Allez Les Bleus

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י amirb91, ‏27/5/12.

1. Eric Cantona Member

רק שבנזמה לא סקורר. גם מוריניו מתפשר בו ויודע שהוא לא חלוץ שפיץ טבעי ולכן מחפש מחליף. יש לי הרגשה שכן נראה שוב את אותה צרפת שקצת מתקשה לכבוש שערים.

יש למישהו תקציר מהמשחק ידידות המדובר?

2. skyday20 Member

http://www.myspace.com/video/vid/108771649

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שאפשר להגיד על בנזמה שהוא חלוץ לא סקורר

4. Eric Cantona Member

זו נבחרת שונה לגמרי מזו הלא מאומנת של דומנק. יש קונספציה, יש סדר וזה נראה הרבה יותר כמו חבורה מלוכדת. הגנה מאורגנת עם המון ביטחון והכדור נע מצויין מרגל לרגל. חסר רק מחץ מול השער ואני בדעה שבנזמה הוא לא האיש להיות בחוד הצרפתי. פשוט לא מתאים. צריך איזה דוחק כדורים שיתרוץ ברחבה ויצוד לטרף.

5. Ricky van Wolfswinkel Member

אני באמת לא מבין מה גורם לבלאן כל כך להאמין במאלודה.
    גרוקוף רשם עונה גרועה ומנופה בעוד שמאלודה רשם עונה עוד יותר גרועה ופותח בהרכב.

6. aloneli Member

דיארה למרות השמירה הגרועה שלו בגול היה נהדר.יהיה מעניין לראות אם הוא ימשיך בהרכב או שמוילה יתפוס את מקומו.

7. JohnTerry26 Member

המשחק העומד של צרפת היום לא אמור להמשיך אם בלאן ישחק עם בן ארפה או מנז. כשבלאן בחר לשחק ב4-3-3 הזה הוא נתן כמעט בלעדית את המפתחות לנאסרי, ואכן צרפת שיחקה היום כמו נאסרי. אני לא אומר את זה כדבר רע, הוא בכל מקרה צריך להנהיג את צרפת בחלק ההתקפי לדעתי, אבל חוץ מכמה ניסיונות של ריברי על שמאל (שלא הצליחו, לא היה מדויק היום) לצרפת לא היתה אפשרות לשחק אחרת, במיוחד כשהחלוץ היה בנזמה שהוא שחקן שחקן אבל באמת לא חלוץ חוד ותמיד יורד למטה ובורח לצדדים. בריאל זה הולך עם רונאלדו אבל הסגנון של צרפת מחייב חלוץ 9. הכי מתאים לסנגנון הזה זה רמי אבל הוא כמובן פצוע, אז ז'ירו צריך לפתוח לדעתי על חשבון בנזמה. יפתיע אם זה יקרה בכל זאת...

דיארה אכן היה מצויין, לדעתי בלאן יעדיף להמשיך איתו והניסיון שלו על פני מו'ילה... אבל שתי האופציות מספיק טובות. אגב גם דבושי הרשים.

סה"כ צרפת מאוד איכזבה במחצית השנייה אבל זו ממש לא תוצאה רעה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/12
  8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה כאילו לצרפתים לא היה כזה אסון לסיים בתיקו, עדיין הם במצב לא רע לקראת המשך הדרך..

אני דווקא חושב שמ'בילה חייב לפתוח במידה והוא כשיר, היכולת שלו לנהל את המשחק היא בצורה הרבה יותר טובה מאשר דיארה שהיה די טוב היום ועם מ'בילה נראה הרבה יותר מתפרצות ומעברים מהירים מהגנה להתקפה

9. cazzo Il Capocuoco

רק אני ראיתי דיארה שהיה אגרסיבי ומחלץ כדורים טוב?

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא רק אתה, אבל הוא היה גם אשם בגול...
    צרפת עם "המשחק הבטוח של מסירות ומסירות ומסירות ומסיר...פיהוק" לא תגיע לשום מקום. לא יודע מה בלאן חושב לעצמו, אולי העובדה שהוא היה שחקן הגנה מחזק אצלו את הרצון לראות קודם כל הגנה יציבה (מה עוד שגם זה לא עבד מול נבחרת בינונית), אבל אני בספק אם זה יביא תוצאות. מאידך שחושבים על יוון לדוגמא אולי הוא לא לגמרי טועה.
    אני בכל אופן מאד התאכזבתי מהטריקולור יש להם הרבה יותר ממה שהם הראו אתמול. איך ג'ירו במשחק כמו אתמול לא קיבל דקה אחת אפילו? איך בן ארפה נכנס רק ל 7 הדקות האחרונות? איך מאלודה משחק כמעט לאורך כל המשחק כקשר אחורי שבקושי עולה קדימה? איך צרפת לא הגיע למצבים בתוך הרחבה (פרט לבעיטות חופשיות או קרנות)? אם אני יעשה פה השוואה לכדורסל הרי שהמשחק שלהם היה נראה ככה שהם מתמסרים ומפנים מקום אחד לשני כדי שאחד (נאסרי או בנזאמה או ריברי) יקח שלשה או לחלופין שאחד מהכוכבים יעשה מבצע אישי א לה לברון אפילו את דניס רודמן מצאתי אצלהם (דיארה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx).

הזוי

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/12
  11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיארה נתן משחק טוב, פשוט מ'בילה מוסיף מהירות וכח מתפרץ שאין לדיארה, עם מ'בילה אני מאמין שנראה מעברים הרבה יותר מהירים מהגנה להתקפה מאשר ההתקפות הסופר איטיות שראינו מול אנגליה

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1) לחשוב שלאחר עונתו הראשונה במדי ריאל מדריד, היה נראה שקארים בנזמה צפוי ללכת בדרכו של ניוקלס אנלקה כעוד חלוץ צרפתי צעיר ומוכשר במיוחד שנהרסת לו הקריירה אצל הבלאנקוס. היום, שנתיים לאחר מכן, מול נבחרת אוקראינה היה אפשר להבין בבירור למה ז'וזה מוריניו מעדיף את קארים בנזמה על פני גונזאלו היגוואין בהרכב של ריאל מדריד שעבר תחתיו התקדמות משמעותית גם ברמה הטקטית וגם וברמה הפסיכולוגית, בדיוק כמו החלוצים הדומיננטים הקודמים ששיחקו אצלו (מוריניו) במהלך הקריירה - דידייה דרוגבה ודייגו מיליטו. היגוואין הוא אולי סקורר טבעי ומחונן יותר, אך בנזמה הוא ללא ספק כדורגלן טוב ושלם ממנו. האתלטיות, הלחץ על שחקני ההגנה, הפריצות הבלתי פוסקות לצדדים, היכולת האדירה לשחק עם הפנים לשער ועם הגב לשער באותה הרמה תוך כדי שהוא גם מחפש את שאר החברים שלו בהתקפה הופכים אותו לאחד מהחלוצים הטובים בעולם כיום.

2) הצרפתים היום הציגו מול אוקראינה משחק כדורגל טוב מאוד לפרקים ולטעמי הם מסתמנים כנבחרת השלישית הטובה בטורניר לאחר הגרמנים והספרדים: יש להם הגנה חזקה ואתלטית מאוד, קישור אחורי שעובד קשה וכזה שמסוגל לתרום ברמה ההתקפית (קאבאיי) ביחד עם חלק התקפי מאוד כישרוני וטכני. זה לא מפתיע לראות איך (כרגע) תחת לורן בלאן הסמכותי נעלמו משחקי האגו על הדשא וכיום אפשר לראות משחק הרבה יותר קבוצתי ונכון באמצעות חילופי מקומות יעילים בין השחקנים. השאלה הגדולה היא באמת כיצד הנבחרת הזו תתפקד מול הנבחרות הגדולות יותר, עם כל הכבוד לאוקראינים הסימפטים שהיו לא רעים בכלל למען האמת.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/12
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפת מועמדת לזכייה ביחד עם ספרד וגרמניה. אלו שלושת הנבחרות הכי טובות בטורניר. איטליה ואנגליה אאוטסיידרים, אבל כשאני רואה את צרפת אני בהחלט מרגיש שזו נבחרת שיכולה ללכת עד הסוף. בכלל מדהים אותי מה קורה שם. לפני שנתיים מלחמת עולם ועכשיו תראו מה קורה. האם זה באמת הכל תלוי במאמן אחר וכמה צעירים מוכשרים? אם כך אני כהולנדי אופטימי אם נפטר מואן מרווייק ונחליף כמה שחקנים 'זקנים' בצעירים מוכשרים שעכשיו מצטיינים בליגה ההולנדית...

מדהים לראות איך בשנתיים נבחרת יכולה לשנות את עורה בצורה כה קיצונית.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

de Middenweg,

צריך לקחת דברים בפרופורציות המתאימות ולראות את מי לורן בלאן החליף בתור מאמן נבחרת צרפת ובאיזה מצב הוא קיבל את הנבחרת. אי אפשר לשכוח את השפל אליו הגיעו הצרפתים בגביע העולם לפני שנתיים. הם לא רק שיחקו נורא ואיום והודחו בשלב הבתים ללא ניצחון, עם נקודה בודדת ושער אחד. זה היה המרד של שחקניה במאמן ריימונד דומאנק וההתנהגות הבלתי נסבלת של כמה שחקנים - ניקולס אנלקה, למשל, קילל אותו וסולק - שהביאו את הטריקולור לבור תחתיות. אי אפשר להסיר אשמה מדומאנק, שבהתנהלות ליצנית לאורך שנים רבות הביא על עצמו בצדק רב את ההחלפה.

15. JohnTerry26 Member

בלאן מעצבן, גם מול אנגליה וגם אתמול הוא מאוד מתעכב עם החילופים, ועד שהוא עושה אחד זה מאלודה על אחד הקיצוניים. מאמן מאוד מקובע. כמו שאמרנו כבר צרפת נבחרת מאוד "ישנונית" ואיטית, זאת אומרת יש לה שחקנים שהם ההפך הגמור כמו מנז, דבושי, מ'בילה, בן ארפה, ריברי, אבל נראה שהאפקט של שני השחקנים המרכזיים- נאסרי ובנזמה הוא המשפיע ביותר. וזה ששחקנים לא עושים תנועה גם לא ממש תורם. כולם שם מאוד אוהבים את הכדור, שזה לא חדש.

לגבי המפגשים ברבע, בגלל מה שאמרתי על צרפת אני לא חושב שזה כזה הפסד בשבילה לפגוש את ספרד במקום איטליה. צרפת בחיים לא היתה כובשת מול הצפיפות האיטלקית בקישור ובהגנה, ולמרות שאפשר גם לשאול למה שמול ספרד היא תכבוש, אז איתה לפחות היא לא תחזיק בכדור כל המשחק, וראינו שזה לא עובד לה, ותצטרך לשחק יותר על התקפות מהירות כשיש לה את השחקנים בשביל זה. אבל נראה מה יהיו ההוראות של בלאן. בשורה התחתונה אני די מאוכזב מהצרפתים, דוקא אחרי המשחק הראשון חשבתי שיש להם צ'אנס אפילו להניף גביע אבל זה כבר לא נראה שהמצב שם "יתעורר" באיזשהו שלב בטורניר.