטיקו, אבל גם איתו ועם טוראן זו קבוצה שבעיקר מרביצה ומבזבזת זמן, כדורגל עלוב, בטח העונה. יש גבול כמה טורס שמפתיע מבחינת הגולים, לאו דווקא מספרים אלא נגד היריבות שהוא כובש, וגריזמן שנמצא בעונה טובה - יכולים לעשות לבדם. אתלטיקו בהחלט צריכה ריענון במרכז השדה שלה, היא צריכה גרזן.

ורק עוד שאלה לי לקראת הסיום, ומצטער שאני לא כזה מקורי: אתמול בארסה מבקיעה צמד ממתפרצות ואחד ממצב נייח, אבל רגע, האם לא אמרו הגורוים והפילוסופים הדגולים שזה אנטי כדורגל ? האם לא אמר הגנן המחונן צ'אבי הרננדס שפחות או יותר מאז היורו ב-2012 יותר מדבר בתקשורת מאשר על כר הדשא כי רגליו כבדות כבר, שלשחק ככה זה מנת חלקן של קבוצות קטנות ואומללות, נניח...ריאל מדריד?