Carling Cup 2009/10: מנצ'סטר יונייטד זכתה בגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י cityblues, ‏16/6/09.

1. the white pele Member

פיטר, זה לא יפה ולא הוגן. לא כל אוהד יונייטד הוא טרמפיסט ולא כל אוהד סיטי לשנים הבאות הוא כזה.לא מכובד התשובה האוטומטית הזאת.אהבה זאת אהבה.

2. RealStretford Member

ממש, אבל ממש לא אמרתי שכל האדומים תיירים.

3. RealStretford Member

טוב, פעימות הלב ירדו מתחת למאה לדקה. לחץ הדם התייצב, הילדים נרדמו. הגיע הזמן לנסות לישון.

נפגש בשמחות - לילה טוב

4. the white pele Member

קיבלתי.
    לילה טוב.

5. eastlands Member

איך בלאמי יצא נקי מהפאוול על אוונס ?
    אני אסביר לך ,הוא קלט שמותר הכל היום וקפץ על המציאה , עד לצהוב של סקולס על שוני לקראת סיום המחצית ווב לא חילק צהובים על דברים ברורים ,פרדיננד על טבז עם מרפק לפנים והמגן המתולתל על ניסיון כניסה פראי בבלאמי .

יואב -מה הבעיה בטרמפיסטים ? אחלה כינוי ,תגיד כולכם טרמפיסטים ,כל טוטנהאם יהודים ?
    זה נדבק בכם וזה היה במקום לדברי השטות שהבחור כתב .

6. the white pele Member

לדלי,
    הכדור של רוני בגול הראשון, היה כדור של גלן הודל. אין דברים כאלה, אין שחקן כזה.

7. the white pele Member

לא יודע מי טרמפיסט ומי לא. הכללות מפספסות ניואנסים ומבטלות דיאלוגים. כל אחד אוהב את הקבוצה שלו. הכל בסדר.לא הגנתי על מישהו ספציפי.מותר גם לאהוד את יונייטד. ויש כאלו שאהדו אותה למרות שבשער אחד עשרה בילדותי שרו-ליברפול באנגליה מכבי בישראל.

8. GiladG2 Member

שטות? אני מבין שהמציאות כואבת, ואולי הקצנתי בדבר או שניים אבל ההתלהבות של אחרי המשחק עוד הייתה שם. ובכלל, אין צורך לרדת לרמה כזאת, בכלל לא מוסיף. דבר לעניין.

9. eastlands Member

שום דבר לא מתבטל זה חלק מהומור ואתה סתם נפגע , אתם טרמפיסטים ואנחנו עשירים , למרות שהקבוצה שלכם עלתה פי 2 מהקבוצה שלנו .

10. the white pele Member

קיבלתי. מודה ועוזב ירוחם...

11. קינג לדלי Member

גרמת לי לדמוע על הבוקר.
    למה למען השם אין לי יותר מגלן הודל ?!

12. Gass12 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx סחתיין על היכולת לפרגן.

מאידך מדהים לחשוב שהם קיבלו מאיתנו את פצצת האנרגיה הכי ווינרית שיש.דמיינו את סיטי בלי טבז?
    ערימה אקלקטית של שכירים עובדי מועצה +תה הסתדרותי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    טבז מכוער, טבז נוקם ונוטר טבז חסר טאקט אבל הביא להם דוגמית קטנה איך מנטליות וספיריט משנים משחקים. פרגי אוכל להם את הראש לשחקנים שלו.

13. eastlands Member

יהירות שחצנות לא דברים שמשתנים ברגע.

לא ניצחתם בשיניים שכירים ועובדי מועצה ,ובטח שלא את טבז לבד ואין לי ספק בכלל שתיפקוד שלו מאחורי החלוץ היה מועיל לנו הרבה יותר (ב3 המפגשים נגדכם לא היה לי את אדביור ,או כל חלוץ אחר לפניו)

גיבן הוא הכי טוב בפרמייר , ושאר ה"שכירים" כמו בארי,דה יונג קומפני, איירלנד,בלאמי ובעצם עוד שורה ארוכה של שחקנים שאולי שותים תה הסתדרותי אבל נותנים 120 אחוז עבור הסיטי , קאדר השחקנים לא נופל מהקאדר שלכם וגם התוצאות בסיכום 3 משחקים מראים על כך .

מנטליות וספיריט משנים משחקים ? לא ראיתי את זה ב50 דקות אתמול ,השינוי במשחק החל בקרן שלנו ,שם התהפך המשחק ,אחרי המטבע בראש ביצענו קרן איומה ובמתפרצת ספגנו לא יאומן אבל מקרן שלנו ספגנו בצד שני ,ונכנסנו לרבע השעה היחידה שהיתה איומה מבחינתנו ,זה קורה בכדורגל והכי קל בסיום זה לדבר על מנטליות ושאר החארטות ששיכות לשגיא כהן וחבריו .

ערן - המשחק אתמול שודר ב200 מדינות זה כפול מהערוצים שישדרו את הגמר או כל משחק אי פעם במפעל הזה.

14. Gass12 Member

חשבתי שבמיוחד אתה תדע לזהות ציניות.איכזבת קשות.תתרכז באפיה שם אתה מצטיין :)

15. THE STRETFORD END Member

בוקר טוב,בוקר אדום,מנצסטר אדומה ובלי להיות קומוניסטים.

אני רוצה להגיש מתנה לאוהדי שיטי,למרות הכאב,האכזבה והמרירות מהמשחק אתמול,לא נורא,
    סידרתי לכם להגיע לוומבלי,כן,כן,גם אתם יכולים להגיע לשם,

http://www.thestadiumtour.com/Home.aspx

נכון,לא בזכות ניצחון נגד יונייטד ובכל זאת,וומבלי,
    קחו בחשבון שאם תצאו קבוצה מאורגנת עם כמה חברים יעשו לכם הנחה בסכום של 34 לירות.

תבלו.

נ.ב

תודה מיוחדת אני שולח לגארי קוק,הצ'רמן המטוטמטם של שיטי שנתן לפרגוסון כלי תמריץ לשחקני יונייטד בדמות ברברת בפאב שבו הוא קבע חד וחלק ששיטי תנצח את יונייטד ואין בכלל שאלה
    מי יגיע לוומבלי(אני לא מוצא את הקטע בוידאו,צולם ביו-טיוב,פרגוסון דאג להראות זאת לשחקנים),
    ככה זה שיהירים בלי שום קבלות,יוצאים הכי טמבלים שבעולם,
    אז שוב תודה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/10