AC מילאן אלופת אירופה לעונת 2006/2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏21/5/07.

1. W.Rooney Member

התחושה שלי היא ניצחון של מילאן. הקבוצה של אנצ'לוטי הוכיחה העונה שוב ושוב כמה שהיא רוצה לחזור לגמר, קאקה חזר על אותן מילים ואמר שאין דבר שהוא יותר רוצה לזכות בו מאשר בליגת האלופות, ואחרי ההפסד בגמר ההוא, אין אדם בעולם שרוצה יותר ממנו את הגביע הזה. ליברפול לא תוכל לעמוד מול הקבוצה הקטלנית והמאיימת של מילאן, ראינו את 3 העקיצות שלהם בסן סירו מול יונייטד, את 2 המהלכים הגאוניים של קאקה באולד טראפורד, והפסד של הקבוצה מאיטליה יהווה אי צדק אחד גדול.

מקווה מאוד לראות את מאלדיני מניף את הגביע ואת הסקאוזרים הולכים הביתה שפופי ראש.

2. Wave Member

רוני,
    אני לא חושב שהפסד של האיטלקים יהווה אי צדק ,
    אולי יש להם שחקנים יותר אטרקטיבים, אבל אין ספק שלליברפול מגיע לזכות בצ'מפיונס, היא הדיחה את 2 המועמדות מספר 1 לזכיה בגביע לפני תחילת העונה וגם תוך כדי.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שהייתי ילד הייתי אוהד שרוף של ליברפול, מאז אבל הרבה דברים השתנו....
    עדיין יש לי סימפטיה לאדומים מאנפילד, ובאנגליה הם הפיבוריטים שלי, אבל רצון הנקמה של מילאן, היכולת שהקבוצה הציגה במפעל ( הוכיחה למה היא הקבוצה הטובה במפעל עם ניצחונות קשים על באיירן ועל מנצ'סטר) גורמים לי לסימפטיה קלה לרוסונורי.
    מה עוד שאני לא הייתי ולא אהיה לעולם אוהד של בניטז.

אני לא ארשום פורצה מילאן, או משפט דומה לליברפול, מאחר וקשה לי להזדהות יותר מדי עם אחת מהקבוצות, אבל למען יניב ויואב אני אשתדל לאהוד את מילאן, אבל לא מבטיח כלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

לגבי המשחק עצמו, לדעתי בניגוד ללפני שנתיים לא יפלו הרבה שערים, הרבה תלוי בפתיחה של המשחק, אני מצפה לפתיחת זועמת של מילאן, אם כי ליברפול תדע להתמודד עם זה ותשתמש במתפרצות הקטלניות שלה. אם צריך להמר אז 1-2 למילאן או משהו בסיגנון הזה, שגם הארכה לא נפסלת על הפרק. רק לא 0-0 בבקשה

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולכם מדברים פה על כמה מילאן ראויים... ליברפול לא ראויים? הם הגיעו לפה במקרה? הדיחו קבוצות קיקיוניות ונהנו מהגרלות נוחות? bullocks. מי שהדיחו את 2 הקבוצות הכי טובות באירופה זה לא מילאן אלא ליברפול, וייאמר לזכותם שבשני המקרים הם שיחקו מולן שווה בשווה ולא כאנדרדוג נחות (לדעתי מול בארסה הם אפילו היו עדיפים). זה לא הכי נעים לעין, אני יודע, וגם אני לא ממש חובב את הסגנון של בניטז, אבל תנו להם את הכבוד כשמגיע להם...

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטלקים הם עם באיזי. כלומר, לא בדיוק באיזי, אבל בהחלט ניתן לומר שהאיטלקי הממוצע שומר על אופי נינוח ולא ממש אוהב להתאמץ עבור הלחם שלו. זה לא מקרי שרוב העסקים המצליחים שיצאו מאיטליה באים מענפים שהאיטלקים המציאו בעצמם, או סתם דברים שבאים להם בקלות מתוך הטבע הנהנתני שלהם – אופנה, אוכל, כלי תחבורה ופשע מאורגן. כולם דברים שהאיטלקים הביאו לידי אמנות מתוך אינסטינקט, מתוך תשוקה, ולאו דווקא מתוך רצון להתאמץ יותר מדי. לא תראו הרבה חברות הייטק איטלקיות, לא תמצאו יותר מדי מדענים מהשורה הראשונה או פטנטים שרשומים על איטלקים, אבל לכו תמצאו ילד שלא אכל שוקולד של קינדר, או גבר מיוחס שאין לו לפחות חליפה אחת של דולצ'ה וגבאנה.
    מילאנו היא אי של עסקים במגף של חפיף, והיחס כלפי העיר חשדני בהתאם. האבטיפוס המילאנזי הוא וורקוהוליק שלא משקיע יותר מחצי שעה בארוחה, רודף הצלחות חסר פשרות.
    כששהיתי באיטליה השגתי טרמפ בתוך מילאנו מאלכס, סוכן כרטיסים שהשיג לי כרטיס לדרבי המילאנזי. אלכס הוא יליד טורינו, וכששאלתי אותו אם הוא נהנה מהביקורים המזדמנים שלו במילאנו, הוא הניד את ראשו בזעזוע. "תסתכל על העיר הזאת", הוא אמר לי בסלידה מובלטת, "כולם רק ביזנס-ביזנס-ביזנס. כולם כאן כל כך קרים. אם כבר לומבארדיה (חבל הארץ בו ממוקמת מילאנו), רק האגמים מסביב. פאק מילאנו".
    וזו רק חוות הדעת של תושבי טורינו. רדו דרומה ותראו עמדות קיצוניות יותר. "הליגה הצפונית", מפלגה כושלת שדרשה עצמאות נפרדת לצפון איטליה ומילאנו במרכזה, ודאי לא העלתה את הפופולריות של מילאנו בעיני תושבי הדרום הפחות מבוססים, היותר "איטלקיים" בנפשם. הסטריאוטיפ תמיד יהיה אחיד – כזה של איש עסקים מנופח, זחוח וקר.
    גם הכדורגל האיטלקי שונה במידת מה מהסטריאוטיפ האיטלקי. מוסר העבודה האיטלקי גבוה בהרבה מהסטנדרטים שהציבו לעצמם האיטלקים בתחומים אחרים, הוא דורש כוח פיזי ומנטאלי עצום ולא רואה שום פשרה בדרך, גם אם היא לא בהכרח ספורטיבית. האיטלקים לקחו את השחצנות ותחושת העילאיות המובהקת שלהם מהתחומים שפיתחו ויישמו אותו בכדורגל. התוצאה הייתה כדורגלן שיטתי, אינטנסיבי ומדוייק. מעט מאוד סממנים נשארו מובהקים כמו זה של "הגנה איטלקית". אם כדורגל אנגלי הוא מזמן לא "בעט ורוץ" והמונח "בונקר גרמני" הוא כבר נחלת העבר, "הגנה איטלקית" הוא מונח שיגרום לאלכס פרגוסון ועוד רבים וטובים לזוע באי נוחות במקומם.
    למרות שמילאן תצטרך פורמה ממוקדת של החלוץ היחיד שלה (חלוצים הם תמיד היחידים במערך האיטלקי שאינם מחוייבים לעבודת הגנה), תהיה זו מחר ההגנה האיטלקית של מילאן שתצטרך להיות במיטבה כדי לצופף את ההתקפה הנחושה אך מוגבלת של ליברפול. הנה לכם מקום שבו מילאנו היא חלק לגיטימי מאיטליה.
    דווקא תושבי ליברפול הם ההיפך הגמור מתושבי מילאנו, ותושבי איטליה בכלל. בניגוד לתושבי מילאנו שעוסקים ברובם בענפים מיופייפים כגון תכשיטים ואופנה, תושבי ליברפול עוסקים ברובם בנמל בעיר, בעבודות הרבה פחות נוצצות והרבה יותר מלוכלכות. בבוקר קורעים את התחת בפריקת סחורה, העלאת סחורה ושאר עבודות סזיפיות, ולאחר מכן נרגעים בפאב הקרוב. שגרה יעילה שעוזרת להדחיק את המציאות הקשה.
    ראפה בניטז לא היה צריך הרבה כדי למקסם את היכולת של השחקנים שלו לידי יעילות. הסביבה המקיפה והלך הרוח באנפילד כבר עשה את שלו. אין מקום יותר טבעי לתת ליעילות לבוא לידי ביטוי מטורניר נוק-אאוט, שם לא צריך יכולת מתמשכת גבוהה. צריך רק לבוא לעשות את העבודה בזמן, לדפוק שעון ולהירגע עד יום העבודה הבא.
    אם הגמר ייראה כמו הסטריאוטיפים הכלליים על ליברפול ומילאנו, אלגנטיות ומוסר עבודה אל מול נחישות ויעילות, לפחות תוכלו לדעת שזה לא יד המקרה, אולי אפילו לא טביעת האצבע של המאמנים. הכל בשורשים.

6. Red Left Winger Member

אני לא אסבול לראות את ג'ררד מניף את הגביע עוד פעם.
    אני מאוד מקווה שמילאן תנצח למרות שבתוך ליבי אני מקווה שהאדמה באצטדיון תקרוס או משהו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx בלי נפגעים כמובן. טוב, אולי רק בלאמי.

גיא, לא סתם אומרים בארץ שהאיטלקים הם הישראלים האירופאים

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/07
  7. King Kenny Member

7000 אוהדי מילאן בינתיים לא יכולים להגיע לאתונה בגלל שביתה. זה הפסד די גדול למילאן שכנראה גם ככה היו קטנים לעומת הקהל האדיר של ליברפול, שאמור לתת לשחקני ליברפול הרגשה ביתית.

8. cazzo Il Capocuoco

יש מזל לאליטליה החלאות האלה שהם סידרו כמה טיסות מיוחדות בסוף!
    http://www.corriere.it/vivimilano/Corriere%20della%20Sera/Fotogallery/Tagliate/2007/05_Maggio/21/MILAN/4.Xxx

Dateci la COPPA Alzati la COPPA!!!! :aaarse:

9. ACBenb Member

שטויות, למילאן יש מספיק ניסיון כדי לשחק גם מול קהל ענק של ליברפול בגמר. אז נכון שזה יעשה את ליברפול יותר טובה כל הקהל הזה, אבל הקהל של מילאן בין אם יגיע ובין אם לא, לא יהיה משמעותי כל כך.
    למרות שאני בטוח שבסופו של דבר יגיעו, מילה שלי.

10. Gooner Member

5-5 אחרי 120 דקות ונגמר 1-0 לליברפול בפנדלים שרק ריינה מצליח להכניס פנדל אחרי 21 בעיטות.סגרנו?

סתם.,לא משנה לי מי תנצח היום,אחרי שנפטרנו משני הסיוטים בחצי גמר אני יכול לראות את זה בשקט היום,נראה לי שאני נוטה לכיוון מילאן,רק בגלל קאקא.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר לא יכול לחכות, אני מת שהמשחק הזה יתחיל כבר.
    לדעתי, מילאן תהיה זו שתניף את הגביע בסופו של דבר. קשה לי לראות איך ליברפול תצליח להדוף את האיטלקים חדורי הנקמה. מה גם שהיתרון האיכותי בצד של מילאן.
    בדבר אחד אני בטוח: אם מילאן תוביל 3:0 במחצית, היא לא תשמוט את היתרון הזה שוב.

12. Spanish Weapon Member

רק בשביל לתקן את העוול מ2005 באיסטנבול אני רוצה שמילאן תזכה היום בצ'מפיונס.

מבין שתי הקבוצות היום בגמר, הדרך של מילאן לגמר הייתה הרבה יותר שמחה וצבעונית מבחינת הכדורגל , אני מקווה בשביל המגמה הכללית בכדורגל שהכדורגל השמח והיפה של אנצ'לוטי ומילאן ינצח ולא הכדורגל הטקטי והמסתגר של אדון ישיבה מזרחית רפא בניטז.

אם יש צדק בכדורגל מילאן צריכה לזכות היום בצ'מפיונס ליג, אם באיסטנבול זה לא הלך אז באתונה (שהיא האופוסיט המוחלט לאיסטנבול) זה יילך.

פורצה מילאן , ליום אחד אני אוהד מילאן

May the happy football win

13. tiktin Member

מי שאומר מילאן כנראה שוכח על איזה קבוצה מדובר. ליברפול עברה בדרך את צ'לסי וברסה, 2 הקבוצות הכי טובות בעולם כיום מבחינת חומר שחקנים. אז מילאן נתנה בראש באליאנץ, הרביצה למנצ'סטר בסן סירו, אבל באתונה לליברפול קשה לי להאמין שתצליח לעשות את זה. ליברפול יכולה להיות קטנה על הקטנות, אבל היא גדולה על גדולות.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אוהד של הליגה האיטלקית אני צריך להיות על מילאן במשחק הזה, אבל אין מה לעשות אני אינטרסטה וקשה לי להיות אוהד של מילאן במשחק הזה , ואני מקווה שליברפול תיקח את הגביע כדי לא יקלקלו לנו אוהדי מילאן את חגיגות האליפות.

בהצלה לליבר..........

15. saviola Member

עזבו אתכם שטויות, מה זה משנה מי תנצח, העיקר שיהיה משחק טוב. ושבסוף ליברפול תנצח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx