AC מילאן אלופת אירופה לעונת 2006/2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏21/5/07.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יום הגמר, נקווה שהוא ייגמר בצורה חיובית לנו הרוסונרים.

בארזי, סאביצ'ביץ' ודסאיי כולם מייעצים לשחקנים היום שהם עולים למגרש באתונה לשכוח מרגשות הנקמה ולחשוב רק על השגת הניצחון. אי אפשר לשקר לעצמנו או לאחרים כי בסופו של דבר המועדון ואוהדיו חושבים רק על הנקמה, על אותן 6 דקות ארורות ועל אותו ערב אבל שהשחקנים יעלו היום אני אבקש מהם לחשוב רק על ניצחון שבסופו נוכל בעזרת השם להתענג גם על נקמה באנגלים.

ההרכב של מילאן יהיה הבא: דידה, אודו, מלדיני, נסטה, יאנקלובסקי,גאטוסו, פירלו, אמברוסיני, סיידורף, קאקה, אינזאגי. בסופו של דבר אנצ'לוטי לפי העיתונות האיטלקית יעדיף את הניסיון של פיפו על פני האנמיות של ג'ילא.

תודות לצבא שלנו אני לא אראה את המשחק ואני רק יכול לקוות שבשונה מלפני שנתיים העידכונים שאני אקבל יהיה משמחים יותר. פורצה מילאן! תחזירו את הגביע הביתה!

2. Spanish Weapon Member

אם הייתי שגיא כהן הייתי אומר לך שיש לך אינטרס להיות בעד מילאן , כי כל נצחון של קבוצה איטלקית מוסיף למאזן של האיטלקיות באירופה ומטבע הדברים יביא להם עוד מקום באירופה ואז יש יותר סיכוי שאינטר שלך תהיה באירופה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

זה טבעי שאתה בעד ליברפול , אם ריאל הייתה משחקת היום נגד ליברפול הייתי בעד ליברפול.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/07
  3. THE STRETFORD END Member

אני מאוד מקווה שמילאן תשים את כל דיבורי הנקמה בצד ותתרכז בלשחק כדורגל כמו נגד יונייטד ואז היא תוכל להסתכל על הגמר לפני שנתיים בפחות כאב.

הלב לא רוצה אף אחת,הבטן אומרת מילאן,השכל אומר שהכל פתוח,
    משחק אחד,בגמר,2 קבוצות עם עונה מאכזבת,2 קבוצות טאקטיות(ליברפול יותר),
    2 קבוצות עם עבר ומסורת,אין פייבוריטית,

הלוואי ויהיה משחק משעמם,טקאטי,סגור,איטי,מסורבל וג'יימי קארגר יכבוש שער עצמי בדקה ה 90,מילאן תזכה בליגת האלופות ואוהדי ליברפול ילכו מכות אחד עם השני עד זוב דם ברחובות אתונה מרוב תיסכול,כולם יעצרו,יישבו כמה ימים בקלבוש,ויחזרו הביתה בבושת פנים.

4. ManUtd Fan Member

מה זה השטויות האלה שלמילאן יותר מגיעה מאשר לליברפול? רק בגלל שהיא משחקת כדורגל יותר יפה לעין? שטויות. לשתי הקבוצות האלה מגיע לקחת את הגביע, ליברפול עברה את הקבוצה הטובה בספרד, עברה את צ'לסי, ומילאן עברה את באיירן מינכן ואת מנצ'סטר יונייטד. שתי הקבוצות עברו קבוצות ממש נהדרות בדרך אל הגמר, ובאמת שאי אפשר להגיד שלמילאן (עד כמה שאני רוצה שתזכה בגמר הזה) מגיע התואר הזה בגלל שליברפול משחק טאקטי ומשעמם.

בקשר למשחק עצמו, אני כמובן בעד מילאן, ומי ייתן וג'רארד ישים שער עצמי בדקה ה-90. חלום רטוב.

5. מיכל3 Member

טוב מאוד, הייתה לי הרגשה כמו שאני מכירה את אנצ'לוטי שהוא יעדיף את הנסיון והוותק במעמד הזה מאשר את האנמיות וההחמצות של הדחליל. הלוואי ופיפו יזכה להבקיע שער היום במידה ונבקיע. כ"כ מגיע לו לטעמי, אחרי כל הפציעות (וההעדפות של אנצ'לוטי) שהוא עבר ענה, הוא השחקן הראשון שאני רוצה לראות אותו מבקיע.

אגב, ידוע מה עם ה7000 אוהדים שהיו אמורים לטוס? כולם נשארו באיטליה?

6. שער 7 Member

לפי איך ששתי הקבוצות השנה משחקות, לליברפול מגיע יותר את הגביע, אבל בכדורגל כבר הוכח שאין מגיע ואין פייבוריטית, בטח לא בגמר ליגת האלופות. אמנם אני רוסונרי נלהב, אבל אני מודה שליברפול שיחקה מעט יותר טוב השנה. אני מת שאינזאגי יפתח הערב. אין לנו חלוץ שיוכל לנצל את המסירות של קאקה (ותעשו לי טובה כל התקשורת שעשתה מקאקה חלוץ), רונאלדו מושעה ויוכל לשחק רק בשנה הבאה, בעוד שאצל ליברפול יש רוטצייה רחבה יותר. אין דבר שאני רוצה יותר מנקמה, דודק לא יהיה שם בשביל ליברפול, אבל ריינה הוכיח שהוא שוער לא פחות טוב ממנו.
    אני מת שהמשחק הזה כבר יתחיל, אני וחברה שלי מחזיקים אצבעות.

גראנדה מילאן!!!

7. GUTE Member

עוד גמר למילאן, ללא ספק הקבוצה המעוטרת והמצליחה ביותר בעשרים השנים האחרונות.
    מי ייתן ונראה היום את מילאן משחזרת את הגמר ההוא מאתונה.
    פורצה גראנדה מילאן!!

8. Andrea21 Member

אוי יום הגמר הגיע,חלמתי בלילה שמילאן מנצחת בפנדלים לאחר 0-0 משמים ב120 דקות והרחקה של קאקא,קמתי מאושר מהמיטה בגלל שחשבתי שמילאן זכתה,עד שהבנתי שזה היה רק חלום לקח כמה שניות.

מהבוקר עד עכשיו אני משחק פרו אבולושן עם מילאן ונחשו נגד מי אני משחק,כן כן,ליברפול,סידרתי בדיוק את ההרכבים שעולים היום למגרש,שיחקתי את המשחק הזה אולי 7 פעמים ברצף,בכולם ניצחתי,מנחוס?נקווה שלא.

אחרי שאני יכתוב את ההודעה הזאת אני נכנס לכל האתרים לחפש כתבות על המשחק היום,כמו בכל יום גמר.

אני זוכר את יום הגמר שלי לפני שנתיים ולפני 4 שנים,בדיוק אותו דבר,חולם בלילה על המשחק,משחק פרו אבולושן(לפני 4 שנים זה היה פיפ"א אבל לא משנה) בבוקר נגד הקבוצה היריבה,מחפש בנרות כתבות וציטוטים לקראת המשחק,זה כל מה שאני עושה עד למשחק עצמו,רק בזה אני מתעסק.

אין הרבה מה לומר,בעצם מילה אחת:
    נ-ק-מ-ה!

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/07
  9. Chievo Member

אוקיי, היום הזה סוף סוף מגיע.

אם מילאן תנצח היום זה יכול לשפר את מצבה של קייבו וכל קבוצה איטלקית אחרת, מילאן יכולה להחזיר לקאלצ'ו את הכבוד האבוד לאחר פרשת השחיתות והמהומות בסציליה.

קשה לי לראות את ליברפול מנצחת, אני פשוט לא מאמין שמילאן תחמיץ את ההזדמנות לנקום באנגלים מליברפול ... אני פונה ללב של הרוסונרים של מילאנו, אל תעשו את זה שוב, תראו לעולם שהכדורגל האיטלקי לעולם לא יאבד את האופי המקסים והטכניקה המתוחכמת שלו, כל אוהד של קבוצה איטלקית צריך לנשום למען מילאן היום.

פורצ'ה רוסונרי

10. reda Member

חבר'ה, מילאן 1-0 על ליברפול

לא תכסף שלי אני שם על זה...את המשכנתא, הדירה והילדים [אם יהיו] בעתיד :}

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה שום 1-0 קטן ולא רוצה שום נצחון מינימלי, אני רוצה לראות את ליברפול מושפלת.
    מכמעט כל הבחינות מילאן אמורה לנצח היום - אם זה בגלל הרכב יותר איכותי, שחקנים יותר מנוסים, שחקנים שבאים בכושר יותר טוב, רצון עז לנקום על הגמר של לפני שנתיים - וכמובן הקארמה שאומרת שהברק לא יכה פעמיים. אבל זה בדיוק מה שגורם לי לפחד... כמה פעמים כבר יצא לנו לראות את הקבוצות האלה שבאות כפייבורטיות כמעט מוחלטות עד שבאה אותה יריבה שגונבת ניצחון. לא נותר לי דבר מלבד להתפלל שזה לא יקרה שוב.

יהיה טוב...

12. George Best Member

אין שום תאוריה שבעולם שהמשחק היום יוכרע ב90 דקות.אני מאמין שבהארכה מילאן תנצח(ומאוד מקווה), כי פנדלים וליברפול זה שילוב שאי אפשר להביס.
    שתי קבוצות שאני כל כך שונא, אבל מן הסתם את הגנבים מליברפול יותר, שיחזור של הייזל נשמע לי טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Stretford Ender Member

לא צריך את ליברפול מושפלת (למרות שזה יהיה משמח), תן לי 1-0 קטן לאיטלקים, מצדי מטעות שופט, ולסיים עונה כמעט מושלמת מבחינת הקבוצה עם טעם טוב.

לראות עוד גביע אצל מחוסרי העבודה יעשה לי הרגשה חרא עד לתחילת העונה הבאה.

Sign on, sign on
    with hope in your heart
    And you'll never get a job
    You'll never get a job!!!

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהמשחק מ2005 ירוץ לשחקנים בראש ואנחנו צפויים לקבל גמר כל כך משעמם .

נקווה שזה לא יקרה.

15. MHFC Member

אי אפשר כבר לחכות, עוד כמעט 5 שעות המשחק מתחיל! אני לא יודע אם השחקנים ראו את הקלטת של המשחק הקודם, אבל לטעמי הם היו צריכים לראות, זה רק היה מכניס אותם למוטיבציה עוד יותר גדולה מאשר יש לשחקנים כרגע.
    אם אכן ההרכב שצוין כאן יפתח (וזה ההרכב שצפוי לפתוח), אז אני די מרוצה ממנו, עדיף את אינזאגי מאשר את ג'ילארדינו בחוד במשחק שכזה, ג'ילארדינו לטעמי יעשה הרבה שטויות ולא ינצל את המצבים שאליהם הוא יגיע, לעומת זאת אינזאגי בעל הרבה ניסיון אני מאמין שלא יעשה את השטויות שג'ילארדינו עושה בדרך- כלל. עדיף בהחלט את סיידורף מאחורי החלוץ לצידו של קאקה, הוא אפילו אמר שעדיף לו לשחק בעמדה הזו ולא בקישור השמאלי, נקווה שנראה ממנו תוצרת בעמדה הזו. בהגנה הרבה ניסיון יש וזה מה שטוב, יש על מי לסמוך, אבל בשער קשה לסמוך על דידה שמגמגם גם בעונה הזו, אני אממין שעם הרבה ביטחון הוא יתפוס משחק טוב.

FORZA MILAN!!!!!!!!!!!!