Champions League - ליברפול מגיעה לברנבאו, יובה מחפשת נקמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏4/11/14.

1. Mellow29 Kopite

לגבי סטרלינג- יש לי כמה סימני שאלה בנוגע ליכולת שלו ועניין העייפות (או "העייפות"). בעייני הרבה מאוד אוהדים עושים לו הנחות על יכולת חלשה ואומרים שזה בגלל שהוא עייף. אולי זה נכון והם צודקים, ואולי זה פשוט כי הוא שחקן צעיר, לא יציב ובסך הכל לא הוורלד-קלאס שכבר הפכו אותו? השורה התחתונה היא שהוא לא נראה טוב מאז ספטמבר בערך, מאז שקיבל מנוחה במשחק ליגה נגד אסטון וילה ואז קרע את עצמו 120 דק' במשחק גביע ליגה זניח נגד מידלסבורו.
    גם מרקוביץ' נראה לא טוב, אבל אם יש הזדמנות לנסות להכניס אותו לעניינים, למה לא? אני מעדיף שיתן עוד הופעה אנמית בברנבאו מאשר נגד צ'לסי.

לגבי ג'רארד ובאלוטלי, זה גם שני שחקנים שיכולים לקבל קצת מנוחה.

אני לא אוהב את ההצבה של לוקאס במקום הנדרסון, הייתי מעדיף את אלן לצד אמרה בקישור האחורי והנדו כקשר הקדמי יותר. זו התלונה העיקרית שלי. מעבר לכך? עוד החלטה לא פשוטה של רודג'רס, הוא מן הסתם יבחן לפי התוצאות (גם כאן ובעיקר נגד צ'לסי בשבת).

2. oranfu Member

לוקאס עלוב, לגמרי ברמה של פולסן.

אלן...
    כמו אוהד שזכה בהגרלה וקיבל חוזה בליברפול. נחמד, משתדל אבל אין לי מושג מה הוא אמור לתת לנו.

חוץ מהגול, כל המצבים של ריאל הם הודות להגנה שלנו. התקפית ברור שאין לנו כלום.
    ממרקוביץ' אני מאוד מאוד קרוב להתייאש לגמרי. נראה כמו בלוף עצום.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתחיל לכתוב שזה פשוט מביש אם יובה עוד פעם לא מנצחת משחק כזה ויורנטה משווה, אני ממשיך לכתוב ופוגבה עושה 3-2. מקווה מאוד שהם לא יפשלו בדקות האחרונות כמו בשנה שעברה.

4. StevenGerrard Member

מישהו יכול להסביר לי למה השופט שרק לעבירה בשער של בוריני? :sm_angry5:

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. golding מנהלים

כל הכבוד לליברפול, אני חוזר בי. ריאל אמנם שלטה במשחק והגיעה להרבה מצבים, אבל בסך הכל ליברפול נתנה תצוגת הגנה שלא הכרנו והיא לא הייתה רחוקה מעקיצה.

6. oranfu Member

אז ההגנה שלנו נראית הרבה יותר טוב עם טורה (ומאנקיו כמובן) במקום לוברן הרכש "הנוצץ", אחלה. למישהו יש ספק מי פותח בשבת?
    סה"כ החזקנו את ריאל על מעט הזדמנויות שלא באו כתוצאה ישירה של שטויות שלנו (וכאלה לא היו חסרות).
    התקפית לא היה לנו מה להציע.
    יש לנו כמה שחקנים שזה מדהים שהם משחקים בליגת האלופות ובמועדון גדול.

7. VAR Member

אז נראה שאלכס מיטרוביץ' סידר לנו את המקום הראשון בנוסף למקום בשמינית הגמר. עוד רביעייה על הטורקים, מדהים איך זה נראה כשיש ביטחון ואין לחץ. אימובילה ברבע שעה מצוינת מאז שנכנס עם שער ובישול לשער העצמי כנראה מסדר לעצמו מקום בהרכב במשחק החשוב ביום ראשון.

ומילה על הקהל הטורקי. לזרוק אבוקה ליציע הסמוך זה מעשה נבזי שאני מקווה שהם ישלמו עליו בגדול.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/14
  8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תבדוק את מצב החשבון של המועדון. ולא לשכוח להחזיר את חבי מנקייו בתום ההשאלה.
    אנחנו בינתיים מסתדרים. חואנפראן פירק יפה מואד את הארונות של איקאה.

9. oranfu Member

אני מקווה שהוא לא יחזור אליכם, אבל בכל מקרה הוא לא יהיה מגן פותח אצלנו ככה שזה לא כזה משנה. אני בעיקר לא רוצה לראות את ג'ונסון.

10. Mellow29 Kopite

אין לי מושג למה התכוונת במשפט הראשון והאחרון שלך, אבל אם אנחנו כבר נגענו בזה - מישהו באמת יודע מה פרטי הסיכום שלנו עם אתלטיקו על מאנקיו? השאלה לשנתיים, אופציית רכישה, רכישה חוזרת, סעיף שחרור, אני חושב שכל סעיף קיים נכנס איכשהו להסכם הזה.
    מה פרסמו בספרד, @YYY?

11. Civil Anti Madridista

ראיתי לפרקים את המשחק בברנבאו, לא ברור לי למה ריאל שיחקה היום בלי טיפת מוטיבציה וליברפול לעומת זאת עשתה במכנסיים מהפחד. מאנקיו עשה עבודת קודש על כריסטיאנו רונאלדו, אבל יהיה מעניין לראות אם מדובר בהברקה או שיש משהו מעבר

12. oranfu Member

ליברפול עשתה במכנסיים? איך?

יש לו פוטנציאל טוב למאנקיו.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חוץ מלהביא את בלוטלי שזה אפילו לא הימור, הנהלת ליברפול לא עושה משהו שישים אותה בשורה אחת עם צ'לסי ועם השתיים של מנצ'סטר. אז למה לפתח ציפיות?
    חואנפראן היום בן 30 בערך. בעוד שנתיים אנחנו נצטרך את מנקייו. ברור שהחוזה נוסח בהתאם לכך.