Copa del rey 2014/15:: מסי לא משאיר סיכוי לבילבאו, בארסה משלימה דאבל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

1. Robben Member

שאלה, מישהו מכם מכיר את החברה הזו?

http://www.shura1.co.il/index.php?h...&liga_search&team_search=ריאל+מדריד&x=75&y=21

הם דורשים על דיל לגומלין 329€!!! יש המון אנשים שממליצים עליהם. איך אפשר לדעת האם זה אמין?

329€ שווים ל-1500 ש"ח - מחיר שנמוך יותר מסופ"ש באילת

מעבר, אני די מכיר את עולם הכרטיסים ולמשחק הזה אין אפשרות להשיג כרטיסים דרך הגורמים הישירים

אשמח לעזרה

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנסיה מודחת אחרי הפסד 0:2 לאספניול משני שערים מאוחרים של קאיסדו, לדעתי כישלון אדיר של ולנסיה שקיבלה הגרלה נוחה והיתה צריכה להגיע לפחות עד לגמר או במקרה הכי גרוע להיות מודחים על ידי סביליה, אספניול זאת לא קבוצה שצריכה להדיח אותם

3. riquelme1 Member

צריך לציין שולנסיה שיחקה ב10 שחקנים כמעט כל המשחק, אחרי אדום של מוסטאפי שאין לי מושג אם היה או(סתם משער שלא היה).

אכן כישלון, בהתחשב בזה שולנסיה לא משחקת באף מפעל אירופאי, ציפתי שבגביע אם יגיעו רחוק. לא יודע מאיזה סיבה, אבל נונו החליף את אלקאסר בנגרדו כבר במחצית הראשונה. ''הבומבה'' של רכש שאספרייטו הבטיח לנו, נראה יותר כמו כלוםושום דבר, ושום אני יגיד איך ולנסיה לא הלכו על מכונת השערים ז'אקסון מארטינז, אלא על שחקן בשלאי הקריירה שבקרוב יהיה בן 30, בירידה חדה ביכולת שגם בשיאו לא היה יותר מחלוץ סביר.

4. gilad16 Member

האדום גמר את ולנסיה ועדיין היו רחוקים כמה דקות בלבד.

5. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-realmadrid.Xxx ריאל מדריד - אתלטיקו מדרידhttp://realmadrid-futbol.com/L-atletico.Xxx

גומלין 1/8 גמר גביע המלך.
    אצטדיון הסנטיאגו ברנבאו.
    חמישי, 21:00, שידור בספורט 1 HD

http://realmadrid.co.il/Images/topicAtletico-cup.Xxx

כריסטיאנו הביא את כדור הזהב, ראמוס שוב בנבחרת השנה, השחקנים אופטימיים, ההרכב החזק ביותר צפוי לשחק והאוהדים צפויים להרעיד מחר את הסנטיאגו ברנבאו. הכל מוכן גומלין 1/8 גמר גביע המלך נגד אתלטיקו(מחר, 21:00), שמובילה 2:0 מהמשחק הראשון. ריאל חולמת על רמונטדה, אבל נגד הקבוצה הנפלאה של דייגו סימאונה שפשוט מתסכלת את ריאל שוב ושוב - זה לא יהיה פשוט בכלל.

'רמונטדה'. זו המילה שבמסדרונות הסנטיאגו ברנבאו לא מפסיקים לדלקם במהלך השבוע האחרון. החליפות, הפרסים, התמונות מ'ערב הגאלה' שהיה 'פסטיבל' עבור ריאל מדריד לדבריו של הנשיא פרז , וגם 'שאגת הניצחון' שעשו יתר השחקנים יחד עם רונאלדו - הכל נגמר(אנצ'לוטי אמר על כך - 'עשינו תמונה משותפת וזהו - חזרנו להתאמן' - נקווה שזה אכן כך). ריאל חוזרת 'מאווירה פסטורלית' וחגיגית משהו למלחמה אמיתית בסנטיאגו ברנבאו כדי לא לאבד את גביע המלך כבר בשלב 1/8 הגמר. איך אמר סרחיו ראמוס על 2015 בערב הגאלה אתמול - "אנחנו נחושים להמשיך לנצח ורוצים שזו תהיה עונה של שישה תארים". ההיסטוריה לא כל-כך עומדת לצידה של ריאל ריאל שמחקה הפסד 2:0 בפעם האחרונה לפני 12 שנה, בעונת 92/93, אז הפסידה 2:0 במאיורקה בסיבוב ה-1/16 והגיבה עם 3:0 יפה. באותה שנה היא גם זכתה בגביע אגב. במשחק הקודם בויסנטה קאלדרון ריאל עשתה כנראה את כל הטעויות האפשריות, הן מבחינת ההגנה - הפנדל המטופש, חוסר הריכוז במצב הנייח וגם הההרכב היה לא נכון הפעם, בטוח אנצ'לוטי - ריאל יודעת מה צריך לעשות.

"אנחנו יודעים איך לשחק נגד אתלטיקו שהיא אחת מקבוצות ההגנה הטובות באירופה, לכולן קשה לשחק נגדה. אנחנו צריכים עוצמה וגם קור-רוח, לא לאבד את הביטחון. נהיה חייבים להיות יותר מדויקים מאשר במשחקים האחרונים נגדם. ברור שזה יהיה משחק צמוד יש לנו 90 דקות והן הרבה מאוד זמן". כה אמר המיסטר לקראת הדרבי העשירי שלו כמאמן ריאל(3 נצחונות בלבד) "אנחנו רוצים לעשות את הרמונטדה, המשחק מחר חשוב מאוד ואנחנו מתקרבים לאט-לאט לרגעי ההכרעה". כשאנצ'לוטי נשאל לגבי המשחק בין בארסה לאתלטיקו הוא קודם כל התחמק('מחר זה סיפור אחר') אבל בהמשך הוסיף שבארסה שיחקה בצורה מעולה במחצית הראשונה והוא רוצה שריאל מדריד תעשה את אותו הדבר. אנצ'לוטי תמיד אומר שריאל לא משנה את סגנון המשחק שלה אבל כמובן שהוא דיבר על המצבים הנייחים, כפי שחווינו על בשרינו ולא רק במשחק ביום רביעי. המאמן יודע שאם ריאל תספוג המשימה תהיה בלתי-אפשרית.

נושא הקהל עלה לא פעם בימים האחרונים. אנצ'לוטי סיפק את הקריאה הצנועה שלו ואמר שהמשחק מאוד חשובים לאוהדים והוא בטוח שתהיה אווירה נהדרת במשחק. ואם כבר הקהל, גם אלבארו ארבלואה(פצוע ולא נכלל בסגל) ואיקר קסיאס - דאגו לפנות לאוהדים ולהכניס אותם לטירוף. ארבלואה, שפצוע ולא ישחק מחר - העלה תמונה של התפאורה של הקהל עם דגל ענק של הזכייה העשירית וכתב - 'מחר אני לא יכול לעזור לקבוצה לצערי אז אני אהיה אחד ממכם(אוהד) - ¡A por ellos!; הקפטן איקר קסיאס כתב - 'התרגשות גדולה לקראת המשחק, התחושות טובות. חייבים להגן על התואר!". הקהל מתכנן חגיגה גדולה לשחקנים ולפי הדיווחים האוטובוס של הקבוצה יזכה לקבל פנים מרהיבה ברחוב ה-Concha Espina, כפי שהיה במשחק נגד באיירן מינכן בחצי הגמר בעונה שעברה וגם לפני הסופר-קלאסיקו העונה. בא לכם פלאשבקים? - לחצו כאן גם דגלים של חואניטו יהיו בנמצא.

התקשורת הספרדית ידועה בעודף הצהוב שלה אבל הפעם מסיבת העיתונאים דיברה יותר מדי על המסביב. אנצ'לוטי מיהר 'להרגיע' ולפחות לנו לא חידש דבר כשאמר שהאווירה בין כריסטיאנו לבייל מצוינת והוא גם גיבה את הוולשי - 'אני לא צריך לדבר איתו. הוא עשה משחק טוב נגד אספניול ואני בטוח שיהיה במיטבו גם מחר. היה קשה להעביר את הכדור לכריסטיאנו באותה ההזדמנות'. ומה עם הפורטוגלי שכבש רק שער אחד בינתיים בשלושה משחקים וגם הוא מפנדל? - 'הפרסים האישיים רק מכניסים אותו לעוד מוטיבצייה. מחר הוא מתחיל את הדרך הארוכה לעבר כדור הזהב הרביעי', סבור אנצ'לוטי, שממש לא מוטרד מעתידו של רונאלדו(הראיון ב'ערב הגאלה') - 'לא הייתי מתעסק בזה ולא הייתי שואל אותו עכשיו'. הקשקוש הראשי במסיבת העיתונאים היה לגבי רונאלדו ומסי, ואנצ'לוטי כמובן אמר שהיה שמח לאמן את שניהם יחד אך זה בלתי-אפשרי.

ואחרי הרכילות - בחזרה לכדורגל. אנצ'לוטי התייחס גם ללוקה מודריץ' ואמר שביום השני הקרואטי צפוי לחזור למדריד ולהתחיל עבודה פיזית עצמאית מה שנקרא, ותוך חודש הוא אמור לחזור למגרשים. חוץ מזה, הוא ציין לטובה את היכולת של הקבוצה להסתדר בלעדיו והחמיא לאיסקו. מודריץ' לא נכלל בסגל 20 השחקנים לקראת מחר מן הסתם. למרות שריאל חייבת לכבוש, לא נתפלא אם פאביו קונטראו שמושעה ממשחק הליגה הבא נגד חטאפה - יפתח כמגן שמאלי ע"ח של מרסלו, שהגיע בחצי עונה כבר ל-28 הופעות - רק 11 פחות מאשר בכל העונה שעברה. ההרכב החזק ביותר פלוס-מינוס צפוי לשחק, ואנחנו לא רואים הבדל גדול בין איקר לקיילור בשער. נקווה שלא יצוץ לנו פתאום איזה סמי קדירה ב-11. בכל-מקרה, אתם יודעים מה צריך לעשות. שער מהיר יתקבל בברכה. התקפת ה-B-B-C קיבלה כל-כך הרבה מחמאות, והשלושה בינתיים חורקים. נגד משחק הגנה כמו של אתלטיקו - השלישייה תצטרך להיות במיטבה. מהירה, חדה, קילרית, לא-צפויה. מחר מגיע המבחן הגדול שלהם. מחר מגיע המבחן הגדול של ריאל מדריד.

http://realmadrid.co.il/images/atletico-cup11.Xxx

¡A por ellos! רמונטדה, בבקשה.

ריאל מדריד - הרכב משוער: קיילור נאבס; קרבחאל, ראמוס, פפה, מרסלו; קרוס, חאמס, איסקו(קדירה); גארת' בייל, כריסטיאנו רונאלדו ובנזמה

מה המצב אתלטיקו?

הקולוצ'ונרוס שפתחו את השבוע המטורף שלהם שכולל ריאל-ברצלונה-ריאל עם ניצחון 2:0 בדרבי בויסנטה קאלדרון - המשיכו בצליעה משהו כשעשו צעד לאחור במאבק האליפות אחרי משחק חלש בקאמפ-נואו. אתלטיקו הפסידה לבארסה(3:1) לראשונה מזה 6 משחקים, לא טרגדייה - אבל מה שקרה במשחק לא אפיין את הקבוצה הקשוחה של סימאונה שספגה שער מוקדם וממש לא היוותה יריב, למרות שקוקה וארדה טוראן פתחו בהרכב. אתלטיקו הייתה מעט עייפה, התקשתה ליזום מן הסתם ועשתה טעויות בהגנה. השער של מנדג'וקיץ' הגיע אחרי פנדל גבולי ברחבה. כרגע אתלטיקו רחוקה 4 נק' מהמקום הראשון, אבל צריך לזכור שבמשחק מחר, בהתחשב ביתרון מהמשחק הקודם, היא תוכל לעשות את הדבר שהיא הכי טובה בו: להתגונן. כל 29 התוצאות של אתלטיקו מדריד העונה היו מספיקות לה כדי לעבור את ריאל מדריד ולהעפיל לרבע גמר גביע המלך.

באתלטיקו מכחישים כל קשר לבונקר\אוטובוס או מה שתרצו מחר. סימאונה אומר שהקבוצה שלו חד וחלק לא תגיע להתגונן. "אם נכבוש שער אחד זה יוכל לסגור את הסיפור כי ריאל תזדקק לארבעה שערים. אתלטיקו לא תבוא לחכות 80 דקות שהמשחק יגמר". סימאונה הוסיף שהוא מצפה למשחק מאוד אינטנסיבי, עם הרבה אדרנלין ובעצם כל מה ששחקן כדורגל יכול לבקש. "יש לנו יתרון, אין ספק, אבל ממול עומדת אלופת אירופה ולשחק בברנבאו זה לא פשוט. יהיה הרבה מתח". המאמן קצת 'התחצף' ודיבר על אצטדיון מלא כי מחירי הכרטיסים הוזלו. "זה משחק שבו כל איבוד כדור לא אחראי במרכז השדה יכול להיות קריטי", ציין סימאונה שהיה נחרץ ואמר שההפסד לברצלונה ממש לא ישפיע על הקבוצה שלו.

סימאונה פספס את תואר מאמן השנה(סיים שלישי אחרי לאב ואנצ'לוטי) ואף שחקן של אתלטיקו לא נכלל בנבחרת השנה של אופ"א באופן די שערורייתי(אפילו בערב הגאלה הספרדי שנערך בחודש אוקטובר - התעלמו מאתלטיקו). דויד לואיז למשל הקדים את גודין. ואפילו בנבחרת המחליפים אף-אחד לא חשב על דייגו קוסטה למשל. אבל זה ממש לא מעניין אותם. הפרסים האישיים לא רלוונטים. על התארים הקבוצתיים הם ממש לא מוכנים לוותר. "הבחורים עשו עונה פנטסטית ואנחנו גאים בהם. הבחירות האלו לא תלויות בנו. אנחנו רוצים להמשיך לזכות בתארים, זה כן תלוי בנו", אמר סימאונה בעניין זה. אל תתפלאו אם מחר נראה את אתלטיקו מלאת אדרנלין עוד יותר, גם בתחושת 'כל העולם נגדנו' ו'אנחנו באים להוכיח לכם'. המאמן הכניס בשחקניו רוח קרב בדרך מעניינת נוספת. המאמן סיפר על קרלוס מטלנס שנאבק במחלת ניוון השרירים וכתב על זה מכתב, על המאבק היום-יומי. המאמן קרא על כך בעיתון והיה נפעם. המסר שלו לשחקנים - כדורגל הוא בידור, הוא לא הכל בחיים - אבל הכל בהישג יד. בעבר השתמש סימאונה בדוגמה של איריין וילה, ילדה צעירה שהייתה קורבן ל-ETA, והשחקנים פשוט פרצו בבכי כששמעו על כך לפני משחק חוץ שלהם נגד בילבאו.

הפעם, בניגוד למשחק הראשון - אתלטיקו תשחק עם הרכבה החזק ביותר. הפעם יש לה מה להפסיד, נגדיר זאת ככה. גולת הכותרת היא שפרננדו טורס שפתח נגדנו בהרכב, אמור היה להמתין על הספסל כמו במשחק נגד ברצלונה. כל זאת בהנחה שמנדג'וקיץ' שסבל מחום ולא התאמן - יהיה כשיר למשחק. בנושא זה צפו להתפתחויות. גריזמן שהיה לוהט בזמן האחרון אך לא כבש בשני המשחקים האחרונים ישחק בוודאות כמובן. הבשורות הטובות בקבוצה הגיעו מכיוונו של הבלם מיראנדה שהתאושש ממתיחה בשריר וצפוי לשחק במרכז ההגנה. גם חואנפראן, קוקה, וארדה טוראן שפתחו נגד בארסה - יפתחו ב-11. אובלאק ישחק במקומו של מויה בין הקורות בנוהל של גביע המלך. סיקיירה נמצא בספק למשחק בגלל כאבים בירך השמאלית אך נכלל בסגל אתלטיקו שמונה 20 שחקנים. לוקאס הרננדס שעשה את עבודתו היטב בדרבי בגביע נמצא בתמונת ההרכב. אנאסלדי ייעדר. קאני מחוץ לסגל בגלל החלטה מקצועית. לא פחות מ-500 אוהדי אתלטיקו ילוו את הקבוצה למשחק.

http://realmadrid.co.il/images/atletico-cup22.Xxx

תתכוננו למלחמה אמיתית נגדם מחר.

אתלטיקו מדריד - הרכב משוער: אובלאק; חואנפראן, גודין, גמז, לוקאס; טיאגו, גאבי, קוקה, ראול גארסיה; גריזמן ומנדג'וקיץ'.

היסטוריה ומפגשי עבר - טייק 2:

נזכיר שוב בזריזות את הסטט' של משחקי הדרבי בגביע המלך: 17 נצחונות(41%), 11 הפסדים(27%) ו-13 תוצאות תיקו(32%), יחס שערים 55-43 לטובת ריאל מדריד. הלכנו ובדקנו עבורכם על מפגשי הנוק-אאוט בין ריאל לאתלטיקו, משמע השארנו בחוץ את משחקי הגמר(ואפשר להבין גם למה). ריאל ואתלטיקו נפגשו בעבר 17 פעמים ראש-בראש. הן בעונת 78/79 והן בעונת 79/80(חצי הגמר) - המשחקים נקלעו להארכה ולפנדלים וריאל מדריד ניצחה. המפגש הכפול הראשון נערך בעונת 1927-28. ריאל ניצחה 1:0 בחוץ והשלימה את המשימה עם 3:0 בבית. המפגש השני נערך רק ב-1950. ריאל ניצחה 6:3 בברנבאו במשחק משוגע (שלואיס מולוני ומקלה כבשו צמדים) הפורה ביותר בין הקבוצות במשחקי הגביע כמובן - ולניצחון של אתלטיקו בגומלין, 1:0 קטן - לא הייתה שום משמעות. ב-1/8 גמר גביע החנרליסימו בעונת 57/58 הגיע ניצחון מוחץ של 4:0 בברנבאו וניצחון מינימלי בגומלין, סה"כ 5:0. די-סטפאנו(2), חנטו וחוזאיטו כבשו. בעונת 63/64 לא הייתה חשיבות לשערי החוץ. אחרי תיקו 2:2 בברנבאו, גם בויסנטה קאלדרון לא הייתה הכרעה והקבוצות הלכו למשחק שלישי. אתלטיקו ניצחה 2:1 וגברה על ריאל בנוק-אאוט בפעם שלישית ברציפות.

http://realmadrid.co.il/images/atletico-cup33.Xxx

בעונה שעברה: 3:0 קליל של ריאל על אתלטיקו. מה הסיכויים לשחזור התוצאה?

מבולבלים? נעשה לכם סדר בבלאגן. בששת משחקי הנוק-אאוט האחרונים נגד אתלטיקו בגביע - ריאל מדריד המשיכה הלאה 5 פעמים, כולל אשתקד במסגרת חצי הגמר(3:0 בברנבאו ו-2:0 בחוץ), וגם ב-1/4 הגמר בעונת 2010-11(3:1 לריאל בברנבאו ו-1:0 בקאלדרון), להוציא את עונת 90-91. המאזן במשחקי הנוק-אאוט עומד על 12:5 לטובת ריאל מדריד(שוב, ללא משחקי הגמר בהם אתלטיקו מובילה 4:1 בזכיות לצערנו). בסנטיאגו ברנבאובלבד: 18 משחקים - 9 נצחונות לריאל מדריד, 8 תוצאות תיקו וניצחון אחד לאתלטיקו מדריד(בשלב חצי הגמר בעונת 63/64). יחס שערים 36-17 לטובת ריאל מדריד. בעונה שעברה - 3:0 קליל על אתלטיקו משערים של פפה, חסה ודי-מאריה.

http://realmadrid.co.il/images/atletico-cup-juanito.Xxx

6. Raulito Madridista

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10354951_10152931070223190_3737621750998370202_n.Xxx?oh=82e4c3888d4e1c057fdd670dba64c3ab&oe=552CA2F5&__gda__=1428884504_d5a4cfc6a6d3b207c8be631f16a43993

בתקשורת מתכוננים לערב גדול של כדורגל.
    שער ה-AS - 'הגמר הראשון'. הקבוצה הטובה בעולם פוגשת יריבה חזקה מאותה העיר.
    * נדיר קאייט מ-RedOne מלחין ההמנון החדש(Hala Madrid Y nada Mas) מתרגש גם הוא - 'אשיר את ההמנון ואחר-כך אעקוב אחרי המשחק. אני בטוח שנעבור'.
    * גם ב-AS מאששים שריאל תעלה עם כל הארטילריה ולא יצוץ פתאום איזה סמי קדירה להרכב.

הנה אחד שבטח לא יעזור לריאל מדריד הערב - קארים בנזמה. החלוץ הצרפתי מציג רקורד עלוב נגד אתלטיקו נגדה כבש 2 שערים ב-17 משחקי דרבי. איפה הוא ואיפה ראול שהיה תוקע להם משחק אחרי משחק.

במארקה כתבו: 'דרבי - חם, חם'.http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2015/01/15/copa_del_rey/1421281663_083170_1421281705_noticia_grande.Xxx

גביע המלך חוזר היום לברנבאו עם הדבר הטוב ביותר - ריאל נגד אתלטיקו בדרבי, אחרי הפסד 2:0 במערכה הראשונה. ריאל עלולה להיפרד מהגביע היום, אבל בקבוצה מאמינים שיוכלו לעשות את זה.

* רונאלדו יציג לברנבאו את כדור הזהב לפני השריקה.
    * בתקשורת מתייחסים גם ליחס הקהל לגארת' בייל.

- בכל כלי התקשורת מדברים על השער של מירנאדה בהארכה בגמר ההוא ב-2013 שהוציא את אתלטיקו מחושך לאור מה שנקרא.

טור יפה של תומאס רונסרו מה-AS: בדקה השביעית ריאל צריכה להוביל 1:0
    עבור רבים מאוהדי ריאל מדריד - חואניטו מעולם לא עזב. הוא בטח יצפה גם במשחק היום. מהשורה הראשונה. הוא יהיה בקהל. חואניטו היה חלק מהקבוצה שהפסידה 2:0 לאינטר או 5:1 לבורוסיה מ.גלאדבך. כבר במטוס בדרך חזרה, עוד לפני ההמראה, הוא היה אומר להם - 'בחייכם, בברנבאו אוכלים אותם!'. הוא היה קאניבל, אבל לקח על הכתפיים קבוצה שלמה בעזרת האוהדים. הקבוצה האמינה בזכותו בבלתי-אפשרי. סימאונה אמר שהקבוצה שלו לא מפחדת מהמוות. גם לא חואניטו. שלבש את חולצה מס' 7 האגדית כמו ראול, הקפטן הנצחי, כמו בוטארגיניו העייט, כמו אמאנסיו שהיה מכור לכדורגל ולא הכיר שום דבר אחר. חואניטו, הקאמבק הזה הוא לכבודך. בלעדייך זה היה בלתי-אפשרי. בזכותך אנחנו מאמינים בבלתי-אפשרי.

אני מנסה לתת לכם את הזווית שלי לקראת המשחק ולא כל-כך מצליח לחדש משהו. בגדול, אני לא אופטימי. אנחנו הולכים להיפרד מהתואר. כל המשחקים נגדם הם אותו דבר והקבוצה לא לומדת מהטעויות. הלוואי שזה יהיה 'סיפור סינדרלה' עאלק והברנבאו יירעד וריאל תפתח חזק ותכבוש שער מהיר שיערער את הביטחון של אתלטיקו. לא יודע. השלישייה ההתקפית מאוד חלשה בזמן האחרון. ריאל תצטרך יצירתיות, סבלנות וקילריות. 90 דקות בברנבאו הן בהחלט הרבה זמן, אבל הבעיה שלנו נגדם היא גם מנטאלית, כן, למרות הדסימה המתוקה. ובינינו - ישחקו אולי 20 דקות כדורגל. צריכים להיות מוכנים להכל - להתחזויות, לעבירות, לביזבוזי זמן, לבונקר. אני הרבה יותר חושש ממשחק התקפה פחוני משהו מאשר שנספוג שזה הגיוני לחלוטין. הייתי עושה משהו בלתי-צפוי ומשחק עם חסה במקום בייל, ללכת על משחק אגפים מהיר מהרגע הראשון. חסה עדיין חלוד אבל בכל-זאת. אם הקבוצה תעלה למשחק עם רעל בעיניים והשחקנים יתנו את התחת - אני אהיה פחות מאוכזב במקרה של הדחה. נו טוב, אולי הרוח של חואניטו שוב תעזור. האללה מדריד.

7. Civil Anti Madridista

המשחק הראשון עבר בצורה די מנומנמת, אבל אין ספק שהברנבאו יבער הערב.
    אני לא בקיא במספרים אבל אין ספק שבעונות האחרונות אתלטיקו מסתכלת לריאל בגובה העיניים, והבלאנקוס מתקשים להתמודד איתם.
    היתרון נראה אולי מבטיח, אבל זה עוד רחוק מלהיות סגור כשהמאטצ אפ במצבים הנייחים יהיה מעניין במיוחד.

Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Isco, James, Ronaldo, Benzema y Bale
    Oblak, Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira, Mario Suárez, Tiago, Koke, Raúl García, Griezmann y Torres

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/15
  8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כיף לראות את טורס כובש, במיוחד שער כזה ועוד מול ריאל. תענוג.

9. Civil Anti Madridista

טורס מנצל את קומדיית הטעויות בהגנה של ריאל מדריד, ראמוס החזיר את החלק שלו אחרי שניצל יצאה איומה של אובלאק.
    אבל בסה"כ ריאל כצפוי שולטת ומכתיבה את הקצב. ההגנה של סימאונה כרגיל ברזל, אבל עם עוד מתנות כאלה היא תיענש בהתאם.

עריכה: אני רק מסיים לכתוב וגריזמן את טורס מכה בריאל בפעם השנייה
    כשהפעם לקח לקולצ'ונרוס רק 30 שניות לעלות ליתרון. ראמוס ישן בעמידה, ואל ניניו זורק את פפה כמו בימים הטובים

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/15
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כנראה שרק בהרכב כזה היו נותנים למתייה לבעוט בעיטות חופשיות, אבל אחרי שהוא הדביק את זו לחיבור אולי יחשבו שוב גם בהרכב עם כל השמות והבועטים.

אין מילים על אתלטיקו, אני פשוט מאוהב בקבוצה הזו ובכדורגל הכל כך לא סקסי שלה. רק מדגיש לי שוב, לא שהייתי צריך, כמה כפויי טובה היינו אצלנו עם סימאונה. לגבי טורס, כרגע זה נראה כמו מה שחשבתי, שחקן שתפור על הקבוצה הזו, אבל רק הזמן יגיד.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

במשחק הזה קיבלנו בחזרה גם את מיראנדה. היה חלש בבליבאו ומאז לא היה בסגל. גם סיקיירה התאפס וסימאונה לא צריך יותר לאלתר.
    למי שלא ראה קצת אחרי הסוף: קוקה ומרסלו עשו שולם.

12. Raulito Madridista

אני מאוד לא אוהב את הגישה הזו שהגביע הוא 'מעמסה' וכל מיני דברים כאלה. המטרה צריכה להיות לזכות בהכל, גם ריאל מדריד צריכה לזכות בטרבל מתישהו. זו השאיפה של המועדון הזה. לוקה שחקן חשוב, אבל בשורה התחתונה רק שחקן אחד פצוע בסגל שכן יכול לרוץ בכל החזיתות. יש קבוצות אחרות באירופה שסובלות מיותר פציעות כמו באיירן מינכן למשל. הנה, עפנו מהגביע, האם זו תעודת ביטוח וגברו הסיכויים שלנו לזכות באליפות?לא בהכרח.
    אבל הבעיה הכי גדולה שלי היא שלא מדובר רק בגביע. אתלטיקו משחקת את האנטי-כדורגל שלה בצורה מושלמת, היא מתסכלת את היריבה ומוציאה אותה מהכלים(והיום היא לא הייתה צריכה לעשות הרבה עבירות אפילו או למשוך זמן). זה היה מבחן אופי. כי לו ריאל הייתה מודחת עכשיו מהגביע החשוב באמת, ליגת האלופות כמובן, אחרי שלא עשתה מספיק בגומלין - אף-אחד לא היה נשאר אדיש. המשחק היום יכול להיות העתק מושלם למה שיקרה נגד קבוצות כמו צ'לסי או יובה, שיבואו לשחק חזק ולהרוג את השעון ולנו פשוט אין פתרונות. אתם יודעים, לא כולן משחקות התקפי ופתוח וסקסי כמו בארסה או באיירן מינכן.

הפעם אני לא מאשים את אנצ'לוטי. הוא עוד לא הספיק להתיישב על התחת וכבר ספגנו את השער הראשון. במחצית השנייה אותו דבר, ראמוס חשב שהוא עדיין בערב הגאלה לצערנו. יש לנו שוב את אתלטיקו, בפעם האחרונה העונה(ברוך השם) - בעוד שלושה שבועות. אני מאוד מקווה שנראה ריאל מדריד טובה הרבה יותר, מכל הבחינות. הקישור שלנו היום היה גם די מרגרינה, איסקו אכן לא תרם כלום הגנתית(בהתקפה הוא היה נפלא) וחאמס לא תרם כלום גם התקפית וחבל. אהה, כן, ואם אפשר - להפסיק להרים מליון כדורים לרחבה.

13. Civil Anti Madridista

לא זכור לי משחק שבו כל רביעיית ההגנה של ריאל מדריד הייתה כ"כ גרועה ומרושלת כמו הערב.
    אתלטיקו בעוד מפגן הגנה לפנתאון, מיראנדה וגודין שהיו חייבים להיבחר במקום סילבה ולואיז ניצחו מעל כל ההצגה הזאת.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממליץ בחום רב !!!!!!!!!!
    הבעלים שלהם בארשבעים (אחד מהם אלעד בונפלד שחקן הפועל בש לשעבר).
    המיקום של הכרטיסים שלהם פצצה בשדרוג. טסתי לברצלונה-מילאן ב4-0 וישבתי שורה רביעית בין הרחבה לחצי.
    כל דיל שלהם נראה מחיר ממש זול כאילו עובדים עללייך , אבל אתה יוצא הכי מבסוט בעולם.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל היה קצב רצחני אתמול במשחק, כבר חשבתי לרגע שאני רואה משחק עונה בפרמיירליג.

אחרי התצוגה החלשה מול ברצלונה, משחק ההגנה של אתלטיקו היה במיטבו אתמול, למעט הטעות של אובלק, אבל צריך להגיד שגם ריאל עם כל הלחץ המטורף שלה לאורך המשחק ממש שיחקה לצורת המגננה של אתלטיקו. גם אם שני השערים ריאל הבקיע מנגיחות, זה עדיין לא מצדיק את כמות ההחלטות להרים שוב ושוב כדורים באוויר. עוד משחק בו אתלטיקו ממררת את החיים לריאל, ועוד משחק שבו סימאונה יוצא עם ידו על העליונה מול אנצ׳לוטי. באמת שאם לא הנגיחה ההיא של ראמוס בגמר ליגת האלופות, אני לא יודע אם אנצ׳לוטי יצליח לנצח את סימאונה שהקבוצה שלו משחקת בצורה הרבה חכמה בכל מפגש ביניהם. מדהים המהפך הזה במפגשים ביניהם.

ההפסד של אתלטיקו לברצלונה בקאמפ נואו לא היה כזה נורא ויותר ממתקבל על הדעת שהיה להם גם את צמד המפגשים מול ריאל בגביע, אם כי הייתי מאוד מופתע מהחולשה ההגנתית שלהם באותו משחק ומהמרווחים שהם איפשרו לשלישייה הקדמית, ובעיקר למסי, אבל בסופו של יום הקבוצה של סימאונה עדיין מתמודדת על כל התארים העונה. הכדורגל שלה רחוק מלהבריק ברמה ההתקפית, אבל זה סגנון הכדורגל של סימאונה כמאמן כיום וכשחקן בעבר, לטוב ולרע. אני חושב שעדיין חסר לה עוד שחקן התקפה יצירתי. ואי אפשר שלא להבין שגם בהחלטה להחזיר את טורס יש כאן הרבה מעבר לרומנטיקה, סימאונה רחוק מלהיות פרייאר.

בצד של ריאל, עידן אולי יהרוג אותי על זה, אבל אני חושב שחאמס עדיין לא ברמה של להיות שחקן הרכב בריאל הנוכחית. הוא עוד צעיר מאוד וצריך להשתפר, ואחרי הכול זו בסה״כ העונה הראשונה שלו במועדון ולמעשה בכלל שהוא משחק ברמות הגבוהות ביותר. אני חושב שאיסקו היום שחקן הרבה יותר בשל ו-ורסטילי ממנו וכזה שמתאים יותר להרכב כאשר מודריץ׳ יחזור מהפציעה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/15