Back To Life, Back To Reality

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏2/9/06.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקאיי10, תעשה מה שאני עשיתי, ותפרוש מאחת המגמות - רצוי ערבית, כי זה ממש טיפשי. לא שמדעי המחשב זה כזאת מציאה (מה שאני למדתי), אבל זה קל ברמות ולא דורש כמעט הכנה למבחנים וכו'.

אני בזמנו בחרתי מחשבים וכלכלה/סוציולוגיה, הראשון הבנתי שיהיה שכונה (הייתה לנו מורה שבאופן קבוע הייתה מאחרת בחצי שעה-40 דקות עד שפשוט היינו מגיעים גם אנחנו באיחור), השני אחרי שני שיעורים הבנתי שלא יעשה כלום מלבד לדפוק לי את ממוצע הבגרות, אז החלטתי לפרוש אבל פשוט הפסקתי לבוא לשיעורים ולא הודעתי לאף אחד.
    חצי שנה אחרי תחילת שנה"ל המחנכת שלי קוראת לי ואני רואה פרצוף מוכר - לא זיהיתי בהתחלה כי ראיתי אותו רק פעמיים אבל זאת הייתה המורה לכלכלה/סוציו, שלא הבינה מי זה הבחור שהיא בודקת ואף פעם לא מגיע. ואז הייתי צריך להסביר למחנכת שרציתי לפרוש ופשוט לא היה לי זין להודיע לאף אחד.

הייתי תלמיד טוב מאוד (ממוצע בגרות 108.3), אבל אחד השובבים של בית ספר - לכן כמעט אף מורה לא סבלה אותי, כי הייתי ישן או מפריע להן בשיעורים ואז מוציא 9+.
    מה לא עשיתי להן? הייתי שיאן כיתה בהרשמות (3 הרשמות פעם באותה שעה בו הייתי נשלח הכי הרבה - תנ"ך, והרשמה בשיעור חינוך שזה שיעור חברה), הייתי משגע את המורה הרוסי שלי לפיזיקה, חשפתי את התחת בתמונה שנכנסה לספר מחזור.... זכרונות...

2. cazzo Il Capocuoco

דווקא זה מראה את היחס ללימוד ערבית,ממש מחפיר ומזלזל.כל הערבים שאנחנו מכירים שגרים פה יודעים עברית יותר טוב מאיתנו.

3. Makaay#10 Member

אל דאגה אני ממש לא מתכנן לפרוש מערבית
    א' כי זה קל,ב' כי אני רוצה להיות במודיעין
    בכל מקרה גיא תודה על העצה אבל אני כנראה יסבול בשקט...
    או שיש אופציה שניה שאני שוקל ברצינות. הסיבה היחידית שאני ב5' יחידות מתמטיקה היא
    בגלל שאמשלי מורה למקצוע, אם יהיה לי קשה מדי אני פשוט ירד לארבע ויחסוך לעצמי הרבה עוגמת נפש.

4. Lillywhite Member

דווקא במתמטיקה כדאי לך להשקיע כי אם תעשה ארבע יחידות ותרצה ללמוד משהו מסויים באוניברסיטה ייתכן שתצטרך להשלים אחרי הצבא- בזבוז זמן ובזבוז כסף.
    כ"כ חבל שאי אפשר לוותר על ספרות או תנ"ך...
    בכל מקרה אני לומד השנה 42 שעות פחות 4 מתמטיקה= 38 שעות. הרבה יותר מבחטיבה. יש לי 13 (!) שעות מחשבים, נראה לי שאני מסיים את השנה הזאת או את התיכון עם משקפיים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_study.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/9/06
  5. M_T_A Member

אתה יכול לעשות הרבה תפקידים במודיעין גם בלי לדעת ערבית...

6. John Barnes Member

27 שעות שבועיות, פינוק אמיתי. הסיפתח מחר עם 4 שעות בלבד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב, זה מאוד נחמד, אבל מי שרוצה ללמוד ערבית יצטרך קצת יותר מה-5 יחידות האלה.
    וליליווייטס צודק, תשקיע במתמטיקה, אם באמת יש לך אימא שתחסוך לך במקרה הצורך שיעורים פרטיים מה טוב, חבל כי אתה אחרי זה כמעט בוודאות תצטרך להשלים את זה. אני מכיר הרבה בצבא שמבזבזים זמן יקר שהם יכלו להשקיע בתיכון.

8. cazzo Il Capocuoco

לא,אצלנו מדברים מרוקאית גם ככה {אחרי זה הכל זה דיאלקט של ערבית} אבל שאני מדבר על זה,אני מתכוון בכלליות שילדים מעדיפים צרפתית על ערבית שגם ככה רשות.בבית הספר שנרשמתי אליו {ויצ"ו מיוחד לאומנות} אין אפילו ערבית!

9. נדב מיכאלי Member

אני שונא את הבית ספר שלי !
    דחפו לי השנה 3 פעמים בשבוע שעה שביעית ועוד פעם אחת שעה שמינית.
    מבאס לאללה.

10. M_T_A Member

אתה חושב שזה רק אצלך? ברוך הבא לכיתה י"א..

11. RMCF Member

גם לי בערך ככה (12 שעות מדעי מחשב ואינטרנט, 5 שעות מתמטיקה). ואצלנו יש במקום ערבית רוסית - 3 שעות ראשונות ביום ראשון. אני מעדיף להרוויח שעות שינה.

12. נדב מיכאלי Member

אני מתגעגע לימים בכיתה י'.
    היו ימים שהייתי מתחיל ב-9 ומסיים ב-12,היו ימים שסתם הייתי מסיים ב-12.
    מבאס.

13. wolf89 Member

אהההה י"ב, לא עשו לנו מערכת שכונה, אבל מערכת אההאא בסדר..

סה"כ 31 שעות שבועיות...

אבל יום שני מסריח במיוחד: תנך על הבוקר עם מורה חלאה, ממשיך עם שעתיים אנגלית, אל עבר עוד שעה הבעה עם מורה משעממת טילים, וחוזר לעוד שעתיים של תנך עם החלאה ומסתיים בטעם חרא של שעתיים מתמטיקה ל007.

שאר הימים נסבלים פה ושם, יהיה טוב.

תודה על העצה של מי שאמר שהבעה/חיבור שווה הברזה, שאני אדע מההתחלה בלי לבזבז זמן על שיעורים שמה..

14. Spanish Weapon Member

אצלינו המגמה הפוכה ,
    השנה יש לנו פחות שעות מאשר בשנה שעברה (אני כיתה י"א)

15. נדב מיכאלי Member

חבל שאצלי זה לא ככה.