Copa America 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏24/6/07.

1. Dimitar Berbatov Member

ידעתי שפרו נבחרת נהדרת ושהיא הולכת להיות ההפתעה של הקופה, אבל לא חשבתי בחיים שהיא תביס את אורוגוואי שהיא אחת הפייבוריטיות לזכייה שלי. מה שהפתיע אותי במשחק של פרו היתה ההגנה הנהדרת שלה. בעיקר רודריגז שהיה מצוין ועצר את פורלאן שהיה פשוט על הפנים. עוד שחקן שנורא הפתיע אותי הוא פדרו גארסיה שעד הפציעה הקטנה היה מצוין והרבה לאיים על השער ולהכניס כדורי עומק מסוכנים. דווקא השחקן שסימנתי בפרו לפני הטורניר, פארפן, לא היה במיטבו אבל בכזה יום של גררו "חסרונו" לא הורגש.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לפרו על משחק נהדר.

לא מסכים איתך. אסטויינוף היה השחקן הטוב ביותר של אורוגוואי והיה היחיד שבאמת ניסה לאיים על השער למרות שלפעמים איבד כדורים. על סמך מה אתה אומר שאין לו את היכולות הטכניות כדי להיות קשר ימני שיוביל את אורוגוואי? אסטויינוף הוא האחרון באורגוואי שצריך לבוא עליו בטענות. נכון שלפעמים הוא איבד לא מעט כדורים אבל הוא נתן משחק טוב ומה לעשות שכל הכדורים הלכו עליו כששמרו עליו 2 שחקנים, אז אין פלא שהוא איבד אינספור כדורים.

2. Engel Del Madrid Member

אסטוינוף אומנם מהיר , אבל הישועה בהחלט לא תבוא ממנו ..
    רק 2 התקפות מסוכנות באו ממנו , ואה , בעיטה פוקסיונרית לגמרי מ30 מטר .
    כל כדור שהגיע אליו הוא איבד . בכלל כל המשחק של אורוגואי לא היה מאורגן , 2 בלמים רצים לחלוץ אחד , מגן אחד בקיבינמט (דיוגו) ומגן שני מחפש את עצמו ליד הקוון (גודאי) .. ובכלל כל הדיבורים האלה על ההגנה החלשה ובינתיים לוגאנו וגרסיה עשו עבודה מעולה למרות שהם לא יכלו לבדם נגד פרפאן , גררו ומריניו .

את הכדור צריך להוביל קאנוביו , ולא אסטוינוף שלא עשה כלום במשחק !!
    אבל כרגע זה נראה כאילו הנבחרת עדיין צריכה איזה דבק כמו רקובה שידביק אותם יחדיו ואז הם יתחברו לנבחרת האימתנית שהם על הנייר ...

3. Dr. Recoba Member

החסרון של רקובה זעק לשמיים. מי שראה את המשחק של אורוגוואי נגד אוסטרליה בחודש שעבר יודע על מה בדיוק אני מדבר.

אוסטרליה - אורוגוואי לפני כחודש

רקובה היה הדבק והמנוע של אורוגוואי, הוא זה שבישל לפורלאן את השער וגם כבש. האמת, לא חשבתי שאורוגוואי תראה ככה בגלל החסרון של רקובה, אבל כנראה שהוא חשוב לנבחרת יותר ממה שחשבתי.

גם מול אוסטרליה פורלאן לא היה להיט גדול, השער שלו נרשם כל כולו על רקובה. פורלאן חייב לשפר את היכולת שלו במשחק מול בוליביה, אורוגוואי זקוקה לו.

יאללה, נקווה לראות את צ'יניטו חוזר למשחק מול בוליביה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

4. Dimitar Berbatov Member

מסכים שהוא לא השחקן שיוביל את אורגוואי קדימה, אבל הוא בהחלט שחקן טוב ומהיר מאוד שצריך קצת להתבגר.
    החסרון של רקובה בחלט הבלט למרות שהמחליף שלו, ויסנטה סאנצ'ז, היה לא רע בכלל. היה חסר את המנהיג, שיתן את המסירה החכמה, שיפרוץ מהאגף.
    ולגבי קאנוביו, מסכים ב-100%, שחקן נהדר שיכול לנווט את המשחק של אורגוואי, להכניס את הכדורים לפורלאן ולהניע את המשחק של אורגוואי. אני בטוח שאם לא הפציעה שלו התוצאה היתה אחרת.

5. Dr. Recoba Member

המחליף של רקובה היה אסטויהאנוף. אסטויהאנוף ניסה וניסה והיה בכלל לא רע, אבל הוא לא זה שיוביל את אורוגוואי, אין לו את מה שיש לרקובה.

אני באופן אישי התרשמתי מויסנטה סאנצ'ז, יש לבחור כישרון.

6. itzik zohar #20 Member

יש למישהו הרכב של המשחק של ברזיל - מקסיקו להיום?
    דונגה באמת הולך לפתוח עם חלוץ בודד במערך הברזילאי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. Spanish Weapon Member

Brazil
    Helton; Maicon, Juan, Alex, Gilberto; Mineiro, Gilberto Silva, Elano, Diego, Robinho; Vagner Love

Mexico
    Oswaldo Sanchez; Jonny Magalion, Rafael Marquez, Francisco Javier Rodriguez, Jose Antonio Castro; Andres Guardado, Jaime Lozano, Alberto Medina, Gerardo Torrado; Nery Castillo, Omar Bravo

מהאתר Goal

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/07
  8. Ofek7 Member

ראיתי את המשחק בין אורוגוואי לפרו, נרדמתי במשחק של ונצואלה...
    פרו נבחרת מדהימה, איזה שחקנים: אלברטו רודריגז "אל מודו", מנדוסה, פאולו גררו, סנטה קרוז שלא היה ממש במיטבו אתמול, ג'פרסון פארפאן ובמיוחד הרשים אותי חואן קרלוס מאריניו שכבש את השער היפה במשחק איזה בעיטה לפינה הקרובה...
    השער השלישי היה שער גאוני עם שיתוף פעולה מדהים בין מנדוסה לגאררו, דאבל פס יפהפה שכולל מסירה גאונית של מנדוסה לגאררו שלא נותר לו אלא לשים את המסמר השלישי והאחרון ברשת של אורוגוואי... אם מנדוסה יגיע לבית"ר בסופו של דבר הם יהנו ממנו מאוד...

9. Landon Donovan Member

פרו לא נבחרת מדהימה. מאיפה הבאת את זה? היא נבחרת בינונית-מינוס שתפסה יום טוב וניצחה את אורוגוואי, נבחרת בינונית שתפסה יום רע. זה הכל.
    השחקן היחיד שלהם שאני מעריך הוא קלאודיו פיזארו (לא הזכרת אותו ברשימה שלך, אגב...), הוא באמת שחקן טוב. לעומתו, אף אחד מהשחקנים שהזכרת לא מתעלה מעל הבינוניות הכללית של הפרואנים, מלבד פרפאן, שקשה לשפוט האם הוא באמת חלוץ ברמה, מכיוון שהוא משחק בליגה ההולנדית.
    אלברטו רודריגז הוא שחקן בינוני שמשחק בקבוצה חלשה בליגה הפורטוגזית. מנדוזה גרוע, גררו חלש, ומארינו עדיין משחק בליגה הפרואנית, מה שלא מעיד עליו באופן חיובי.
    סנטה קרוז, את האמת, הוא שחקן לא רע בכלל. לרע המזל, הוא לא פרואני...
    פרו יגיעו לרבע גמר, הם בבית הכי חלש בטורניר, אבל אני לא רואה איך הם עוברים יותר מזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/6/07
  10. itzik zohar #20 Member

פרו לטעמי נבחרת לא רעה בכלל שגם עקבתי אחריה בטורניר הקודם והיא הרשימה אותי לטובה. גרארו שחקן טוב ואתה טועה, פיזארו באמת מצוין, מנדוזה לא גרוע הוא שחקן לא רע בכלל, פארפן חלוץ גדול ורודריגז שחקן שהרשים מאוד אבל האמת אני לא ממש יודע עליו פרטים. יש לה חוד פשוט מטורף, והיא גם מציגה כדורגל יפה מאוד.

11. Landon Donovan Member

פארפן הוא לא חלוץ גדול. תיירי אנרי חלוץ גדול. דידייה דרוגבה חלוץ גדול. פארפן חלוץ לא רע.אני לא חושב שאוהדי האמבורג יסכימו איתך בקשר לגררו. ומתי ראית את מנדוזה משחק? או שאתה שופט אותו, כמו את רודריגז, על סמך משחק בודד?

מה בדיוק הרשים אותך בפרו של הטורניר הקודם? האם זה היה התיקו עם בוליביה? היה להם נצחון אחד בטורניר בלבד, למרות שהם אירחו אותו והיה להם את תמיכת הקהל. והניצחון היה על ונצואלה. אני לא הייתי קורא לזה מרשים.

12. itzik zohar #20 Member

אהבתי לראות את הכדורגל שלהם, אני בכלל לא מתייחס לתוצאות. ואני מכיר את מנדוזה ויודע טוב מי זה, הוא חלוץ טוב. חלוץ גרוע זה משה ביטון.

13. Landon Donovan Member

אז אני יכול להניח שמבחינתך לואיס פאביאנו ומקסי לופז הם גם חלוצים טובים?

14. itzik zohar #20 Member

לא
    אז מבחינתך הם חלוצים גרועים? הכל יחסי בן אדם

15. Landon Donovan Member

ברור שהכל יחסי. זה שמנדוזה הוא שחקן טוב יחסית לפרו, לא אומר עליו כלום, אלא מעיד על הרמה של נבחרת פרו. הוא משחק באוקראינה, עד כמה שאני זוכר, וזה מעיד עליו יותר מהכל.

וכן, לואיס פאביאנו ומקסי לופז הם חלוצים גרועים, אם בכלל אפשר לקרוא להם חלוצים.