Copa Del Rey 2012/13: דרבי מדרידי בגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏18/10/12.

1. xavi6 Member

אדריאן כבש עונה שעברה 19 שערים בכל המסגרות. הוא במגמת עלייה מאז שעזב את דפורטיבו וכיכב בנבחרת עד גיל 21. הוא סוג של זיקית, מתאים את עצמו לכל עמדה והוא שחקן קבוצתי. יש לו צעד ראשון מהיר והוא מאוד זריז. סקורר הוא לא, אולי זה יבוא לו עם השנים.

בקשר לאולייבר טורס, או שאת' תתן לו את המפתחות לאמצע, או שהוא יברח משם. הוא שחקן מדהים וחבל שיחכה המון זמן כמו קמאצ'ו. אני עדיין מחפש את קקו (keko) בנרות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/12
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם אתה מחפש את קקו, סימן שהוא לא מתפתח לשחקן גדול. לעזור לך למצוא את אריסמנדי?

3. xavi6 Member

אצלכם קשה להתפתח לשחקן בינוני. גם בוסקטס היה שחקן בברסה ב' חצי שנה לפני שפתח בבוגרים של ברסה. עד מתי תתכחש לזה שאתם דפוקים בגידול שחקנים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Valencianista Member

עכשיו המשחק שלנו מול יאגוסטרה. בדקה ה 15 גול גדול (ומוזר) של ראמי מ 50 מטר בערך סטייל בקהאם נגד ווימבלדון או אלונסו נגד ניוקאסל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Civil Anti Madridista

כל פעם שאני צופה בשחקנים של בארסה ב? משחקים בקבוצה הבכירה הדעה שלי מתחזקת בקשר לרכישת שחקנים

כרגע אין צורך לרכוש שחקני קישור והתקפה ולבזבז כספים לשווא, צריך להשקיע רק בהגנה
    ההחתמה של אלכס סונג מיותרת כ?כ, ואני משוכנע שגם טיטו יודע את זה.
    ראפיניה ודאולופאו יהפכו עוד שנה-שנתיים לשחקנים לגיטימים לקבוצה הבכירה, ואין לי מושג איך וילאנובה ישלב אותם

ולא הזכרתי את ניימאר שאמור להגיע אחרי המונדיאל בברזיל (עפ?י השמועות לפחות)

6. viValencia Member

אני אישית לא מת על דאלופו ולא רק בגלל שאומרים עליו שהוא שחקן מופרע
    ובעייתי, המשחק שלו נורא עקשני ואגואיסטי עם הראש בקיר לפי מה שראיתי באליפות
    אירופה עד גיל 19, מקווה שזה ישתנה אצלו בהמשך.
    ומה עם ג?ונתן דוס סנטוס? אם הוא לא יקבל הזדמנויות הוא כנראה הולך לשחזר את
    הקריירה של אחיו הגדול.

ואגב שחקני בית
    את השער השלישי היום לולנסיה ב3-1 על יאגוסטרה מבקיע חואן בארנט הקיצוני השמאלי
    מקבוצת המילואים, עוד כישרון גדול שהולך לצאת ממנו משהו, קיבל קצת הזדמנויות העונה
    שבנתיים לפאקו אלקאסר אין אפילו שער אחד העונה בחטאפה, היה טעות להשאיל אותו לקבוצה
    הזאת, היה צריך ללכת לקבוצה שנחשבת פחות טובה כמו סלטה/גראנדה או אפילו לליגה השנייה
    עם דוד סילבה זה עבד מצויין.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/huh.Xxx

7. Valencianista Member

ברנט העונה לא שחקן במסטאייה (קבוצת המילואים) אלא מתאמן ונמצא בסגל של הבוגרת. לפני כמה ימים פורסם שהוא הגיע בהחלטה משותפת עם ההנהלה על כך שהוא יושאל כבר בינואר, צעד שכמובן מתבקש. שחקן טוב, לא יודע אם עילוי כמו שמצפים מפאקו.

הינה הגול של ראמי היום:

הגול אגב שיאגוסטרה הבקיעו היה די באשמתו.

8. xavi6 Member

אל תקשיב לשדרנים בארץ. הם מטומטמים. הוא לא מופרע ולא בעייתי. ראבל מוריסון ששיחק בנוער של מנצ'סטר הוא מופרע ובעייתי. דאולו הוא סה"כ ילד אגואיסט עם המון לחץ על הכתפיים. אם הוא היה מופרע הוא לא היה יושב בשקט על הספסל של ברסה ב' כשבת'אכלס הוא השחקן הכי טוב שם.

9. viValencia Member

ולנסיה מנצחת היום 2-0 באוסאסונה וכנראה מסדרת לעצמה מקום ברבע הגמר
    הכובשים היו דני פארחו(כן, הוא בחיים) ורוברטו סולדאדו, לא ראיתי את המשחק
    אבל זה כבר ניצחון שני ברצף (שלישי אם תחשיבו את ליל) בקדנציית וולורדה-100%
    אז מקווה שזה יחזיר את הקבוצה לדרך חדשה
    השלב הבא- ריאל מדריד.(נחכה עם זה)

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/12
  10. Civil Anti Madridista

הסתיים המשחק בקורדובה, 2:0 מצמד נוסף של ליאו מסי
    אם כל הכבוד לשיא המדובר לא רציתי שהוא ישחק היום. צריכים להכניס לעניינים את וויה ואלכסיס שיחזרו לכבוש
    בסה?כ ההרכב היה חזק, היה עדיף לעלות עם אלכסיס במקום פדרו
    האווירה באיצטדיון היה מרשימה מאוד, משחק גביע טיפוסי עם איצטדיון מפוצץ בקהל

מיורקה ממשיכה להתרסק גם בגביע, סביליה שחטה אותה 5:0 קליל

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון חלק 0:3 על חטאפה עם הרכב כמעט מלא (פלקאו לא שיחק)

12. Civil Anti Madridista

האם גם הערב קסיאס ישאר על הספסל? 22:30 סלטה ויגו בברנבאו עם היתרון 2:1 מהמשחק הראשון

13. Raulito Madridista

במשחק הזוועתון בבלאידוס מול סלטה(זוועתון אחד מיני רבים העונה) גנבנו את הגול בזכות כריסטיאנו וזה אמור לעשות את העבודה הרבה יותר קלה הערב. אני מאוד מאוכזב אם לא נעבור הלאה, צריך בסה"כ 1:0 קטן(ברור שנספוג, אבל ברור שאפשר לנצח היום 3:1) ומדובר במשחק בברנבאו ואני כן ראיתי ניצוצות של דברים טובים מול סוסיאדד, היינו טובים גם בעשרה שחקנים ואין להמעיט בערך העניין. האמת שאין לנו קבוצה השנה שמסוגלת לזכות בצ'מפיונס וכדי לסיים את העונה הזו עם טעם של החמצה אבל עוד עם כבוד צריך לחקות את בארסה מהעונה שעברה ולזכות גם בגביע וגם בסופר-קופה שכבר יש לנו.

חשוב לציין שגם בשנים עברו שהמפעל היה מבחינת ריאל מדריד כמו גביע הטוטו - הייתי מייחס לו חשיבות רבה. אני זוכר הפסד מביך 4:0 למאיורקה, שני הפסדים בגמר הגביע לסראגוסה העולה החדשה וללה-קורוניה בחגיגות המאה להיווסדות המועדון ב-6/3/2002 ועוד המון ביזיונות. גם המארקה(איפה הקרדיט שמגיע לי, חצופים) התייחסו לכישלונות של ריאל מדריד בגביע ולרמונטודות בכללי. המצב לא מזהיר.

ועכשיו קצת כדורגל: רוצה לראות את ריאל עולה בטירוף. קסיאס יפתח בשער, ראמוס אמור לארגן את העניינים בהגנה וגם את ואראן לא נחתוך בגלל משחק אחד, אוזיל משתפר, כריסטיאנו בהרכב ודי-מאריה - קח את הצ'אנס בשתי ידיים! האללה מדריד!

14. Civil Anti Madridista

כנראה שהפריבילגיה לתת לשוער המשנה לפתוח במשחקי הגביע קיבלה אישור ממוריניו

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם גול גנוב מופיע כגול בסטט' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

ועכשיו תשואות מכל הקהל בחילוף, גראנדה סוקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/13