CL 2010: אינטר ובארסה יחד. מילאן וריאל יחדיו.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏21/6/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרטה פראג מובילה כבר 2:0 ועכשיו סיסה בועט פנדל שלומיאלי ומחטיא אותו. פאו בצרות, ספרטה משחקת נהדר.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד הצ'כים כי נדמה לי שיוון והולנד מאד קרובות אחת לשנייה בדרוג של אופ"א. אני יודע מנסיון אישי שהקבוצות הצ'כיות נורא מעצבנות (אייאקס הפסידה לפני שנתיים במוקדמות ליגת האלופות לפראג השנייה, סלביה)

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/09
  3. cazzo Il Capocuoco

שידור ישיר בTRT1 של המשחק בבריסל: אנדרלכט מארחת את סיבאספור.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר טימור קצבאיה ידריך את אולימפיאקוס במשחקו הראשון כמאמן הקבוצה.

היוונים אוהבים לקחת מאמנים שמנצחים אותם או יריבות מרות שלהם...

אולימפיאקוס לקחה את קצבאיה שעשה מהם קבב במשחקים עם אנורתוזיס וגם ניצח את פאו

פאנאתנייקוס לקחה את שומי אחרי שהוא עשה מאולימפיאקוס קצוץ, ומה קיבלו בחזרה? דאבל.

אגב למי שלא זוכר בשנה שעברה ספרטה פראג שיחקה בסיבוב המוקדסמות השלישי (האחרון) מול פאנאתנייקוס שהדיחה אותה. הנקמה היום?

5. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

0-2 גם לאנדרלכט, על סיבאספור, המשחק בבלגיה לא כמו שרשמתי.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

0:3.

סיוואספור לא תהיה בצ'מפיונ, בלילי ידע למה הוא עוזב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

סאלפינגידיס מחזיר את פאו למשחק, 1:2 דקה 67

7. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

עכשיו הגלגל התאפך לחלוטין.
    התוצאה הזאת לא תספיק לספרטה פראג לגומלין ביוון, שם אני לא מאמין שיוציאו אפילו תיקו.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאת סיום בפראג, 3-1
    הצ'כים הצליחו בסוף עוד לכבוש, אבל את האמת? 2-0 היה יותר טוב...ברגע שקבוצה כובשת בחוץ תמיד צריכים להזהר. היוונים צריכים עכשיו 2-0 בשביל לעלות, לפני זה התוצאה הזאת היתה רק מספיקה להארכה. בכל מקרה ממה שראיתי במחצית השנייה הפרש שני השערים מבחינתי צודק.

מפתיע אותי תוצאת הביניים בבלגיה. הקבוצות הבלגיות בשנים האחרונות לא ממש משיגות תוצאות מבריקות. המשחק עוד לא נגמר, אבל בנתיים זה נראה טוב מאד לאנדרלכט.

9. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

0-4 לבלגים, הצגה גדולה לפי מה שהבנתי.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

5-0 בסוף לאנדרלכט. לדעתי אחד הנצחונות הבאמת יותר מרשימים של השנים האחרונות בכדורגל הבלגי.
    אני ממש מופתע מהתוצאה הזו.

11. Ariel Member

היה כואב לי לראות את ההופעה העלובה של סיוואספור. אנדרלכט לחלוטין לא כזו גדולה, אלא יכולת חלשה של הטורקים הפכה אותה לכזו.

נורות האזהרה היו צריכים להידלק אחרי מחנה האימונים הכושל של סיוואס בהולנד- הקבוצה חטפה תבוסות על ימין ועל משמאל ממועדוני דרג שני בהולנד, ומישהו היה חיב להרעיד את המערכת במקום לתת לתבוסות הללו חשיבות של משחקי הרצה.

לא היה לי ספק שסיוואספור תרד מנוצחת מבלגיה, אך קיוויתי שזה יהיה בהפרש של גג שני שערים. מגרשה הביתי של סיוואספור- ה"4 באלול" הוא אחד המגרשים הביתיים שיש, כיאה למגרש בטורקיה. לצערי ב0:5 הסיפור גמור ובסיוואספור צריכים להתחיל לאסוף את השברים ולהתחיל להתכונן למשחקי הליגה שנפתחים בעוד כשבועיים- אחרת אירופה לא תהיה הנקודה השחורה היחידה שתיחרט בזיכרון מהעונה הזו.

12. Spanish Weapon Member

אני לא ממעיט בנצחון של אנדרלכט,אבל בניגוד למה שרבים חושבים סיווספור דוקוא נחלשה ביחס
    לשנה שעברה וגם הגיע למשחק אתמול בבלגיה בלי 2-3 שחקני מפתח (השמות לא זכורים לי)
    תוסיפו לכל זה את העובדה שלסיוואס אין ממש ניסיון אירופי עשיר (בטח שלא ביחס לאנדרלכט) ותקבלו
    שהתוצאה מאוד לא מפתיעה.

היום יהיו כמה משחקים מאוד מעניינים כשלדעתי ההפתעה הגדולה תגיע מכיוון קופנהגן כשפ.צ המקומית
    תארח את סטאבק הנורווגית,נדמה לי שפ.צ מקבלת יותר מדי הערכה לקראת המפגש הזה ביחס למה שהיא
    באמת שווה.

גם באי השכן, קפריסין, ייערך בGSP משחק מעניין בין אפואל ניקוסיה לבין פרטיזן בלגרד. אגב,נצחון
    במפגש כולו של אפואל ניקוסיה מבטיח למכבי חיפה דירוג בשלב הבא (קריטי ביותר) במידה ותעבור
    את אקטובה.

13. ertyo Member

לא רק נצחון של אפואל ניקוסיה יכול להבטיח למכבי חיפה להיות מדורגת בשלב הבא, אלא גם כמו שאמרת אם סטאבק תנצח את קופנהאגן.
    בקיצור הדחה של אחת מה5 אולימפיאקוס,סלביה פראג, לבסקי{אין סיכוי}קופנהאגן או פרטיזן יבטיח למכבי חיפה להיות מדורגת בפלייאוף.
    כל אוהדי מכבי חיפה אוהדים היום את סטאבק, סלובן בראטיסלבה, שריף טיראספול ואפואל ניקוסיה, צריך לקוות שלפחות אחת מהן תעשה היום תוצאה מבטיחה מבחינתה לקראת הגומלין בשבוע הבא.

14. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

הפתעה ראשונה הערב כבר הולכת להירשם כשונטספילס הלטבית מובילה 0-1 על ב.א.ט. בוריסוב הבלארוסית בדקה ה80

15. SeRgInHo Member

לא הייתי קורה לזה הפתעה. אם בוריסוב לא הייתה עושה הבלחה בעונה שעברה, היית גם סופר את ונטספילס כפייבוריטית במשחק הזה.