Copa Del Rey 2012/13: דרבי מדרידי בגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏18/10/12.

1. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2013/01/09/futbol/copa_rey/1357676494_extras_portada_6.Xxx

ארבע לרבע. כריסטיאנו רונאלדו לא זכה בכדור הזהב. היום הוא הראה לכולם מה הוא חושב על כך. שלושער נפלא שעזר לו גם לעבור את פירי בטבלת המבקיעים, סחף את ריאל מדריד לשלב רבע הגמר שעוד עמד בסימן שאלה אחרי הכרטיס האדום של סרחיו ראמוס. הגיע לרונאלדו לכבוש, שמח שהשתמשנו גם בשירותיו של איקר שלקח כמה כדורים מסוכנים, חשוב שניצחנו בצורה מוחצת והרגע של המשחק הוא הבעיטה של מוריניו בכדור לעבר המנהרה אחרי שהשופט השיכור דווקא לא קיפח אותנו באותו מהלך.

כמה דברים נוספים:

* כל משחק בברנבאו צריך לפתוח עם הטירוף הזה. הגול של כריסטיאנו אדיר, לדעתי השוער האורח לא אשם.
    * המחצית הראשונה הייתה מהנה גם אם ללא מספיק מצבים, המחצית השנייה הייתה סבל עם פיצוי הולם בסוף.
    * בנזמה השחקן שעוצר כדור קרוב לרגל הכי טוב בסגל מלבד כריסטיאנו והיום הוא ביזבז שני מצבים של מאה אחוז וגילה יכולת חלשה - חסרת יציבות.
    * אסיין היה הרבה פחות דומיננטי מאז שעבר לאמצע.
    * אולי היה חסר שחקן שיתרוצץ על הקו אבל אוזיל ומודריץ' לא הפריעו אחד לשני. אוזיל משתפר ומודריץ' - אהבתי מאוד את הבישול שלו.
    * כמה ממכם הגיעו למשחק עם תחושה שהם מנסים להאדיר כל פעולה פשוטה של איקר? בכל-מקרה הוא לקח כדור אחד מעולה ושמח שלא ספג. כל הקשקשת על אדאן תידחה לפחות לשבוע נוסף כי איקר בהרכב מול אוססונה כמובן.
    * המארקה ממש עושים סלט עם ההרכבים לקראת המשחקים. כבר כמה משחקים שהם טועים. קרבאליו(טוב) עלה ולא ואראן וכן-הלאה.
    * שוב מחמאות לכריסטיאנו על הופעה מעולה ואיזכורים למוריניו, הוא קורע מצחוק.

אגב: ריאל מדריד, ברצלונה, מאלגה, ולנסיה, סביליה, אתלטיקו מדריד כנראה - גביע המלך כבר הרבה זמן לא היה ככה בשיא.

לילה טוב, האללה מדריד!

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Civil Anti Madridista

ראיתי רק את המחצית הראשונה והלחץ של ריאל עשה את שלו, סלטה לא עברה את ה16 שלה
    משחק גדול של כריסטיאנו, נראה נחוש ומחוייב מאוד. (נדיר לראות אותו עושה גם הגנה)
    סלטה פראיירים שלא גמרו את הסיפור אצלם בבית, הייתה להם הזדמנות להגיע לגומלין עם תוצאה מבטיחה

בקשר לקטע התיאטלי של הערב, מוריניו אולי משעשע אותנו אבל כל מאמן אחר היה עף אחרי הדבר הזה.
    וגם סרחיו ראמוס שכח כנראה את התרופות שלו, הבחור רק אתמול חזר מהשעייה ושוב הוא מורחק 

4. riquelme1 Member

פשוט אידיוט, עוד מהמחצית הראשונה ידעו שהוא הולך לקבל אדום. משווים את ראמוס לפיקה, ואולי ביכולת עוד אפשר להשווות(למרות שפיקה טוב לדעתי), אבל בקלאסה ובהתנהגות הוא אפילו לא קרוב אליו.

5. Civil Anti Madridista

אם ראינו את מוריניו מאלתר עם ההגנה מול סוסיאדד בשבת, מסתבר שזאת רק ההתחלה
    סרחיו ראמוס שהורחק אתמול קיבל עונש השעיה מ5 משחקים, והוא מצטרף אל פפה שפצוע לחודש.
    אני לא נכנס להשוואה בינו לפיקה, בעונה שעברה הייתה לראמוס עונה נהדרת בעוד פיקה עבר עונה מלאה בתהפוכות שכללה גם ירידה לספסל
    ראמוס אומנם התחיל להימנע מהעבירות הגסות בשנתיים האחרונות, אבל מדי פעם הוא מאבד עשתונות

6. xavi6 Member

כן, מה זה...

אולי בעצם אתה מכיר את כל השחקנים אישית, ואת פיקה אתה מכיר בכלל מהחיתולים. את ראמוס בחרת לא להכיר, בגלל זה אתה יודע מי יותר טוב כאדם, ולמי יש יותר קלאסה. מה זה קלאסה בעיניך? זה?

או זה..

כרגיל, אתה ממציא תכונות אופי...

7. riquelme1 Member

אוי ירדן, מי דיבר על הדברים האלה בכלל. דיברתי על הברוטליות והאגרסיביות יתר, תסתכל כמה אדומים יש לראמוס בקריירה וכמה לפיקה ותשווה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה משחקי רבע גמר קיבלנו

אתלטיקו-בטיס
    סראגוסה-סביליה
    ריאל-ולנסיה
    ברצלונה-מלאגה

10. xavi6 Member

אתה אמרת קלאסה והתנהגות, לא אני. תלמד פרושים של מילים לפני שאתה מכתיר מישהו כקלאסי ואחד עם א' בהנהגות בתיכון.

אתה רוצה להשוות? נו, טוב. מאז שפיקה הגיע לברצלונה אני משווה-לראמוס יש 7 כולל האדום הזה, לפיקה יש 5. איזה הבדל, אל תשאל.

נ.ב
    אל תשכח דבר אחד בהשוואה המקצועית ביניהם-ראמוס הוכיח שהוא יכול להנהיג הגנה לבד ולהיות מס' 1. למעשה, דווקא כשהוא לבד הוא מתעלה על עצמו. לעומת זאת פיקה בלי פויול נראה כמו תנרגולת בלי ראש. אל תחשוב שביורו מי שהציל את מי היה פיקה שהציל את ראמוס. עם כל בלם אחר-פיקה היה החוליה החלשה בהגנה. מי שהנהיג שם היה ראמוס.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/13
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מוריניו יודע שהעונה הקבוצה שלו נראית רע מאוד, התוצאות לא מוצלחות. הליגה גמורה, בליגת האלופות סיים שני... לא נשאר לו יותר מדי, כל הסימנים מראים שבקיץ הוא מסיים במדריד... כל שנשאר לו, מעבר למסגרת וחצי שיש לריאל לשחק, זה לתת שואו.... לעשות הצגות מול המצלמה, פוזות, הבעות פנים, תגובות.... בזה אין שני לו.

חבל שלא נראה את ריאל וברצלונה משחקות רק בגמר, יצא מהאף לראות אותם בבית וחוץ... אבל קודם כל, העונה ולנסיה יכולה לעשות את זה מול ריאל.

12. riquelme1 Member

תוכיח לי את זה, אני כמעט בטוח שזרקת את זה סתם מהשרוול, אני בטוח שלראמוס יש יותר ואני בטוח שלפיקה יש פחות.

לגבי היורו, כמובן שטויות והשנאה לפיקה שלא נותנת לך לדבר בצורה אוביקטיביית. סנטרל דל מונדו!

13. Civil Anti Madridista

המשחק אתמול היה לפרוטוקול בלבד ולהחזרת הביטחון של דויד וויה ואלכסיס סאנצ'ז
    הצ'יליאני הזה פשוט מחמיצן סדרתי. אומנם הוא כבש צמד בסופו של דבר, אבל הוא חייב להיות הרבה יותר מרוכז מול השער ולהפסיק להחליק בכל מקום
    ככל שהזמן עובר הדעה שלי לגביו רק מתחזקת. הוא סתם תופס משבצת בעמדה שיש לה כ"כ הרבה אופציות מהספסל.
    ובמקום להתלבט אם לשחרר את וויה, שישחררו אותו ויפתרו את כל הבעיה

למה להסתפק בקלאסיקו אחד אם אפשר לקבל שניים? יהיה תענוג

14. xavi6 Member

http://soccernet.espn.go.com/player/_/id/4...d-pique?cc=4716

http://soccernet.espn.go.com/player/_/id/4...o-ramos?cc=4716

מעונת 08-09 כולל תעשה את ההשוואה.

אף פעם לא טענתי שאני אוהב את פיקה, אבל אני בניגוד אליך זוכר איך הוא נראה ללא פויול-כמו הצל של עצמו, לעומת ראמוס שהוכיח עשרות פעמים שכשהוא עם הגב אל הקיר הוא מתעלה על עצמו ונשאר מס' 1 בהגנה. אני שונא את שניהם כמעט באותה מידה...

15. סדרו קייטע Member

ראמוס ללא ספק כסחן גדול בהרבה מפיקה. מספר האדומים לא בהכרח משקף את זה, מכוון שאדום אתה יכול לקבל גם על דברים אחרים (למשל פאול כאשר אתה השחקן האחרון בהגנה ובספרד אפילו כצהוב שני על נגיעת יד לא מכוונת). אני לא אכתוב שאין בכלל פאולים ברוטליים אצל פיקה, רק שאצל ראמוס אפשר למצוא כאלה כל משחק שני.

מקצועית, בעונה האחרונה לפחות, ראמוס היה ללא ספק טוב יותר. ביורו שניהם היו טובים, אבל גם שם ראמוס היה טוב יותר, מלבד המשחק הראשון.

אני לא חושב שראמוס בהכרח בלם טוב יותר באופן עקרוני, שפיקה נמצא בכושר שלו מלפני שנתיים-שלוש, אבל בעונה שעברה הוא היה פשוט קטסטרופה מהלכת על שתיים. אפקט שאקירה? מי יודע. העובדות הן שעל המגרש הוא היה זוועה.

עם כל זה, כמו חברו פפה, ראמוס הוא פצצת זמן. גם במשחקים טובים שלו, יש לך תמיד תחושה שהוא מרחק שניה שבה הדם לא זורם לראש, מלעשות פעולה חסרת אחריות שתשאיר את הקבוצה שלו בעשרה שחקנים. אצל פיקה הטעויות לא מגיעות ממקום כזה והוא ללא ספק קר רוח בהרבה. מכוון שבנבחרת ראמוס מתנהג בצורה שקולה יותר אפשר לחשוד שזו השפעה של מוריניו, רק שראמוס הוא מהמחנה בחדר ההלבשה שלא מקשיב למוריניו.