COPA DEL REY נוסע למדריד !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏22/9/10.

1. xavi6 Member

גם מרפק לפרצוף הוא רק כואב, לא פוצע ולא משבית, אז זה אומר שמותר לדפוק מרפקים על ימין ושמאל? ומה עם אגרוף לבטן? גם הוא לא פוצע או משבית, רק כואב. וגם לא מי יודע מה. אור אתה מפתיע אותי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/11
  2. Zizou10 Member

יש הבדל בין דברים ברורים לעין כמו מרפק של שחקן, או אגרוף לבטן של שחקן לבין דריכה ספק מכוונת על שחקן, שהשחקן שדרכו עליו מתנהג כמתחזה מגעיל שבעצם הדריכה לא מצדיקה תגובה שכזאת

אתה באמת משווה נגיחה סטייל זידאן- מטארצי (ימח שמו) לבין דריכה(ושוב אני מדבר ספציפית על הדריכה הנוכחית)? אם כן, איך אומר נומה אוהד בית''ר, שיבושם לך.

3. RubberSoul Member

ראמוס וארבלואה ב'תיאום מושלם' הקימו את וייה ביחד כדי שיראה כאילו שהוא התחזה. ברור שוייה יוכל לעמוד, זה לא אומר שזה לא כואב רצח. זה שהוא עמד לא אומר כלום, רצית שהוא יהיה נכה כדי להוכיח פציעה?

4. Zizou10 Member

לא, רציתי שהוא יעמוד בלי שיקימו אותו ויתנהג כמו שחקן ולא כמי שמנסה לעורר פרוקבציה. וזה בדיוק מה שקרה אח''כ עם כל השחקנים. מה שהיה המזל הוא שהשופט נמנע מכמה צהובים בכל מה שהתחולל שם, ובצדק.

5. 亚历山大帕托 Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/4/11
  6. Muurad Member

הדריכה הייתה בכוונה גם לדעתי - אבל גם וויאה שחקן לא קטן שרק ניסה להוציא את ארבלואה באדום(שאם השופט היה רואה באמת היה מגיע לו לדעתי).

אף אחד לא אומר שלא כאב לו, אבל מי שאומר שוויאה לא ניסה לעורר פרובוקציה ולהוציא את ארבלואה באדום הוזה.

7. xavi6 Member

בטח שהוא יערער פרובוקציות דרכו עליו! מה אתם באמת באים אליו בהאשמות? אפילו שדורכים אלינו אסור לשחקנינו לעשות פרובוקציות, אז מתי כן? רק ששוברים לנו רגל? אני בטוח שאם זה היה להפך או מקבוצה אחרת לא הייתם מזמרים אחרת לגמרי.

8. Muurad Member

אני חושב שהראתי שאין לי פה אג'נדה, אני מדבר על מה שהעיניים שלי רואות לא משנה איזה קבוצה אני אוהד.

הדרך שבה וייאה התפתל והתנהג לאחר המעשה הייתה מוגזמת מוקצנת ומיותרת, וזו הכוונה בדברים שלי, והייתי אומר אחרת גם אם זה היה הפוך וקורה לשחקן ריאל.