5:תיקו מאופס לריאל בסרדינרו , 2-2 גדול במסטאייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏20/9/11.

1. xavi6 Member

זה לא אתה, זה הקטור קופר...

2. LIVERPOOL87 Member

עושה רושם שיש לנו עולה שתדבר חזק בליגה, בטיס כבר ב2-0 אחרי 10 דקות.

3. Valencianista Member

תדבר חזק בליגה ממש לא, בטיס היא קבוצה נחמדה של אמצע טבלה ולא יותר. יש לה פשוט יותר מדי מזל שהיא נפלה ב-4 מחזורים הראשונים על הקבוצות הכי גרועות כרגע בספרד. אני מחכה למשחקים שלה נגד קבוצות יותר חזקות..

מה שכן יש להם שחקן שיותר משווה לעקוב אחריו, אלבארו ואדיו, חגג לפני שבוע יום הולדת 17 (!), ראיתי אותו במשחקים הקודמים של בטיס העונה.. כישרון גדול.

4. LIVERPOOL87 Member

גם הגרלה נוחה צריך לדעת לקחת.
    לבטיס יש את היכולת להגיע למקומות 7-10 ובשבילי זה נקרא לדבר חזק מקבוצה מסדר גודל שלה.
    לא התכוונתי שהיא יכולה להתחרות עם ולנסיה ואתלטיקו על מקום באלופות.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. ValenciaCF Member

כל הכבוד לבטיס שמובילה 2-0 אחרי רבע שעה וככל הניראה תטפס לפיסגה בסיום המחזור. שאפו לאתלטיקו, קבוצה מפחידה העונה, יש תחרות השנה נקווה שימשיך עד למחזורים האחרונים.

תיקו 2-2 מצד אחד תחושת פספוס מצד שני אומר תודה על הנקודה, היינו כל כך קרובים לנצח ושיחקנו מצוין מצד אחד (מת'ייה גדול!). אבל מצד שני צריכים לשמוח על הנקודה - הפנדל שהיה על מסי במחצית הראשונה שלא נישרק למזלנו וההצלות של גואיטה באחד על אחד מול מסי ומול וייה בדקה 89 מסביר (לי בעיקר) למה דייגו אלבס נישאר על הספסל, כל הכבוד. משחק אדיר של באנגה, ראמי ורואיז מוכיחים שיש על מי לסמוך, מיגל לשמחתי ממשיך לקבל קרדיט. בסה"כ פתיחת עונה טובה.

יום שבת משחק חוץ קשה בסביליה (19:00), ביום רביעי ליגת האלופות - צ'לסי במסטאייה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/11
  6. Mr Mahamid Member

מה אתם אומרים! בטיס קבוצה טובה אבל בטח היא לא תדבר חזק בליגה.. אה היא תגיע למקום 10 זה יהיה השג בשבלה? ריאל מדריד? עוד יתעררו ובספו של דבר יגיעו למקומות 2-4
    ולנסיה? גם היא תהיה בין 4 הקבוצות הראשונות
    ברצלונה? תרשמו אצלכם, אלופת ספרד לעונת 2011-2012, ואני לא אופתע אם תקח גם את ליגת האליפות ואת גביע ספרד

7. Civil Anti Madridista

LIKE

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היא יכולה להתחרות עם סביליה על מקום בליגה אירופית. עוד לא ראיתי את בטיס העונה, אבל את הדרבי אני לא רוצה לפספס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

השער שפלקאו הבקיע בדקות הראשונות נפסל בגלל שהקוון ראה עברה של סאלביו.