5:תיקו מאופס לריאל בסרדינרו , 2-2 גדול במסטאייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏20/9/11.

1. Muurad Member

נראה לי שצריכים להחשיב את זה כשער עצמי, אבל אתלטי מובילה בצדק.

2. Valencianista Member

ההרכב שלנו מול ברצלונה:

גואיטה
    מתיו - רמיו - רויז - מיגל
    באנגה - טינו - אלבלדה
    פיאטי - הרננדז
    סולדאדו

הרכב מעולה, 4-3-3 שלא רגילים לראות מאמארי והלוואי שזה יעבוד, סך הכל על הנייר נראה מצוין ומעניין איך יתפקד. סוף סוף יש את השילוב של באנגה & טינו, הם פשוט מעולים ביחד כמו שראינו במשחק מול ראסינג (וגם בכללי הקשרים האחוריים הכי טובים בקבוצה. משחק שעבר באנגה היה המצטיין ואחד לפניו מול אתלטיקו טינו היה מעולה וכאשר יצא אתלטיקו התחילו לשלוט). מה שאני לא מבין למה ברונו בסגל ובאראגן לא.. בשביל מה אמארי הביא אותו? הוא מגן ימני הרבה יותר טוב מברונו.

שינוי בהרכב! (או שיכול להיות שמההתחלה הוא היה ככה.. ב superdeporte כתוב את ההרכב שרשמתי בהתחלה ועכשיו בטוויטר הרשמי של ולנסיה רשום משהו אחר)

גואיטה
    מתיו - רמיו - רויז - מיגל
    באנגה - אלבלדה
    אלבה - קאנאלס - הרננדז
    סולדאדו

הרכב מאוד התקפי וככה גם מסוכן, מערך 4-2-3-1 שגם לא רגילים לראות אצל אמארי, אבל יותר קרוב למערך שהוא תמיד משחק (4-4-1-1) מכיוון שבמערך של היום שחקני הכנפיים (אלבה והרננדז) משחקים יותר קדימה מבדרך כלל. למה הוא מרכיב את אלבלדה במקום טינו רק הוא יודע! מאכזב.. אבל סך הכל הרכב טוב, הימור שלי למצטיין: אלבה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/11
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שניה לא טובה אבל עדיין הגענו לכמה מצבים טובים כשפלקאו לפני דקה הפציץ את המשקוף...2-0 מנגיחה של דומינגז

איזה גול של פלקאו :aaa021: :aaarse:

4. riquelme1 Member

חח פשוט לא יאמן, הוא כבר הסתבך ואיבד את הכדור ובנחישות מדהימה חוטף אותו ובמהלך פנטסטי כובש, איזה חלוץ. אני חולה על אגוארו ופורלאן, אבל נשבע שאני לא מתגעגע(טוב נו, קצת לקון).

5 שערים כבר לפלקאו ב-2 משחקים, מדהים, מדהים, ועוד שער חוקי שנפסל. ונוסיף משקוף אדיר לפני, החלוץ הזה לא יאמן.

3-0 אתלטי שהתעוררה אחרי פתיחה חלשה, אבל עדיין עוצמתית ביותר. מאנזסנו מחליף את סילביו ומכניס את אדריאן. חלוץ במקום מגן, מאנזסנו השתגע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

----------------------------------------------------------

הרכב טוב של אמארי, סוגר חזק את האמצע עם באנגה, טינו קוסטה ואלבלדה, בהתקפה פיאטי, פאבלו וסולדאדו חיביים להיות חדים היום.

בארסה חזקה, אבל ולנסיה עם הטירוף של הקהל יכולה לעשות את זה.

ראסינג סאנטנדר ריאל, בינתיים 0-0.

5. Valencianista Member

ערכתי את ההודעה.. ההרכב שונה.

6. Muurad Member

פלקאו פשוט ענקhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx איפה עידן, זרוק פה איזה תמונה למען יראו ויראו.

7. riquelme1 Member

אין מילים, שלושער בשני משחקים רצופים(אני מחשיב לו את הגול פגע בשחקן של ספורטינג בגלל שהשופט לקח לו גול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ). שווה כל אגורה.

הרכב הרבה פחות טוב של אמארי, שוב הוא מפחד ורוצה לסגור את אגף ימין של בארסה, במקום לפתוח עם פיאטי, ואני גם לא אוהב שטינו לא בהרכב.

עכשיו הרבה פחות אופטימי.

8. Muurad Member

אגב מישהו רואה מה הולך עם מאלאגה? נדמה שקאסורלה לא מפסיק להפציץ.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד 4:0 ומגיעים בשיא הביטחון לשני המשחקים הקרובים והחשובים בליגה מול ברצלונה בקמפ נוא וסביליה בקלדרון ויש המון סיבות לאופטימיות...אני רק מקווה שהשחקנים שמרו קצת למשחקים הקרובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. XabiAlonso Member

שוב איבוד נקודות. שוב בארסה עם מתנה.
    אפשר לראות את פלקאו מככב מעבר לכביש באתלטיקו ולאכול את הלב שלא עשינו שום מאמץ להביא את החלוץ האדיר הזה. בנזמה והיגואין רעים מאוד. כל הקבוצה נראית רע.

11. riquelme1 Member

קשה לעקוב כל כך הרבה משחקים, אבל מאלגה עושה את שלה, אחרי ההפסד בפתיחת העונה לסביליה, 3 ניצחונות רצופים לפלגריני. לעומת זאת פתיחה זוועתית של בילבאו עם נקודה ב-4 משחקים, בייאלסה לא יחזיק מעמד הרבה זמן, שממשיך לעשות סלט בהרכב של בילבאו ושוב חאבי מארטינז פתח כבלם.

אתלטיקו עם ניצחון שני ברציפות, שתיהם ב4-0 מרשים ביותר, היום המשחק היה טוב יותר מאשר נגד ראסינג, אתלטיקו יכלה לגמור את זה ביותר עם לא שער שנפסל ועוד כמה החמצות, פלקאו תופעה עם שלושער שני ברציפות ו-6 שערים ב-2 משחקים. גם ההגנה של אתלטיקו נראת נפלא עם מיראנדה ודומינגז, אתלטיקו בדרך הנכונה.

ריאל מדריד עם תיקו בסרדינירו, איבוד נקודות שני של ריאל ב-2 משחקים, נקודה אחת בלבד מתוך 4. מוריניו וריאל בצרות.

ועכשיו לפאראטידסו, ריאל מחזיקים אצבעות לולנסיה.

12. פריד טאהר Member

הקבוצה נראית זוועה בשלושה משחקים אחרונים כולל ליגת אלופות, אני עוד לא מצליח לעכל איך קבוצה יכולה להתהפך בצורה כל כך קצרה, זה לא רק שאנחנו מאבדים נקודות,שיטת המשחק והיכולת מתאימים יותר לליגה לאומית אצלנו!
    להפסיד חמש נקודות בשלב כל כך מוקדם זה אסווווון... אליפות הלכה קיפינימט, נתראה בעונה הבאה ואני בשיא הרצינות מאמין במה שאני אומר, חבל!
    מוריניו חייב לשלם את המחיר 

13. Muurad Member

בוא תגזים עוד קצת, למה לעצור כאן? שלח אותו לבידוד במרתף של הברנבאו בלי אוכל לשבוע.

דיבורים על מוריניו מחוץ למדריד יהיה הדבר הכי מטומטם שהמועדון הזה עשה בשנים האחרונות.

14. riquelme1 Member

נדב יעקבי הבן אדם הכי מנחוס ביקום, רק הוא מדבר על משחק שקול ומאוזן, ולנסיה סופגת.

1-1, יש משחק במסטאייה, למרות הגול של ולנסיה, פיאטי ז'ונאס או טינו צריכים להיות במשחק הזה.

15. Valencia_MyLove Member

ההגנה פשוט חלמה