Copa Del Rey 2009-10::סביליה ואתלטיקו בגמר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י RubberSoul, ‏20/9/09.

1. RubberSoul Member

רגע לפני שמחזיקת הגביע, ברצלונה, ושאר קבוצות הליגה הראשונה מגיעות לגביע המלך, העונה כבר נפתחה מזמן.

הסיבובים המוקדמים כרגיל שוחקו במשחק אחד בלבד,כאשר ההגרלה מגרילה משחקים ויוצא שקבוצות מסוימות מקבלות כרטיס אוטומטי לשלב הבא(בעזרת ההגרלה).
    הסיבוב הראשון הפגיש קבוצות שהשיגו את הכרטיס לגביע ע"י מיקום גבוה בעונת 2008-09.
    24 הקבוצות מהליגה השלישית ו18 אלופות הליגה הרביעית.

בסיבוב השני כבר הצטרפו קבוצות הסגונדה.
    מקבוצות הליגה השנייה שהודחו,אפשר למצוא את ריאל אוניון,חימנסטיק,סוסידאד,בטיס,אלבסטה,קסטיון,לבאנטה,קאדיס,אלצ'ה ונומאנסיה,כשכולן הודחו ע"י קבוצות אחרות מהליגה השנייה.

בסיבוב השלישי,שיהיה הסיבוב האחרון לפני הצטרפותן של קבוצות הפרימיירה,ישוחקו 11 משחקים בין 22 קבוצות.
    ריאל מורסיה קיבלה את ה"פטור" מהסיבוב הזה והיא תצטרף לשאר קבוצות הליגה הראשונה.

משחקי הסיבוב שיערך ב7 באוקטובר:
    אתלטיקו סיודאד - פולי אחידו
    קורדובה - ראיו וייקאנו
    ג'ירונה - סלטה ויגו
    הרקולס - אואסקה
    לאגון אונאק - אלקורקון
    מארבייה - אליקנטה
    מרידה - אלקויאנו
    אונטינייט - קולטורל לאונסה
    פוארטויאנו - סנט אנדראו
    רקראטיבו - לאס פאלמאס
    סלמאנקה - קרטחנה

הסיבוב הרביעי יפגיש את 12 העולות מסיבובי המוקדמות יחד עם 20 קבוצות הפרימיירה.

2. RubberSoul Member

הושלמה תמונת הסיבוב הראשון של הגביע הספרדי.
    אתמול שוחקו משחקי סיבוב המוקדמות השלישי.
    6 קבוצות מהליגה השנייה עלו לשלב הראשון(הדיחו 5 קבוצות סגונדה אחרות ועוד מורסיה שקיבלה פטור מהשלב ע"י ההגרלה),6 קבוצות מהליגה השלישית(הדיחו 5 קבוצות סגונדה B וקבוצת טרסרה[4] אחת).

כל הקבוצות האלה יצטרפו ל20 קבוצות הליגה הראשונה.

סיכום המשחקים:
    לוגאן אנוק[4] 1 - 2 אלקורקון[3]
    פוארטויאנו[3] 2 - 1 סנט אנדראו[3]
    סלמאנקה[2] 2 - 0 קארטחנה[2]
    ג'ירונה[2] 1 - 3 סלטה ויגו[2]
    הרקולס[2] 2 - 0 אואסקה[2]
    מרידה[3] 1 - 3 אלקויאנו[3]
    רקראטיבו[2] 2 - 1 לאס פלמאס[2]
    מארבייה[3] 2 - 1 אליקנטה[3]
    קורדובה[2] 0 - 1 ראיו וייקאנו[2]
    אתלטיקו סיודאד[3] 0{5} - 0{4} פולי אחידו[3] - פנדלים
    אונטינייט[3] 0{3} - 0{5} קולטורל לאונסה[3] - פנדלים

ההגרלה של השלב הבא תיערך ביום שישי בשעה 13:00.
    כדאי שתעקבו,אלה הקבוצות שככל הנראה יפגשו עם הקבוצות שלכם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/09
  3. RubberSoul Member

תוצאות הגרלת הסיבוב הראשון(משחק ראשון 28 באוקטובר,גומלין 10 בנובמבר):
    אלקורקון - ריאל מדריד
    קולטורל לאונסה - ברצלונה
    מארבייה - אתלטיקו מדריד
    אתלטיקו סיודאד - סביליה
    אלקויאנו - ולנסיה
    פוארטויאנו - ויאריאל
    ראיו וייקאנו - אתלטיק בילבאו
    הרקולס - אלמריה
    סלמאנקה - ראסינג סנטאנדר
    סלטה ויגו - טנריפה
    רקראטיבו הואלבה - ספורטינג חיחון
    ריאל מורסיה - דפורטיבו לה קורוניה
    חרז - אוססונה
    ויאדוליד - מאיורקה
    סראגוסה - מלאגה
    חטאפה - אספניול

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על המידע .... 4 משחקים בין קבוצות הליגה הראשונה, סראגוסה-מלאגה נראה לי הכי מעניין מבין המשחקים... ואני לא מכיר את מראייבה מקווה שלא יהיו ההפתעה השנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

5. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

במידה וראית את המשחק האם התרשמת משוער לאס פלמאס פביאן אסמאן ? כמו כן האם יש לו אשמה בשערים ? וכמובן מה מצב הקבוצה (ושלו אישית) בליגה ?

6. Raulito Madridista

זה כל-כך לא חשוב את מי ריאל מדריד תקבל...גם ככה אנחנו נעלה עם ההרכב השני(לא רע כל-כך - גראנרו, דרנטה, מצלדר, גאראי, דיארה, ואן דר וארט ואחד משלושת החלוצים[ראול, היגואין או בנזמה]) ונודח על ידי קבוצה מסכנה מהליגות הנמוכות, כמו הביזיון אשתקד נגד ריאל אוניון(ההתלהבות על השלושער של ראול פשוט פגה). ואם בכל-זאת נגיע לגמר, אז נפסיד בו, כמו לסראגוסה העולה החדשה בעונת 04\2003. אם לא זכינו בגביע כשהגמר נערך בברנבאו, בידיוק בחגיגות המאה להיווסדות המועדון(הפסד 2-1 ללה קורוניה בעונת 02\2001, במשחק רע מאוד שלנו), אז אני בספק מתי זה כן יקרה. אני כבר התרגלתי שמראש מוותרים על הגביע. הספירה תימשך.

בשנה שעברה הגיעו קבוצות חזקות מאוד לרבע הגמר - היה דו-קרב מצויין בין וולנסיה לסביליה, כמובן שגם ברצלונה הייתה ואפילו אתלטיק בילבאו, שאני מאחל לה ששוב תגיע לשלבים הגבוהים(אי-אפשר לשכוח את ההצגה נגד סביליה בסאן ממס שלוותה בתצוגת תכלית של האוהדים, שגם בגמר בו הקבוצה לא היוותה פקטור מול ברצלונה, לא הפסיקו לעודד וזכו למחמאות בכל ספרד). נקווה שגם העונה לא יהיו יותר מידי הפתעות - אני זוכר שאשתקד ויאריאל התבזתה במפעל כשהובסה על ידי קבוצה מהליגות הנמוכות

7. RubberSoul Member

למרות שרציתי לראות איזה משחק גביע,לא יצא לי לראות את המשחק.
    -----------
    השנה אני תופס מהרקולס הרבה,קבוצה שהתחזקה הרבה בקיץ.
    אני מקווה לראות אותם בשלבים גבוהים או לפחות מבקרת בקאמפ נואו.
    שנה הבאה אני מקווה לראות אותם בפרימיירה.

8. REAL MADRID Member

במבט על ההגרלה תפס את עניי משהו שלא תיארנו לעצמנו שנראה.

אם וכאשר ריאל מדריד וברצלונה תעבור את היריבות שלהן בסיבוב הנוכחי הן תפגשנה בשמינית הגמר. בכלל, אם הפייבוריטיות בסיבוב הזה יעשו את שלהן וימשיכו לשמינית, נזכה לראות את המשחקים הבאים:

ריאל מדריד - ברצלונה
    אתלטיקו מדריד - סביליה
    ולנסיה - ויאריאל

בהמשך ההגרלה המנצחת מהמשחק בין ריאל לברצלונה תפגוש את המנצחת בין אתלטיקו לולנסיה. הסיכויים שנזכה לראות גמר גביע בין שתי קבוצות צמרת לא קיימים. הקבוצה הבכירה ביותר שנמצאת בצד השני של ההגרלה היא אספניול או דפורטיבו.

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80%9310_Copa_del_Rey

9. Raulito Madridista

http://img199.imageshack.us/img199/7299/250pxcopadelreydefc3bat.Xxx

הגביע הספרדי חוזר מחר.

ריאל מדריד מתארחת אצל אלקורון(23:00) מהליגה השלישית ובסגל השחקנים ישנה הפתעה: רוד ואן ניסטלרוי נכלל ברשימת המוזמנים אחרי שהתאמן בשבוע האחרון עם כל שאר השחקנים באופן מלא. גם קארים בנזמה חוזר, והוא אף צפוי לפתוח בהרכב, שיכלול גם את גוטי, דיארה, גאגו ומצלדר. היגואין עדיין לא חוזר לסגל, וגם פפה שסיים את המשחק נגד גיחון עם פציעה קלה. לאס טרם שב מצרפת וגם קסיאס, ראמוס, קאקא ואלונסו מקבלים מנוחה מפלגריני לקראת המשחק, ולמרות זאת אף שחקן מקבוצת המילואים לא זומן. בשנה שעברה הודחה ריאל כבר בשלב הראשון של גביע המלך על ידי ריאל אוניון מהליגה השלישית, כך שבקבוצה ישמחו להימנע מפדיחה נוספת. "אני מאוד מתרגש לקראת המשחק בגביע המלך. הקבוצה רוצה השנה להצליח בכל המסגרות ולי מבחינה אישית המשחק חשוב כי אני ממעט לפתוח בהרכב", אמר השוער דודק לקראת המשחק.

הסגל המלא:
    דודק, אדאן;
    ארבלואה, מרסלו, אלביול, גאראי, מצלדר;
    דיארה, גאגו, גוטי, דרנטה, ואן דר וארט, גראנרו;
    ראול, בנזמה, ואן ניסטלרוי, אקוניה;

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2009/10/26/futbol/copa_rey/1256587690_0.Xxx

אתלטיקו מדריד תתארח אצל מארבלה(21:00) במשחק הבכורה של קיקה פלורס על הקווים, כאשר במשחק נגד מאיורקה עוזר המאמן, דניה, היה זה שניהל את המשחק. נראה שאתלטיקו תעלה את ההרכב החזק ביותר שלה, פרט לדייגו פורלהאן, שזכה היום בפרס בטקס מיוחד שאירגן המארקה, וקיבל בלי קשר לכך שחרור מהמשחק. אי-לכך, מקסי רודריגז יחזור להרכב, כמו גם השוער הראשון סרחיו אסנחו. פראה ייעדר גם הוא בשל פציעה, ואותו יחליף אויפאלושי. חואניטו מקבל צ'אנס בהרכב במקום דומינגז שלא סיפק את הסחורה. "חייבים לנצל את האיכות של השחקנים", אמר קיקה במסיבת העיתונאים. "אנחנו רוצים לצאת לתקופה חדשה וניקח את המשחק ברצינות רבה. השחקנים חסרי ביטחון כרגע ונבנה את זה לאט לאט".

סביליה מתארחת אצל אתלטיקו סידד(21:00), הקבוצה ממורסיה המשחקת בליגה השנייה(אשתקד סיימה הקבוצה במקום השמיני). פרט לפאלופ הפצוע(חאבי וארס היה אמור לפתוח בהרכב גם ככה ועל הספסל יהיה השוער השלישי), גם קאנוטה ואדריאנו לא בסגל, וגם אקוסטה ופאזיו הפחות משמעותיים. דייגו קאפל מקבל צ'אנס בהרכב הפותח בעמדת הקשר השמאלי, וגם קונה, ששיחק עד עכשיו רק 120 דקות בליגה, פותח בהרכב, לצידו של לואיס פביאנו בחוד ההתקפה. חסוס נאבאס, השחקן ששיחק הכי הרבה דקות ליגה במדי סביליה עד עכשיו, על הספסל כמובן, כמו גם רנאטו, סקילאצ'י ונאבארו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/09
  10. riquelme1 Member

דוימיגס לא סיפק את הסחורה? הבל םהכי טוב של אתלטיקו כרגע מלבד אופה.

11. Engel Del Madrid Member

למישו יש לינקים למשחק של ריאל נגד אלפופקורן האלה ?

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל מדריד אחרי מחצית אחת חוטפת שלושה שערים מקבוצת ליגת המשנה !!! וזה לא עם איזה הרכב קאסטיליה כזה או אחר , הרכב על טהרת הסגל של הקבוצה הראשונה !!

דודק;
    דרנתה, אלביול, מצלדר, ארבלואה;
    ואן דר וארט, גוטי, דיארה, גרנרו;
    ראול, בנזמה.

שידור :
    http://www.iraqgoals.net/ch2.html

13. tu-vieja Member

דרנטה כל כך גרוע זה לא יאמן

14. riquelme1 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

15. REAL MADRID Member

התוצאה כלל לא מפתיעה עבורי. מבחינתי העובדה שריאל עולה עם הרכב שכזה ובכלל מגיעה למשחק עם סגל כזה הוא היא ביזיון. ראול כבר בקושי עומד על הרגליים מרוב עומס, כנ"ל לגבי גראנרו. כל השחקנים נראים כאילו העירו אותם מהשנה. אני רגיל שאין תיאום בין השחקנים, אבל ראיתי במחצית הזאת יותר מסירות לשחקני היריב.

הרביעייה האחורית פשוט לא קיימת וכך גם הקישור האחורי. הרכב של שחקני קסטיליה שיאפשר לשחקנים כמו ראול, גראנרו ואלביול לנוח קצת היה עושה את העבודה הרבה יותר טוב. המחצית השנייה מתחילה עוד רגע והתקווה שלי היא אחת - לראות את רוד משחק.

המשחק הזה הוא בדיחה, אם שחקני ריאל לא שמים עליו זין כנראה שגם אני צריך לנהוג כך.