38 ואחרון: אחרי 21 שנה דפורטיבו יורדת ליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏20/5/11.

1. ValenciaCF Member

ולנסיה עם מאזן בדיוק כמו של העונה שעברה
    71 נקודות! 21 נצחונות, 8 תיקויים ו9 הפסדים, ההבדל היחיד הוא הפרש השערים ששנה שעברה היה +19 והשנה הוא +20. * 9 נקודות הפרש מהמקום הרביעי! (שנה שעברה 8 נקודות הפרש), אחלה של עונה במיוחד לאחר מכירת החיסול בקיץ, סולדאדו מלך השערים עם 18 שערים, ענק! מהמחזור ה30 (רביעיה מול חטאפה) הוא כבש בכל משחק שולנסיה כבשה בו לפחות שער אחד!

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/11
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יום עצוב היה כשדפור של לוטינה העפילה לגביע UEFA לפני כמה שנים. ואני גם מאוד שמח בשביל ארנסוביה הרוצח.

קון באתר שלו מסביר שהוא לא חגג בגלל המצב של מיורקה.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

4. riquelme1 Member

זה מה שקורה שבהתקפה שלך משחקים אדריאן מיסטר בין, שכנראה בעונה הבאה יהיה באתלטיקו מדריד ויהיה עוד אחד הרכישות המצחיקות שלה, ריקי, סיסקו ועוד שאר שחקנים בינוניים.

חבל לי על גוארדאדו, חבל לי על ואלרון הנפלא שבגיל 35 אחרי כל כך הרבה שנים יפות יורד ליגה.

אני מקווה שלנדויירו האידיוט יפטר כבר את לוטינה המאמן המזעזע הזה ושדפור תחזור אלינו במהרה.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בלי כל קשר לתפוקה אדריאן יהיה ההחתמה הכי מצחיקה שלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Los Che Member

אי אפשר להסתיר שטיפה כואב לי לראות קבוצה אחרי 21 שנה בליגה יורדת, אבל זה היה צריך לקרות - לוטינה הנחיל בלה קורוניה כדורגל משעמם והגנתי שמלווה בשחקנים מאוד בינוניים. באמת שמלבד גוארדדו, הקבוצה מלאה בנגרים, עם ההתקפה הזוועתית ביותר בליגה, וכאמור מאמן ששנה אחר שנה שורד עם הרבה מזל ואופי שנגמר סוף סוף העונה. אני מאמין שהירדה לסגונדה תהיה לטובה בשבילה, היא קבוצה עם קהל אוהדים גדול ועם מסורת בשנים האחרונות, היא תחזור.

חוץ מזה, סולדאדו כבש אתמול את ה-18! שלו בליגה. חייב איזכור לשחקן הנפלא הזה שמצא אצלנו בית חם ופרץ בכל כוחו. המצטיין מבחינתי העונה בהתקפה שלנו. נמתין לעונה הבאה והלוואי שנגלה שהוא לא עוד אפיזודה חולפת, אלא תהיה ליכולת שלו המשכיות.

אגוארו בכושר מטורף. הפתיחה המגמת שלו גרמו לפקפק בו, אבל בכושר הזה הוא קראק מהשורה של רונאלדו מסי לדעתי. אוהדי אתלטי, מה הסיכויים שהוא ישאר לדעתכם?!

7. AS R Member

ואוו, איזה גולים של אגוארו!

גם נגרדו הבקיע שני שערים יפהפיים.
    סביליה ואלתיקו מדריד סוגרות את העונה בצורה טובה, אבל בסך הכל העונה שלהן לא ענתה על הציפיות.
    נגרדו מסיים את העונה במקום השלישי בטבת המבקיעים עם 20 גולים (ביחד עם אגוארו), הספק נהדר לשחקן הזה, חלוץ גדול. מהשחקנים האלה שיכולים להחטיא לך מול שער ריק ודקה אחר כך להבקיע שער מעשרים וחמש מטר לחיבורים.
    אגב, היה אתמול במשחק של סביליה איזה שחקן שלא הכרתי לפני כן בשם לואיס אלברטו, אין לי מושג מי הוא, בן כמה הוא ואיפה הוא גדל אבל הוא נתן משחק גדול עם שני בישולים נהדרים. שרף את האגף כמו קיצוני אמיתי.

אתלתיקו מדריד, סביליה, ואלתיק בילבאו מסיימות את העונה עם אותן נקודות. מי מהן תלך לליגה האירופית? כולן?

בכל מקרה, אתלתיק בילבאו סיימה עונה שבהחלט ענתה על הציפיות שלה. לורנטה כרגיל היה נהדר עם 17 שערים, וגם מוניאין הצעיר מתחיל לממש את הפוטנציאל שבו. הסן ממס הפך לסוג של מבצר שקשה מאוד להוציא בו נקודות מהקבוצה הביתית.

לגביי הירידה של דפור- ממש לא כאב לי לראות את זה קורה, ציפיתי שזה ייקרה כבר כמה שנים. המועדון נמצא בירידה מתמדת מאז אותה אליפות לפני כעשור. קבוצה אפורה ומשעממת שבקושי כובשת, הריאזור לא מתמלא כמעט אף פעם וככה אין שום סיבה לסמפט את הקבוצה הזאת.

8. riquelme1 Member

בירידה מאז האליפות? שטות מוחטלת. אחרי האליפות בעונת 99-2000, דפור הייתה קבוצה לגיטמית בצמרת הספרדית ובליגת האלופות, היא סיימה כל עונה עד 2004 במקומו 2-4, היא הייתה פקטור גדול בליגת האלופות שהגיעה פעמיים לרבע גמר עם ניצחונות גדולים באולד טראפורד, דלה אלפי, במינכן ועוד, הגיעה פעמיים לגמר ופעם אחד לחצי גמר שעברה את יובנטוס ומילאן בצורה הירואית.

וגם זכייה בגביע המלך בברנבאו, בחגיגות ה100 לריאל מדריד.

הירידה התחילה אחרי העונה הענקית באלופות, ב2005.

אכן, רק שאתלטיקו תתחיל במוקדמות.

9. AS R Member

אני מסכים, אבל הבנת את הכוונה.

10. Haimazulay06 Member

אז מה?

אני עדיין ממרר בבכי על הירידה של דפורטיבו לליגה השניה,אין לכם הערכה לאחת הקבוצות החשובות והמפוארות בספרד?

אני מאוכזב מחלקכם,בשבילי זה עצוב!

לאוהדים כמוכם לא מתאים לאהוד קבוצה,אם אפילו הערכה סימפטית אין לכם,זה פשוט מבייש.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה קשור בדיוק? ואם יש מישהו ששונא את לה קורוניה? בגלל שפעם לקחה אליפות והיתה קבוצה נהדרת אז צריך לאהוב אותה? אני השתעממתי ממנה מאוד בשנים האחרונות,לא מעניין אותי שלקחה אליפות או איזה כדורגל התקפי ומדהים היא שיחקה בא לי שתרד ושמח שירדה..

12. Haimazulay06 Member

אז מה,זה אומר שאתה לא רוצה שהיא תשחק בליגה הראשונה?

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אומר שהעדפתי את אוססונה,סוסיאדד,סראגוסה שישארו על פניהן...הם וחטאפה לא ממש הזיז לי מי מהן תרד למרות שהיתה לי העדפה שחטאפה תישאר ולשמחתי זה מה שקרה

14. RubberSoul Member

פעם היו שתי קבוצות שקוראים להן ריאל אוניון וארנס גצ'ו. היו זוכות בגביעים ומגיעות לשלבים גבוהים.
    היום אחת בליגה השלישית, 80 שנה שלא היתה בליגה הראשונה. השנייה 30 שנה אפילו לא היתה בליגה השלישית, כמעט 70 שנה לא בליגה השנייה, וכמעט 80 שנה לא בליגה הראשונה.

אז כן, אף אחד לא זוכר אותן. היתה תקופה קטנה שבה הן היו בפסגה, וזו היתה התקופה היחידה בהסטוריה שלהן שהן היו שוות משהו.
    גם לה קורוניה ברב ההסטוריה שלה היתה קבוצת אמצע/תחתית/ליגה שנייה, וחלק קטן מההסטוריה היא היתה אלופה, מחזיקת גביע ובשלבים גבוהים בצ'מפיונס.

אתה לא מצפה שנבכה שהקבוצות שלמעלה לא בליגה הראשונה,נכון?
    דפור היום קבוצה גרועה שהליגה השנייה הולמת אותה. אני לא אתפלא גם אם הם לא יעלו בחזרה, יקח להם זמן להתאושש. בדיוק כמו סלטה ויגו, שבחלק קטן מההסטוריה שלה היתה קבוצה באירופה, ועכשיו היא 5 שנים ברצף בליגה השנייה.