38 ואחרון: אחרי 21 שנה דפורטיבו יורדת ליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏20/5/11.

1. riquelme1 Member

אצל ירדן זה הרוב קלישאות. דני, אתה צודק שהמילה בנה לא מתאימה כאן, כי אגירה באמת קיבל סגל מוכן, אבל מאז שהגיע אגירה עושה עבודה טובה, כמו שעשה באוסאסונה ואתלטיקו.

2. RubberSoul Member

http://www.marca.com/2011/05/17/multimedia...1305647836.html
    במארקה מסדרים את כל הסיכויים. פשוט תבחרו את התוצאות, 1X2.

משום מה משהו בי אומר שמאיורקה יורדת, מן תחושה חזקה. אני לא יודע את מי אני ארצה לראות בסגונדה, אולי את דפור הייתי רוצה לראות. חטאפה תתחזק עם טים דובאי, ככה שאפשר להגיד שקבוצת פח היא כבר לא תהיה. מצד שני, שנה בסגונדה תעשה לה רק טוב. כמו גם לדפור.

יהיה חם, אש.
    כל פעם שאני נזכר בקרבות תחתית כל מה שעולה לי לראש זה הפוטופיניש של 2009, אז בטיס ירדה משום מקום. ספורטינג ניצלה עם כדורגל ענק על רקראטיבו, אוססונה קיבלה מתנות מבארסה וריאל, ויאדוליד הורידה את בטיס, והכל היה בלי שהספקנו לשים לב מה קורה. אני קונה תרחיש דומה-אירועים רבים בלי זמן לנשום.

3. Los Che Member

להפוף פיגור של 2-0 ל3-2 בסאנצ'ז פיחואן, עם כל החולשה שסביליה מפגינה העונה, זו סיבה מאוד טובה לרצות שאוסאסונה תשאר. ראיתי את התקציר והתרגשתי בשבילה. חטאפה לעומת זאת לא מראה נוכחות ורצון של קבוצה המעוניינת הלישאר, קבוצה רקובה, כמו גם דפור כאמור.

4. hai80 Member

לדעתי יצא תיקו לבאנטה וסראגוסה
    סוסיאדד תנצח את חטאפה
    ולנסיה תנצח את דפור
    אוססונה תנצח את ויאריאל
    אתלטיקו תנצח את מאיורקה

היורדת - דפור, במידה ויוצא תיקו בדפור חטאפה תהיה היורדת.

5. RubberSoul Member

אגב, מדהים שבמצב מסוים אוססונה תקווה לניצחון של מאיורקה!
    בד"כ קבוצות שנאבקות עם קבוצות אחרות מקוות להפסדים שלהן, אבל במקרה הבא:
    סראגוסה מנצחת,חטאפה מנצחת, תיקו/ניצחון לדפור, אוססונה מפסידה ומאיורקה מפסידה, במקרה הזה סוסידאד, מאיורקה ואוססונה נשארות בבית משולש(או מרובע עם דפור), שבו אוססונה יורדת. אוססונה צריכה לקוות שמאיורקה לא תפסיד כדי שהיא לא תפסיד בשוויון הקבוצתי.

מטורף. אבל היום זה נגמר.

6. Raulito Madridista

http://imageshack.us/m/542/9498/prophoto1305900526.Xxx

שעת שיא. ערוץ הטלוויזיה של ריאל מדריד יחד עם האתר הרישמי הפגישו אתמול בין כריסטיאנו רונאלדו לבין הוגו סאנצ'ז, כשעל הפרק כמובן השאלה האם רונאלדו יצליח לכבוש ולשבור את שיא כל הזמנים בליגה הספרדית, שעומד על 38 כיבושים לעונה. הוגו סאנצ'ז אמר:"כריסטיאנו שחקן מצויין ותמיד רציתי שמדרידיסטה ישבור את השיא שלי. אני שמח שזה לא יהיה מסי". מלבד החלוץ המקסיקני האדיר שהרשית 38 פעמים ב-35 משחקים בעונת 90\1989, גם תלמו זארה האגדי מאתלטיק בילבאו כבש 38 שערים בעונה אחת והוא מלך השערים של הליגה הספרדית בכל הזמנים עם 251 גולים. כריסטיאנו:"זה כבוד אפילו להשתוות לשחקן אדיר כמו הוגו. אבל אשמח להשיג אותו". "לא הייתי מסוגל להגיע למספרים כאלה ללא חברי על המגרש. הייתי מעדיף זכייה באליפות על פני תואר אישי". לסיום רונאלדו הציב בפני עצמו יעד נוסף - 'גול בבעיטת מספריים' כמו הוגו.

במארקה מתייחסים כמובן גם למאבק ההישרדות. לפי הסקר הרחב באתר, 43% מהנשאלים מאמינים כי חטאפה של מיצ'ל תרד לליגה השנייה.

http://imageshack.us/m/844/9167/g2105.Xxx

"חמש קבוצות בחיים - והלוויה אחת"

13. מאיורקה - 44 נק'
    14. ריאל סוסיאדד - 44 נק'
    15. אוססונה - 44 נק'
    16. חטאפה - 43 נק'
    17. דפורטיבו לה-קורוניה - 43 נק'
    18. סראגוסה - 42 נק'

משחקי המחזור:
    אוססונה - ויאריאל;
    ריאל סוסיאדד - חטאפה;
    לבאנטה - סראגוסה;
    מאיורקה - אתלטיקו מדריד;
    דפורטיבו לה-קורוניה - ולנסיה;

7. Haimazulay06 Member

רק שחטאפה ולה קורוניה לא ירדו!

אני לא סובל את האנשים שיורדים על דפורטיבו לה קורוניה!

אתם לא מתביישים,תגידו לי?

אחת הקבוצות הגדולות בספרד עם עבר מפואר של ההגעה ההיסטורית לחצי גמר ליגת האלופות והזכייה באליפות בתחילת שנות ה-2000!

עם שחקנים כמו רוי מקאיי,דייגו טריסטאן,פראן,לוקה ועוד כמה אחרים וטובים!

אני חושב שלהרבה אנשים אין מספיק הערכה כלפי לה קורוניה וחבל מאוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אני לא מבין איך אין מישהו שרוכש את הקבוצה הבכירה מגליסיה?

אם היא תרד וסלטה ויגו יעלו,שוב פעם לא יהיה לנו דרבי גליסיאני!

הדרבי בין לה קורוניה לבין סלטה הוא אחד הגדולים בספרד וחבל ש-2 הקבוצות לא יהיו בליגה הראשונה!

8. RubberSoul Member

לא יודע אם שמת לב, אבל רוי מקאיי, טריסטאן והאחרים כבר לא משחקים בדפור. כל מה שנשאר לה זה רק השם, הריאזור וההסטוריה.

כיום הם עוד קבוצת תחתית אפורה.

9. קטלוני Member

השחקנים האלה לא שם והיום היא קבוצה משעממת שלא מוסיפה כלום לליגה.אני מעדיף שהיא תרד ולא קבוצות שיש להם מה לתת לליגה כמו אוססונה

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד דפורטיבו שתרד, אבל אין לי בעיה שריאל ב' תרד במקומה.. מאוד חשוב לי שסראגוסה ואגירה לא ירדו, זה תלוי בהם וניצחון שלהם יספיק להשאיר אותם בליגה אבל לא יהיה קל בלבאנטה המשוחררת שעשתה דברים נפלאים העונה

סוסיאדד תבוא במשחק שתיקו מספיק לה וזה הכי מסוכן מול קבוצה שחייבת לנצח..

אם מאיורקה יורדת זה יותר גרוע ומפתיע מבטיס של לפני שנתיים..פשוט לא יאמן איך הקבוצה הגיעה למצב שהפסד והיא יכולה למצוא את עצמה בליגה השניה..אבל אני לא מאמין שאנחנו נבוא וננצח שם..עם כמה שהקבוצה משוחררת לדעתי מאיורקה תנצח אותנו

אוססונה קבוצה שאני לא אוהב אבל קבוצה ביתית חזקה שתמיד תמיד תמיד עושה צרות לכל קבוצה בבית שלה, זה בטח עדיף על הריאזור הריק

11. kun_kremer Member

באמת מטורף, לפי איך שזה התחיל דפור תרד.
    חבל מאוד הם חשובים לליגה לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/11
  12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

רק לי ממש בא להקיא מהמשחק בין ריאל לאלמריה? איזה נמושות... מילא ירדתם ליגה, אבל ככה?

13. Haimazulay06 Member

עצוב לראות אנשים כמוכם שלא רוצים את לה קורוניה בליגה ;(

דפורטיבו חשובה לליגה!

14. REAL MADRID Member

חיים, אני תוהה אם נזכה לראות אי פעם הודעה מנומקת שלך, שכוללת יותר מלל ותוכן ופחות סמיילים וסימני קריאה.

15. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201105/pro_photo1306002704.Xxx

מאה אחוז. הייתה לי תחושה שאפשר להגיע פעם שנייה ברציפות למאה שערי זכות. זה לא היה כוחות מהרגע הראשון ובכל-זאת במשחק סוף-עונה כל-כך לא חשוב היו הרבה דברים:
    * שמינייה - תוצאה מאוד לא שכיחה בכדורגל, אני בתור אוהד ריאל שנחשב לממש ארכיון מהלך לא זוכר שמונה שערי זכות במסגרת הליגה(היו שביעיות, זה כן) - תוצאה ממש של שנות ה-50.
    * כריסטיאנו עם 40 גולים - ראו את האטרף על הפנים שלו אחרי הגול השני, עונה אדירה של האיש הזה והוא כל-כך ראוי לשבירת השיא של הוגו סאנצ'ז ותלמו זארה.
    * המחווה לדודק - בקושי שיחק במדי הקבוצה ובכל-זאת השחקנים כנראה מאוד התחברו לאופי הלייצני שלו, בהחלט היה מרגש.
    * שער הבכורה של חסולו - מי חשב על זה בכלל כשהוא עלה לשחק לרבע שעה, בידיוק כפי שאמרו בשידור - הוא חלם בהתחלה רק על להתחבק עם רונאלדו, הוא לא האמין שהוא יכבוש מבישול שלו.
    * אדבאיור החלוץ בלאי הזה כובש שלושה שערים בקלות. מעניין אם זה באמת משחקו האחרון בריאל מדריד. העובדה שכל ההגנה של אלמריה ניסתה למרר את חייו של רונאלדו והזניחה את השאר - הקלה מאוד עליו ועל בנזמה.

בכל סוף עונה ישנה תחושה קשה של ריקנות, איזה באסה שנגמר.
    אבל מריאל מדריד הנוכחית מאוד נהנתי, לאורך כל העונה, להוציא את המפלה בקאמפ-נואו ואולי תקופה של חודש אחד שחור.
    בשנתיים האחרונות כבשנו 204 שערי ליגה, ליקטנו 187 נקודות וניפצנו כל-כך הרבה שיאים(שימו לב למאזן בשנתיים האלה - 76 משחקים - 60 נצחונות, 8 תוצאות תיקו ו-8 הפסדים, יחס שערים 204-68) קשה להאמין שזה לא הספיק לשום דבר.
    כבר עכשיו מתגעגע לכריסטיאנו, לקסיאס, אפילו לבנזמה, כמובן לזוז'ה. יצאנו לפגרה גם הפעם בקלאסה.
    עכשיו מחכים לגביע הברנבאו למשחק נגד גראנדה ראול שזכה היום בגביע.
    האללה מדריד!

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/11