5:תיקו מאופס לריאל בסרדינרו , 2-2 גדול במסטאייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏20/9/11.

1. Muurad Member

השאלה זה לא מה היה איתו היום, זה מה יהיה איתו עוד שבוע\שבועיים\חודש\שנה.

יציבות זה שם המשחק בכדורגל העולמי היום, ובאנגה עם כל הכבוד לכישרון שלו שהוא מוכח ללא ספק - פשוט לא יציב מנטלית וכתוצאה גם לא יציב על המגרש.. עד שלא יהיה אצלו סוויץ' בנושא הוא לא יגיע לשום מקום, או לפחות לא יגיע למקום שהוא צריך להגיע אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/11
  2. xavi6 Member

עם הזמן? מ-2007 זה לא מספיק זמן לשפר? הבחור לא יעיל בשיט. הוא תקוע. הוא אומנם "תקוע" יפה ומרשים, עם מסירה טובה פעם במשחק או משחק שלם טוב פעם ב-5 מחזורים. מה זה שווה? אני לא שונא אותו, אני פשוט חושב שאתה נותן יותר מידי כובד וחשיבות למילה "פוטנציאל".

מסי עבר אותו לא מעט פעמים גם אתמול, זה שהוא לקח לו כמה פעמים לא אומר שמסי לא עבר אותו 8 פעם בין לבין.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתה לי הרגשה טובה על המשחק של ולנסיה, באסה שפספסתי. עושה רושם שההתעלמות של ברסלונה מבעיית הבלמים עוד תעלה להם ביוקר, בניגוד לעונה שעברה בה האלתורים החזיקו והצליחו.

ואנחנו עדיין מחכים שעם הזמן פרוטי יהפוך לסופרסטאר או משהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

5. riquelme1 Member

חכה שג'רי יחזור, זה יקרה כנראה בשבת נגד אתלטיקו, אז ההגנה של בארסה תחזור להיות חזקה. אבל גם גוארדיולה טעה אתמול במערך שעלה, 3 שחקני הגנה נגד ולנסיה זה התאבדות והוא כמעט שילם על זה מחיר של תבוסה במחצית.

אבר כבר היום סופרסטאר מבחינתי, שעוד ילך וישתפר, הוא רק בן 23. פרוטי למרות גילו הצעיר(24), לעולם לא יהיה כזה.

יום שבת עוד משחק קשה לבארסה נגד אתלטיקו, הפעם בקמאפ נאו, והפעם כנראה עם פיקה, מבחן גדול לאתלטיקו שיכולה לעשות לבארסה קשיים.

6. yakov_y YNWA

משחק ראשון העונה שאני צופה בולנסיה ופשוט נהניתי, הייתי לי הרגשה טובה לפני המשחק.
    מוזר לראות ששבוע אחר שבוע גויאטה פותח על חשבון דייגו אלבס, אני ממש תופס מאלבס. קשה עדיין לעכל את העובדה שלולסיה יש הגנה כל כך חזקה, רמאי והבלם שלצידו היו פשוט אדירים, לא פלא שבלם כמו קוסטה בספסל, לולנסיה יש שלישית בלמים יוצאת מן הכלל ומאדורו כבלם רביעי זה מצוין.מת'יו במשחק ענק, פשוט שחקו ענק, ולחשוב שהוא בכלל מגן.
    אבר באנגה... איזה שחקו ענק, מזכיר לי את היכולת מלפני שנתיים וחצי בה הוא רשם 14 בישולים רק בליגה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תצוגה כל כך עלובה מההגנה של ברצלונה ומדוד וייה כנראה לא נראה... ברצלונה לא עושה את אותם הטעויות פעמיים ברציפות, אם ברצלונה היתה מפסידה אתמול לא היה סיכוי בכלל לנקודות

ולנסיה אתמול קיבלה צ'אנס אדיר לנצח את ברצלונה והיו לה את כל ההזדמנויות הקיימות בשביל לגמור את המשחק, ברצלונה נראיתה גמורה עד לטעויות בהגנה שהובילו לשער ואם קצת ריכוז בדקות האלה ברצלונה לא היתה מגיעה למצבים...ברצלונה של אתמול הזכירה את הקבוצה שבאה אלינו לקלדרון והפסידה 2-1 עם הגנה חסרה

בקשר לשבת אני מאוד אופטימי בקבוצה שלנו אבל לצערי ברצלונה "בזבזה" את היכולת הגרועה החודשית שלה וזה יהיה עוד יותר קשה מאשר זה היה אמור להיות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. riquelme1 Member

במשחק ההוא בקלדרון, בארסה שיחקה בלי 4-5 שחקני הרכב עם אינני טועה, ועם ילדים בהרכב, זה לא אותו סיטואציה שהיה אתמול, למעט פיקה לא היה חסר לבארסה אף שחקן משמעותי(אולי איינסטה, אבל שהמחליף שלך הוא ססק פברגאס זה לא נקרא חסרון).

אני כן מסכים איתך ש3-1 במחצית היה סוגר את המשחק וולנסיה כנראה הייתה מנצחת, אבל בארסה לא הייתה מוותרת כל כך מהר.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי על החיסורים אלא על היכולת שהקבוצה הראתה בהגנה ועל זה שכל שתי דקות ולנסיה עם קצת ריכוז היתה מגיעה למצב מסוכן... ההגנה של ברצלונה הייתה מסננת אתמול וכל כדור עומק טוב היה גורם לחצי מצב די בקלות וזה מאוד הזכיר לי את המשחק ההוא בקלדרון

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה ברור לי, לא אני הייתי זה שטען שהילד מיועד לגדולות ("יותר טוב מדי מריה"). ברוח הנוסטלגיה של הויכוחים על באנגה, נזכרתי בויכוח על פרוטי VS די מריה...

11. M_T_A Member

נראה שגוארדיולה כבר מתחיל להשתעמם בברצלונה ולא סתם הוא דיבר כבר מהעונה שעברה על עזיבה בקרוב.. אחרת קשה להסביר איך זה שהוא פותח מול ולנסיה במסטאייה עם 3-4-3 בלי מגנים, ואיך מה שהתחיל מסוג של אילוץ חד פעמי למשחק מול ויאראל בגלל רשמה אינסופית של פציעות בהגנה הפך למערך הקבוע.
    ואת זה שהוא פשוט מתעקש לשחק ב"איך להשאיר את קייטה בהרכב למרות שיש לך 6 שחקנים באותה עמדה שיש להם בציפורן יותר כישרון מכל מה שיש לקייטה".
    פפ מכיר את הקבוצה שלו יותר טוב מכולנו. הוא יודע טוב מאוד שהיא מתפקדת הכי טוב כשיש 3 שחקנים בקישור, כשבוסקטס הוא האחורי מבינהם וצ'אבי וססק לפניו, הMVP בהתקפה ורביעייה הגנתית מסודרת עם דני אלבס שתומך בהתקפה כל הזמן. לא היתה לו שום בעיה לפתוח בהרכב הזה, לא היה לו שום אילוץ מלבד הפציעה של אינייסטה וססק הוא מחליף יותר מראוי. אבל פפ התעקש להשתעשע דווקא במסטאייה וחטף פעמיים את אותו גול(ורק במזל זה לא היה 5 פעמים אותו גול). 70 דקות שלא ראינו שום דבר שדומה לבארסה. צ'אבי נעלם, אלבס מבולבל ולא ממש סגור על איפה הוא צריך להיות ומה צריך לעשות, כמוהו גם רוב הקבוצה בעצם, וקייטה אחד מיותר.
    מתי בארסה נראתה כמו בארסה? 20 דקות אחרונות, כשהיתה שלישייה בקישור שמורכבת מצ'אבי-ססק-תיאגו, אדריאנו-מסי-וייה בהתקפה ורביעייה הגנתית, או בקיצור 4-3-3 כמו שבארסה רגילה.
    רק שפפ יסיק את המסקנות הפעם. לגבי קייטה כבר מזמן התייאשתי והבנתי שזה לא יקרה, אבל לפחות לגבי המערך..

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שגם מול אתלטיקו הוא לא ינסה את ה3-4-3 הזה כי פשוט יש קבוצות שנגדם לא משחקים את המערך הזה כי יענישו אותך כמו למשל סביליה, אולי מול אוסאסונה והקבוצות החלשות זה יכולל לעזור ולגמור את המשחק אבל לא כאן במסטאייה ובטח לא יעזור גם במחזור הבא מול אתלטיקו מדריד.

13. Raulito Madridista

דקה 41: ולנסיה מוליכה 2-1 על ברצלונה ובמקום להעביר זמן עד ההפסקה היא ממשיכה לתקוף. כדור רוחב מצויין מצד שמאל שוב מצד מאטייה הנהדר, רוברטו סולדאדו מקדים את ההגנה ו...החוצה! גול של ולנסיה במצב העניינים הזה כשבארסה זחוחה, לא מרוכזת ועם מערך ניסיוני - היה גומר את המשחק לחלוטין. אתמול ולנסיה הייתה טובה יותר והגיע לה לנצח - וזה ממש לא אומר שלברצלונה לא היו את מצבי הכיבוש שלה כי אין חייה כזאת שברצלונה גם במשחק בינוני לא שווה גול או שניים. אי-אפשר להשוות בין ולנסיה הנוכחית לבין זו של עונת 2003-04 אבל ולנסיה פתחה יפה את העונה, היה לה לוח משחקים לא קל וחבל רק על חוסר הקילריות ליד השער. ולנסיה של בניטס הייתה מנצלת כל טעות של היריבה וסוגרת מאחור במשחק הגנה הירואי.
    הבישול של מסי אתמול היה פשוט פנומנלי, הייתי צריך כמה שניות לעכל את הגאונות. ססק פשוט מוסיף המון לברצלונה. חוץ מסגל עמוק וגולים מהאמצע היה לה הכל - גולים מהחלוצים, גולים משחקני הכנף, מגן תוקף ברמה גבוהה, בלם שיודע לכבוש. ועכשיו יש לה גולים מהאמצע. ססק מסוגל לכבוש 20 שערים בקבוצה כזאת והכניסה שלו לעומק היא קלאסה.

ומה איתנו? לא מבין מאיפה באה התקופה הרעה הזאת, פשוט מביך לראות את ריאל מדריד. 80 דקות לא עושים כלום ומאז פתאום כולם משחקים אותה שאכפת להם ומתחילים לשחק מהר. אני רוצה לראות את קאקא והיגואין בהרכב במחזור הבא. הציפיות הגבוהות מדי-מאריה ואוזיל אחרי עונת בכורה חלומית בינתיים נמצאות בעוכריהם. מוריניו רצה 30 מתוך 30 - נו באמת...

14. אלי מתחן Member

דור התקופה הרעה התחילה במשחק מול חטאפה.

15. Civil Anti Madridista

משחק ענק במסטאייה. ולנסיה עלתה לנצח את המשחק, והייתה קרובה לכך במיוחד במחצית הראשונה.

אני מקווה מאוד שאחרי המשחק הזה, פפ יפסיק לשחק במערך של 3 בהגנה, כי מה שהיה במחצית הראשונה אתמול היה קטסטרופה שלא יכולה לחזור על עצמה
    מספיק שההגנה לא נתנה עד עכשיו משחק אחד טוב כמו שצריך, ואם כל הכבוד לשמינייה המרשימה לכל הדעות על אוסאסונה, ההגנה נראתה שוב רע מאוד

במחצית השנייה דני אלבס חזר אחורה, וחזרנו לעצמנו. לא הגיע לנו להפסיד את המשחק הזה, ויכולנו אם עוד טיפה מזל לנצח אותו. מחצית שנייה פנטסטית פשוט, הרבה מאוד מצבים אבל גם מילה טובה לבלמים של העטלפים והשוער שלה. אם כל ההחמצות, גם להם היה חלק בכך

איש המשחק לדעתי, אבר באנגה. פשוט קילר על המגרש, חוויה היה לראות אותו אתמול. עצר כל דבר שזז, היה מספר 1 על המגרש