Campeones, campeones!!!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/5/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא צריך למנות לי נגד מי בוסקטס פתח. ארסנל - עליונות מוחלטת של ברצלונה בכל עמדה במגרש, כשבמשחק השני פברגאס גם לא שיחק. ריאל מדריד - תזכיר לי מה קרה במשחק הראשון? אם אני זוכר נכון, בוסקטס קיבל צהוב שני טיפשי והורחק. ובכל מקרה גם כאן יש לברצלונה יתרון גדול. מול אינטר במשחק הראשון הקישור של ברצלונה עד הדקה ה70 היה נרפה מאוד, סניידר, קמביאסו ומוטה היו בשליטה גדולה במרכז השדה. במשחק השני כזכור בוסקטס עשה את ההצגה המפורסמת ומשם הבונקר של אינטר השאיר את בוסקטס רק לאסוף את ההרחקות של האיטלקים.

בקשר למשפט האחרון שלך:
    אז בוא נסגור את הפורום, הרי אם פרגוסון נותן דקות לברבאטוב ומאמין בו אסור לנו להעביר עליו ביקורת נכון? אם בניטז נותן ללוקאס להיות באנקר בהרכב אין לנו בכלל על מה לדבר, נכון? כל המהות של הפורום זה לכתוב את הדעות שלך למרות שאתה לא מנג'ר או מקצוען.

ובוא נראה מה דל בוסקה יעשה במונדיאל. אם הוא גם יפתח עם בוסקטס יהיה מעניין לראות מה יהיה איתו כשאין את הנעת הכדור המושלמת של ברצלונה לכפות עליו.

דרך אגב,
    הדלקתי לפני 5 דקות את ספרד-ערב הסעודית, וכבר בוסקטס הספיק לאבד כדור סתם ככה במרכז השדה. לא שאני מתיימר להגיד שהטעות הזאת אומרת שהוא לא ראוי, אבל הטעויות האלה זה בדיוק מה שדיברתי עליהן.

וייה משווה ל1:1 אגב.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/10
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק אני שזה נראה כאילו שזה עונש על השחקנים לשחק היום??(במיוחד לחלק ההגנתי)

3. gonzo18 Member

מזמן לא ראיתי את נבחרת ספרד כזאת חלשה. אין דרך אחרת להסביר את זה מלבד פחדנות יתר של המאמן שלהם. השחקן היחידי שכובש שערים בהרכב הזה זה ויאה, ואם הסעודים סוגרים אותו אין מישהו אחר שיבקיע. אז, סבבה, טורס לא לגמרי כשיר ומעדיפים שלא לסכן אותו, אבל למה לא להכניס את פדרו או חסוס נאבס במקום אלונסו שמיותר לגמרי באמצע? לא רק שהוא מפריע לצאבי לנהל את המשחק כמו שהוא אוהב, הוא בכלל לא תורם למשחק ההתקפה. אלונסו יכול לפתוח בהרכב רק אם ספרד תעלה עם שני חלוצים, משמע עם טורס ו-ויאה. בכול קונסטלציה אחרת אין לו שום מקום בהרכב.

נ.ב. ארבלואה פשוט נמצא עכשיו בכוכב אחר, כנ"ל ראמוס.
    נ.ב 2 - אינייסטה נראה בכושר שיא, ז"א שאם דל בוסקה יעדיף את אלונסו על פניו כאשר טורס יחבור לויאה, אז זו תהיה שערוריה רצינית.

4. REAL MADRID Member

והנה אלונסו כובש את ה2-1....

ועכשיו כצפוי מגיעים החילופים,
    נאבאס, פדרו, קאפדווילה, ומרצ'נה בפנים.
    אינייסטה, סילבה, ראמוס ופויול בחוץ.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרד נראית רע מאוד היום למעט אינייסטה שהיה טוב עד שהוחלף.
    הכניסה של מרצ'נה הזכירה לי אותו בעצם, תפקיד הקשר האחורי ממש לא זר לו, הוא לא יכול להוות איזהשהוא פתרון לעמדה הזאת יחד עם בוסקטס?

6. FC_Bayern Member

אוי אספנייה, אספנייה...
    זה נראה מאוד רע. אני מקווה בשבילכם שהשחקנים והמאמן מתייחסים למשחק הזה רק כמשחק שחרור ושמירה על הכושר הגופני, כי אם לא - אז אוי ואבוי.

ועוד כל התותחים הכבדים משולבים היום בהרכב, מוזר מאוד.

7. Raulito Madridista

הנה מגיע ה-3-2, ניצחנו. מי האמין שדווקא יורנטה הגמלוני יביא את הישועה. בדקה ה-80 השוער של ערב הסעודית סימן לחברים שלו 'לכו קדימה, אנחנו מחפשים את השלישי' וכמובן שלפני המשחק חשבתי שהסיטואצייה תיהיה אחרת, שניתן רביעייה קלילה ונעבור הלאה, אבל גם אם הייתה מתקיימת היום פדיחה קלה בדמות תיקו עם ערב הסעודית - לא הייתי לוקח את זה קשה ולא הייתי מודאג ולו לרגע אחד. אין מה להסיק יותר מידי מסקנות ממשחק ידידות(מה הלחץ?), בטח שיש עוד כמה כאלה בדרך. אם לא היינו מתפקדים במשחק הראשון בשלב הבתים, אז הייתי אומר שיש סיבה לדאגה, אבל באמת... הנבחרת עדיין נמצאת בחופש הקיץ. הזלזול היה מוגזם מידי וכמובן שאין חיבור. לא אהבתי את השגיאה של קסיאס בגול הראשון ואת העובדה שאחרי שדל-בוסקה ביצע כמה חילופים, הנבחרת איבדה את המסגרת. ובצד החיובי - נאבאס נכנס לשחק עם הרבה אנרגיות וגם פדרו(מזל טוב על הופעת בכורה בנבחרת) היה פעלתן, ואינייסטה הוביל מהלכי כדורגל לא רעים בנגיעה על שטח קטן. זהו פחות או יותר. מעניין אם העיתונים יגלו בגרות או שישחטו את הנבחרת שלא כצורך.

בנוגע לסוגיית בוסקטס: גוארדיולה הוא מאמן מצויין וכבודו במקום מונח, אבל הוא ממש לא המציא את הכדורגל. גם מאמן כמוהו יכול לטעות ולא מעט אוהדי בארסה זועמים על כך שבוסקטס משחק על חשבונו של טורה, ששחקן הרבה יותר טוב ממנו ואין על כך עוררין.

8. gonzo18 Member

אני לא הייתי בונה על אלונסו כאופציה התקפית. שמתי לב למשהו נורא מעניין, וזה שכאשר צאבי יצא החוצה אז פתאום אלונסו נראה הרבה יותר מעורב. מצד שני כששניהם היו על המגרש צאבי נראה פחות מעורב. נראה לי שהוא שהשהות של אלונסו במגרש פוגעת בנבחרת ובעיקר בכוכב הכי גדולה שלה - צאבי הרננדז. הגיע הזמן שדל בוסקה יסיים את משחק המחבואים הזה, אי אפשר לעלות למלחמה עם שחקן אחד שאפשר לסמוך עליו שיכבוש שערים (ויאה).

ספרד צריכה את טורס בהרכב. כול דבר אחד לא מתקבל על הדעת. מסכימים?

9. xavi6 Member

תומר, אני אוהב את האנשים האלה שמחפשים למי להיטפל. במשחקים שברסה לא שיחקה טוב, הרבה נטפלו לבוסקטס, אני ממש לא ראיתי בו האשם היחידי. מול אינטר לדוגמא זה לא היה בוסקטס, זה היה יותר קייטה ושאר החלק ההתקפי. נגד ריאל מדריד הוא נתן משחק מעולה ולדעתי גם הצהוב השני לא היה פאייר כלפיו, זה לא הופך אותו לגרוע. הוא קש"א אדיר עם טכניקה מדהימה וקור רוח שמתאים לשחקנים בגיל 35, ולא סתם בעונתו הראשונה בבוגרים הוא פתח בגמר ליגת האלופות.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שהוא גרוע, אמרתי שהוא מאוד מאוד אוברייטד. וגם לא האשמתי אותו מול אינטר. אני אומר לך מה ראיתי ממנו, אפילו היום נגד פאקינג ערב הסעודית אני חושב שלא ראיתי אותו מחלץ כדור אחד במרכז השדה וספרתי שני איבודים קריטיים שאם לא היו נגד נבחרת כל כך חלשה גם היו עולים בשער לספרד. המשחק היום ייצג בדיוק את מה שראיתי ממנו בעונה שחלפה. יש לו אחלה טכניקה יחסית לקשר אחורי, אבל הוא מאוד רך, לא דומיננטי בכלל, ויש לו קבלת החלטות רעה מאוד שממנה נובעים גם איבודי כדור. אין לי שום ספק שהוא לא ברמה של לפתוח בנבחרת ספרד, בוודאי שלא ב4-4-2 בו לקשר האחורי יש אפילו יותר משמעות קריטית מאשר ב4-5-1 כמו היום. אני גם כמעט בטוח שדל בוסקה חושב כך גם כן והוא לא יהיה שחקן הרכב בדרום אפריקה, ואם כן, יהיה מעניין לראות איך הוא ייראה מול הנבחרות החזקות יותר בשמינית/רבע גמר.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי זה בגלל שהוא כדורגלן מגעיל..לא מכיר אותו בתור בן אדם ואיך האופי שלו אבל מהמשחקים שראיתי אני פשוט שונא,מתעב,נגעל ממנו...בחיים לא איחלתי לשחקן את מה שאני מאחל לו(אם ישבור ת'רגל אני מאוד אשמח) לא יודע איך להסביר..הוא כל כך מגעיל ככה שאיתו לדעתי הרבה לא יכולים להיות אובייקטיביים(נראה לי ככה לפחות)

12. מראדונה Member

תומי אתה רואה דברים אחרים לגמרי.
    בוסקטס העונה למעט איזה 2-3 משחקים,וגם את זה אני אומר בהגזמה, תמיד היה יעיל ונתן את מה שציפו ממנו, שזה להחזיק כדור ברגל,לחלץ כדורים במרכז המגרש ולדעת להוציא להוציא התקפות.
    הוא לא מספיק תומך בהתקפה לדעתי אבל אני באמת לא יודע במה הוא מזיק. אז מאבד פה ושם, מקבל אדום פה ושם, זה קורה גם לאסיין ולמאסצ'ה.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, אני רואה דברים אחרים לגמרי, אתה וירדן לא מסכימים איתי. הבנתי. ואגב, לדעתי, מבינינו, אתם אלה שדעתם במיעוט, רק קחו את זה בחשבון לפני שאתם מצהירים שאין לי מושג... דיברתי עם לא מעט אנשים שרואים ומבינים כדורגל שחושבים כמוני. גם אוהדי ברצלונה לצורך העניין.

ולשים את אסיין ומסצ' עם בוסקטס באותו משפט זה פשע, בנאדם, כשהוא יגיע לרבע מהתרומה הכללית של אסיין והתרומה ההגנתית של מסצ', יהיה לנו על מה לדבר. מבחינתי אני אמרתי את שלי, אני רוצה לחכות ולראות מה דל בוסקה חושב ויעשה ובהתאם איך יראה בוסקטס (אם בכלל) במשחקים נגד יריבות רציניות.

14. xavi6 Member

אוברייטד? מי תופס ממנו חוץ מאוהדי ברסה? אנ חושב שאנשי מקצוע שרואים אותו תופסים ממנו בצדק ולא בחסד הוא הגיע למעמד שלו, זה שהשם שלו לא מנופח והוא צעיר חסר ניסיון גורם לך להמעיט בערכו. יש לו בעיה על קבלת ההחלטות, זה נכון וזה לגיטימי והגיוני-הוא עדיין ילד. אבל כשאתה אומר שהוא רך ולא אגרסיבי, זה מעיד שלא ראית את הבחור מספיק. נתראה במונדיאל, כשהוא יפגוש את ג'רארד וחבורתו תאמין לי שהוא יהיה מספיק אגרסיבי.

15. מראדונה Member

אם אני מסכים עם דל בוסקה וגוארדיולה,תאמין לי, אני מעדיף להיות בדעת מיעוט בפורום.