ASOCCER Ti Chiede: I Bidoni D'Oro

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/7/07.

1. Jose Mourinho Member

עד כמה שאני זוכר, די-ואיו שיחק ביובה 2* עונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/7/07
  2. 亚历山大帕托 Member

לא, נמאס לו אחרי שתי עונות לשבת על הספסל ולראות את יובה מפסידה את ליגת האלופות ואח"כ גם את האליפות למילאן.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא טועה.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.raisport.rai.it/pub/static/80800/20050918MilanGilardino2gol.Xxx
    אתם תשפטו.....

5. 亚历山大帕托 Member

הייתי מכתיר את העונה הראשונה שלו כהצלחה בתור חלוץ שני, אבל העונה (למרות שלא היתה לו ירידה משמעותית בכיבוש שערים, לכל מיני מתמטיקאים חובבי המספרים שכאן) הוא התגלה כפלופ נוראי, והוכיח שהוא לא יכול להיות האיש של מילאן ברגעים מכריעים, ואפילו לא כל כך מכריעים. מגיע לו להתחרות על תפקיד החלוץ השלישי עם אינזאגי הקשיש בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/07
  6. Pirlo59 Member

שכחת עוד מישהו...
    http://www.goal.com/resultsimg/3010.Xxx
    השחקן החמוד שבא להיכנס לרגליו של הגדול מכולם אנדריי שבצ'נקו:
    קבלו אותו: ריקארדו אוליביירה!

7. 亚历山大帕托 Member

הוא אף פעם לא הגיע כדי למלא את החלל ששבצ'נקו השאיר, חלאס עם האמרות האלה. גם רונאלדו לא עשה את זה, ואני לא מצליח לחשוב על אף חלוץ שמילאן מנסה לרכוש כרגע שיעשה את זה. עוד הרבה מים יזרמו לפני שיימצא השבצ'נקו החדש, וזה לא משנה גם אם הוא יבקיע בעונה הראשונה שלו 30 שערים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/07
  8. Pirlo59 Member

אל תגזים, לפי דעתי יש חלוצים שיכולים להיות השבצ'נקו החדש גם כיום. רוצה שמות? דרוגבה. למה? -כי הוא חלוץ זריז שאפשר לדמות אותו לג'ורג' וואה, הוא גם חלוץ שיודע לתקשר טוב עם השחקנים האחרים...הוא גם מבקיע בצרורות (כמה שערים הוא הבקיע השנה?)
    הבעיה היא שנראה לי שגם הוא ירד מהפרק...

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/07
  9. ACBenb Member

חד משמעי לא.
    17 גולים בעונה הראשונה, 12 גולים בעונה השניה. אני לא קורא לו בלוף ואני עדיין מאמין שייצא ממנו משהו.

10. מרקו ואן באסטן Member

אני אמרתי את שלי על האיש לפני כמה זמן. פלופ הוא לא יהיה.

11. ACBenb Member

נכון תמיד הוא נראה מסכן כזה? כל פעם שהוא מבקיע הוא כאילו הולך לבכות. או שהתשוקה וההתרגשות אצלו יותר מידי גדולים.

12. מיכל3 Member

בן, כבר היה על זה וויכוח ארוך בפוסה דיאבולי ואתה נשאר עדיין עם אותו טיעון קבוע : "הוא לא פלופ, הוא הבקיע 17 שערים בעונה הראשונה שלו בקבוצה". נו אז? 17 שערים זאת כמות סבירה לחלוץ שהגיע לקבוצה, אבל כל השערים שלו היו פשוטים ללא שום טכניקה. חוץ מזה, כמו שאמרתי מספר פעמים בנוגע אליו-הוא הבקיע 17 אך עם מספר ההחמצות שלו בעונה הוא יכל להבקיע לפחות 30, במיוחד בעונה השנייה שהוא כ"כ אכזב. באירופה עוד סלחתי לו בעונה הראשונה, חשבתי שזה בגלל המעמד ויקח לו זמן להסתגל. אבל כשהוא עונה שנייה ברציפות ממשיך לאכזב במפעל הזה ומבקיע שער עלוב במשך כל העונה (במיוחד לאחר שמידת הציפיות ממנו עלתה כפליים אחרי העזיבה של שבה), זה בהחלט לא מספק ומבחינתי ג'ילארדינו במילאן פלופ. אולי בקבוצה אחרת הוא יצליח, קבוצה קטנה יותר לטעמי שאין שם כ"כ הרבה לחץ, אבל במילאן הוא כבר סיים את הקריירה.. במיוחד אחרי שירכשו עוד חלוץ (בתקווה).

13. ACBenb Member

גם החלוצים הכי גדולים מחמיצים, והעונה יש לו החמצות נוראיות אבל בעונה שעברה אני זוכר אותו יותר בתור סקורר ולא מחמיצן. אל תשכחי שהשנה כל הקבוצה הייתה גרועה בחצי הראשון של העונה, הוא היה החלוץ הראשון וכמובן שאין לו טכניקה כמו לשבה ורונאלדו שיכול ליצור לעצמו מצב.
    שהקבוצה שיחקה טוב בליגה הוא הבקיע הרבה שערים, תראי כמה שערים הוא הבקיע בחצי העונה השניה. אם אני לא טועה לפחות 10.
    למרות כל הדברים שאני אומר להגנתו אני מסכים עם זה שהוא לא מתפקד ברגעי האמת וגם ליד שבה הוא שיחק גרוע בצ'מפיונס. אבל העונה הוא הבקיע פעמיים כולל אחד מול מנצ'סטר שאולי נתן לו קצת ביטחון, ויש לי תקווה ששנה הבאה הוא יבקיע גם בליגת האלופות.
    הבעיה של ג'ילה שהוא לא יכול לשחק כחלוץ בודד ולא ליד חלוץ מעפן כמו אוליביירה או ליד חלוץ מוגבל כמו פיפו (מה לעשות, ג'ילה די מוגבל חייבים להודות), אבל שהוא משחק ליד רונאלדו או שבצ'נקו הוא סקורר לא רע. שנה הבאה נראה מה יהיה איתו באירופה, כי בליגה אני בטוח שהוא יבקיע הרבה שערים.

14. מיכל3 Member

אז כנראה שאתה זוכר לא טוב. מתוך השנתיים שלו במילאן, לא הייתה אף תקופה שהוא היה סקורר. גם עונה שעברה (הכוונה ל05\06) הוא החמיץ המון, למרות הכמות ה'מדהימה' של השערים שלו. לגבי העונה השנייה, אני לא חושבת שאני צריכה להרחיב לגבי ההחמצות המתסכלות שלו בליגה ובצ'מפיונס.

ותזכיר לי נגד מי היו השערים? נגד קטאניה, מסינה וכד'. החוכמה היא לא רק להבקיע נגד כל הקטאניות למינהן, אלא גם נגד הגדולות יותר כמו אינטר, רומא, לאציו וכמובן בצ'מפיונס ליג. לא קבלנו ממנו שום גול במשחקים מהסוג הזה וזה העיקר, להיות שם ברגעי האמת ובמשחקים החשובים וזה דבר שג'ילארדינו לא עשה עד היום. אסור להמשיך לבנות עליו בעונה הבאה, אלא רק כעל חלוץ מחליף (למרות שלדעתי מילאן צריכה למכור אותו ולהרוויח לפחות חצי מהסכום שהיא שלמה עליו לפארמה).

לגבי החלק השלישי בהודעה שלך, אני לא חושבת שליד רונאלדו הוא יפציץ פתאום. רוני אולי יכול לסדר לו מידיי פעם מצבים (כמו שקרה לא פעם מאז שהוא הגיע), אבל כמו שאמרתי-זה הצליח רק נגד הקבוצות הקטנות. תמיד אמרתי שבעיית הלחץ היא הבעיה המרכזית שלו במילאן, ולדעתי הוא כבר לא יצא מהבעיה הזו. לטעמי הוא צריך לנסות משהו חדש בשביל עצמו קודם כל, גם כדי לנסות לשחזר את היכולת הטובה שלו מפארמה וגם כדי לחסוך את כל התסכולים שהוא עובר במילאן. אני בטוחה שאם הוא יעבור לקבוצת אמצע טבלה ומעלה, פיורנטינה למשל-הוא הרבה יותר יצליח שם מאשר אצלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/07
  15. דניאל_ה Member

מארסלו זלייטה, הגיע ב-97 בתור חלוץ צעיר דרום אמריקאי מבטיח, גמר מסופסל ומושאל בכל רגע שרק ניתן.
    הגיע ב-97 הושאל אחרי שנה לאמפולי חזר, הושאל לשנתיים לסביליה חזר, הושאל לפרוג'יה וסופסל.
    יש לו בערך בקריירה 2 רגעים מיוחדים והם נגד הספרדיות האחד בחצי גמר נגד בארסה שכבש את הגול המכריע בהארכה והשני נגד ריאל מדריד שנתיים אחר כך ברבע גמר ששוב הוא זה שהכריע את המשחק.