36 : נצחון 3-1 לריאל , 1-0 מותח לברסה,רוני הורחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏25/5/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוצ"ש

ולנסיה - ויאריאל 19:00
    ריאל מדריד - דפורטיבו 21:00 (שידור ישיר בספורט 5)
    ברצלונה - חטאפה 23:00 (שידור ישיר בספורט 5)

ראשון

בילבאו - מאיורקה 18:00
    סלטה ויגו - בטיס 18:00
    סנטאנדר - לבאנטה 18:00
    אוסאסונה - סוסידאד 18:00
    רקראטיבו - אספניול 18:00
    נסטיק - אתלטיקו מדריד 20:00
    סביליה - סארגוסה 22:00 (שידור ישיר ב5 + LIVE)

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_219828_CAS.Xxx

לא סתם פתחתי את דיון המחזור כבר ביום חמישי כאשר יש עוד כמה ימים לאסוף מידע למשחקים ולהכין להם פריוויואים , פתחתי את זה מהסיבה הפשוטה שבימים האחרונים צצות שמועות חזקות בנוגע ל"שוחד" במחזור הקרוב (לא סתם המילה שוחד במרכאות , תבינו המשך) .

הנהלת ריאל מדריד תעביר לחטאפה בימים הקרובים 90 אלף יורו לכל שחקן בסגל (גם אם לא ישחק) שיתאמצו הרבה יותר כדי לנצח את ברצלונה בקאמפ ונאו .
    נשיא חטאפה סוסיוס מספר 30,468 במדריד מצהיר : "שום דבר לא ישמח אותי כמו לנצח את בארסה ולהעניק את האליפות למדריד".
    אבל כאן זה לא נגמר , מזוודות מלאות בכסף (שעדיין לא ידוע הסכום) נשלחו לסארגוסה כדי שגם הם יתאמצו הרבה יותר כדי לנצח בסביליה להבטיח מקום באוופ"א ואז להפסיד לריאל בשקט בשבוע לאחר מכן.

ואני יודע שיהיו פה כמה תגובות של "ברצלונה בכיינים " וכו'

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/07
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ומה שמצחיק עוד שכל זה חוקי.

3. Gaudi Member

אני לא רואה בזה שום בעיה.
    זה תמריץ, לא שוחד.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש בעיה חמורה אם אתה לא רואה בזה בעיה. הם מקצוענים שמקבלים כסף כל חודש על מנת לעשות את הכי טוב, הם לא צריכים שום תמריצים כדי להתאמץ יותר. זה אמור להיות מובן מאליו.

5. SeRgInHo Member

לעומת זאת באנגליה אין את כל הבולשיט הזה. כל הקבוצות (וזה כולל גם את אלה שכבר איבדו מזמן עניין בליגה) משחקות עד לטיפת זיעה אחרונה כאילו זה גמר גביע. עצוב שהגענו למצב שצריך לשלם לקבוצה כדי שתיתן את הכל על המגרש.

אבל... זה חוקי, לא רואה שום בעיה עם זה...

6. Gaudi Member

הע"ה, לפי הטענה שלך השחקנים לא בסדר, וזה נכון.
    למה המהלך עצמו לא בסדר?

7. Efm Member

בשביל הפרוטוקול, אני אוהד ריאל..

לארז- נכון, זה עצוב מאוד שזה ככה, אבל אתה יודע שבלי תמריץ לצערינו יש הרבה יותר מדי קבוצות, גם ברמות הגבוהות, שלא נותנות את ה100%. בייחוד כשליריבה שלהן יש על מה להילחם.
    ונכון, היינו מצפים שהם דווקא ירצו לדפוק את הגדולות בשביל תהילה, אבל זה לא תמיד ככה.

בקשר למהלך- עם סראגוסה באמת יש בעיה, כי הם משחקים נגד ריאל עוד שבועיים. אז אני לא ממש אוהב את זה וזה הרבה פחות חוקי מהכסף לחטאפה (ובכסף לחטאפה אני באמת לא רואה שום דבר פסול).

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

נותנים - קח
    מכים - ברח.

מי שצריך תמריצים זה המאמן. כי כל מי שמשחק נגד ברסלונה מתאמץ. השאלה למי שוסטר יתן לשחק.

9. Engel Del Madrid Member

יש הוכחות חותכות או שאלו פירסומים "בלעדיים" עלק של הספורט, המונדו דפורטיבו ו20 דקות ?
    כי באתר של ריאל מדריד, באתר סראגוסה, באתר חטאפה ובאתר ריאל מדריד לא רשום דבר וחצי דבר.. אתם יכולים להאמין למי שאתם רוצים , אני בוחר שלא.. כמובן.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. guyholl Member

אתה מפצה שהיה כתוב באתר שלכם:"שלחנו לסרגוסה "קצת" כסף כדי שינצחו את סביליה ויבטיחו את המקום באופ"א ויבאו לשחק נגדנו בראש שקט".

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני אומר ככה- אם ברצלונה רוצה להיות אלופה ראוייה אז זה בכלל לא משנה באיזה מוטיבציה תעלה חטאפה- הקטאלונים חייבים לנצח ואין פה מקום לתירוצים.

13. Chievo Member

מפחיד, ריאל הפכה לדון קורליונה של הכדורגל הספרדי, זה כן חוקי, חבל שלא יכולים לעצור את זה, פשוט הורס את התחרות המרתקת במחזורים האחרונים.

בכל מקרה, בארסה יכולה להשתיק את ריאל וחטאפה ביחד, מבחן אמיתי של בארסה האם הרצון שלה יכול לנצח את הכסף של ריאל...

14. guyholl Member

עכשיו כשאני חושב על זה עוד פעם ניראה לי שעם ריאל אכן תיתן כסף לסרגוסה זה כמו שוחד מכוון שבמידה שסרגוסה ינצחו את סביליה אם יקבלו את הכסף של ריאל ואז הם קיבלו את הכסף מהקבוצה שהם משחקים מולה!!ולא ניראה לי שהם ירצו לנצח את הקבוצה שהביאה להם כמות מכובדת של מזומנים.אבל זה לא אמור לשנות לנו אנחנו צריכים לנצח את המשחקים שנשארו לנו.

15. Engel Del Madrid Member

טוב בכל מקרה לא ממש מבינים מהכתבה, אבל מה אני יאמר לכם .. כל העניין הזה נראה לי די מגעיל , ריאל יכולה לנצח כל קבוצה בליגה הזאת עם תמריצים או בלי תמריצים.

אבל למה אתה מזיינים את השכל על חוקיות ? בטח שזה חוקי ! זה כמו מענקים שקבוצה מעניקה לשחקנים שלה אחרי זכייה בגביע או באליפות .. זה לא שונה !