4 הגדולות - עכשיו יותר מתמיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/3/10.

1. Green Lantern Member

ומה לא בסדר בזה?
    כשאתה ילד בן 5-6,אלא אם יש לך איזה אבא/דוד שהוא פנאט של קבוצה מסוימת ומחדיר לך את זה מגיל קטן,אתה תימשך באופן טבעי או לקבוצה המצליחה הראשונה שתיראה או לקבוצה של העיר הכי גדולה הקרובה אליך.
    וזה בסדר,ככה זה צריך להיות,לילד קטן שמתחיל לאהוב כדורגל אין את הכלים לדעת מה זה רומנטיקה,להתחבר לאידיולוגיה או לשחקני עבר,כשאתה גדל ולומד על ההיסטוריה,הזהות והמועדון שלך אתה לומד להתחבר ולאהוב אותו.

יש לציין שזאת הייתה אותה קבוצה מפורקת ומוכת אסון אבי רן מהקיץ שלפני כן.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם Green Lantern,סך הכל אני אוהד חיפה בערך בגלל משהו דומה,ליתר דיוק בגלל ראובן עטר,האמת שבהתחלה הייתי אמור לאהוד מכבי תל אביב,איזה חבר טוב שלי אהד אותם ואני החלטתי שאני אתחיל לראות כדורגל(אנסה להתעניין) ראיתי את הדרבי המפורסם שמכבי חטפה 4-2 מהפועל משערים מפגרים ששורה אובארוב חטף,לא התאהבתי במכבי(ובטח לא בהפועל... :) ) ואז ראיתי משחק של מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב ועטר קנה אותי.

3. eran levy Member

ואני לא ראיתי משחק אחד של כוכב אחד, אני ראיתי עונת אליפות גדולה, עונת 78/9 עם האליפות של מכבי ת"א, עם השער של אבי כהן בדרבי ששלח אותו לליברפול עונה לאחר מכן. זו לא היתה רומנטיקה, זה היה מהלך טבעי של ילד בן 10 שמתחבר לקבוצה מצליחה. הרומנטיקה שמדברים עליה כאן חלחלה בשנות השמונים, כשמכבי הדרדרה ברמה (תקופתם של חי קרייס, מאיר חנוכה וכו'). כמה אירוני - כשהקבוצה גרועה הרומנטיקה גואה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. yakov_y YNWA

איזה תוגבה, כיף לשמוע תוגבה כזאת על אחד שיידע על מכבי נתניה בעבר.

גם בשבילי מכבי נתניה הקבוצה של המדינה.

שמרתי במועדפים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/10